Kuryenet Kargo Takip

Kuryenet ile kargo takibini nasıl yapacağınızı ve gönderinizin akıbetini alt tarafta yer alan bilgiler ile öğrenebilir, gönderinizin nerede olduğu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kuryenet gönderi takibini en doğru şekilde yapabilmeniz için Kuryenet sitesine giderek takip numarası ile yapabilirsiniz. Kuryenet gönderi izleme ekranını sayfa altında bulunan Kuryenet kargo takip sayfasına git linkini kullanınız.

Açılan sayfada size sırası ile üst alanda girmeniz için takip numaranızı, soyadınızı, cep telefonu numaranızı girmenizi isteyecektir. İstenilen bilgileri girdiğinizde aynı sayfada “Gönderi Sorgula” butonuna bastığınızda o an gönderinizin nerede olduğu, hangi aşamalardan geçtiğini sayfa içerisinde görebilirsiniz. Kuryenet için gönderi takibi yapmak bu kadar basittir. Eğer takip numaranızı bilmiyorsanız gönderi yapan firmadan takip numaranızı alabilirsiniz.

Kuryenet Kargo Takip

Gönderinizin takibini yaparken takip numarasını, soyadınızı, cep telefonu numaranızı ve sayfa altında otomatik üretilen doğrulama kodunu doğru bir şekilde girmeniz şarttır. Gönderi bilgileri girerken gönderi ulaşılacak kişinin soyadı ve cep telefonunu girmeyi unutmayınız.

İki farklı cep telefonu kullanıcısı iseniz göndere yapan firmaya vermiş olduğunuz cep telefonu numarasını giriniz. Yanlış yazımlarda sayfa içerisinde yanlış yazdığınıza dair uyarı alırsınız takip numarası, cep telefonu ve güvenlik kodu hangisi yanlış girilirse seçimin altında yanlış girildi ibaresini görürsünüz, bu durumda yazım hatalarını veya bilgileri doğru girdiğinize emin olmanız gerekmektedir.

Burada verilen bilgiler internet üzerinden gönderi sorgulama işlemleridir. Ayrıca gönderinizi genel müşteri hizmetlerinden veya şubelerden de öğrenebilirsiniz.

Kuryenet Kargo Takip Sayfasına Git

Şuna Göre Sırala:

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

94 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Seyit Küçük

  Tek kelimeyle berbat bir firma. 23 Eylül de teslim edilen kart 21 Ekimde hala gelmedi.

  Yorum Yap
 2. Pınar Ayar

  Neden böyle bilinmeyen kargolarla çalışıldığın bir türlü anlamadım. Ayın 12’sinde yola çıkan kargo halen elime ulaşmadı. Sürekli bakıyorum sevk aşağısında görülüyor.

  Yorum Yap
 3. Seda Gülsüm

  14’ünde elinize gelen kargom hala acentede bekliyor. Telefonlara bakmıyorsunuz. Firmalar sizinle neden çalışıyor çok merak ediyorum.

  Yorum Yap
 4. Selami Süneçli

  1 aydır kart bekliyorum internetten adresine baktım gittim taşınmışlar yeri belli değil. Kütahya küçük bir il olmasına rağmen kartımı getirip teslim edemediler. Sorumsuzluğun bu kadarı da fazla, nasıl bir firma anlamadım.

  Yorum Yap
 5. Ahmet Şekerci

  Gönderimi takip edemiyorum sürekli böyle bir gönderi yoktur diyor. Alışveriş yaptığım firmada kargoya verdim diyor. Bu nasıl iş yapmaktır siz nasıl bir firmasınız.

  Yorum Yap
 6. Ercan Şenyurt

  Her defasında aynı yalan yanlış bilgilendirme, adres kapalı iş yeri kapalı, 15 gündür gönderi bekliyorum, ne kadar boş ne kadar sorumsuz bir firmasınız siz!

  Yorum Yap
 7. Barış Taş

  Böyle bir saçma kargo firması görmedim. 1 ay oldu hala kart gelmedi söyleyin biz gelelim.

