PTT Kargo Kırklareli Merkezi Şube (Merkez, Kırklareli)

Adres: Karakaş Mahallesi Fevzi Çakmak Bulvarı Numara: 20 Merkez – Kırklareli
Telefon: 0 288 212 25 10
Telefon 2: 0 288 214 19 74
Telefon 3: 0 288 214 43 31
Faks: 0 288 214 14 99

PTT Kargo Kırklareli Merkezi şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Kargo Kırklareli Merkezi şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurtdışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT kargo bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT Kargo Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Ek Bilgi

PTT Kırklareli merkez şube çalışma Cumartesi günleride hizmet vermektedir. Hafta içi 08.30-17.00 arası, Cumartesi günleri 10.00-16.00 arası, Pazar ve resmi tatillerde şube tamamen kapalıdır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

4 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Vedat Altaş

  Siparişimizin neden gelmediğini sorguladığımda iki gündür sürekli bulunduğumuz adreste bulunamadığımız dolayısıyla teslimat yapılmadığı yazıyor. Bütün dünyanın kıskandığı ülkemize bu şekilde çalışmak yakışıyor mu?

  Yorum Yap
 2. Sefa Tanrıkulu

  1 Ekimde aldığım ürün 22 Ekimde hala bana gelmiyor. Eksik adres diyerek PTT merkez kargoda bekletildi düzeltme yapıldı hala yok. Kırklareli PTT kargonun telefonlarına bakılmıyor ilgilenen kimse yok. Internet alışverişlerinde PTT kargo görürsem iptal edeceğim.

  Yorum Yap
 3. Nercivan Ergün

  Diğer hiçbir kargo şubesiyle sorun yasamıyorum. Ama PTT kargo kesinlikle eve dağıtım yapmıyor. Sürekli gidip şubeden alıyorum. O zaman kapıda ödeme ücretini neden ödüyorum? Rezalet resmen. Kendi paranızla rezil olmaktır bu. Telefonları da açmıyorlar. Kırklareli şubesinden bahsediyorum. Kırklareli şubesi kesinlikle eve dağıtım yapmıyor gidip almak zorunda kalıyorsunuz.

  Yorum Yap
 4. Barış

  İstanbuldan kargo istedim iki saatlik yol bugün 7. günü hala gelmedi ilk ve son olacak

  Yorum Yap