PTT Kargo Selçuklu Posta Dağıtım Merkezi Selçuklu PDM (Selçuklu, Konya)

Adres: Malazgirt Mahallesi Barış Caddesi Numara: 24 Selçuklu – Konya
Telefon: 0 332 248 18 00
Telefon 2: 0 332 248 42 06
Faks: 0 332 248 17 00

PTT Kargo Selçuklu Posta Dağıtım Merkezi Selçuklu PDM iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Kargo Selçuklu Posta Dağıtım Merkezi Selçuklu PDM’nde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurtdışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT kargo bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT Kargo Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

17 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Kübra Uğur

  Evde olmama rağmen, adreste yoktu deyip götürmüşler kargomu. Çağrı merkezini aradım. Evdeydim aramadılar da diyorum. Kargocunun eve geldiğinde araması ek hizmetmiş, ek ücret gerekiyormuş o yüzden aramamışlardır diyor.

  Daha saçma bir uygulama görmedim. Sokağa çıkma yasağı varken ben nasıl gidip alayım kargomu, üstelik merkezi bir yer bile değil ulaşım için aracın olması gerekiyor. Bir daha alacağım şey PTT den gelecekse almaktan vaaz geçerim.

  Yorum Yap
 2. Gözde Özçelik

  Siparişimde doğru telefon numarası vermeme rağmen numaram yanlış yazılmış ve biz aradık ulaşamadık diyorlar. Kargo hala elime ulaşmadı. Kargolar geç geliyor.

  Yorum Yap
  1. Kübra Uğur

   Gözde Özçelik size yine aradık ulaşamadık demişler. Beni aramadılar ve gerekçeleri de arama zorunluluğu yoktu. Bu ek hizmet, ücret gerektiriyormuş.

   Yorum Yap
 3. Gül Turunç

  Konya Selçuklu dağıtım merkeze hiçbir şekilde telefonlar çalmasına rağmen telefonlara bakmıyor. Defalarca arama yapmama rağmen ve daha öncelerden PTT kargo adına verdiğimiz siparişler içinde aynı sorunlarla karşılaştım.

  Yorum Yap
 4. Pekin Özcan

  Ya kargom gelmedi. Benimle sipariş edenlerin ki geldi ama benimki hala elime ulaşmadı. Arıyorum ne bakıyorsunuz nede tarih verdiğiniz var. Ne bu ilgisizliktir.

  Yorum Yap
 5. Saim Muratoğlu

  Evde bulamadığınız gün diğer kargolardan gelen kargoyu alıyorum, nasıl oluyorsa sizinkini alamıyorum. Saat de belirtilmemiş, arama zaten yok. Ürün fiyatından daha çok kargo ücreti ödüyorum.

  Bir de evimden kmlerce uzakta olan şubeye gidip kendim mi alacam ürünü ki ürünün nerede olduğu da belli değil. Selçuklu şubeyi arıyorum, açan yok. Ben size ulaşamadığıma göre sizin bana ulaşmanız gerekiyor.

  Yorum Yap
 6. Marthe

  Aramadılar, gelmediler, evde bulunmadım diyorlar. Şubeyi arayıp cevap da vermiyorlar. Bütün PTT yi kötülemiyorum çünkü cumartesi kargom geldi. Adam gelince de beni aradı dışarıda bekliyor diye. Ama bu PDM şubesinden sadece alakası olmayan yanlış mesajı geldi.

  Yorum Yap
 7. Nagehan

  Evden bir yere ayrılmadım adresinizde bulunmamanız sebebiyle kargo şubeye teslim edildi mesajı geldi. Edeydim size yazıklar olsun.

  Yorum Yap
 8. Ahmet

  PTT kargo işini bırakmalı yapamıyorsan bırakacaksın herkes şikayetçi memnun olan yok galiba Selçuklu şubesini arıyorsun açan yok telefonu ne ala memleket yattıkları yerde para alıyorlar işini düzgün yapmıyorlar ben kendim gidip alacam bakan da yok telefona sarı çizmeli mehmet ağa çok güzel!

  Yorum Yap
 9. Ahmet

  Bende aradım bakmadılar 3. gün olmuş daha kargo yok kendim gelip almaya razıyım bu ne ya böyle bu kargo firmasından bir daha asla bir ürün almam aynı gün başka siteden ürün verdim geldi bu kargo daha ortada yok.

  Yorum Yap
 10. Burhan

  Evde 5 kişiyiz kargonuz teslim edilemedi gelip kendiniz alın deniyor tel ettim bakan yok orası iyice arpalık olmuş. Yazıklar olsun.

  Yorum Yap
 11. Gül

  bana ne dedi biliyor musunuz, kaç kere aradım açmıyorsunuz, neden diye sordum. müşteriden dolayı çok yoğunuz, siz de abartmayın dedi ya… yok artık…. pesss….

  Yorum Yap
  1. Yıldız

   Şaşırmış bir şekildeyim 😂

   Yorum Yap
 12. Sibel akyol

  Bi telefona baksanız keşke

  Yorum Yap
 13. ŞAHİN POLAT

  sizi toplam 50 kişiyle cimere şikayet edeceğiz ne tele bakıyorsunuz ne gargoyu teslim ediyorsunuz çalışmıyorsanız bırakın bu işleri

  Yorum Yap
 14. nazmi

  ne kadar melanet bir sistem ama hala kimsenin ilgilendiği yok

  Yorum Yap
 15. Kübra

  Telefonlara bakar mısınız artık !!!

  Yorum Yap