PTT Bursa Posta Dağıtım Merkezi Bursa PDM (Nilüfer, Bursa)

Adres: Beşevler Mahallesi Beşevler Caddesi Numara: 246 Nilüfer – Bursa

Telefon: 0 224 250 80 50
Faks: 0 224 250 64 74

PTT Bursa Posta Dağıtım Merkezi Bursa PDM iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Bursa Posta Dağıtım Merkezi Bursa PDM’nde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurtdışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT İnternet Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

97 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Hilal Şahin 15 Ağustos 2022

  KP03901527348 takip numaram karşı şube tarafından 02.08.2022 tarihinde kargoya verildi. 03.08.2022 tarihinde nilüfer dağıtım merkezinde görünüyor. 13.08.2022 tarihinde 10 gün sonra sözde dağıtıma çıkılmış tarafıma ulaşılamamış haber kağıdı bırakılmış fakat ben resmi bir kurumda çalışıyorum. Hangi resmi kurumu cumartesi açık ayrıca kuruma bırakılan herhangi bir evrak vs. yok.

  2 gündür şubeye ulaşmakta çok zorluk çektim sonunda ulaşabildik orada telefonlara cevap veren bayanın tavrı çok kötü kargoyu tekrar yönlendireceğini söyledi ama hiç zannetmiyorum. Bu kadar rezil bir kargo görmedim.

  Yorum Yap
 2. Burcu Tanal 15 Ağustos 2022

  Yemin ederim kafayı yiyeceğim. Sınava gireceğim şu kitapları getirin artık. Hayır, niye orda tutuyorsunuz amaç ne yürüyerek getirseniz on kere gelir. Bu nasıl iş ahlakıdır. Bir kere de adam akıllı iş yapın ya getirin şu kargoyu siz insanın psikolojisini bozarsanız.

  Yorum Yap
 3. Nevin Aka 15 Ağustos 2022

  Kargomu getirir misiniz artık ya kaç gündür bekliyorum. Müşteri onay bekliyor. Artık getirin

  Yorum Yap
 4. Nihat Doğan 13 Ağustos 2022

  Kargom 1 haftadır şubemizde 2 günde Ordu’dan geldi. 5 günde Mudanya Güzelyalı’ya getirememenizin sebebi gerçekten nedir merak ediyorum.

  Yorum Yap
 5. Büşra Saygın 11 Ağustos 2022

  4 Ağustostan beri bekliyorum kargom hala gelmedi. PTT’nin kargoyu sahiplenmesi nedendir anlamıyorum.

  Yorum Yap
 6. Oğuz Sarı 10 Ağustos 2022

  Yedinci ayın 29 dan beri Kargom Nilüfer PTT şubesinde ve hale dağıtıma çıkmadı. Üstelik ben askerim ve çok mağdurum.

  Yorum Yap
 7. Selcan Akesen 9 Ağustos 2022

  3 haftadır gelmeyen bir kargom var, gelen mesaj ise ‘bizzat gelirsem teslim alabilirsiniz ’ şeklinde. Yazacak söz bulamıyorum, yapmayın bu işi beceremiyorsanız.

  Yorum Yap
 8. Tülay Çevik 9 Ağustos 2022

  2 Ağustos ta sipariş verdim kargom hala gelmedi neden? İnşallah bu yıl gelecek.

  Yorum Yap
 9. Ela Tan 5 Ağustos 2022

  27 Temmuz’dan bu yana ürün bekliyorum. Ama kimsenin eli kolu size uzanamıyor tabi bıktık artık.

  Yorum Yap
 10. Kadir Gür 4 Ağustos 2022

  Bu firmayla çalışan her işletmeden ürün almayacağım. Bir kargo bu kadar uzun süremez ya. Elin gavuru Çin’den 1 haftaya ürün getiriyor. Böyle boş böyle gereksiz bir firma yok. Koskoca PTT neden battığı belli oldu. Size sizin gibi kafalara yazıklar olsun.

