PTT Adapazarı Şube (Adapazarı, Sakarya)

Adres: Semerciler Mahallesi Milli Egemenlik Caddesi Numara: 5 Adapazarı – Sakarya
Telefon: 0 264 279 13 27
Faks: 0 264 274 00 98

PTT Adapazarı şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Adapazarı şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurtdışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT İnternet Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

2 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Cengiz Gültekin 8 Şubat 2022

  7 Şubat 2022 Sakarya PTT kargo dağıtım tam bir fecaat cuma günü kargo ana dağıtım şubesine giriş yapmış 7 Şubat Salı oldu lakin daha kargo yok. Eve gelmişler sözde foto çekmişler foto başka adres telefonla aradık diyorlar. Arayan soran yok. Şehrin bir ucundan bir ucuna gelmek zaman ve para insanları mağdur eden personeli takip etmelisiniz.

  Devlet kazansın diye kargomuzu size gönderiyoruz siz bizi rezil ediyorsunuz yazık sizi Cimer’e bağlı olduğunuz bakanlığa şikâyet edeceğim yazıklar olsun. Şimdi onlar ne olacak gönderdiğim bozulacak ürünler var.

  Yorum Yap
 2. Kasım Öztürk 6 Ocak 2022

  Sakarya merkezden yazıyorum. Takip no 6400*****5231. Dün kargom gelmiş, cep telefonundan takip ediyorum, tüm gün evdeydim. Telefonuma evde ulaşılamadığım mesajı geldi üstelik bot bıraktıklarını yazmışlar, ne kapımın zili çaldı, ne telefon açıldı ne de not bırakıldı.

  Kargom dağıtım müdürlüğüne geri gitmiş, hadi bana yakın şubeye gitse gider alırım, ama dağıtım müdürlüğü dünyanın yolu. Bu gün şubeden verdikleri telefonu aradım tam 26 defa, çalıyor açan yok, internetten baktım 2. numarayı aradım operatöre bağlıyorum diye hoş geldin sesli sistemine kısır döngü yapmışlar.

  Kısaca telefonla kimseye ulaşamıyorsunuz. Üstelik tüm gün evde olmama rağmen evde bulamadıkları için kargomu geri kurye göndermiş. ? Ne diyeyim?

  Yorum Yap