PTT Acıbadem Şube (Üsküdar, İstanbul)

Adres: Acıbadem Mahallesi Acıbadem Caddesi Numara: 133 Üsküdar – İstanbul
Telefon: 0 216 325 42 10
Telefon 2: 0 216 324 55 31
Telefon 3: 0 216 327 63 75
Faks: 0 216 339 09 77

PTT Acıbadem şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Acıbadem şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurtdışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT İnternet Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

76 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Necdet Pesek

  RH162378197TR Kargo takip numaralı kargomun, 10.04.2021 tarihinde 17,43 te evde olmamam nedeni ile teslim edilemediği görülüyor. Takip formunda o saatte evde olmamam mümkün değil. Sokağa çıkma yasağı nedeni ile tüm aile evdeyiz. Dolayısı ile adreste bulamadık bildirimi gerçek dışıdır.

  Yorum Yap
 2. Şahsiye Deniz

  07.04.2021 günü kargom PTT kanalıyla gelmiş. Beni telefonla ”arayıp Acıbadem PTT’den almanız gerekiyor, dedi. Bende ” Ben belirttim gelmeden önce aranılsın diye ” siz iyilikten anlamıyorsunuz arayıp haber veriyorum, aramak zorunda değilim.

  Kapınıza kağıt yapıştırır giderim ” dedi.” ayrıca siz Acıbadem PTT gelmeyin ben bu ürünü geri iade ederim ve konuşmalarımız kayıt altında ” dedi ve telefonu yüzüme kapattı.

  Yorum Yap
 3. Zeynep Sönmez

  PTT kargo kadar ilgisiz sorumsuz kargo yoktur. Zahmet edip tel açmıyorlar. Asılsız yere uğradık diyorlar. Adres doğru adres olduğu halde tanımlanamadı yazıyorlar.

  Yorum Yap
 4. Güller Pala

  Ayın 10’da N11 den aldığım ürün kargoya verilmiş ama ürünüm Acıbadem kargoda ayın 14 den beri bekliyor, telefonlara bakılmıyor. Müşteri hizmetlerine de ulaşamıyorsunuz. Kargom tam olarak nerede olduğunu bilsem gidip kendim alacağım ama onun yerini de bilmiyorum.

  Acıbadem kargo deyip Ümraniye’dende çıkabilir… İşinizi yapamıyorsanız hiç yapmayın, bizleri uğraştırmayın. Bir daha PTT kargoyla çalışan hiç bir firmayı tercih etmeyeceğim.

  Yorum Yap
 5. Bedir Yazıcı

  1 hafta oldu kargom gelmedi. Artık burası ile çalışmayacağım diğer kargolar ile göndereceğim.

  Yorum Yap
 6. Mehmet Kaya

  27 Kasımdan bu güne kadar hala elime ulaşmadı. Telefonlara bakılmıyor kargom nerede bilgi alamıyorum.

  Yorum Yap
 7. Sayime Çapa

  Ankara’dan İstanbula 7 saatte gelen kargo Kadıköy’den Ümraniyeye 2 gündür gelemedi. Telefon ilk çalıyordu sonra engellediler galiba hep meşgul çalıyor. Diğer numaralarda açıyor insan yok karşımızda biri cızırtılı şekilde ötüyor. Diğeri arama bitti diye birden kapanıyor. orada oturuyorsunuz hiç bir işe yaradığınız yok.

  Yorum Yap
 8. Bedriye Duymuş

  Ayın 12 sinde kargo dağıtıma çıkan ürün 16 gün oldu gelmedi.

  Yorum Yap
 9. Leyla Erkol

  Üç gündür sürekli arıyorum ya meşgul ya da meşgule veriyorlar. İş ahlaki yok. 10 gündür kargo gelmedi. Hizmet yok muhatap yok. Ayaklar baş başlar ayak olmuş yorumlarda söylenenler az bile yazılmış. İstanbuldan Balıkesir Altınovaya iki günde alıcıya ulaşan kargo Ayni yerden on gündür kargo gelmedi.

