PTT Menemen Şube (Menemen, İzmir)

Adres: Tülbentli Mahallesi Menderes Caddesi Numara: 44 Menemen – İzmir
Telefon: 0 232 832 14 80
Faks: 0 232 832 14 20

PTT Menemen şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Menemen şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurtdışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT İnternet Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

16 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Hacer Dõnümcü Esenli 31 Mart 2022

  9 Martta 2022 tarihinde Menemen şubenin teslim aldığı kargo hala elime ulaşmadı. Açıklamada da koy dağıtımına tabi bekliyor yazıyor. Telefonlar da açılmıyor. Yazıklar olsun. 21 gün oldu.

  Yorum Yap
 2. Sefa Geyik 30 Mart 2022

  Telefonu açan yok. İşinizi laikiyle yapın.

  Yorum Yap
 3. Hafize Galip 14 Mart 2022

  12 gün olmuş, hala kargo bekliyorum. getireceğiniz bir adet zarf gelmedi. Köy dağıtım dedikleri anayol üstünde kurumsal bir binadır. Mesai saatleri içerisinde telefonlar özellikle bağlanmıyor.

  Yorum Yap
 4. Aydan Dündar 5 Mart 2022

  Bir daha PTT kargoyla iş birliği yapan hiç bir yerden sipariş etmeyeceğim. Şubat ayından kargo dağıtımı bekliyor. Mart ayının 5 i ben mi gelip dağıtacağım? Telefonları da açmıyorsunuz.

  Yorum Yap
 5. Gül İnanç 1 Mart 2022

  Menemen PTT kargo kargom elinize ulaşıyor. 10 gün sonra Menemen cezaevine götürüyorsunuz. Yapmayın Allah rızası için orada elbise bekleyenler var. Siz 1 adam tek mi çalışıyorsunuz ne bu yavaşlıktır.

  Yorum Yap
 6. Elif Yanmaz 2 Aralık 2021

  Menemen şubesinde olan 27.11.2021 tarihinde cihet listesinde görünen kargom elime ulaşmadı. Telefonunuzu arıyorum ancak sürekli çalışıyor açan yoktur. Sipariş tamamlandı görünen kargom elime ulaşmadı ve acil dönüşlerinizi rica ederim. Barkod no KP03507416114 dür.

  Yorum Yap
 7. Gülüzar Tezmen 15 Aralık 2020

  Kargom 1 gün içinde menemene geldi ama kaç gündür Menemen’den köye gelemedi. Ne zaman bu köye dağıtım günleri acaba?

  Yorum Yap
 8. Melek Necati 14 Aralık 2020

  Kargom kaç gündür köy dağıtımını bekliyor diyor. Pazartesi günü gelmesi gerek başka ilden 1 günde menemene gelen kargo menemenden köye 1 haftada gelmiyor bu nasıl iştir.

  Yorum Yap
 9. Yasemin Erdoğdu 11 Aralık 2020

  Kargom 8 gündür Menemen şubenizde görünüyor, teslim edilmiyor. Covit nedeniyle baskı yapmak istemedim ama şirket adresi sürekli kargo bırakılan bir yer ve aracınız birkaç defadır kargolarımızı bırakıyor. Sadece bu kargo nedense gelmiyor. Tel ile kimseye ulaşamıyorum. Bir hafta daha beklemek istemiyorum.

  Yorum Yap
 10. Ali 4 Eylül 2020

  Kargom menemen şubesine ulaşmış ama bilgilendirme yapılmadı, araya hafta sonu girdiği için kargonun ne önemi kaldı içindekiler bozulduktan sonra.

  Yorum Yap
 11. Nural 30 Haziran 2020

  Kargom 1 haftadır dağıtıma çıkmadı. İşlerim aksıyor satenşzde. Lütfen takip edin lütfen. Şikayet oluşturmak istemiyorum zorlamayın

  Yorum Yap
 12. Ramazan DAŞMAN 10 Haziran 2020

  Denizli acıpayam dan 02.07.2020 tarihinde kargo gönderdim bugün ayın 10 u hala menenemen ptt kargoda bekliyor ayın 4 den beri emiralem şubesine varmamış paketin içindeki malzeme bozulmuş telefonlara açmıyorlar.şube çalışmıyormu acaba yoksa maaşları yatmıyormu

  Yorum Yap
 13. Mustafa 18 Mayıs 2020

  Kargom günlerdir köy dağıtımını bekliyordu bugün gelmiş fakat yanlış yere gelmiş ben 3.kat demiştim 2.kata gelinmiş evde olunmadığına dair falan haber kağıdı bırakılmış ben evdeydim! Sokağa çıkma yasağında zaten ev dışında nerede olabilirim acaba.. şimdi yasak da var 2 gün ben bunu şubeden de almayacağım lütfen işinizi biraz daha özenli yapınız sizden tek ricam bu..

  Yorum Yap
 14. Melike 25 Kasım 2019

  Tam 14 gündür kargo bekliyorum telefonları açmayacaksanız neden telefon numarası koyuyorsunuz?

  Yorum Yap
 15. berk 22 Kasım 2019

  keşke telefonlarıda düşse

  Yorum Yap
 16. Elif 30 Ağustos 2019

  Benim banka kartımı hiç tanımadığım birine teslim etmişler goturdugunuz adrese dikkat lütfen bi adres bile bulamıyorsanız bu işi neden yapıyorsunuz

  Yorum Yap