  Yorum Yap
  1. Ekrem Şenel 12 Ağustos 2022

   Kadir Gür adamın dibisin be bende mağdurum.

   Yorum Yap
 11. Ceren Demir 4 Ağustos 2022

  Neyi bekliyorsunuz anlamıyorum. Ayın 27 sinden beri kargo elinizde neden dağıtıma çıkarmıyorsunuz. Ayrıca telefona bir kişi bile bakmaz mı yeter artık.

  Yorum Yap
 12. Nagihan Öz 2 Ağustos 2022

  Ayın 27’sinden beri kargo bekliyorum ve aradığımda da hiçbir şekilde kimseye ulaşamıyorum. İnsanları bu kadar mağdur etmeye hakkınız yok, kimse sizin keyfinizi beklemek zorunda değil. Dağıtıma çıkın artık yeter!

  Yorum Yap
 13. Buse Ak 28 Temmuz 2022

  1 haftadan beri kargo taşımada görünüyor. Arıyorum hiç bir şekilde ulaşamıyorum. Kargom nerede? Kaç gündür PKDM’de ne bu böyle ya dağıtıma çıkın artık.

  Yorum Yap
  1. Sezen Yazıcı 1 Ağustos 2022

   Buse Ak ya benimkisi de 27sinden beridir taşımada görünüyor. Arıyorum kimseye ulaşamıyorum.

   Yorum Yap
 14. Öznur Önder 21 Temmuz 2022

  7 gündür PTT’nin keyfini bekliyoruz. Halen kargo taşımada gözüküyor.

  Yorum Yap
 15. Kübra Nur Ergin 21 Temmuz 2022

  Zile bastınız kapıyı açtım anında ve gelen yok. Sonrada kargo teslim edilemedi mesajı geldi. 2. ürün 5 gündür teslimata çıkamadı. Bu kadar sorumsuz olamazsınız.

  Yorum Yap
 16. Tuğçe Savran 31 Mayıs 2022

  Bir kargo 2 gündür nasıl dağıtıma çıkmaz hayretler içindeyim. Aradığımızda tabiki aslaa bağlanamıyoruz. Dağıtım keyfinize bağlı sanırım.

  Yorum Yap
 17. Fatma Türk 8 Mayıs 2022

  Adrese teslim edilemedi diyor ama gün boyu evdeydik. Zahmet edip arayan da olmadı üstelik 1 hafta oldu verileli halen gelmedi.

  Yorum Yap
 18. Sibel Yerlikaya 15 Nisan 2022

  12 sinde verilip 13’ünde ilde olan 15’inde elimize ulaşmıyor. Bence hiç iyi değil çok geç geliyor.

  Yorum Yap
 19. Hatice Kara 11 Mart 2022

  Gelmiş bile haberim yoktu. Niye ki önemli olan bu bilgi verilecektir zorunludur sadece zile basarlar böyle mi olmaz. Telefon arasınlar dağıtımcılar mesaj atmazsa aramazsa hakkı yok. Bir ricam var istesem bu mesaj ve aramaktadır. Şikâyet ediyorum kusura bakmayın. Şimdi yeni öğrendim yine de yapmasınlar dağıtımcı zile açmaz numara göre arayacaklar. Saygılarımla.

  Yorum Yap
 20. Şeyma Geylan 8 Mart 2022

  Kargom nerede? Kaç gündür PKDM’de ne bu böyle ya dağıtıma çıkın artık.

  Yorum Yap
 21. Hanife Şimşek 5 Mart 2022

  Berbat bir sisteminiz var. Düzgün hizmet veremiyorsanız veya uğraşamıyorsanız bu işi yapmanız çok saçma biz insanlar sizin telefon hattınızı aradığımızda bilgi almak istediğimizde o telefonlar açılmayacaksa kargomuz geldiği halde haftalarca şubenizde bekletecekse keyfiniz ve kâhyası istediğinde getirip bizi bulamadığınız takdirde aramayacaksanız kusura bakmayın ama ben sizin yapacağınız işten memnun değilim.