  Yorum Yap
 10. Yurdagül Uzunay

  PTT Acıbadem Kargo 4. günde halen kargo gelmedi. Hizmetleri hiç iyi değil.

  Yorum Yap
 11. Soner Yıldırım

  Yarım saattir 3254210 numarasını arıyorum telesekreter çıkıyor. 2604 dahiliyi tuşluyorum bir türlü ilk sırada olduğum halde bağlanamıyorum. Üst üste aradığım için engellediler. Şimdi arıyamıyorum yazıklar olsun engelleyene ve hizmet anlayışınıza.

  Yorum Yap
  1. Sinem Yetiş

   Bugün kargomun Acıbadem şubesine ulaşalı 10. günü ve maalesef daha dağıtıma bile çıkmadı. Telefonlara bakan yok iletişim sağlamak mümkün değil.

   Yorum Yap
 12. Didem Şen

  Ayın 14 ünden beri bir kargo hala nasıl gelmez ya şubede gözüküyor günlerdir arıyoruz açmıyorsunuz. İşinizi layığıyla yapın bir daha sizi tercih etmeyeceğim.

  Yorum Yap
 13. Aziz Mersinli

  15/10/2020 tarihinde Acıbadem Şubesine ulaşan kargo, 7 gün geçmesine rağmen hala dağıtılmadı. Çin’den sipariş versem daha çabuk gelirdi. Eskiden PTT logosunun bir ağırlığı bir güvenilirliği vardı. PTT’yi bu hale getirenlere ne demeli bilemiyorum.

  Yorum Yap
 14. Sevilay Çiftci

  19.10.2020 de Acıbadem PTT olan kargo halen teslim edilmedi. Kendilerine de hiçbir şekilde ulaşılamıyor. Bir kargoyu dağıtıma çıkarmak bu kadar mı zor. Bir daha tercih etmeyeceğim PTT yi, üstelik ürün gıda bozulacak sayenizde rezillik başla bir şey değil.

  Yorum Yap
 15. Gülsen Demirata

  10.10.2020 tarihinde kargom PTT Acıbadem Kargo tarafından teslim edilmek üzere dağıtıma çıkmıştır mesajı aldım. 3.gündür bekliyorum gelmedi. Babam telgraf memuru olarak emekli olmuştu, nur içinde uyusun nasıl özveriyle çalıştıklarını hep izledik. 2020 yılında bu durumu anlayamıyorum.

  Yorum Yap
 16. Canan Akbaş

  Bir haftadır kargomu görmedikleri halde covid e yakalandığım için evde karantinada olmama rağmen adreste bulunmadığından dolayı denilip kargonu getirmediler. Şikayet ediyorum ve kınıyorum!

  Yorum Yap
 17. Sertan Yılmaz

  15 gündür kargo bekliyorum daha da bekleyecek gibiyiz. Arayınca da kimseye ulaşamıyorsunuz. Kargo seçtirme özelliğini ekleyen alışveriş sitesi patlama yapar gibi geliyor. Böylece PTT kargoda kapanır biz de rahat ederiz.

  Yorum Yap
 18. İsmet Aykurt

  Neden kargo gelmiyor size de ulaşamıyoruz içindeki ürün gıda ya ya da bırakın gelmesin.

  Yorum Yap
 19. ALİ AKTEKİN

  Çok önemli 4 kargom birilerine teslim edilmiş görülüyor ama kişiler almadıklarını söylüyor. Kimlere teslim edildiği de belli değil. Kargo takip belgesinde kime teslim edildiği belli değil.

  Telefon ile çözemiyorum. Farklı illerde teslimat yapılması gerekiyordu. Çok çaresiz kaldım. Sadece teslim edildi deniyor.

  Yorum Yap
 20. sevim davulcu yazıcı

  Dün önemli işim vardı bu hafta içi her hangi bir gün ne zaman gelir?

