PTT Çerkezköy Şube (Çerkezköy, Tekirdağ)

Adres: Gazi Osman Paşa Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi Numara: 44 Çerkezköy – Tekirdağ
Telefon: 0 282 726 61 00
Telefon 2: 0 282 726 61 03
Faks: 0 282 726 78 31

PTT Çerkezköy şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Çerkezköy şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurtdışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT İnternet Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

18 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Ayfer Tani

  Teslimatını yapamayacağınız siparişleri kardeşim kabul etmeyin. On gün oldu kargom bir türlü gelmiyor niye insanları mağdur ediyorsunuz. Bir günde İstanbul’dan buraya gelen kargo halen Çerkezköy de ki şubede bekletiliyor hiçbir hareketlilik yok. Kesinlikle bir daha PTT kullanmayı düşünmüyorum.

  Yorum Yap
 2. İlyas Aslan

  Ptt kargo inan ki boşuna eve gelmeden geldim yazısında diyor. Bir de telefonlara cevap vermiyorlar

  Yorum Yap
 3. Mehmet Öz

  Benim kargom 3 gündür şübede bekliyor. Telefona bakmıyorlar. Ptt kargo rezillik başka birşey değil!

  Yorum Yap
 4. Melahat Aysal

  11.12.2020 tarihinde Çerkezköy PTT kargosuna siparişim geliyor fakat neredeyse 10 gün geçiyor siparişim kargoda bekletiliyor. Telefonlar açılmıyor gidip almak istediğimde kargom verilmiyor. Siparişim iki parça geliyordu ilk parçası elime ulaştı. İkinci parçası için daha ne kadar bekleyeceğim ya işinizi hakkıyla yapın ya da firmalarla kargocuyuz diye çalışmayın. Bu kaçınıcı sorun oldu.

  Yorum Yap
 5. Leyla Çerçi

  Aralık ayının 2 sinde gelmiş kargo ama ayın 8 i oldu hala elime ulaşmadı. İnşallah seneye gelir.

  Yorum Yap
 6. Eren Toygar

  1 hafta yolda bekletiliyor sonra evde yoksunuz bahanesi PTT kargo pişmanlıktır!

  Yorum Yap
 7. Semih Kırtay

  23.11.2020 tarihinde gönderilen kargo 24.11 de Çerkezköy’e gelmiş, fakat 6 gündür hala dağıtımda, Çerkezköy de 1 kargo 6 güne mi dağıtılır? Bari mesaj atıp alıcıya bilgi verin, telefonlarınıza cevap verin. Yazık bu kadar insanı mağdur ettiğiniz.

  Yorum Yap
 8. Berkhan Topalan

  Çerkezköy Fatih Mahallesi PTT Şubesi, bir hafta önce cuma günü gidip almak istediğim kargom için önce teslimata çıkması gerekiyordu. Evde bulamazlarsa gelip siz teslim alabilirsiniz diyerek vermediler.

  Pazartesi günü teslimata çıkar dendi ancak bir hafta geçmesine rağmen ne gelen var ne arayan var. Evde bulamamak gibi bir mazeret dahi olamaz, evden çalışıyorum zile basılsa her türlü duyarım. Apartmanın dış kapısına tık, tık diye vurmazlarsa.

  Yaptığınız işin hakkını verin, eve getirmeyecekseniz gelip almak istenildiğinde teslim edin insanları mağdur etmeyin!

  Yorum Yap
 9. Köksal Koç

  Aldınız maaşı hak etmiyorsunuz. Allah sizi bildiği gibi yapsın.

  Yorum Yap
 10. Orhan Şen

  8 kişi yorum yapmış hiç biri iyi bir şey söylememiş daha ne denebilir ki.

  Yorum Yap
 11. Nazmiye Bulut

  Bir sağlık çalışanıyım, çocuğumun okuldan istenen kitaplarını internetten sipariş verdim ve teslimat için pat kargoya verildi.

  Kargom için adres olarak çalıştığım resmi kurumun adresini verdim. Hiç okul okumamış dedeler nineler bile resmi kurumların hafta içi çalıştığını bilir.

  Pazar günü güya işyerime getirilmiş ve işyeri kapalı olduğu için haber kâğıdı bırakılmış, güya… Bu bahaneyi bile destekli atamamış. Ben bir sağlık çalışanıyım işten ayrılıp da o şube senin bu şube benim dolaşamam.

  Hala kitaplar bana teslim edilmediği gibi bir de mesaj gönderilmiş, gelip almazsanız iade edilecek diye ayrıca PTT’ni hiç bir telefonunu açmıyorlar… Rezaletsiniz tek kelimeyle!

  Yorum Yap
 12. Ayşe Aktepe

  Siz kargocular hep mi böylesiniz? Çalışıyorum evde olmadığım için iş yerimin adresini veriyorum ki oraya gelsin sürekli aynı şey ya evde yoksunuz bahanesini…

  Anladık koskoca fabrika da çalışıyorum yine aynı şeyler geldik kimse yoktu bin kişilik fabrika nasıl herkes aynı günde kayboluyor. Madem geldiniz yoktum neden bir telefon edilmedi! Üzerine not yazıyorlar gittik yoktu gerçekten hakkımı helal etmiyorum.

  Yorum Yap
 13. Ali Hakan

  3 saatlik mesafede olan kargom 10 gündür takip ediyorum. Türkiye turunda bütün illeri gezdi ve halada gelmedi acaba nasıl ne durumda bilmiyorum.

  Yorum Yap
 14. Nermin

  20 gündür kargomun. Geri gelmesini bekliyorum ya 20 gündür ne telefonu açıyorlar boşuna telefon kullanıyorlar PTT özelleşsin başka türlü işlerini yapmıyorlar!

  Yorum Yap
 15. Serkan

  Bu kurumda güvercinle mi haberleşme yapılıyor? Neden telefonlara cevap verilmiyor yazıklar olsun sizin gibi firmaya…

  Yorum Yap
 16. Ferhat Kılıç

  PTT kargo işinizi düzgün yapamamadan ne zaman vazgeçecek acaba geldik evde bulamadık. Yıl olmuş 2020 hala aynı bahaneler artık kimse yemiyor bilin istedim. İşinizi düzgün yapın.

  Yorum Yap
 17. Murat Öncü

  8 gündür kargomu teslim etmediler. Yazıklar olsun. Böyle kargo şirketi olmaz olsun. Telefonlara cevap vermezler.

  Yorum Yap
 18. Hulusi Şen

  Telefonlara hiç cevap verilmiyor.

  Yorum Yap