PTT Meydan Şube (Merkez, Kırklareli)

Adres: Karakaş Mahallesi Han Sokak Numara: 24 Merkez – Kırklareli
Telefon: 0 288 212 10 13

PTT Meydan şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Meydan şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurt dışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT İnternet Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

9 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Nazlı Aral 17 Mayıs 2022

  Kırklareli Pınarhisar’da ki kargo teslim alan esmer yeni gelmiş bir bey var çok saygısız üslubu çok kötü o bey orda oldukça kimse oraya uğramaz. Üzücü hep işimi oradan yapıyordum. Daha uğramam.

 2. Ceren Çarıyeva 18 Aralık 2020

  Ankara’dan 10 Aralık’ta kargoya verilir. 14 Aralık’ta Kırklareli Merkez PTT Şubesine geldiği görünüyor ama bugün 18 Aralık ve kargom nerede? Dağıtıma çıkarmayı düşünüyor musunuz? Göreviniz adrese ulaştırmayı bilmiyorsanız sizin hizmetinizi kullanmaya ne gerek var.

 3. kadir 29 Mayıs 2020

  telefonu meşgule atmak yerine açıp soruna çözüm aramak zor olmamalı. defalarca aradım bir ay oldu nerdeyse bu kadar sorumsuzluk olmaz sıkıntılı bir dönemde olabiliriz ama yapamayın bu şekilde verdiğim paraya acıyorum az uz bir miktar olsa asla koşmam kargo peşinden.

 4. rıza 14 Şubat 2019

  kargo telefonuna ulaşılamıyor.Kargo geldi gözüküyor bana dağa ulaşmadı.Başka telefondan arıyorum bir bayan açtı ulaşamıyorsanın şubeden kargonuzu alabilirsiniz diye cevap verdi.işin kolayını bulmuşlar.

 5. orhan 24 Ocak 2019

  bütün kargolar adresimi bulurken bir tek ptt kargo bulamıyor adresimi ilginç

  1. Murat Uludağ 13 Ekim 2020

   Telefon numaranızı arıyorum açmıyorsunuz. Sakarya’dan Kırklareliye 1 günde gelen paket Tekirdağ’da 3 günde gelemedi. Arıyorum açanda yok!

 6. Nadirbek1308 3 Aralık 2018

  Kargomu adresime getirende olmadi en azindan şubeye geldigini soyleselerdi ben gidip kendimde alabilrdim ama kargomu bana iade adresine gonderdikden sonra “gonderiniz teslim edilmedigi icin iade adresinde gondericisine teslim edilmiştir”diye mesaj atiyorlar bu ne biçim iş nasil bir sistem anlayamadim?

 7. Saliha Dede53 9 Kasım 2018

  Kargo ya adresi veriyoruz,kargonuz şubeye gelmiştir,bizzat muracatiniz halinde teslim edilecektir deniyor,acik adres cezaevi…adres vermeme rağmen cezaevinden nasıl kargo ya gelip teslim alabiliriz acaba,2defa aynı şeyi yaptılar,sonra kimse almadı diye geri göndermişler…böyle birşey nasıl oluyor

 8. ismet burç 31 Ağustos 2018

  Ptt kargo çalışanları işin kolayını bulmuşlar eve geldik sizleri bulamadık şubemizde kargonuzu alabilir siniz yolla mesajı iş bitti! Yanlışlık var ve ne gelen var ne giden!