  Yorum Yap
 21. nur özdemir

  bir haftadır kargomu bekliyorum hala gelmedi telefonlara hiçbir şekilde cevap verilmiyor şube de neden beklemede dağıtıma bile çıkmamış?

  Yorum Yap
 22. Yasin Yorulmaz

  Bir haftadır kargomu bekliyorum. Bu kadar duyarsız çalışanlar görmedim. Telefona neden cevap vermiyorsunuz.

  Yorum Yap
  1. Ela Buyuran

   Yasin Yorulmaz ben 10 gündür kargomu bekliyorum dağıtıma bile çıkmamış. Bu nasıl bir duyarsızlık telefonlara bile bakılmıyor. İki kargomda da aynı sıkıntıyı yaşadım ürünleri olduğu gibi çöpe attım. Ya ürünleri teslim almayın kargoculuk yapmayın ya da işinizi yapında insanları mağdur etmeyin.

   Yorum Yap
 23. şinasi gültekin

  iyi günler benim ovacıkdan kargom gelmiş sokağa çıkma uygulaması olduğundan alamıyorum şimdide mesaj geliyor iade edilecek diye.

  Yorum Yap
 24. Savaş

  Açmayacaksanız neden telefon bağlattınız ofisinize?

  Yorum Yap
  1. Betül Kaya

   Kesinlikle katılıyorum söylediğinize iş yapmıyor bunlar yatarak para kazanıyorlar yazıklar olsun hamile halimle tam bir haftadır bekletiyorlar. Kargomu daha da bekleyeceğiz görünene göre.

   Yorum Yap
 25. Maksut Günaydin

  Ümraniye’den üç koli gönderdim biri gitti nasıl bir iş anlamadım kim bu işin sorumlusu ise adam gibi işini yapsın vesselam.

  Yorum Yap
 26. Orhan DÜZ

  Ya ptt çalışanları kendini bir şey sanıyor kapıma geldi tamam post makinesi kullanmıyorlarmış nakit istedi gümrük parası için nakit verdim yok para bozmuyormuşlar madem nakit istiyorsun o zaman bozuk bulundurun doğru dürüst çalışmayacaksanız yapmayın boşuna insanlarla dalga geçiyorlar yapamadığınız işi yapmayın.

  Yorum Yap
 27. İrem

  Ptt kargo tam bir pişmanlıktır bu kargo kadar boş beleş çalışan daha da şu ülkede yok inşallah bir daha işimiz düşmez. Ptt kargoya ürünü teslim eden satıcılar yüzünden bu mağduriyeti yaşıyoruz kendi ceplerinden az para çıksın diye bu kargoya veriyorlar 25inden beri kargo bekliyor bulunduğu yerde ve kesinlikle bana ulaşmıyor işe gittiğini bile düşünmüyorum kargo çalışanlarının ve bu yüzdende telefonları açmıyorlar!

  Yorum Yap
 28. Hülya

  26.12.2019 dan beri kargom orada eşime doğum günü hediyesi yolladım Ümraniye ceza evine 3 gündür bekliyor niye neden?

  Yorum Yap
 29. Aydın Yalçın

  20.12.2019 da Eskişehir den verilen kargom hala Sahrayı cedit teki evime ulaşmamıştır. Hala neden beklediğini anlamıyorum. Hiçbir zaman bu kadar uzun süre gelmediği olmamıştı. Acıbadem şubesinin 2 telefon hattı var, biri sürekli meşgul, diğerini cevaplayan yok.

  Yorum Yap
 30. Büşra Acar

  17.12.2019 da acıbadem şubeye ulaşan kargom hala elime ulaşmadı. Ne zaman getirilecek kargom çok merak ediyorum. Şubeye telefonla ulaşmak zaten mümkün değil!

