PTT Kadıköy Posta Dağıtım Merkezi Kadıköy PDM (Üsküdar, İstanbul)

Adres: Acıbadem Mahallesi Acıbadem Caddesi Numara: 133 Üsküdar – İstanbul
Telefon: 0 216 577 62 00
Telefon 2: 0 216 577 38 82
Telefon 3: 0 216 577 38 86
Faks: 0 216 577 38 88

PTT Kadıköy Posta Dağıtım Merkezi Kadıköy PDM iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Kadıköy Posta Dağıtım Merkezi Kadıköy PDM’de yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurt dışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT İnternet Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

17 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Saffet Çolak 26 Ocak 2023

  9 Ocak 2023 tarihinden beri kargom PTT Kadıköy posta dağıtım merkezinde dağıtım listesine alınmış olarak görünüyor. Bugün 26 Ocak 2023 ve maalesef halen dağıtım listesindedir. Bu rezalete dur diyen yok sen mader olmuşsun kimin umurunda… PTT müdürlüğü bu şikâyetleri dikkate alabilecek yeteneğe sahip değilse o koltukta ne işleri var.

 2. Yusuf Altun 30 Kasım 2022

  Kesinlikle telefon numaralarına ulaşamıyorsunuz. Telefon aramalarını cevaplamıyorlar.

 3. Mehmet İlhami Güner 17 Mayıs 2022

  Antalya’dan gelen bir mektubum 12 Nisan 2022 tarihinde postaya verilmiş bu saate kadar elime ulaşmadı. Dağıtımda sıkıntı mı var sebebi nedir bu konu ile ilgilenecek herhangi bir yetkili ye de ulaşamıyoruz. Zamanında emekliliği yaklaşmış olan bir dağıtım memura benim gönderilerimi evde yok diye geri göndermişti. Bu yüzden mahkemeden 3 ay ceza aldım yazıktır günahtır.

 4. Mustafa Talat Ertekin 10 Ağustos 2021

  Taahhütlü mektuplar ne zamandan beri apartmanın dış kapı önüne atılıyor. Gönderi barkot numarası: RR07083835925 nolu Taahhütlü mektubumuz alıcıya apartman giriş boşluğuna atılıp gidilmiştir. Ağustos 2020 yılında da aynı şekilde yapılmıştır. Mektup elimize geçmediği için ödenmesi gereken parayı ödemediğimizden dolayı evimize haciz geldi çok zor durumda kaldık. Bu halin bir daha tekerrür etmemesini ve bundan böyle taahhütlü mektupların alıcıya imzalatılarak teslim edilsin.

 5. Ayşe Ateş 9 Temmuz 2021

  Dağıtımla ilgili sıkıntım var fakat bir türlü Kadıköy PTT posta dağıtımına telefonla bağlanamıyorum. Saatlerce bekletiyorlar birde telefona cevap verilmiyor deyip kapatılıyor. Bir kargom var orda gözüküyor üstelik dün sabah oraya ulaşmış gözüküyor. Bugün akşam oldu hala elime ulaşmadı.

 6. Tuğba Şahin 19 Aralık 2020

  Kargom 10 gün oldu hala gelecek kargo dağıtıma çıktı mesajı geliyor. Sonra adreste bulunamadı adresim belli verdiğim adresteyim arıyorum hat düşmez ya da açan olmaz telefonu sıkıldım artık. 8 Aralık’ta kargoya verildi bir maske getireceksiniz alt üstü o kadar insan issiz elemanımız yoksa eleman alın.

 7. Nuri Er 3 Aralık 2020

  Kargomu 9 gündür bekliyorum ancak gelen giden yok, internetten kargo durumunu öğrenince adreste bulunamadığım not eklenmiş. Yok, böyle bir şey, bahsettikleri gün evden adımımı atmadım.

  Aradığımda ise telefonumu açma zahmetinde bulunan kimse olmadı. 3 farklı telefon o binada ne işe yarıyor hiç anlayabilmiş değilim. Müşteri hizmetlerini aradığımda ise bir kadın dağıtım merkezinde olan ürünü gidip alamazsınız dedi.

  Önemli bir konu olmasa zaten PTT’yi kullanma gibi bir düşüncem asla olamaz ama kimlik muhabbeti olduğu için oldukça önemli ancak belli ki orada çalışanların keyiflerinden önemli bir durumun hiç de aciliyeti yok. Yazıklar olsun.

 8. Semra Uzunali 18 Kasım 2020

  İnsan bir cevap verir. Fatura ücretini siz mi ödüyorsunuz. 1 haftadır mahsur kaldım evde ha gelir diye. Evde bulamaz beklemez pesine mi düşeceğim kargonun gönderin artık. Çalışanlar az ise eleman alın iş arayan çok zaten.

 9. Gürcan Ağan 9 Kasım 2020

  Sabah kargonuz dağıtıma çıktı mesajı gelip iki saat sonra adresinize ulaşılama mesajı nasıl gelir. Kadıköy şube telefonu açmıyor zaten hiç aramayın. Şu telefonlara bakacak birini alsanız. Kaç gündür bekliyorum, sabah dağıtıma çıktı, iki saat sonra adreste yoksunuz bekliyoruz. Müşteri hizmetleri de yanıt vermiyor. 20 dakika bekle müzikten sinirin daha çok bozuldu.

 10. Hasan Akar 23 Ekim 2020

  Tam 9 gündür kargom Kadıköy Posta dağıtımda bekliyor. Ne bir kimse telefona cevap veriyor, ne kargo adresime geliyor, ne de muhatap olabileceğim bir insan bulabiliyorum. Kargoları alıp bekletip aman ya bir sonraki ay dağıtırız bunu da falan diyorlar içerde herhalde. Üç gündür arıyorum ulaşamadım tek bir insana.

 11. Gonca Toprak 20 Ekim 2020

  Kadıköy merkezde kaç gündür kargomu dağıtamadınız. Adres bir okul ve siz saat 18:41 de gelip bulamadık deyip gidiyorsunuz. Haber kağıdı bile yok. İnternetten kargo takipten öğreniyoruz.

 12. Yaren Akkoç 29 Eylül 2020

  Aciliyeti olan kargom Kadıköy Posta Dağıtım merkezinden hala dağıtıma çıkmadı. Telefonlara da bakılmıyor. Müşteri hizmetlerine de ulaşılamıyor.

  Daha hızlı ulaşayım diye kargo yoluyla iletilsin istedim daha da gecikti. Bu işi yapamıyorsanız lütfen yapmayın! Şubeyle ilgili bu kadar şikâyet almanıza rağmen hala bir şey yapmıyorsunuz.

  1. Rüştü Avşar 5 Ekim 2020

   Yaren Akkoç aynen maalesef ben de yaşıyorum bu sıkıntıyı. Telefonları olup ta cevap vermeyen, devlet memurları, sonra niye özelleştiriliyor bu kurumlar derler.

 13. Gülsüm Çil 16 Eylül 2020

  Kadıköy dağıtım şubesinde 6 gündür kargom bekliyor ve hiçbir şekilde iletişime geçilemiyor.

 14. Kübra Altun 11 Eylül 2020

  Kaç gündür kargom elinizde bekliyor. Sizin yüzünüzden karşı tarafa mahçup oldum!

 15. Erdal 12 Ağustos 2020

  Günlerdir kargom kadıköy dağıtımda bekliyor günlerdir. Hiçbir numaradan iletişime geçemiyorum. Ne yapıyorsunuz siz? Bunun iş yoğunluğuyla bir ilgisi yok çünkü.

 16. ismail 5 Mayıs 2020

  telefonlara bakınız