PTT Bandırma Şube (Bandırma, Balıkesir)

Adres: 17 Eylül Mahallesi Atatürk Caddesi Numara: 73 Bandırma – Balıkesir
Telefon: 0 266 713 44 45
Telefon 2: 0 266 713 41 60
Faks: 0 266 713 00 00

PTT Bandırma şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Bandırma şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurtdışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT İnternet Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

25 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Asuman Tekke

  Şu telefonu lütfen açın artık.

  Yorum Yap
 2. Sevim Çay

  Kargoyu getirdim diyorsunuz getirmiyorsunuz. Ne ev zillini çalıyorsunuz ne bir yazı bırakıyorsunuz. Zor geliyorsa biz gelip PTT kargodan alalım.

  Yorum Yap
 3. Fatih Köşe

  Ne telefona bakıyorsunuz ne kargo getiriyorsunuz. Bir de ulaşılmadı diyorsunuz. Sizin gibi kargo olmaz olsun.

  Yorum Yap
 4. Süleyman Özdamar

  Gerçekten telefonlara bakmıyorsunuz.

  Yorum Yap
 5. Dilara Bekar

  Arıyorum açanda yok. Kargoyu dün gezdirdiniz öylesine yanınızda da ne oldu yani adresi bulamamak nedir? Madem bulamadınız arayın. Daha kötü bir kargo şirketi görmedim

  Yorum Yap
 6. Aybüke Ovak

  Bu pandemi döneminde adrese gelmeyip şubeye kadar getiriyorsunuz insanları evde bulamadık diye. 19 yaşındayım, derslerim ve yaş yasağım aynı zamana geliyor ve istemeyerek annemi ve babamı sizin yüzünüzden virüsün içine sokuyorum.

  Artık getirin şu kargoları gerçekten yıllardır bıktırdınız. Birde yetmezmiş gibi ne bulunamadı diye mesaj geliyor ne bir haber. Siteden öğreniyorum ki bulunamadı diye haber kağıdı bırakıldı yazıyor. Bu da bir kanıt ki haber kağıdı falan yok. Gerçekten artık yeter!

  Yorum Yap
 7. Şifa Düzyol

  KP02897964403 takip nolu kargomuz ayın 16/10/2020 tarihinden bu yana şubede bekliyor. Torbaya eklendi yazıyor ayın 20 olmuş hala şubede bu ne şaşmalık bu ne sorumsuzluktur. İşi düzgün yaparmıyorsanız bırakın işi yapacaklar çalışsın. Her gün arıyorum defalarca telefonlara bakan yok telefonlar oraya süs diye mi konuldu ulaştırma bakanlığını arayıp şikâyet edeceğim.

  Yorum Yap
 8. Şevket Önder

  20 gündür tebligat yapılmamış ve hiç bir şekilde ulaşılmıyor. Allah kabul etmesin!

  Yorum Yap
 9. Murat

  Bandırma kargoda hizmet sıfır. Şikâyet mercii bile bulamıyoruz. Getirilmeyen kargolar pttye gelip sorulduğunda geldik bulamadık yanıtını alıyoruz.

  Oysa geldiğine dair bir ihtarname yok. 10 gündür bizzat gelip pttye sorduğumuz paketimiz şu an dağıtıma dendiği halde hala teslim yok. Bu nasıl ptt. Ayıptır ayıp.

  Yorum Yap
 10. Arya

  Tam olarak 15 gündür tebligat yapılmamış nasıl bir sisteminiz, personeliniz var! Telefonlar açılmıyor. Oturarak maaş almak bu olsa gerek.

  Yorum Yap
 11. Gürsel

  Gişedeki kadın hiç bir şey bilmiyor sorduğum sorulara bilmiyorum diye cevap veriyor. Hiç bir şekilde yardımcı olunmuyor. Telefonlar açılmıyor. Bandırma şubesi berbat kargo yönünden iyi değil!

  Yorum Yap
 12. Hasan Ali Balacan

  Telefona bakan personeliniz yok mu?

  Yorum Yap
 13. Aleyna

  Yasakta evde yoktunuz demeyin bari çağrı merkezine bile ulaşılmıyor kendi şube telefonu Allaha emanet zaten!

  Yorum Yap
 14. Özge

  Aldığım ürün hatalı olduğu halde 3 cüye iade yaptırıyorum ve hala ne gelen var,ne telefona bakan var nede postanede ilgilenen var yok oradan gönder yok söyle yap aldığım ürünün ptt olduğunu görseydim almazdım bu ne ya özellikle bandırma ptt her işleri öyle kapatın ya ne diye duruyorsunuz boş yere para veriliyor.

  Yorum Yap
 15. Kenan

  Yasak varken nasıl evde yoktunuz diYe mesaj atıosun ki sen kadın 65 yaşında nasıl gelip alsın kargosunu acaba hep aynı şeyi yapıyosunda bari yasakta yapma!

  Yorum Yap
 16. Salim Çıtak

  O telefon orada süs eşyası olarak mı duruyor?

  Yorum Yap
 17. ilker

  kargo ücreti diğerlerine göre düşük fakat geç getirerek farkı kapatıyorlar. telefon numarası var açan yok.

  Yorum Yap
 18. filiz

  Telefonlar neden açılmıyor?

  Yorum Yap
 19. jale

  Rica etsek lütfen biri telefonlara bakabilirmi? Yarım saattir arıyoruz

  Yorum Yap
 20. şeyma

  Güzel bir yorum yazmayı çok isterdim. Ancak Ocak 2 de çıkan kargomuz bugün 09.01.2020 hala ulaşmamış ve çok önemli bir evrak. Sizce ne yapmalıyız. Lütfen arkadaşların işi de zor olabilir ama bu kargolar bizim için önemli ve bunlar için bir ücret ödeniyor. Daha dikkatli olunmasını rica ediyoruz.

  Yorum Yap
 21. Kübra

  Ne biçim çalışma üslubunuz var sizin kargo eve gelmeden iadesi yapılıyor yazıklar olsun size benim evim yüksek diye hep aynı şeyi yapıyorlar evdeyken evde bulunamadınız diye msj geliyor bu sefer kinde eve gelmeye bile tenezzül etmemişler aldığınız para helal bi düşünün bakalım.

  Yorum Yap
 22. güven

  bu kadar gereksiz saçma sapan çalışanları da dahil işini bilmiyor vb bi kurum olamaz bu kadar şikayet var hiçbirşey yapılmıyor özellikle bandırma şubesinin toptan kapatılması lazım. ağzıma geleni söyleyecem ama utanıyorum artık

  Yorum Yap
 23. Doğan

  Cuma gününden berı kargo bekliyorum ne gelen var ne giden zaten ptt kargo sorunlu diye duymuştum gerçektende doğruymuş

  Yorum Yap
 24. elif

  İletişim telefon numarası olarak her yere yazılan bir telefon numarası nasıl olur da hiç bir şekilde açılmaz ??

  Yorum Yap
 25. faruk

  Bandırma ptt kargo iletişim adresi olarak tek telefon numarası var ve o numaralı telefonun başında hiç kimse yok. sadece arayabiliyorsun ancak ulaşamıyorsun. bu nasıl iş madem o telefonu açılmayacak niçin iletişim adresi olarak her yere yazıyorsun.

  Yorum Yap