AGT Kurye Yüreğir Şube (Yüreğir, Adana)

Adres: Cumhuriyet Mahallesi 782. Sokak Demirciler Sitesi Yüreğir – Adana
Telefon: 0 850 480 76 77

AGT Kurye Yüreğir şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. AGT Kurye Yüreğir şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

Aynı gün teslimatlı gönderi, Express teslimatlı gönderi, gönderi numarasını kullanarak kargo takibi, barkot veya referans numarası kullanarak kargo takibi, aramış olduğunuz telefon numarası ile kargo takip işlemlerini yapabilir. Adres, telefon ve diğer teslimat bilgileri güncelleme, teslimat tarih detaylarını öğrenme ve diğer kargonuz hakkında işlemleri sayfada bulunan telefon numarasını kullanarak müşteri hizmetlerinden yaptırabilir veya bilgi alabilirsiniz.

AGT Kurye bünyesinde çalışmak için kurye ve acentelere çalışma imkanı sunmaktadır. Kurye ya da acente olarak AGT kurye ile çalışmak isterseniz, AGT Kurye sitesine giderek sizden istenilen bilgileri girerek başvuru yapabilirsiniz.

AGT Kurye çalışma saatlerini detaylarını, kargo takibi hakkında detayları, kargo şikâyetleri veya kurye personel şikâyetini nasıl iletebileceğinizin detaylarını öğrenmek için alt tarafta yer alan “Yardımcı Sayfalar” alanını kullanabilirsiniz.

AGT Kurye Müşteri Hizmetleri Numarası: 0 850 480 76 77
AGT Kurye Sitesi: www.aynigunteslim.com
Eski Adı: Aktif İleti

Yardımcı Sayfalar

AGT Kurye Kargo Takip: Kargo takibi yapabilmeniz için neler yapmanız gerektiğinin bilgilerini bulabileceğiniz yardımcı sayfadır.
AGT Kurye Çalışma Saatleri: Kurye Türkiye geneli kargo ve kurye çalışma saatleri hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
AGT Kurye Şikâyet: Kurye yetkilerine dağıtım, kurye ve diğer kargo şikâyetinizi nasıl bildirebileceğinizi öğrenebilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

1 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

  1. Süleyman Yalçınkaya

    Bir siparişim vardı ve yaklaşık bir ay oldu daha elime geçmedi. Adrese gelim yapılmadı bu kadar zor olmamalı önceki siparişimi ben kendi şahsım gidip aldım. Bu şekilde olacaksa bu kurye neden var?

    Yorum Yap