PTT Bayraklı Posta Dağıtım Merkezi Bayraklı PDM (Konak, İzmir)

Adres: Çınarlı Mahallesi Manas Bulvarı Numara: 1 Konak – İzmir
Telefon: 0 232 462 55 54
Telefon 2: 0 232 461 13 23
Faks: 0 232 486 46 60

PTT Bayraklı Posta Dağıtım Merkezi Bayraklı PDM iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Bayraklı Posta Dağıtım Merkezi Bayraklı PDM’nde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurtdışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT İnternet Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

20 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Erol Demircan

  PTT Posta Karşıyaka Bayraklı Müdürlüğü mektuplarıma rehin mi koydunuz da dağıtım yapmıyorsunuz insanları siz ne zannediyorsunuz. Kimse nasıl olsa hakkini arayamaz zannediyorsunuz.

  Ben size bir güzellik yapayım.1 milyon TL. maddi manevi tazminat acıyım siz de görün hak nasıl aranırmış insanları mağdur edin mektuplarımızı siz dağıtmayın. Cimer şikâyette bulundum anında mektuplarımı getirdiniz ve yine ayni sorun başladı, size sizin dilinizden konuşmak lazım.

  Yorum Yap
 2. Gülfiye Kara

  27/11.2020 tarihinde Bergama PTT şubesinden ayın 30unda İzmir bayraklı ya ulaştı ama hala oradan çıkışı yapılamadı. Telefonları da açan yok aldığınız maaşı hak edin, açmayacağınız telefonun numarasını vermenin bir anlamı yoktur.

  Yorum Yap
 3. Halil Beyhan

  19.11.2020 tarihinde Adana Seyhan PTT Kargo’ya teslim edilen Kargom,23.11.2020’de Bayraklı’ya geldi görünüyor. Bugün ayın 30’u ve bu kargo 7 gündür Bornova’ya bir türlü gelemedi. Bunu bir yetkili lütfen bana açıklasın. Kargoyu getiremeyecek kadar çok yoğunsanız bize bir mesajla da mı bildiremiyorsunuz. Bunu ciddiyetsizlik ve sorumsuzluk olarak nitelendiriyorum. Koskoca PTT’nin düştüğü hâle bakın! Çok üzülüyorum. Sizleri CİMER’e de şikayet edeceğim.

  Yorum Yap
 4. Saim Bozdemir

  İstanbuldan İzmir Bayraklı’ya 23’de teslim edilen kargo neden acaba halen teslim edilmedi. Lütfen böyle yapmayın. Kargoları zamanında teslim edin Neden dağıtımı acaba gerçekleşiyor.

  Yorum Yap
 5. Filiz Akmeşe

  Gaziantep’ten 23 de çıkıp 25 de İzmir de PTT kargoya geldi. Bugün 27 i hala elime ulaşmış değil. İzmir içi dağıtım yapmak bu kadar zor mu? Bozulacak bir şey belki sorumsuzluk.

  Yorum Yap
  1. Sümeyye Demirtaş

   Filiz Akmeşe aynen öyle benimde 25 inde bayraklı şubeye geldiği yazıyor. Bugün 30’u hala gelmedi. Sürekli arıyorum telefon çalıyor sonra acıyorlar cevap vermeyip kapatıyorlar.

   Yorum Yap
  2. Kevser Aksoy

   Filiz Akmeşe aynen Gaziantepten kargom bayraklı dağıtıma geldi. 27 sinde ve hala orada halen bekliyor. Telefonu açan da yok. İzmir içi acaba dağıtmak çok mu sürüyor.

   Yorum Yap
 6. Emirali Kaleli

  2 gündür PTT dağıtım merkezinde bekleyen kargom henüz teslim edilmedi. Sorgulama yaptığımda bugün saat 9:47 de dağıtıcıya verildiği yazıyor. Mesai bitmek üzere halen gelmiş değil. Gönderi içerisinde bozulacak gıda ürünü bulunuyor.

