Kuryenet Kargo Takip

Kuryenet ile kargo takibini nasıl yapacağınızı ve gönderinizin akıbetini alt tarafta yer alan bilgiler ile öğrenebilir, gönderinizin nerede olduğu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kuryenet gönderi takibini en doğru şekilde yapabilmeniz için Kuryenet sitesine giderek takip numarası ile yapabilirsiniz. Kuryenet gönderi izleme ekranını sayfa altında bulunan Kuryenet kargo takip sayfasına git linkini kullanınız.

Açılan sayfada size sırası ile üst alanda girmeniz için takip numaranızı, soyadınızı, cep telefonu numaranızı girmenizi isteyecektir. İstenilen bilgileri girdiğinizde aynı sayfada “Gönderi Sorgula” butonuna bastığınızda o an gönderinizin nerede olduğu, hangi aşamalardan geçtiğini sayfa içerisinde görebilirsiniz. Kuryenet için gönderi takibi yapmak bu kadar basittir. Eğer takip numaranızı bilmiyorsanız gönderi yapan firmadan takip numaranızı alabilirsiniz.

Kuryenet Kargo Takip

Gönderinizin takibini yaparken takip numarasını, soyadınızı, cep telefonu numaranızı ve sayfa altında otomatik üretilen doğrulama kodunu doğru bir şekilde girmeniz şarttır. Gönderi bilgileri girerken gönderi ulaşılacak kişinin soyadı ve cep telefonunu girmeyi unutmayınız.

İki farklı cep telefonu kullanıcısı iseniz göndere yapan firmaya vermiş olduğunuz cep telefonu numarasını giriniz. Yanlış yazımlarda sayfa içerisinde yanlış yazdığınıza dair uyarı alırsınız takip numarası, cep telefonu ve güvenlik kodu hangisi yanlış girilirse seçimin altında yanlış girildi ibaresini görürsünüz, bu durumda yazım hatalarını veya bilgileri doğru girdiğinize emin olmanız gerekmektedir.

Burada verilen bilgiler internet üzerinden gönderi sorgulama işlemleridir. Ayrıca gönderinizi genel müşteri hizmetlerinden veya şubelerden de öğrenebilirsiniz.

Not: Kuryenet kargo takip sistemi değişmiştir. Kuryenet sitesinden detaylı bilgiyi görebilirsiniz.

Kuryenet Kargo Takip Sayfasına Git

Yorum Yaz

Müşteri yorumları

20 Müşteri Yorumu

 1. Rıza

  nasıl bi iş yapıyonuz zamanında gelmiyor bu kartlar bir türlü

 2. niyazi kılınç

  açın şu telefonu artık kargo felan gelmedi

 3. samet ilker

  kurye net mi size bu işi kim veriyor haketmiyorsunuz

 4. Hikmet Arslan

  Bu işi bunlara verenler de kabahat. Adreste yok diyor uğramadınız ki kuryenet

 5. Muhammet Aytaş

  Bu işi yapmak istemiyorsanız yapmayın. Ne diye milleti günaha sokuyorsunuz?

 6. songül

  ne telefona cevap veriyorsunuz sonrada akşam elinizde kalıp dağıtamadıgınız kartlar içinde gitmediğiniz halde adresine gitik bulaunamadı deyip geri gönderiyorsunuz. allah sizin belanızı demeyeceğim haketiğinizi versin

  1. Muhammet Aytaş

   +1

 7. Zeki yanar

  Evde yoktunuz deyip geciyorsunuz aile basmiyorsunuz ulaştırmak isteseniz telefonumuz var işiniz cokkk lakayıt

 8. Saadet Bozkurt

  Size ulaşılmıyor, kartım gelmedi 15 gündür, maaşımı alamıyorum sizin yüzünüzden. Böyle gayri ciddi bir firma görmedim.

 9. Renin Öz

  Sabahtan beri arıyorum telefonlara cevap verilmiyor

  1. Hanife tiryaki

   Kargom geli ama bana ulaşmadı

 10. metin y.

  15 gün oldu iş bankasının göndermş olduğu kartım bana ulaşmadı yazıklar olsun

 11. Mustafa Kemal egel

  15 gün oldu kurye net ‘ten kartı mi alamadım yazıklar olsun

 12. Nazan

  size söyleceiğim tek şey allah sizi varya neyse başkada bişi demiyorum

 13. Aziz GÜVEN

  iki haftadır banka kartınız kuryede burdaki acente kapalı cevap vermıyor muşterı hizmetlerini arıyorum henuz bolgeye ulaşlmadı kime inanayim.

 14. İbrahim

  4.5 defa adresinize geldik ulaşamadık diye beyan etmişsiniz kapının önüne gelip zile basmadanmı gidiyorsunuz ben evde olmasam bile eşim çocuklarım evde en azından tlf açabilirsiniz biz geldik geliyoruz diye 1 aydır benim kk teslim etmediniz.

 15. Osman yiyit

  Benim kartım ne zaman gelir

  1. peker

   elinizde takip numaranız varsa burada anlatmışlar sayfa ki link adresinden kuryenetin sistesine giderek bakabilirsiniz ben öyle yaptım dakikanız var sa eğer kuryetin müşteri hizmetleri olan 444 93 93 numarasını arayarak isimle de öğrenebiliyorsunuz.

   1. Kurtuluş

    2 aydır kart bekloyorum

   2. Metin yıldız

    Arasanız ne olacak telefonu açan yok ki. Otomatiğe bağlamışlar, uğradık adresinde yok diyor.