PTT Yalova Şube (Merkez, Yalova)

Adres: Rüstem Paşa Mahallesi Gazi Paşa Cadde Numara: 36 /1 Merkez – Yalova
Telefon: 0 226 814 48 48
Faks: 0 226 812 19 19

PTT Yalova şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Yalova şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurtdışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT İnternet Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

10 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Oğuzhan Eren

  Yalova PTT kargoları zamanında teslim etmiyor.

  Yorum Yap
 2. Nafi Bülbül

  Cidden bu kadar kötü bir kargo yok ne ulaşılabiliyor ne de kargo hakkında mesaj geliyor. Cidden rezillik!

  Yorum Yap
 3. Süleyman Atlı

  Eve gelmedi. Size ulaşamadık deniliyor. Nasıl oluyor evdeydim ben kaç gündür.

  Yorum Yap
  1. Emine Soybelli

   Süleyman Atlı 2 aydır gelmedikleri halde eve geldik ulaşamadık diye mesaj atarak kargomu getirmediler, hala da bekliyorum. Evde olmama durumum söz konusu değil, çünkü hastam var. Evden dışarı çıkmıyorum, çıktığım zamanlarda evde başkası oluyor. Böyle rezalet görmedim.

   Yorum Yap
 4. Meral AKÇAL

  14.07.2020 salı günü evimde sabahtan akşama kadar kargomu bekledim saat 16.00 itibariyle de PTT yi aradım saat18.00e kadar dağıtılıyor dendi bekledim gelmedi birde aramama rağmen saat 16.40da cihetten çıkarılmış bu ne şimdi bu kadarda saygısızlık olmaz sokakta kameralar var gelip gelmediğinizi görüyorum!

  Yorum Yap
 5. Emir Karaali

  Samsun dan gönderdiğim APS zarfı 15.06.2020 tarihinde saat :15.15:35 te kabul edilmiş, 18.06.2020 saat:09:36:23 te Yalova merkez PTT iş yerine gelmiştir.
  Yapılan araştırmada; sözkonusu zarf aradan 6 gün geçmiş olmasına rağmen alıcısına teslim edilememiştir. Yoğunluk gerekçe gösterilmiştir ancak, zarf muhteviyatı belgelirin tapuda işlem görecek olan bir alım-satım sözleşmesine konu önemli bir kargo.

  Yorum Yap
 6. Bilal söğüt

  Ben evdeyken adreste yok die bu mesaj geldi gerçekten geldiğimizden eminmisiniz tamm yoğunluk var anlayışla karşılayabiliriz ama bu şekilde de olmaz ewdeyke adreste yok denmez ayıptır

  Yorum Yap
 7. İsmail yeke

  Bir çok ilde yaşadım hizmet ve müşteri iletişimi hiç bukadar kötü bir ptt görmemiştim telefonla bile ulaşamıyorsunuz kargonuzun nerde olduğunu bile bilmiyorsunuz

  Yorum Yap
 8. Şebnem Önal

  Çok kalabalık ama personel yok. Olanlarında üslupları bazıların sert, ağızlarında sakız, üslûp kötü PTT ye hiç yakışmadı.

  Yorum Yap
  1. Burhan Şafak

   Şebnem Önal santrallere bile cevap veren yok.

   Yorum Yap