PTT Kargo Tavşanlı Merkezi Şube (Tavşanlı, Kütahya)

Adres: Durak Mahallesi İstasyon Caddesi Numara: 10 Tavşanlı – Kütahya
Telefon: 0 274 614 14 14
Telefon 2: 0 274 614 19 25
Faks: 0 274 614 14 44

PTT Kargo Tavşanlı Merkezi şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Kargo Tavşanlı Merkezi şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurtdışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT kargo bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT Kargo Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

5 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Kaan Beyaz

  Allah bildiği gibi yapsın başka hiçbir şey söylemiyorum. Diğer özel kargo şirketleri en azından iyi kötü işlerini yapıyorlar ama ben ptt kadar vasat bir kurum görmedim.

  Yorum Yap
 2. Hülya Kaya

  PTT kargo ile gelen kargom evde olmadığım için telefon açıyorlar ve kapının önüne bırakıyoruz deyip gitmişler. İki dakika bekleyin birilerini yönlendireyim desem de beklemek zorunda değiliz diyerek kapıya bıraktık gittiler.

  Bu kadar vurdumduymazlık olmaz sabahtan beri aradım evde olmadığımı bildirmek için telefonu açan yok iş yerindeyim kargomun başına bir şey gelirse sorumluları PTT kargodur. Birde kargonuz teslim edildi diye mesaj gönderiyorlar. Teslim almadım biraz işinize özen gösterin.

  Yorum Yap
 3. Galip Berber

  Kargo mu almadığım halde cumartesi günü kendisine teslim edilmiştir diye mesaj geliyor. Yoğunluk var anladık ama bu kadarda olmaz ki!

  Yorum Yap
 4. Ali Bekçi

  5 gün oldu siparişi geçeli hala kargom gelmedi arıyorum cevap vermiyorlar. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

  Yorum Yap
 5. Kübra Belli

  Nasıl bir PTT şubesi anlam veremedim. 10 gündür kargomu ulastiramadilar. Sürekli telefonla arıyorum. Hiç bir şekilde başaramıyorum o telefonlara bakılmayacaksa neden iletişim numaralarınız var anlamadım.

  Yorum Yap