  Yorum Yap
  1. Rıza Pehlivan

   Barış Taş kartınızı şubeden alacağım diye şube adresi verseniz geldik bulamadık şu kadar gün bekledik haber kağıdı bırakıldı derdiniz olmaz. Arkadaşlar kartımı şubeye gönderin ben şubeden alacağım deyin size basit bir fikir ben kart geleceği zaman şubeye gönderin oradan alacağım diyorum sorun yaşamıyorum.

   Yorum Yap
   1. Olgun Kanatoğlu

    Rıza Pehlivan arıyorlar mı peki?

    Yorum Yap
 8. Alper Şahin

  10 gündür bir kargo gelmez mi arkadaş ne kadar sorumsuz boş bir firmasınız.

  Yorum Yap
 9. Özgün Berkman

  Mail atıyoruz dönüş alamıyoruz karşımızda bir muhatap yok mu ya cevap verin ya kartımı yarın getirin yoksa savcılığa gideceğim. Bunu net bir şekilde söylüyorum.

  Yorum Yap
 10. Fatih Pekcan

  15 Eylül de yola çıkan kredi kartım bu gün 3 Ekim oldu 4 km. yolu hala gelemedi. Yürüsem 45 dk da gider kendim alırdım.

  Yorum Yap
  1. Özipek Kabakçı

   Fatih Pekcan 14 günden beri kurye neti bekliyorum.

   Yorum Yap
 11. Yusuf Helvacı

  Kaç hafta daha bekleyeceğim 1 kart için deseniz ben gelir alırdım.

  Yorum Yap
 12. İlyas Keles

  Bu kadar da olmaz 7/24 açık jandarma da adres bulunamadı diyorlar!

  Yorum Yap
 13. İlyas Gök

  Bugün teslim edilecek dediler kartım teslim edilmedi. Sizin yüzünüzden izne çıkamayacağım. Mağdur ettiniz beni!

  Yorum Yap
 14. Ela Arıcı

  Getirin artık kartımı ne olur sizi bekliyorum günlerdir.

  Yorum Yap
  1. Füsun Soner

   Kargo takipte adreste bulunamadı diyor. Bana gelen olmadı!

   Yorum Yap
 15. Gökçe Edizsoy

  Evde olduğum halde zile basma zahmetinde bile bulunmadan iki seferdir evde yok diye kargom getirmiyorlar. Böyle bir iş ahlakı olamaz!

  Yorum Yap
 16. İsmail Oktay

  18.9.2020 tarihinde agt kuryeye verilen banka kartım aydın İncirliova İstiklal Mahallesi Prf. Dr. Türkan Saylam Caddesideki adresime hala ulaşmadı.

  Evden hiç ayrılamıyoruz, pazara markete bile gece saatlerde görebiliyoruz. Evde beklemekten canımız sıkılmaya başladı, lütfen rica ediyorum biran evvel kartınızı eve teslim ederseniz memnun oluruz.

  Yorum Yap
 17. Ayka Kadıoğlu

  21 Eylül de (dün) müşteri ilişkilerine iskele mahallesi Datça – Muğla adresinde olduğumu söylemiştim. Kargom gelmedi.

  Yorum Yap
 18. Şinasi Yüntem

  Kartım Ezine şubesine geldiği bildirildiği halde şahsıma ulaştırılması nasıl bir çalışmadır arkadaşlar anlaşılır gibi değil.

  Yorum Yap
 19. Turgay Özatıcı

  Kartım gelecekti 15 gün oldu hala kartım gelmedi.

  Yorum Yap
 20. Gürbüz Arduç

  Kartal Kurye net tam bir fiyasko kesinlikle teslimatlarını yapmıyorlar. Birde geldik evde yoktular diye bir mesaj atıyorlar.

  Yorum Yap
 21. Saadet Başar

  Berbat bir firmasınız Kuryenet firması tarafından iş adresinize gönderildi ancak teslim edilemedi diyorsunuz. Adrese kurye gelmedi. Ben iş adresimdeyim çalışma sisteminiz berbat derecede takip no yok size ulaşmak mümkün değil telefonlara cevap vermiyorsunuz. kaç günde teslim etmeyi düşünüyorsunuz. Koymuşsunuz bir tele sekreter, o kadar. acil kartımı teslim edin.

