TNT Express Kargo Takip

TNT Express kargo ile gönderi yaptıysanız veya gönderinin ne zaman size ulaşacağı hakkında bilgi almak sayfa içerisinde detayları olarak sizlere kargo takibi hakkında bilgi vereceğiz.

TNT Express kargo takibini doğru yapabilmeniz için TNT Express Kargo sitesine gitmelisiniz. Sitenin alt tarafında link adresini bulabilirsiniz. Kargonuzun nerede olduğunu öğrenmeniz veya takip etmeniz için mutlaka TNT Express Kargo sitesinden sorgulama yapmalısınız. Siteye link adresinden gittikten sonra açılan sayfa içerisinde Gönderi numarası ve müşteri referans numarası size soracaktır.

Sizde bulunan gönderi faturanızda gönderi numarasını bulabilirsiniz. İlgili alana gönderi numaranızı veya müşteri referans numarasını doğru bir şekilde girdiğinizde yine aynı ekranda kargonuzun nereden olduğunu il ve geliş, gidiş güzergâhları ile detaylı olarak görebileceksiniz.

TNT Express Kargo Takip Sayfası

Gönderi numarasını veya müşteri referans numarasını bilmiyorsanız bu durumda bulunduğunuz şube ile iletişime geçerek öğrenebilir ya da 444 08 68 TNT Express kargo müşteri hizmetlerini arayarak bilgi alabilirsiniz. Aldığınız gönderi numarası veya müşteri referans numarasını girerek artık istediğiniz zaman kargonuzu internet üzerinden 24 saat boyunca takip edebilirsiniz.

TNT Express Kargo Takip Sayfana Git

Şuna Göre Sırala:

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları