Kuryenet Kargo Takip

Kuryenet ile kargo takibini nasıl yapacağınızı ve gönderinizin akıbetini alt tarafta yer alan bilgiler ile öğrenebilir, gönderinizin nerede olduğu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kuryenet gönderi takibini en doğru şekilde yapabilmeniz için Kuryenet sitesine giderek takip numarası ile yapabilirsiniz. Kuryenet gönderi izleme ekranını sayfa altında bulunan Kuryenet kargo takip sayfasına git linkini kullanınız.

Açılan sayfada size sırası ile üst alanda girmeniz için takip numaranızı, soyadınızı, cep telefonu numaranızı girmenizi isteyecektir. İstenilen bilgileri girdiğinizde aynı sayfada “Gönderi Sorgula” butonuna bastığınızda o an gönderinizin nerede olduğu, hangi aşamalardan geçtiğini sayfa içerisinde görebilirsiniz. Kuryenet için gönderi takibi yapmak bu kadar basittir. Eğer takip numaranızı bilmiyorsanız gönderi yapan firmadan takip numaranızı alabilirsiniz.

Kuryenet Kargo Takip

Gönderinizin takibini yaparken takip numarasını, soyadınızı, cep telefonu numaranızı ve sayfa altında otomatik üretilen doğrulama kodunu doğru bir şekilde girmeniz şarttır. Gönderi bilgileri girerken gönderi ulaşılacak kişinin soyadı ve cep telefonunu girmeyi unutmayınız.

İki farklı cep telefonu kullanıcısı iseniz göndere yapan firmaya vermiş olduğunuz cep telefonu numarasını giriniz. Yanlış yazımlarda sayfa içerisinde yanlış yazdığınıza dair uyarı alırsınız takip numarası, cep telefonu ve güvenlik kodu hangisi yanlış girilirse seçimin altında yanlış girildi ibaresini görürsünüz, bu durumda yazım hatalarını veya bilgileri doğru girdiğinize emin olmanız gerekmektedir.

Burada verilen bilgiler internet üzerinden gönderi sorgulama işlemleridir. Ayrıca gönderinizi genel müşteri hizmetlerinden veya şubelerden de öğrenebilirsiniz.

Kuryenet Kargo Takip Sayfasına Git

Şuna Göre Sırala:

Yorum Yazın

Müşteri yorumları

61 Müşteri Yorumu

 1. Şüeda

  Halan daha kargomu bekliyorum yola çıksın diye siz nasıl çalışıyorsunuz ya insanları mağdur ediyorsunuz resmen terbiyesizlik bu kaç gün oldu kargom şubenizde bekliyor keyfinizi mi bekleyeceğiz acaba

  Yanıtla
 2. Abdulvahap YALÇIN

  2-3 haftadır kargom gelmedi evde adresimi söylediğim halde iş yeri adresime gitti. Tekrar ev adresime yönlendirdim her gün evde olduğum halde evde bulamamış üstelik cep numaram var bir arama yapılamaz mı?

  Şimdi ise teslimat bayramdan sonra deniyor bu kadar mağdur etmeye hakkınız yok insanları kargom bayramdan önce lazım bana bu kadar rezillik olamaz yetkili kişi dönüş yapacak diyorlar tekrar arıyorum müşteri hizmetlerini dönüş yok diye temsilcinin bana dediği not yazmışlar.

  Bayramdan sonra diye bilginiz olsun her yere şikayetimi bildireceğim bayramda mağdur olacağım sizin yüzünüzden böyle hizmet olamaz!

  Yanıtla
 3. Erhan

  Bütün kargolarım adresime geliyor bu dağıtım firması kimsenin adresini bulamıyor dağıtan o şahısla güzel güzel konuşacam ne saçma bir firmasınız siz be arayıpta ulaşamıyoruz bile birde iletişim numarası yazmışlar insanların dengelerini alt üst eden disiplinsiz firma

  Yanıtla
 4. Kadriye

  Dün gelmiş bulamamış nasıl oluyorsa evdeydim ama ve telefon diye bir şey var niçin aramıyor bu kuryeniz ve bugün hala şu saat oldu gelen giden yok bu nasıl bir dağıttım sistemidir?

  Yanıtla
 5. bülent demir

  12 haziranda teslim edilmiş size hala akıbeti belli değil kargonun.

  Yanıtla
 6. Orhan Batur

  16 Haziran saat 14.46 da bana gönderilmek üzere sizlere teslim edilen evrak ile 19 Haziranda saat 12.01 de gene bana gönderilen ikinci bir evrakım bana henüz teslim edilmedi. Lütfen dağıtımı yapınız.

  Yanıtla
 7. Hüseyin

  Kuryeniz aramadan adres bulunumadı diyor ama tlf no su diye birşey var arayıp sora bilir işinizi düzgün yapmıyorsunuz gelen numaralarınızı bile aradığımızda açmıyor.

  Yanıtla
 8. Yakup

  Kartım sizde olduğu söyleniyor 10 Haziran’dan beri elime ulaşmadı!

  Yanıtla
 9. Yeşim

  karşınıza bir muhattap bile çıkmıyor gönderinin durumunu söyleyip hat kesiliyor. bir kart 1 ayda mı gelir sürekli aynı cevaplar acenteye sevk aşamasında kuryede dağıtımda diyor. ama kuryeden ne ses ne soluk bekle ki gelecek :(

  Yanıtla
 10. Veli Zeybek

  kuryenet istanbul bostancı şubesi 03.06.2020 tarihinden bu yana kartımı teslim edemediler. bu gün yine evde yoktunuz diyorlar ve evden hiç ayrılmadım. İnsanları gün boyu ende tutmaya hakkınız mı var? kuryenet’ten şikayetçiyim.

  Yanıtla
 11. SÜNDÜZ AYDIN

  kuryenet eskişehir şubesinden şikayetçiyim adres değişmiş diye getirmedikleri halde yalan söylüyorlar telefonlara cevap vermiyorlar. 01.06.2020 tarihinden beri bir atm kartımı getiremediler.

  Yanıtla
 12. Hikmet

  gönderi izleme paneli çalışmıyor

  Yanıtla
 13. Hüsnü

  Nasıl bir kuryesiniz anlamadım 6 ay önce değiştirdiğim adresimi güncellememe rağmen kartı eski adresime gönderip adreste bulunamadı diye transfer yapıp mesafesi araba ile 8-10 dk olan yerde sevk aşamasında deyip 22 mayıstan bugüne transfer yapamadığınız için sizi tebrik ediyorum.

  Bırakın siz bu işi bilenler yapsın icra ya da ceza olsa ulaşımı sağlardınız ben yürüyerek gitsem en geç 1 saat sonra transfer ederdim. Biz esnaf olarak ödeme için 2 aydır bu kartı bekliyoruz yazıklar olsun kuryenet.

  Yanıtla
  1. Halis

   Benim nerde kart ne arayan var ne soran kime arayacaz be ömrümde böyle ilk defa duydum bu kurye ismini tam 1 ay olmuş kart kuryede ama sorguluyorum daha dağıtım aşamasına geçmemmiş biz o kart göre hayatımızı sürgürcez mazotxu lastikci parçacı beklemez beni gönderin şu kartı ölürsem artık mezarımın başına dikin kartomı 2 ay olmuş

   Yanıtla
 14. Eray yılmaz

  1 ay oldu hala kart yok ne geri dönüş var ne işe saygı nede bizi düşünen var

  Yanıtla
 15. Halil İbrahim ÖZ

  21 gün oldu kartım gelmedi bravo çok hızlısınız

  Yanıtla
 16. ADNAN ERGÜL

  Evde olduğum halde adreste yoktur deniyor telefonum açık kuryene in aradığım hiçbir numara cevap vermiyor böyle çalışma olmaz yazık Antalya

  Yanıtla
 17. Aysegül

  Bu kadar çalışma sistemi berbat olan bir yer görmedim. 1.5 aydır kredi kartım halen gelmedi adres yanlış acenteden acenteye sevk her gün bekledik. Birde halkbankasıyla çalışıyor. Ne kadar yasal işlemler varsa hepsini uygulayacağım. Sadece insanları mağdur ediyorsunuz.

  Yanıtla
  1. Ferhat

   Her ilde aynı yazıklar olsun

   Yanıtla
 18. Hande

  Bu kadar saçma sapan çalışan Bir yer görmedim bankadan arayıp iletişim bilgilerimi güncellediğim halde eski adrese götürüyorlar ve bir ay geçti inşallah gelir kartım, Siz bankacılar bu kadar mağduruz onu gördüğünüz halde halen firma ile devam edin size de yazıklar olsun!

  Yanıtla
 19. Ali Veli

  Kaç gündür bekliyorum hala gelmez mi. Diğer yorumlara da baktım herkeste aynı mağduriyet. Olmadı gidip ben alayım diyorum ama nerdeeee. Elim kolum bağlı.

  Yanıtla
 20. Murat

  15 gün oldu kartım hala gelmedi. Ne kadınlar açılıyor ne adresleri mevcut.

  Yanıtla
 21. Hüseyin bayana

  Yazılı beyan ettigim halde adreste yok deyip karti geri gondermıssiniz telefonum bir defa bile çalmadı bu nasıl kurye hiçbisey anlamadım

  Yanıtla
 22. Yusuf

  Ev de olmama ragmen adreste yok demek nasıl bi saçmalık

  Yanıtla
 23. Derviş yazıcıoğlu

  Kargoyu güncellememe rağmen eski adresime gitmiş. Adresinde bulunamadı diye geri dönmüş, halbuki kargo adres bilgilerimde cep telefonum olmasına rağmen aranıp telefonla bilgi verilebilir gerekirse şube çağrılarak kartım tarafıma teslim edilebilirdi.

  Şimdi kargo takip kısmına girildiğinde aynı adrese randevu al diye bir kısım çıkıyor, bu kısımda yeni adres varsa yeni adresi yazınız diye güncelleme yapılabilirdi.

  Evimde telefonla haberdar edilmemi alıcı tarafından verilen yeni adrese getirilmesi bekliyoruz.

  Yanıtla
  1. mahmut şimşek

   İki haftadır kuryem gelecek gelmedi Ne kadar saçma bir şey ya insanlarla dalga mı geçiyorsunuz?

   Yanıtla
 24. filiz

  23 şubattan beri passolig kartımı getirecekler bakalım…

  Yanıtla
 25. haluk

  12 gün oldu gelmiyor

  Yanıtla
 26. Mekmet Erol Kepezlioğlu

  Neden 14 Şubat’ta verilen kargom 8 gün oldu gelmiyor….

  Yanıtla
 27. Sefadiye

  Her seferde ulaşılamadı deniyo

  Yanıtla
 28. hüseyin

  Banka lara sesleniyorum bu kuryeyle çalışmayın hep adrese geldik yok diyorlar halbuyki hep adresteyiz bir ay oldu kartım halen teslim almadım

  Yanıtla
 29. kadriye

  yazılan adrese gelmeden yoktur dediniz

  Yanıtla
 30. Beytullah

  Kart kuryeye teslim edileli 10 gün oldu hiç kimse bana ulaşmadı her seferinde adreste bulunamadı diyorlar

  Yanıtla
 31. yaşar

  Kartım kurye nete teslim edeli 10 gün oldu kargoyu hala teslim etmediler

  Yanıtla
 32. Rıza

  Kart kuryeye teslim edileli 15 gunu gecti adrese gelmisler ama kimse yokmus Adresten döndüğünü belirtmişler halbuki bana telefon açtılar 15 gün sonra adres teet etmek için adresi verdim 1 saat sonra evde yok muşum

  Yanıtla
 33. AYŞE ÖZLÜ

  kurye net gelmefen geldik diye gelmeyen bu şekilde müşterilere hizmet vermeyen kargo

  Yanıtla
 34. kamuran yılmaz

  saolsun kurye arkadaş gelmiş bulamamış aradım cep telefonundan dükkana yakınmış mesai bittiği halde getirdi kuryenet teşekkürler böyle güzel elemanlar çalıştırdığınız için

  Yanıtla
 35. emine biber

  telefonlara neden bakılmıyor neden ulaşılmıyor müşteri hizmetleri tlf lara neden bakmıyor.benim kart bana teslim edilmedi. tam bir ay oldu mağdurum.

