Sürat Kargo Gönderim Süresi Hesaplama

Sürat Kargo ile gönderi yapacaksanız ve bu gönderinin ne zaman ulaşacağını öğrenmek istiyorsanız bu sayfayı okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Gönderi süresi hesaplamak ve teslimat süresini öğrenmek için Sürat Kargo sitesinden yardım alacağız. Sürat Kargo sitesinde online hizmetler menüsünde bulunan gönderi süresi hesaplama menüsüne giriniz. Çıkan ekranda size Nereden? ve Nereye? soruları yönetilecektir. Nereden kısmına kargoyu göndereceğiniz ve gönderen kişinin ilini nereye kısmına ise kargonun geleceği ili seçerek hesapla demeniz gönderi süresini öğrenmenizde yeterli olacaktır.

Sürat Kargo Gönderim Süresi Hesaplama Sayfasına Git

Şuna Göre Sırala:

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

7 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Azize Sancar 15 Mayıs 2022

  Kargonun bana yarına kadar gelmesi gerekli ancak 4 veya 5 gündür gelmiyor. 11.05.2022 tarihinde istenilen kargo halen daha gelmedi ve 15.05.2022 tarihi oldu halen daha gelmedi.

 2. Emin Kiriş 8 Aralık 2020

  Keşke telefonlara ulaşabilsek ? kargo telefonlara dahi cevap veremeyen kargodan teslimat bekleyenlerin vay haline başka ne denir.

 3. Suat 16 Haziran 2020

  1 haftadır kargom şubede bekliyor. Ne zaman getirmeyi düşünüyorsunuz. Diğer kargolar sıkıntısız getiriyorlar da sizde sorun ne?

 4. Ümit 5 Haziran 2020

  SÜRAT kargo uyuyormusunuz! 1 haziranda kargom Burhaniye-ören yola çıktı.2si sabahı Ankaraya ulaştı. Bugün 6sı ve kargom gelmedi.Arayan soran yok tlfları açmıyorsunuz hiçbir şekilde ulaşamıyorum.Kargomu getirin yoksa başka yollara başvuracağım.6 gündür eve mahkum kargo bekliyorum bu ne rezalet! Sizde meslek ahlakı ve sorumluluğu yokmu, Kargomu hemen istiyorum yoksa siz bilirsiniz!

  1. Samet görgülü 30 Mart 2023

   Kargom 1 aydır Ankara’da orada burada dolanıyor. Bir sürü para ödedim ben o kargoya şikâyet edeceğim.

 5. Pelin 20 Mart 2020

  14.03.2020 de sipariş verdim ve Pazartesi yola çıktı kargo bugün Cuma ve ve hala gelmedi

  1. Sabahat Atabey 24 Nisan 2020

   Arıyorum gönderdiğini söylüyorlar size soruyorum sizde yok diyorsunuz