  Sisteminize de ve kargonun geldiğine dair ne bir kâğıt bırakılıyor ne bir arama yapılıyor. Daha sonra üç iş günü içinde kargom geri gidiyor aylardır bu sorunla uğraşıyorum böyle devam ederse sadece burasıyla şikâyetimi yazmayla kalmayacağım.

  Yorum Yap
 22. Duygu Aslan 18 Şubat 2022

  Sabahtan beri ulaşamıyorum. Bir Allah’ın kulu dahi telefonu açmıyor. Aramadığım numara kalmadı. Yaklaşık 6 gündür kargomu bekliyorum, gelmedi. Yarın şehir değiştireceğim. O zaman mı getireceksiniz. Bilgi almak için dahi size ulaşamıyoruz.

  Yorum Yap
 23. Neşe Göksoy 14 Şubat 2022

  Berbat hizmet vermektesiniz. Telefonlara bakan bile yok. Bu yaptıkları insanlara işkenceden başka bir şey değil.

  Yorum Yap
 24. Ethem Çallı 10 Şubat 2022

  İrtibat numarası var ne açan ne bakan telefon fişlerimi çektiniz.

  Yorum Yap
 25. Erkan Özen 6 Şubat 2022

  PTT kargo beni bulamayınca aramadan gitmiş. Cep telefon numaramız neden var? Aramaya mı üşeniyorsunuz nedir, anlamadım? Nasıl bir rahatlıkla çalışmaktır bu? İnternetten sorgu sayfasını kontrol etmesem ki herkesin böyle bir imkânı olmaya bilir, kargonun gelip gittiğini bilmeyeceğim. Bir de kâğıt bırakıldı diye yazmışlar. Ortada kâğıt filan yok.

  İşlerine geldiği gibi davranıyorlar. Tüm kuryelerinizi aynı kefeye koyamam ama sistem denetlemesinde bir gevşeklik olmasa hiç biri bunu yapamaz.

  Yorum Yap
 26. Gürkan Efe 24 Ocak 2022

  Ne telefon açılıyor ne kargo zamanında geliyor. Hayatımda bu kadar kötü bir kurum görmedim. Şaka gibi o derece PTT kargo ile çalışanlarla çalışmıyorum.

  Yorum Yap
 27. Samet Tanyoldaş 17 Ocak 2022

  Bu kadar kötü bir hizmet olamaz. Bir de geldik bulamadık diye mesaj atmanız yok mu! En sınır bozucu olanda o numarayı süs olsun diye mi koydunuz. Yazık böyle hizmet olmaz olsun.

  Yorum Yap
 28. Mine Bayraktar 10 Ocak 2022

  Buradan bir soru sormam mümkün mü? Ben bir bayanım Türkiye’de anneme komşunun kızıyla bir paket gönderdim. Tam kargo geleceği günde kız kardeşim kaza sonucu hayatini kaybetti ve annemler oraya gittiler.

  Kargoda Bursa’daki şubeye gitmiş şimdi telefona kimse çıkmıyor ulaşamıyoruz. Ne önerirsiniz oraya nasıl ulaşabilirim.

  Yorum Yap
  1. Erkan Karaca 10 Ocak 2022

   Mine Bayraktar PTT sitesinde iletişim formunu (istek, öneri ve şikayetleriniz) kullanabilirsiniz. Sitede PTT Kargo Şikâyet sayfasında detaylı anlatmışlar sadece şikayet değil istek içinde kullanabiliyorsunuz. Ayrıca PTT sitesinden yeni açılan sitenin hemen altında canlı destek hattı var orayı kullanabilirsiniz veya 444 17 88 PTT müşteri hizmetlerini kullanabilirsiniz.

   Bunlardan birine durumunuzu anlatır size ulaşacakları bir irtibat bilgisi verirseniz yardımcı olacaklardır. Kız kardeşinize Allah’tan rahmet, ailesine ve tüm sevenlerine başsağlığı diliyorum.