  Yenibosna acentesinde bekliyor, Yenibosnada adresinizi verin siz buraya kadar zahmet etmeyin ben gelir alırım. Kargo takip numarasında gönderiniz acenteye sevk aşamasındadır, en kısa sürede dağıtım süreci başlayacaktır diye yazıyor. Asla sizin firmayı kimseye tavsiye etmeyeceğim zamanında teslim etmiyorsunuz.

  Yorum Yap
 22. Sacit

  Paparadan bilecek kartı istemiştim onayladı kuryeye teslim edildi diyor. İki hafta oldu daha gelmedi.

  Yorum Yap
 23. Kadir

  Berbat ya 1 aydır kartım gelmedi bu kadarda sorumsuzluk olmaz!

  Yorum Yap
 24. Mehmet

  Ne kadar sorumsuz ne kadar rezil bir firma sakin kimse kargosunu oradan istemesin 3 haftadır mağdurum numaralar cevap veren yok muhatap yok!

  Yorum Yap
  1. Fatma Yılmaz

   Tövbeler olsun bu firma ile çalışılmaz muhatap yol yalan çok böyle firmalar nasıl hala açık bilemiyorum.

   Yorum Yap
 25. gülek gökdemir

  ne biçim kargosunuz, kargoyu getirmiyorsunuz.

  Yorum Yap
 26. İsmet

  Sorumsuz ve saygısız bir firma.

  Yorum Yap
 27. Şüeda

  Halan daha kargomu bekliyorum yola çıksın diye siz nasıl çalışıyorsunuz ya insanları mağdur ediyorsunuz resmen terbiyesizlik bu kaç gün oldu kargom şubenizde bekliyor keyfinizi mi bekleyeceğiz acaba

  Yorum Yap
 28. Abdulvahap YALÇIN

  2-3 haftadır kargom gelmedi evde adresimi söylediğim halde iş yeri adresime gitti. Tekrar ev adresime yönlendirdim her gün evde olduğum halde evde bulamamış üstelik cep numaram var bir arama yapılamaz mı?

  Şimdi ise teslimat bayramdan sonra deniyor bu kadar mağdur etmeye hakkınız yok insanları kargom bayramdan önce lazım bana bu kadar rezillik olamaz yetkili kişi dönüş yapacak diyorlar tekrar arıyorum müşteri hizmetlerini dönüş yok diye temsilcinin bana dediği not yazmışlar.

  Bayramdan sonra diye bilginiz olsun her yere şikayetimi bildireceğim bayramda mağdur olacağım sizin yüzünüzden böyle hizmet olamaz!

  Yorum Yap
 29. Erhan

  Bütün kargolarım adresime geliyor bu dağıtım firması kimsenin adresini bulamıyor dağıtan o şahısla güzel güzel konuşacam ne saçma bir firmasınız siz be arayıpta ulaşamıyoruz bile birde iletişim numarası yazmışlar insanların dengelerini alt üst eden disiplinsiz firma

  Yorum Yap
 30. Kadriye

  Dün gelmiş bulamamış nasıl oluyorsa evdeydim ama ve telefon diye bir şey var niçin aramıyor bu kuryeniz ve bugün hala şu saat oldu gelen giden yok bu nasıl bir dağıttım sistemidir?

  Yorum Yap
 31. bülent demir

  12 haziranda teslim edilmiş size hala akıbeti belli değil kargonun.

  Yorum Yap
 32. Orhan Batur

  16 Haziran saat 14.46 da bana gönderilmek üzere sizlere teslim edilen evrak ile 19 Haziranda saat 12.01 de gene bana gönderilen ikinci bir evrakım bana henüz teslim edilmedi. Lütfen dağıtımı yapınız.

  Yorum Yap
 33. Hüseyin

  Kuryeniz aramadan adres bulunumadı diyor ama tlf no su diye birşey var arayıp sora bilir işinizi düzgün yapmıyorsunuz gelen numaralarınızı bile aradığımızda açmıyor.

  Yorum Yap
 34. Yakup

  Kartım sizde olduğu söyleniyor 10 Haziran’dan beri elime ulaşmadı!

  Yorum Yap
 35. Yeşim

  karşınıza bir muhattap bile çıkmıyor gönderinin durumunu söyleyip hat kesiliyor. bir kart 1 ayda mı gelir sürekli aynı cevaplar acenteye sevk aşamasında kuryede dağıtımda diyor. ama kuryeden ne ses ne soluk bekle ki gelecek :(

  Yorum Yap
 36. Veli Zeybek

  kuryenet istanbul bostancı şubesi 03.06.2020 tarihinden bu yana kartımı teslim edemediler. bu gün yine evde yoktunuz diyorlar ve evden hiç ayrılmadım. İnsanları gün boyu ende tutmaya hakkınız mı var? kuryenet’ten şikayetçiyim.

  Yorum Yap
 37. SÜNDÜZ AYDIN

  kuryenet eskişehir şubesinden şikayetçiyim adres değişmiş diye getirmedikleri halde yalan söylüyorlar telefonlara cevap vermiyorlar. 01.06.2020 tarihinden beri bir atm kartımı getiremediler.

  Yorum Yap
 38. Hikmet

  gönderi izleme paneli çalışmıyor

  Yorum Yap
 39. Hüsnü

  Nasıl bir kuryesiniz anlamadım 6 ay önce değiştirdiğim adresimi güncellememe rağmen kartı eski adresime gönderip adreste bulunamadı diye transfer yapıp mesafesi araba ile 8-10 dk olan yerde sevk aşamasında deyip 22 mayıstan bugüne transfer yapamadığınız için sizi tebrik ediyorum.

  Bırakın siz bu işi bilenler yapsın icra ya da ceza olsa ulaşımı sağlardınız ben yürüyerek gitsem en geç 1 saat sonra transfer ederdim. Biz esnaf olarak ödeme için 2 aydır bu kartı bekliyoruz yazıklar olsun kuryenet.

  Yorum Yap
  1. Halis

   Benim nerde kart ne arayan var ne soran kime arayacaz be ömrümde böyle ilk defa duydum bu kurye ismini tam 1 ay olmuş kart kuryede ama sorguluyorum daha dağıtım aşamasına geçmemmiş biz o kart göre hayatımızı sürgürcez mazotxu lastikci parçacı beklemez beni gönderin şu kartı ölürsem artık mezarımın başına dikin kartomı 2 ay olmuş

   Yorum Yap
  2. Murat Gülsün

   Katılıyorum çok yazık!

   Yorum Yap
 40. Eray yılmaz

  1 ay oldu hala kart yok ne geri dönüş var ne işe saygı nede bizi düşünen var

  Yorum Yap
 41. Halil İbrahim ÖZ

  21 gün oldu kartım gelmedi bravo çok hızlısınız

  Yorum Yap
 42. ADNAN ERGÜL

  Evde olduğum halde adreste yoktur deniyor telefonum açık kuryene in aradığım hiçbir numara cevap vermiyor böyle çalışma olmaz yazık Antalya

  Yorum Yap
 43. Aysegül

  Bu kadar çalışma sistemi berbat olan bir yer görmedim. 1.5 aydır kredi kartım halen gelmedi adres yanlış acenteden acenteye sevk her gün bekledik. Birde halkbankasıyla çalışıyor. Ne kadar yasal işlemler varsa hepsini uygulayacağım. Sadece insanları mağdur ediyorsunuz.

  Yorum Yap
  1. Ferhat

   Her ilde aynı yazıklar olsun

   Yorum Yap
 44. Hande

  Bu kadar saçma sapan çalışan Bir yer görmedim bankadan arayıp iletişim bilgilerimi güncellediğim halde eski adrese götürüyorlar ve bir ay geçti inşallah gelir kartım, Siz bankacılar bu kadar mağduruz onu gördüğünüz halde halen firma ile devam edin size de yazıklar olsun!

