PTT Salihli Şube (Salihli, Manisa)

Adres: Mithatpaşa Mahallesi Mahmithat Paşa Caddesi Numara: 73 Salihli – Manisa
Telefon: 0 236 714 14 80
Telefon 2: 0 236 714 19 19
Faks: 0 236 713 33 03

PTT Salihli şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Salihli şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurt dışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT İnternet Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

11 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Abdullah Çerçi 8 Şubat 2024

  Siparişimi kargo bedelini ödeyerek verdim kargo gelmesine rağmen dağıtıma çıkmıyor haberde verilmiyor yaptığım sorgulamada 14 lira dağıtım bedelini ödemem bekleniyormuş lan ben gelip dağıtım bedeli ödeyeceğime kargomu kendim alırım.

 2. Yavuz Altınkaya 3 Aralık 2022

  Evde olduğumuz halde kapıyı açana kadar beklemiyorlar. Hemen kağıt bırakıp gidiyorlar. PTT kargodan şikâyetçiyim. Her defasında merkezden almak zorunda olmak çok can sıkıcı olmaya başladı. Çalışanlar konusunda mutlaka iyileştirme yapılmalıdır.

 3. Hasret Erkovan 14 Eylül 2022

  Aramalar bile açılmıyor. Şuana kadar elimde olması gereken kargo hala ulaşmadı. Arıyorum en azından ben gelip alayım diye ama maalesef nasıl bir meşguliyetse telefon açılmıyor.

 4. Özlem Taşdöğen 12 Eylül 2022

  8 Eylülde teslim edilmesi gereken kargom teslim edilmedi. Eve gelmedikleri halde teslim edilemedi diye not düşülmüş.

 5. Şule Apaydın 6 Temmuz 2020

  Kargom evde bulunamadı diyerek şubeye geri gidiyor. Oysa evdeydim telefon numaramdan arayabilirlerdi. Tam bir fiyasko yaşıyoruz.

  1. Necla Serindağ 29 Temmuz 2021

   Şule Apaydın aynen sana katılıyorum.

 6. Halil Akfırat 6 Temmuz 2020

  Kaç gündür kargomu bekliyorum. Tek kelime rezillik başka bir şey değil.

 7. Osman Çiftci 2 Temmuz 2020

  Bu belki 15. kargom oldu sürekli evde bulunamadı diyip PTT’den almamızı istiyorlar. Çalışanlar rezaletten başka bir şey değil. Arabada kâğıda yazıp yapıştırıp gidiyorlar. Arabadan kargoyu almak galiba zor geliyor.

 8. Tugba Sağlık 10 Eylül 2019

  Farmasinin üyesiyim bir hafta oldu kargom gelmedi. Ne zaman gelecek bilemiyorum.

 9. Oktay Kırkpınar 5 Eylül 2019

  Defalardır evde olduğumuz halde kargo veya mektuplar eve teslim edilmeyip kâğıt bırakıp gidiyorlar. Bahçe de köpek varmış diye korkuyorlarmış o yüzden ya evde bulamadık ya da adres yetersizliği diye kargoyu vermeden şubeye götürüyorlar. Köpeğin bağlı olduğunu söylediğimiz halde aksini iddia edip öğleden sonra gelip kargonuzu alın diyorlar.

  Ben kargomu PTT şubesinden almak istesem eve teslimat istemem. Bahçeye girmeye korkuyorlarsa paketin üzerindeki telefon numarasını arayın diyoruz telefonla arama yok diyorlar. Telefonla arama yoksa neden telefon numarası alıyorsunuz? Ve bu sorunu sürekli aynı dağıtıcı yapıyor. Manisa/Salihli şubesinde çalışan K*** A***.

  Ayrıca kargonun geldiğini ve köpekten korktuğu için içeri girmeyen dağıtıcı K*** A***’u görüp ”Köpek bağlı gir içeri.” diyen komşularımızı da dinlemiyorlar.

  Onların görevini yerine getirmemesi yüzünden ben sürekli PTT’ye gidip kargoyu alamam. Bu dağıtıcının aynı şekilde davranışı yüzünden elimize ulaşmayıp tekrar göndericiye dönen mektuplar da oldu. Biz sürekli bu dağıtıcı yüzünden kargo parası vermek zorunda değiliz.

  1. Demre Karaca 20 Mayıs 2022

   Oktay Kırkpınar kargocu haklı köpek bağlı mı o an bilemez, emin olamaz. Ya koparırsa ya da uzunsa bağı vs. diye endişe de edebilir. Geleceği gün köpeği kapalı bir alana alın bağlı tutun.