   Yorum Yap
 29. Mehmet Yıldız 6 Ocak 2022

  Bir şey alırken dikkat ediyorum PTT Kargo olmasın diye. Kartımı PTT ye vermiş. 3 gündür hareket yok. Arıyorum açan eden yok. Sonra da düt, düt kapanıyor. Ulaşmak ne mümkün. Bir kere olsun ulaşılmaz mı ya?

  Yorum Yap
 30. Ayşe Tutar 3 Aralık 2021

  Hayatımda gördüğüm en berbat kargo şirketi. Bir şey aldığımda dua ediyorum PTT kargoya verilmesin diye. Bursa toplama merkezine geliyor oradan eve gelme süresi 1 hafta sürüyor. Arıyorsun ya meşgul ya da açan yok. Bu kadar işini yapmamak rezalet gerçekten

  Yorum Yap
 31. Rıfat Mazrek 8 Kasım 2021

  Kargo sabah dağıtıma çıktı diye mesaj geldi, 18:30 da mail geldi evde yoktunuz. Sorgulama yaptım evde yoktunuz not bıraktık diye bilgi girilmiş. Kimse gelmedi not mot yok ortada kimse aramadı sormadı. O kadar işin gücün arasında kargo şimdi peşinde mi koşacağız. Vaktimiz olsa sizinle uğraşmaz gider alırız.

  Yorum Yap
 32. Seda Bozdoğan 6 Kasım 2021

  Aldığım ürün elime geçmeden ödeme süresi ben onaylamadığım halde otomatik ödendi ama ürün yok neden çünkü günlerdir PTT’de bekletiliyor. Herkes çok hakli kargomu rasgele bir araca koysanız sizden daha iyi hizmet verirdi. Karşı taraf kargo için sizi seçtiğinden dolayı muhatap olduğum için üzgünüm maalesef hizmet anlayışınız kötüdür.

  Yorum Yap
 33. Aslıhan Sucu 5 Kasım 2021

  Telefonu açmayacaksanız neden oraya numara koyuyorsunuz. Berbatsınız, işinizi yapmıyorsunuz.

  Yorum Yap
 34. Bülent Atılgan 19 Ekim 2021

  Kargom bir haftadır şubede muhatap, telefonlara bakan yok. Firma ile anlaşmamız bozuldu. PTT Ankara ve Cimere gerekli şikâyet yapıldı. Bursa PTT berbat bir sistemi var.

  Yorum Yap
 35. Buse Kavak 9 Ekim 2021

  Benim de kargom hala ulaşmadı ne cevap veren var ne bilgi veren cevap vermeyecekseniz neden o telefon numarası var. Nasıl iş yapıyorsunuz? Gerekli yerlere şikâyetimi bildireceğim.

  Yorum Yap
 36. Veli Çetin 1 Ekim 2021

  Çok yavaşsınız ayrıca telefon numaralarınız cevap vermiyor. Kargom ayaklansa kendi gelmeye kalksa şimdiye gelmişti.

  Yorum Yap
 37. Nayme Özkan 1 Ekim 2021

  Kargom 25 günüdür teslim edilmedi peşine düştüm ve PTT yerine lojistik diye saçma bir yerde buldum. Böyle bir şey olamaz. Şimdi de kimlik yeniledim PTT den gelecek dediler 15 gün oldu hala yok. Takip no ile PTT sayfasına girdim hala dağıtıma çıkmamış.

  Yorum Yap
 38. Sevil Koçak 30 Eylül 2021

  İnşallah ölmez sağ kalırsak eğer kargo ulaşacak. PTT mi asla PTT ile çalışan hiç bir firmadan bundan sonra alışveriş yapmayacağım.

  Yorum Yap
 39. Sinan Tan 23 Eylül 2021

  Bursa’yı dolanıp duruyor kargom halen gelecek.