  Yorum Yap
 45. Ali Veli

  Kaç gündür bekliyorum hala gelmez mi. Diğer yorumlara da baktım herkeste aynı mağduriyet. Olmadı gidip ben alayım diyorum ama nerdeeee. Elim kolum bağlı.

  Yorum Yap
 46. Murat

  15 gün oldu kartım hala gelmedi. Ne kadınlar açılıyor ne adresleri mevcut.

  Yorum Yap
 47. Hüseyin bayana

  Yazılı beyan ettigim halde adreste yok deyip karti geri gondermıssiniz telefonum bir defa bile çalmadı bu nasıl kurye hiçbisey anlamadım

  Yorum Yap
 48. Yusuf

  Ev de olmama ragmen adreste yok demek nasıl bi saçmalık

  Yorum Yap
 49. Derviş yazıcıoğlu

  Kargoyu güncellememe rağmen eski adresime gitmiş. Adresinde bulunamadı diye geri dönmüş, halbuki kargo adres bilgilerimde cep telefonum olmasına rağmen aranıp telefonla bilgi verilebilir gerekirse şube çağrılarak kartım tarafıma teslim edilebilirdi.

  Şimdi kargo takip kısmına girildiğinde aynı adrese randevu al diye bir kısım çıkıyor, bu kısımda yeni adres varsa yeni adresi yazınız diye güncelleme yapılabilirdi.

  Evimde telefonla haberdar edilmemi alıcı tarafından verilen yeni adrese getirilmesi bekliyoruz.

  Yorum Yap
  1. mahmut şimşek

   İki haftadır kuryem gelecek gelmedi Ne kadar saçma bir şey ya insanlarla dalga mı geçiyorsunuz?

   Yorum Yap
 50. filiz

  23 şubattan beri passolig kartımı getirecekler bakalım…

  Yorum Yap
 51. haluk

  12 gün oldu gelmiyor

  Yorum Yap
 52. Mekmet Erol Kepezlioğlu

  Neden 14 Şubat’ta verilen kargom 8 gün oldu gelmiyor….

  Yorum Yap
 53. Sefadiye

  Her seferde ulaşılamadı deniyo

  Yorum Yap
 54. hüseyin

  Banka lara sesleniyorum bu kuryeyle çalışmayın hep adrese geldik yok diyorlar halbuyki hep adresteyiz bir ay oldu kartım halen teslim almadım

  Yorum Yap
 55. kadriye

  yazılan adrese gelmeden yoktur dediniz

  Yorum Yap
 56. Beytullah

  Kart kuryeye teslim edileli 10 gün oldu hiç kimse bana ulaşmadı her seferinde adreste bulunamadı diyorlar

  Yorum Yap
 57. yaşar

  Kartım kurye nete teslim edeli 10 gün oldu kargoyu hala teslim etmediler

  Yorum Yap
 58. Rıza

  Kart kuryeye teslim edileli 15 gunu gecti adrese gelmisler ama kimse yokmus Adresten döndüğünü belirtmişler halbuki bana telefon açtılar 15 gün sonra adres teet etmek için adresi verdim 1 saat sonra evde yok muşum

  Yorum Yap
 59. AYŞE ÖZLÜ

  kurye net gelmefen geldik diye gelmeyen bu şekilde müşterilere hizmet vermeyen kargo

  Yorum Yap
 60. kamuran yılmaz

  saolsun kurye arkadaş gelmiş bulamamış aradım cep telefonundan dükkana yakınmış mesai bittiği halde getirdi kuryenet teşekkürler böyle güzel elemanlar çalıştırdığınız için

  Yorum Yap
 61. emine biber

  telefonlara neden bakılmıyor neden ulaşılmıyor müşteri hizmetleri tlf lara neden bakmıyor.benim kart bana teslim edilmedi. tam bir ay oldu mağdurum.

