PTT Şişli Posta Dağıtım Merkezi Şişli PDM (Kağıthane, İstanbul)

Adres: Talatpaşa Mahallesi Akçalı Sokak Numara: 1 Kağıthane – İstanbul
Telefon: 0 212 320 25 83
Telefon 2: 0 507 457 88 25
Faks: 0 212 320 25 85

PTT Şişli Posta Dağıtım Merkezi Şişli PDM iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Şişli Posta Dağıtım Merkezi Şişli PDM’nde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurt dışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT İnternet Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

11 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Wassim Ben Salem 20 Mart 2024

  19.03.2024 – 15:35:54 saatinde dağıtımda diye bildirimi geldi 19.03.2024 – 15:37:03 teslim edilemedi yazmaktai Adreste Yok / Kapalı-Haber Kağıdı Bırakıldı yazıyor. Kağıt koymamışlar nasıl oluyor bu böyle? Arayanda yok soranda ne sorumsuz bir şey bu kimliğim içerisinde vardır nereden bulacağım.

 2. Yavuz 6 Ocak 2024

  Kurye adresime gelmedi zira evdeyim. Kağıt bıraktık diyor kağıt yok. Neden yalan söylüyorsunuz. Şimdi kargom nerede, muhatabım da yok.

 3. Ercan Karakoç 12 Aralık 2023

  PTT’yi ne hale koydunuz ahlaksız insanların çalışması yüzünden koskoca PTT ne hallere geldi. Terbiyesiz kurye geldim evde yoktu kağıdı bıraktığını söylemiş. Adres otel 7/24 açık 7/24 insan var.

 4. Bengü 27 Temmuz 2023

  Çin’den Türkiye’ye 5 günde gelen kargoyu İstanbul’dan İstanbul’a 2 günde getiremiyorlar.

 5. Bülent Aslan 10 Temmuz 2023

  Resmen kurye adrese gelmiyor. Eve geldik yoktunuz kâğıt bıraktık diye söylüyorlar. Bu kaçıncı oldu.

  1. Bertuğ 23 Şubat 2024

   Bülent Aslan banada aynısını dediler ama gelmediler.

 6. Duru Doğan 7 Haziran 2023

  Kartım 1,5 haftadır dağıtımda ve ne arama ne eve geldiğini belirtme var. Sisteme direkt ulaşılamıyor diye giriliyor. Ben daha büyük bir saçmalık görmedim.

 7. Başak Şengül 30 Ocak 2023

  İnanılmaz PTT her zamanki gibi rezalet parasını verip aldığım ürünleri alt üstü bana ulaştıracaklar onu da başaramıyorlar. Telefonları tabi ki açmıyorlar. Müşteri hizmetleri hiç bir işe yaramıyor. Bu 6. kargom ve PTT’nin berbatlığı yüzünden kaybolan zamanım muhatap olacak kimse yok.

  Evde olmama rağmen yokmuşum öyle deniliyor. Yani anca Türkiye’de bu kadar kötü bir kargo olabilirdi zaten hiç bir işe yaramıyorlar.

 8. Aysun Cömert 11 Ağustos 2022

  2 gündür evde bekliyoruz. Kargom bir türlü kargo elime ulaşmadı. Evde değil diye not yazılmış. Lütfen herkes işini hakkı ile yapsınlar.

 9. Sanem Bayazıt 11 Aralık 2020

  Sabahtan beri evdeyim. Yarım saat önce sistemden takip ettim. Evde değil diye not yazılmış. Gerçekten yazıklar olsun.

 10. Kezban Elmas 13 Mayıs 2020

  Kargom eve gelmedi gelindi yazılmış. Bu şikâyetimi her yere ulaştıracağım. Bu işin arkasını bırakmayacağım. Çünkü bir haftada 2 kez aynı şeyi yaptılar. Ben hep evdeyim ve kapıya gelmedikleri halde adreste yok diyorlar.

  Şu mübarek gecelerde ben hakkımı helal etmiyorum ikidir hasta, hasta gidip o uzun kuyruğa girip bir buçuk saat sıra bekliyorum. Bugün sırada hastalıktan bayılıyordum. Ben hakkımı asla helal etmiyorum. Herkes aldığı parayı hak etsin.