  Yorum Yap
 40. Serdar Cesur 20 Ağustos 2021

  Telefonla asla ulaşılamıyor. Kargo şubeye geliyor ve dağıtıma çıkmadan geri gönderiliyor. Takip etmeme rağmen kargoma ulaşamıyorum.

  Yorum Yap
  1. Veli Özgen 11 Eylül 2021

   Serdar Cesur kargo dağıtımında üçüncü dünya ülkelerinden beteriz.

   Yorum Yap
 41. Aynur Çolak 18 Ağustos 2021

  Telefonlarınızı niye açmıyorsunuz. Ne biçim bir iş yapmaktır. Bir haftadır kargo gelecek size takıldı. Kargo bana gelecek size değil.

  Yorum Yap
 42. Murat Anbarcı 3 Ağustos 2021

  Bir hafta oldu kargom gelmedi. Yapamıyorsanız bu isi kapatın dükkânı simit satın. Gerçi siz onu bile beceremezsiniz. Yılların köklü PTT’sini bu hale getirenler simit satmayı bile beceremezler.

  Yorum Yap
 43. Haydar Köse 9 Temmuz 2021

  Kaç gündür kargom gelecek. PTT Allah seni bildiği gibi yapsın başka bir şey demiyorum.

  Yorum Yap
 44. Fatma Akyol 11 Haziran 2021

  Adresteyim kargonun dağıtıma çıktığını görünce telefonu bile elimden düşürmedim. Şimdi bakıyorum adreste bulunamadı kâğıt bırakıldı ibaresi var. Kendimi kapıya mı çivileyeyim?

  Yorum Yap
 45. Zeynep Bozdağ 22 Mayıs 2021

  18.05.2021 tarihinde Bursa’ya 1 günde gelen kargo 22.05.2021 tarihinde hala gelemedi. Sebepte de hazır. Evde yoktunuz haber kağıdı bırakıldı .1 gün sonra gidiyorum adres yanlış .. 1 gün sonra giriyorum dağıtımda.

  Yanlış olan adres e evde yoktunuz kâğıdı nasıl bırakılıyor. Kimin sayesinde maaş alıyorsunuz ne bu boşlanmışlıktır. Kimse sizin ayağınıza gelip kargo almak zorunda değil. Bursa şubesi olarak çok rahatsınız şiddetle kınıyorum.

  Yorum Yap
 46. Mustafa Şentürk 21 Kasım 2020

  11/11/2020 – 19:33:35 – Kabul Edildi. GAZİANTEP P.İ.M / 15 TEMMUZ KARGO ŞB.ŞEF. MERKEZ GAZİANTEP.
  12/11/2020 – 00:05:53 – PTT İşyerinden Çıktı. ANKARA KARGO İŞL.MER Merkezine Sevk İşlemi Gerçekleşti. GAZİANTEP P.İ.M / GAZİANTEP P.İ.M MERKEZ GAZİANTEP.
  13/11/2020 – 22:42:52 – PTT İşyerine Geldi. BURSA P.İ.M/BURSA P.İ.M NİLÜFER BURSA.
  14/11/2020 – 08:32:22 – PTT İşyerine Girdi Posta Teslim Bordrosu Mübadele Servisine Geldi. MUDANYA / MUDANYA MUDANYA BURSA.

  KP02948940554 takip nolu kargo için 16.11.2020 teslim yazılmış ama hala gelmedi. Çalışmak zorunda olmasam ben gelip alacağım ama maalesef. Kızlarım özellikle bekliyorlar. Sizi bekliyoruz.

  Yorum Yap
 47. Aslı Pehlevan 19 Ekim 2020

  Çocuğumun kitapları 6 gündür teslim edilmedi. Ulaşılamıyorsunuz. Ne biçim hizmet bu.

  Yorum Yap
  1. Sezai Dalaman 20 Kasım 2020

   İzmir’den 1 günde Bursa’ya gelen paket 30 dakika uzaklıkta olmama rağmen 5 gündür sizde bekliyor. Bu nasıl iş böyle anlamadım hayalet kargo musunuz?

   Yorum Yap
 48. Kader 18 Ekim 2020

  8 Ekim’de PTT ye gelen kargom halen dağıtılmadı bu kadar süre neden bekletiliyor? Telefonlar açılmıyor nasıl PTT anlamadım.

  Yorum Yap
 49. Sevilay 27 Ağustos 2020

  Ben Ankara’dan kargomu bir günde geldi ama siz halen kargoyu teslim etmediniz bir hafta oldu içindekiler bozuldu telefonu açmıyorsunuz bu kadar sorumsuzluk olmaz onca insanın vebalini nasıl vereceksiniz.

  Yorum Yap
 50. Sedef 14 Ağustos 2020

  Yeter artık kaç gündür şubede takılı acil. Lütfen çalışın! Maskara etmeye gerek yok.

  Yorum Yap
 51. ELİF 7 Temmuz 2020

  Kargo paketim gelmedi günlerdir nilüfer şubede bekliyor arıyorum açan yok şikayet oluşturdum bakan yok!

  Yorum Yap
 52. Asude 7 Temmuz 2020

  İki hafta kargo gelmezmi yazıklar olsun ptt şubesine nasıl eleman çalıştırıyorsunuz.

  Yorum Yap
 53. TUĞBA 24 Haziran 2020

  Rezalet günlerce kargoyu ellerinde bekletiyorlar telefonlara bak yok.

  Yorum Yap
 54. ömer davucu 20 Haziran 2020

  6 Haziranda bursa nilüfer şubesine gelmiş bugün 20 haziran hala çanakkaleye gelmedi kargom. Üstelik sürücü kimliği bu adamlar çalışmıyor mu? 1 Haziranda açılmadı mı her yer?

  Yorum Yap
 55. Halil ibrahim sarı 19 Haziran 2020

  Bekliyoruz bi gün gelecek ama allah tan mesafe 10 km 10 güne gelir sanirim kargom yurt dışı olsa kaç yılda gelir acaba

  Yorum Yap
 56. Mehmet 17 Haziran 2020

  2 kargom bekliyor biri 7 gündür diğeri 5 gündür şubede hala dağıtıma çıkmadı. PTT kargo ile diğer şehirlere yaptığım gönderiler 2-3 günde sahibine ulaşıyor. Bursa ‘daki problem nedir ?

  Yorum Yap
 57. sevgül 4 Haziran 2020

  Rezalet bu nedir ya kargom gelmedi 10 gün oldu telefonları aşsanıza. Yok olmaz bu kadar tam bi rezalet bıktım insanları mağdur etmekten başka bir şey bilmiyorsunuz siz ne iş yapıyorsunuz

  Yorum Yap
 58. Muhammet Aytaş 3 Haziran 2020

  6 günden beri bir kitabı teslim edemediniz.
  Çocuk sınava girecek acil lazım.
  Sınav geçtikten sonra mı teslim etmeyi düşünüyorsunuz.
  Böyle sorumsuzluk olur mu? Rezalet.

  Yorum Yap
 59. Ali 3 Haziran 2020

  Trabzondan çıkalı 5 gün oldu, 4 gündür Nilufer şubesinde bekliyor. Bu nasıl bir istir, aldıkları maaşları hak etmiyorlar, telefonlara cevap veren yok yada meşgule atıyorlar.

  Yorum Yap
 60. hülya 15 Mayıs 2020

  Evde olduğum halde kargo adreste yok denilmiş hiç uğramadınki nasıl adreste yok çıldıracağım.

  Yorum Yap
 61. Murat Terzi 12 Mayıs 2020

  yazıklar olsun size “haber kağıdı bırakıldı” diyerek ceplerinizi dolduruyorsunuz, evlere dağıtım yapmadan kargoları iade ediyorsunuz yazıklar olsun hepinize.

  Yorum Yap
 62. sinem 12 Mayıs 2020

  kargoyu eve getiriyorsunuz yok yazıyorsunuz, mahkemeye veriyorum sizi bugün, apartmanın kamera kayıtlarına baktım kargo gelmeden haber kağıdı bırakıldı yazıyor.