  Yorum Yap
 62. Rıza

  nasıl bi iş yapıyonuz zamanında gelmiyor bu kartlar bir türlü

  Yorum Yap
 63. niyazi kılınç

  açın şu telefonu artık kargo felan gelmedi

  Yorum Yap
 64. samet ilker

  kurye net mi size bu işi kim veriyor haketmiyorsunuz

  Yorum Yap
 65. Hikmet Arslan

  Bu işi bunlara verenler de kabahat. Adreste yok diyor uğramadınız ki kuryenet

  Yorum Yap
 66. Muhammet Aytaş

  Bu işi yapmak istemiyorsanız yapmayın. Ne diye milleti günaha sokuyorsunuz?

  Yorum Yap
 67. songül

  ne telefona cevap veriyorsunuz sonrada akşam elinizde kalıp dağıtamadıgınız kartlar içinde gitmediğiniz halde adresine gitik bulaunamadı deyip geri gönderiyorsunuz. allah sizin belanızı demeyeceğim haketiğinizi versin

  Yorum Yap
  1. Muhammet Aytaş

   +1

   Yorum Yap
  2. Efe

   Ne telefona cevap veriliyor nede ulaşılıyor berbart bir şey nerde bu yetkililer

   Yorum Yap
 68. Zeki yanar

  Evde yoktunuz deyip geciyorsunuz aile basmiyorsunuz ulaştırmak isteseniz telefonumuz var işiniz cokkk lakayıt

  Yorum Yap
 69. Saadet Bozkurt

  Size ulaşılmıyor, kartım gelmedi 15 gündür, maaşımı alamıyorum sizin yüzünüzden. Böyle gayri ciddi bir firma görmedim.

  Yorum Yap
 70. Renin Öz

  Sabahtan beri arıyorum telefonlara cevap verilmiyor

  Yorum Yap
  1. Hanife tiryaki

   Kargom geli ama bana ulaşmadı

   Yorum Yap
 71. metin y.

  15 gün oldu iş bankasının göndermş olduğu kartım bana ulaşmadı yazıklar olsun

  Yorum Yap
 72. Mustafa Kemal egel

  15 gün oldu kurye net ‘ten kartı mi alamadım yazıklar olsun

  Yorum Yap
 73. Nazan

  size söyleceiğim tek şey allah sizi varya neyse başkada bişi demiyorum

  Yorum Yap
 74. Aziz GÜVEN

  iki haftadır banka kartınız kuryede burdaki acente kapalı cevap vermıyor muşterı hizmetlerini arıyorum henuz bolgeye ulaşlmadı kime inanayim.

  Yorum Yap
 75. İbrahim

  4.5 defa adresinize geldik ulaşamadık diye beyan etmişsiniz kapının önüne gelip zile basmadanmı gidiyorsunuz ben evde olmasam bile eşim çocuklarım evde en azından tlf açabilirsiniz biz geldik geliyoruz diye 1 aydır benim kk teslim etmediniz.

  Yorum Yap
 76. Osman yiyit

  Benim kartım ne zaman gelir

  Yorum Yap
  1. peker

   elinizde takip numaranız varsa burada anlatmışlar sayfa ki link adresinden kuryenetin sistesine giderek bakabilirsiniz ben öyle yaptım dakikanız var sa eğer kuryetin müşteri hizmetleri olan 444 93 93 numarasını arayarak isimle de öğrenebiliyorsunuz.

   Yorum Yap
   1. Kurtuluş

    2 aydır kart bekloyorum

    Yorum Yap
   2. Metin yıldız

    Arasanız ne olacak telefonu açan yok ki. Otomatiğe bağlamışlar, uğradık adresinde yok diyor.

    Yorum Yap
    1. AHMET

     aynen katılıyorum bu nasıl firma

     Yorum Yap
     1. selçuk

      kuryenet görevini yap milleti uğraştırma vatandaşı mağdur etme kargoları bekletme getirmiyosan gelip biz alalım

      Yorum Yap
      1. Aysel Dolap

       Bu nasıl firma ya paketim 3 defadır adrese getirmeden yerinde değil diye geri gönderiyor.

       Yorum Yap