  Yorum Yap
  1. Derya Dinçer

   Büşra Acar bende de kaç günden beri kargo aynı yerde görünüyor. Telefonlara cevap yol bu ne biçim iş çalışmayın daha iyi yazıklar olsun ya! 😒

   Yorum Yap
 31. fahri

  kargom ‘ kendine ‘ teslim edilmiştir diyor ama ben henüz bir şey teslim almadım yarın kapınız dayanıp nerde oldugunu soracagım kargomun

  Yorum Yap
 32. Kudret

  12.11 2009 tarhinde verilen kargın halen elime ulaşmadı. Ve telefonlara hiç bir şekilde bakılmıyor. Biran önce paketimin teslim edilmesini istiyorum

  Yorum Yap
 33. Nadir

  09/12/2019 – 15:20:21 PTT İşyerine Geldi ACIBADEM KARGO DAĞITIM/ACIBADEM KARGO DAĞITIM KADIKÖY İSTANBUL(AND)
  12/12/2019 – 20:05:22 Dağıtım Adreste Yok/Kapalı-Haber Kağıdı Bırakıldı ACIBADEM KARGO DAĞITIM/ACIBADEM KARGO DAĞITIM KADIKÖY İSTANBUL(AND)
  16/12/2019 – 09:18:24 Dağıtıcıya Verildi-Cihet No:40124360 ACIBADEM KARGO DAĞITIM/ACIBADEM KARGO DAĞITIM KADIKÖY İSTANBUL(AND)

  neyi bekliyorsunuz kargoyu getirmek için ???

  Yorum Yap
 34. Ahmet

  Götürmeyeceğiniz kargoyu neden alıyorsunuz ptt gargo hemde peşin para 11 gündür kargom teslim edilmedi telefonada bakan yok bu işi bırakın milleti madur etmeyin

  Yorum Yap
 35. Ahmet Ergin

  KP02441581018 nolu kargom 11 gündür yerine ulaşmadı ambara verseydim çoktan yerine gitmişti hemde dörtte bir fiyatına benim için ptt gargo bitmiştir

  Yorum Yap
 36. seda

  kp02441005231 – ptt işyerine geldi bu siparişi çok acil adresime gönderiniz!

  Yorum Yap
  1. Turgut ÇADIR

   20 gündür kargomu bekliyorum bilerek yapıyorlar sanırıp gidip bizim almamız için

   Yorum Yap
 37. seda

  Bu kargo acil kapatılsın! insanların sinir sistemini bozmasınlar daha fazla!

  Yorum Yap
 38. Seda DEVRİM

  Tam 8 gündür paketim bu kargo şubesinde bekliyor. ne çağrı merkezi ne de şube telefonu açmıyor. Benim kargomu acil getirir misiniz?

  Yorum Yap
 39. şule

  böyle bir kargo yok. ne telefona cevap veren var. ne de kargoyu getiren görevli. her gün iş yerime kargo dağıtımına geliyor ptt kuryesi ama 7 gündür kargomu soruyorum boynunu büküyor. ya içinde yiyecek var belki yazıklar olsun. ambar olsa ulaşmıştı bile elime.

  Yorum Yap
 40. Olcay Ünlü

  4 Aralık çarşamba günü saat 9.38 de Sancaktepeden Ataşehire yolladığım kargo 6 Aralıktan beri Acıbadem şubesinde beklemektedir bugün ayın 10 u. 3 telefon numarasınada ulaşılamamaktadır. benim kargom nerde?

  Yorum Yap
 41. tarık

  Kabul Edildi – KAYSERİ P.İ.D.M/KAYSERİ P.İ.D.M MELİKGAZİ KAYSERİ
  PTT İşyerinden Çıktı – ANADOLU YAKASI KİM Merkezine Sevk İşlemi Gerçekleşti. KAYSERİ P.İ.D.M/KAYSERİ P.İ.D.M MELİKGAZİ KAYSERİ
  PTT İşyerine Geldi – ANADOLU YAKASI KİM/ANADOLU YAKASI KİM TUZLA İSTANBUL(AND)
  PTT İşyerine Girdi Posta Teslim Bordrosu Mübadele Servisine Geldi – ACIBADEM KARGO DAĞITIM/ACIBADEM KARGO DAĞITIM KADIKÖY İSTANBUL(AND)

  Arkadaş kaç gün oldu acıbademde kargo bekliyor ne bekliyor kardeşim bu kargo orada acaba?