  Üstelik yarın hafta sonu. İki gündür işten izin alıp bunu bekledim. Bu ne biçim bir hizmet anlayışı! Bugün tarafıma ulaşmaz ise ürün değeri + boşuna beklediğim 2 gün için tüketici mahkemesine başvuru yapacağım.

  Yorum Yap
 7. Halis Hucel

  Menderes adliyesinden verilen 4004126552555 nolu vındero 40 gündüz bekliyor dağıtımı karıncalar ile mi yapılıyor anlamak mümkün değil.

  Yorum Yap
 8. Zeynel Ağa

  İzmir’e 5 gündür Boludan bir paket getiremedik. Merkez PTT de diyorlar ama şubedeki çalışan herhangi bir işlem yapılmamış isterseniz merkezden alabilirsiniz diyor ve hiç utanmadan. O gelecek paketlerin içinde küçücük çocukların 4 gözle beklediği bir şey de olabilir. Belki de zaruri ihtiyaç malzemesi ama umurunuzda değil nasılsa kargo ücretini aldık diyorsun. Hiç olmadı adresinizde bulamadık dersiniz yüzünüz yine kızarmadan.

  Yorum Yap
 9. Mustafa Polat

  Ne de olsa devletin tekeli kovulma derdi yok. İşimi kaybederim korkusu yok. Bunlara sorsan işinizde nasılsınız diye mükemmel yaptıklarını anlatırlar.

  Yorum Yap
  1. Niyazi Olca

   Mustafa kardeş devlet memur alımı yapmıyor artık çalışanlar ya taşerön ya da geçici işçi PTT çalışmayanla anında ilişkisi kesiyor. O senin dediğin eskidendi.

   Yorum Yap
 10. Metek Şükran

  Kargo adrese gelinmeden mesaj atıyorsunuz ulaşılamadı diye kapıya herhangi bir kâğıt bırakılmıyor. Gidip her hafta sonu Karşıyaka iskele şubesinden kargomuzu kendimiz teslim alıyoruz. Gerekli tüm üst devlet birimlerine hakkınızda şikâyet yazılacaktır.

  Yorum Yap
 11. Güldane

  izmir bayraklı ptt kargo gelen kargomu 4 gündür neden bekletiliyorsunuz?üstelik size 15 dk uzaklıktayım ve 444 17 88 arıyorum tam 15 dk bekledim açan yok telefonu yazıklar olsun!

  Yorum Yap
 12. Salim

  15.06.2019 tarihinde bayraklı dağıtım merkezine gelen kargom hala bayraklıda gözükmesine rağmen teslim edildi gözüküyor. Oysaki teslimat adresi Çiğli gerekli yerlere şikayetimi de yaptım inşallah ”çok ümidim olmasada” çözecekler.

  Yorum Yap
 13. Hülya balcı

  Ya kargoyu yollamayıp da napıyonuz ya bu kadar olur mu milletin işi gücü var sizin yollanızı mı bekliyeyim ya artık kargo mu yollayın nasıl bişeysiniz ya insafsızlar ya

  Yorum Yap
 14. Sait

  Yurt dışından gelen kargomu teslim etmeye gelen calisan kapıda ödediğim para 1.5 TL eksikti bozuk yok biraz bekleyin bulalım dememe karşın paketi teslim etmek istemedi.Biz para isine karışmıyoruz.gibi saçma sapan konuşuyordu neyse biraz münakasadan sonra fazladan 20 TL verip gönderdik.

  Yorum Yap
 15. Bülent

  Artık kargomu yollayın

  Yorum Yap
 16. Gönül

  2 gündür kargom bayrakli dağitim merkezinde bana uzaklıgı 2 km ne denir bu ya

  Yorum Yap
 17. Vedat

  Ayıptır günahtır işinizi yapın

  Yorum Yap