  Yorum Yap
 63. Ahmet 6 Mayıs 2020

  Bursa içi Nilüfer’den Yıldırım’a 05.05.2020 tarihinde sabah 07:40:04 kargo kabul edilip aynı gün 14:42:13 saatinde zimmete geçiriliyor fakat artık mesafe ne kadar uzaksa (!) 2 iş günü oldu kargo hala gelmedi.

  Yorum Yap
 64. aleyna 6 Şubat 2020

  kargoyu yetiştiremiyosunuz sonra evde yok kağıt bıraktık diye sisteme geçiyorsunuz nasıl iş bu

  Yorum Yap
 65. Aleyna Işıl 6 Şubat 2020

  Dün gelmesi gereken kargom gelmedi. Yetişmemiştir olabilir diye düşündüm bugün gelir diye bekledim. Bütün gün gelmedi takip sayfasından baktığımda dağıtım adreste yok haber kâğıdı bırakıldı yazıyor. Haber kâğıdı falan yok ne biçim iş yapıyorsunuz ya!

  Yorum Yap
 66. Barış Duyar 30 Aralık 2019

  6 gündür kargom gelmiyor ve şubede duruyor. PTT kargo tam bir fiyasko şehirlerarası kargo 1 günde geliyor. Şehir içi 1 haftaya teslim olmuyor.

  Yorum Yap
 67. Cengiz 11 Aralık 2019

  5 gündür kargom sizde bedava kargo hizmeti vermiyorsunuz. Ayağınıza geliyoruz almaya tam 1 saat kargoyu bulamıyorsunuz.

  Yorum Yap
 68. Merve 11 Aralık 2019

  Kargom kaç gündür nilüfer şubede. Dibime kadar gelmiş kargoya bi zahmet ulaştırmıyorlar. Bu ne rezalet!

  Yorum Yap
  1. Ümit 11 Aralık 2019

   Pim olayı bitirmiş.

   Yorum Yap
 69. Sena 15 Kasım 2019

  Gaziantep Bursa’ya kargo gönderdim. Gönderdiğim yer Yıldırım benim kargom Nilüfer’de ne geziyor acaba? Ve birden kapıya kadar gitmişler kağıt yokmuş vs diye işleme geçiyorlar. Bu kadar rahat mısınız siz sahi? Güvenebilir diye sizle yolladık hale bak!

  Yorum Yap
 70. nazan 12 Kasım 2019

  Tchibonun bu kargo ile anlaşmasını hiç onaylamıyorum berbat 6 gündür kargo m ulaşmadı hala da yok ortada
  telefona cevap veren yok

  Yorum Yap
 71. yasin 8 Kasım 2019

  Aradığımız numara kullanılmıyor şb asla ulaşamıyoruz… Berbat

  Yorum Yap
 72. Zeynep CEYLAN 5 Kasım 2019

  Berbat bir kargo firması

  Yorum Yap
 73. Ahmet Doğru 19 Eylül 2019

  5 eylülden beri kargoyu bekliyorum geldik evde yoktu diye kagıt gönderiyorlar. Yıldırım bölgesinde oturuyorum Nilüfer bölgesine gidiyor

  Yorum Yap
 74. Buket ÖNCÜ 29 Ağustos 2019

  Bir haftadır Kargo bekliyorum PTT’den gelsin diye başka firma kargoları bir günde elimde olurken İstanbul’dan gönderilen ürün PTT ile bir haftada Bursa’ya gelemedi bu kadar rahatlık olabilir mi biraz çalışmayı deneseniz

  Yorum Yap
 75. Cihan 23 Ağustos 2019

  Kargom Ankara’dan 1 günde geldi ve pim bana 15 dakikada olmasına rağmen 5 gündür elime ulaşmadı. Araya tatil falan girdi asla dağıtıma çıkarmıyorlar.