  Yorum Yap
 42. fahri

  bu kurum kapatılmalı!

  Yorum Yap
 43. tayfun

  telefonlara cevap veren yok. geri dönüş yok. kargo neden şubede bekletiliyor anlamıyorum. gönderin artık!

  Yorum Yap
 44. kenan

  Ptt kargo bu işi bıraksın İstanbul acı badem ürün gönderen ürünün adını unuttuğunda teslimi yapılır diye bilsin bu gün 12 ci gün ürünlerim hala yokkkkkk acı badem ptt kargo yetkilileri ne yazıyorum

  Yorum Yap
 45. Abdurrahman

  10 gündür koli bekliyor gıdalar bozuldu acıbadem gönder şu koliyi adresime

  Yorum Yap
 46. şüle yılmaz

  Bu kurum her yönü ile kapatılıp tüm çalışanların işine son verilmeli. 7 gündür kargom şubede bekliyor ve telefonlara cevap verilmiyor. Bir önceki kargomu da kendim gidip almak zorunda kaldım. 3. sınıf bile diyemeyeceğim bir kurum.

  Yorum Yap
 47. can kızmış

  Bence siz bu Kargo alım ve dağıtım işini bırakın . Belliki yapamıyorsunuz. Bizleri bu kadar mağdur etmenize hakkınız 20.11.2019 kargo adrese teslim edilmedi telefonlara dahi cevap vermiyorsun lanetliyorum kınıyorum

  Yorum Yap
 48. sedat bayar

  Kayıtlı Gönderi Hareketleri – İl/İlçe Merkez Adı Tarih Saat İşlem
  HATAY/İSKENDERUN İSKENDERUN 20/11/2019 11:06:29 Kabul Edildi
  HATAY/İSKENDERUN İSKENDERUN 20/11/2019 16:22:54 PTT İşyerine Geldi
  HATAY/İSKENDERUN İSKENDERUN 20/11/2019 17:00:53 Alıcı Merkez Torbayı Açtı
  İSTANBUL(AND)/KADIKÖY ACIBADEM KARGO DAĞITIM 23/11/2019 13:56:28 PTT İşyerine Geldi

  Ama halen teslim edilmedi gıda yemek var hepsi bozulmuştur ptt tlflar bile cevap vermiyorum kınıyorum 7 gün oldu

  Yorum Yap
 49. Ümit

  19.11.2019 saat 11 de acıbadem kargo servine gelen ürün halen tarafımıza teslim edilmedi 22.11.2019

  Yorum Yap
 50. seval

  Bence siz bu Kargo alım ve dağıtım işini bırakın . Belliki yapamıyorsunuz . Bizleri bu kadar madur etmenize hakkınız yok .

  Yorum Yap
 51. Müge

  siz ne biçim bir şubesiniz 12 kasımda kargom gelmiş görünüyor ve 19 kasım oldu hala gelmedi yazıklar olsun size

  Yorum Yap
 52. kadir

  12 kasında ptt ye gelmiş 15 kasım olmuş hala eve gelecek

  Yorum Yap
 53. Abdül Teke

  Kendiniz kargonuzu alın. Hangi şehir olursa olsun yürüyerek götürün PTT’den daha hızlı kargonuzu ulaştırtırsınız.

  Yorum Yap
 54. ceyda

  telefonlar açılmıyor hep meşgul, çaldırmayı başarırsak bekletip öyle kapatıyorlar, kargomdan haber yok bir daha kesinlikle çalışmayacağım.