  Yanıtla
 36. Rıza

  nasıl bi iş yapıyonuz zamanında gelmiyor bu kartlar bir türlü

  Yanıtla
 37. niyazi kılınç

  açın şu telefonu artık kargo felan gelmedi

  Yanıtla
 38. samet ilker

  kurye net mi size bu işi kim veriyor haketmiyorsunuz

  Yanıtla
 39. Hikmet Arslan

  Bu işi bunlara verenler de kabahat. Adreste yok diyor uğramadınız ki kuryenet

  Yanıtla
 40. Muhammet Aytaş

  Bu işi yapmak istemiyorsanız yapmayın. Ne diye milleti günaha sokuyorsunuz?

  Yanıtla
 41. songül

  ne telefona cevap veriyorsunuz sonrada akşam elinizde kalıp dağıtamadıgınız kartlar içinde gitmediğiniz halde adresine gitik bulaunamadı deyip geri gönderiyorsunuz. allah sizin belanızı demeyeceğim haketiğinizi versin

  Yanıtla
  1. Muhammet Aytaş

   +1

   Yanıtla
  2. Efe

   Ne telefona cevap veriliyor nede ulaşılıyor berbart bir şey nerde bu yetkililer

   Yanıtla
 42. Zeki yanar

  Evde yoktunuz deyip geciyorsunuz aile basmiyorsunuz ulaştırmak isteseniz telefonumuz var işiniz cokkk lakayıt

  Yanıtla
 43. Saadet Bozkurt

  Size ulaşılmıyor, kartım gelmedi 15 gündür, maaşımı alamıyorum sizin yüzünüzden. Böyle gayri ciddi bir firma görmedim.

  Yanıtla
 44. Renin Öz

  Sabahtan beri arıyorum telefonlara cevap verilmiyor

  Yanıtla
  1. Hanife tiryaki

   Kargom geli ama bana ulaşmadı

   Yanıtla
 45. metin y.

  15 gün oldu iş bankasının göndermş olduğu kartım bana ulaşmadı yazıklar olsun

  Yanıtla
 46. Mustafa Kemal egel

  15 gün oldu kurye net ‘ten kartı mi alamadım yazıklar olsun

  Yanıtla
 47. Nazan

  size söyleceiğim tek şey allah sizi varya neyse başkada bişi demiyorum

  Yanıtla
 48. Aziz GÜVEN

  iki haftadır banka kartınız kuryede burdaki acente kapalı cevap vermıyor muşterı hizmetlerini arıyorum henuz bolgeye ulaşlmadı kime inanayim.

  Yanıtla
 49. İbrahim

  4.5 defa adresinize geldik ulaşamadık diye beyan etmişsiniz kapının önüne gelip zile basmadanmı gidiyorsunuz ben evde olmasam bile eşim çocuklarım evde en azından tlf açabilirsiniz biz geldik geliyoruz diye 1 aydır benim kk teslim etmediniz.

  Yanıtla
 50. Osman yiyit

  Benim kartım ne zaman gelir

  Yanıtla
  1. peker

   elinizde takip numaranız varsa burada anlatmışlar sayfa ki link adresinden kuryenetin sistesine giderek bakabilirsiniz ben öyle yaptım dakikanız var sa eğer kuryetin müşteri hizmetleri olan 444 93 93 numarasını arayarak isimle de öğrenebiliyorsunuz.

   Yanıtla
   1. Kurtuluş

    2 aydır kart bekloyorum

    Yanıtla
   2. Metin yıldız

    Arasanız ne olacak telefonu açan yok ki. Otomatiğe bağlamışlar, uğradık adresinde yok diyor.

    Yanıtla
    1. AHMET

     aynen katılıyorum bu nasıl firma

     Yanıtla
     1. selçuk

      kuryenet görevini yap milleti uğraştırma vatandaşı mağdur etme kargoları bekletme getirmiyosan gelip biz alalım

      Yanıtla