  Yorum Yap
 76. Bülent 30 Temmuz 2019

  Telefonları çalışmayan hiçbir türlü bilgi alamayacağınız bi kurum. Arkadaş telefon ile bilgi almak bu kadar zor olmamalı.

  Yorum Yap
 77. Elvan 1 Temmuz 2019

  İstanbuldan kargom 1 günde geldi 6 gündür burada sevk bekliyor. PTT çalışanları rahata denetimsizliğe alışmış bütün işleri savsaklayarak yapıyor. 6 gündür Nilüfer pimdeki kargomu bekliyorum ayıp ya!!!

  Yorum Yap
 78. osman dursunoğlu 24 Haziran 2019

  ürün istanbuldan bursaya şubeye 1 günde geldi, nilüferden osmangaziye 4 gün dür gelemedi!!!!

  Yorum Yap
 79. kadir yiğit 17 Mayıs 2019

  bursa yıldırımda ikamet etmekteyim aynı saatte istanbuldan aldığım ürünler başka kargo firması ile geldi teslim aldım nilüfer den aldığım ürün hala ptt kargo nilüfer b.i.m de bekleyiliyor şehirdışındakiler geldi şehiriçinden aldığım ürün beklemede bakalım daha kaç gün bekliyecem

  Yorum Yap
 80. Cemile 18 Nisan 2019

  Ayın 16 aında istanbuldan çıkan kargo daha Bursa’ya gelemedi..telefonlar sürekli meşgule düşüyor.. demek ağrıdan gelse 1 ayda anca gelecek

  Yorum Yap
 81. Hayrettin 16 Eylül 2017

  Telefonlara bakan yok İstanbul dan bursaya iki gün dür teslimat yok

  Yorum Yap
 82. Mevlüt Çoban 4 Ağustos 2017

  Adresime gelen kargoyu komşum dış kapının önünde yerde bulup bana getiriyor. O gün ben evdeyim. Bu sorumsuzları şikâyet edeceğim. O kargoyu getiren görevliyi de bulacağım ve şikâyet edeceğim.

  Yorum Yap
  1. Nuri Çevik 2 Ağustos 2022

   Mevlüt Çoban en azından gelmiş.

   Yorum Yap
 83. Mefail 23 Haziran 2017

  telefonlarınız devamlı meşgul yada santral çok çalışkan

  Yorum Yap
 84. mehmet nuri demiroğlu 20 Nisan 2017

  Kargocu geldi camdan bağırdım aşağıya geliyorum dedim düşüm yaptım emirsultan postanesinden alırsın yapma etme dedik şikayet ederiz dedik genede anlamadı bu kargocu şahsı şikayet ediyorum

  Yorum Yap
  1. murat 22 Mart 2019

   dikkate alan oldu mu?

   Yorum Yap
 85. nurettin bostancı 15 Mart 2017

  bursa yenice mah. 4 sokak nilüfer ilçesi oturmaktayım Nurettin bostancı adresime gelen posta ve evraklar elimize geçmiyor gelen postalar cami kahvesine bırakılıyor adreslere teslim edilmiyor ve mağdur oluyoruz resmi evrakları zamanında alamıyoruz gelen postaları adresimize teslim edilmesi iyi olacak

  Yorum Yap
 86. Ali pacaci 19 Ocak 2017

  Besevler ptt müdürlüğüne, takibini yaptığım kargo paketinin ataevler nilufer şubesinde bulunmakta olup 18-01-2017 16:31 itibariyle şubeye girerken kapıyı kilitlediler bu saatten sonra babaları gelse işlem yapacaklarını söylediler vaktimiz olsa erken gelirdim.

  Yorum Yap
  1. çetin 5 Mayıs 2017

   istemediğim halde kargo gönderdiler pttde bekliyo almazsam ne olur

   Yorum Yap
   1. Ömer KAZIM 24 Temmuz 2017

    Çetin hiç birşey olmaz

    Yorum Yap
   2. murat 22 Mart 2019

    1 hafta bekler sonra geri iade olur.

    Yorum Yap