  Yorum Yap
 55. BURAK

  KocaMan Sıfır ( 0 ) Yazıklar olsun. Varmısınız yokmusunuz belli değil ? Telefon açan yok. 3. gün bugün dağıtıma çıkmadıı.

  Yorum Yap
 56. Asiye

  1 haftadır kargoyu bekletiyorsunuz, 4 kasımdan beri dagıtımda görünüyor, hergün kargo gelcek diye bekliyorum, bu kadar sorumsuz olunmaz insanları magdur etmeye hakkınız yok

  Yorum Yap
 57. Ömer

  Burada çalışan insan yokmu ayin 1 inde kuruma gelen kargo ayin atışında elime geçmedi bu nasıl hizmet telefonla arıyorum muhatabı bulamıyorum tele sekreterleri canlı birine ulaşamadım yapamiyo sanız yapmayın insanlarda ma dur etmeyin

  Yorum Yap
 58. gülşen

  Mesai başladı ve tüm telefonlar meşgule alındı. harikasınız.

  Yorum Yap
 59. sevil

  Bu kurum her yönü ile kapatılıp tüm çalışanların işine son verilmeli. 2 gündür kargom şubede bekliyor ve telefonlara cevap verilmiyor. Bir önceki kargomu da kendim gidip almak zorunda kaldım. 3. sınıf bile diyemeyeceğim bir kurum.

  Yorum Yap
 60. berk taner

  kargo şubede 3 gündür bekliyor. telefona cevap veren yok sürekli meşgule atıyorlar veya bekletiyorlar. siz tam olarak ne işe yarıyorsunuz?

  Yorum Yap
 61. Songül

  İadesi yapılan paketim içi boş ve parçanmış bir şekilde bana teslim edildi. Sorunu mng kargo üstlendi ama aylar oldu hiçbir şey yapılmadı.

  Yorum Yap
 62. Şeyda Kahveci

  1 Haftadır kargo şubede bekletiliyor, dağıtıma çıkmıyor. Arıyorum açan yok, işimle ilgili gelmesi gereken paketi bu kadar geciktirdikleri için işim aksadı. Bu nasıl bir hizmet. !

  Yorum Yap
 63. Aynur

  paketim açılmış saçmalığa bak siz böyle mi güvenilirsiniz Allah’ından bulun insAllah bir yerinizden çıkar

  Yorum Yap
 64. Aynur

  Ankaradan bana kargom geldi fakat kargoyla gelen paketim açılmış ve içinde bnm nişan elbisem agdam altınım vardı o paketi ne hakla acarsiniz ve nasıl cürret edersiniz ağda akmış olsabile o paketi bana sağ salim getirmek zorundaydiniz ve geri istiyorum

  Yorum Yap
 65. Faruk ILGAZ

  bu ne saçmalık hep meşgul acil bir durum varki arıyorum

  Yorum Yap
 66. Vildan Özgen

  Böyle bir saçmalık yok. Telefonu açmıyor hep meşgule atıyorsunuz.

  Yorum Yap
 67. Ayhan ışık

  sürekli bekletiyorlar telefonda cevap veren yok saygı yok ilgi yok

  Yorum Yap
 68. Serhat Yılmaz

  Hiç ilgi yok arıyorsun bekletiyorlar. Sonra kendi kendine kapanıyor. Acayip bir şey ben daha böylesine denk gelmedim. Bir türlü bağlanıp bir bilgi alamadım Bir daha da PTT kargo asla kullanmam.

  Yorum Yap
 69. Çiğdem Şakirt

  Yazıklar olsun kargo gelmedi bekle, bekle dur. Zamanında teslimat yaparsanız müşteriyi memnun edersiniz. Bir daha ki gönderimde müşteri gönül rahatlığı ile size tercih eder.

  Yorum Yap
 70. İlker Odak

  Hep meşgul çalıyor, acaba neden?

  Yorum Yap
 71. Jale Kutluay

  Üsküdarın merkezine yakın ptt şubesidir.

  Yorum Yap