PTT Gölbaşı Şube (Gölbaşı, Ankara)

Adres: Gaziosmanpaşa Mahallesi Ankara Caddesi Numara: 120/A Gölbaşı – Ankara
Telefon: 0 312 484 34 35
Telefon 2: 0 312 484 34 36
Faks: 0 312 484 34 37

PTT Gölbaşı şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Gölbaşı şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurtdışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT İnternet Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

6 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Kübra Demirtaş

  Kendileri adresi bilmediği için kargomu teslim etme zahmetinde bulunmuyorlar. Telefon numaram var fakat ‘herkesi arayamazlarmış’ öyle söylüyorlar. Kendim almaya gittim azarlar gibi konuştular. Ben böyle bir kurum görmedim kargo teslim etme bölümünde çalışan bayan çok kaba ve saygısız davranıyor.

  Yorum Yap
 2. Aytekin Özel

  Benim kargom 10.12.2020 tarihinden beri Gölbaşı’nda bekliyor. Bu nasıl bir dağıtım şekli? Ne zaman elime ulaşacağını daha bekliyorum, nasıl sizinle uyumda sağlayalım acaba? Çok kötu bir hizmet var.

  Yorum Yap
 3. Suzet Shirdel

  Benim kargom kaç gündür Gölbaşı’nda bekliyor. Bu nasıl bir dağıtım şekli? Ne zaman elime ulaşacağını daha bekliyorum, nasıl sizinle uyumda sağlayalım acaba? Çok kotu bir hizmet var.

  Yorum Yap
 4. Gülten Uzunyayla

  3 gündür kargo gölbaşı şubede görünüyor. Eğer dağıtım yapamıyorsanız hiç değilse şubeden alın diye bir mesaj gönderebilirsiniz.

  Yorum Yap
 5. Mehmet Coşgun

  Kargom 30 Eylülden beri işyerinde bekletiliyor. Dağıtacak elemanınız yoksa kargo anlaşması yapmayın.

  Yorum Yap
 6. Hikmet

  2 gündür kargom gölbaşında hala gölbaşındaki adresime teslim edilmedi diğer özel kargolar 2 gün içinde Türkiye in her yerine götürüyorlar ve teslim ediyorlar kısaca ptt kargo zayıf hizmette

  Yorum Yap