PTT Bayraklı Şube (Bayraklı, İzmir)

Adres: Adalet Mahallesi Yüzbaşı İbrahim Hakkı Caddesi Numara: 58/A Bayraklı – İzmir
Telefon: 0 232 341 45 35
Telefon 2: 0 232 306 18 19
Faks: 0 232 306 18 20

PTT Bayraklı şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Bayraklı şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurtdışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT İnternet Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

44 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Nilhal Atlı

  Kargom kaç gündür gelmedi. Bayraklı şubeyi arıyorum telefonu açanda yoktur. On bir gün önce sipariş verdim haber yok kargodan dört gündür dağıtımda diyor.

  Yorum Yap
 2. Sultan Aydın

  Kolay gelsin benim kargom daha gelmedi. 3 gün oldu.

  Yorum Yap
 3. Sevim Öcal

  Kargo uzun süredir sizde gelmişsiniz ama yokmuşuz. Arıyoruz açmıyorsunuz.

  Yorum Yap
 4. Abdullah Kopdagel

  12 Nisan Kayseri’de verildi. 13 Nisanda Bayraklı şubesinde bu gün ayın 15’i hâlâ kargom şubemizde gözüküyor. Sizin özel sektörle rekabet zorunluluğunuz var. Hâlâ eski devlet zihniyeti devam ediyor.

  Yorum Yap
 5. Vahit İnce

  Yurtdışından gelen kargom 18 02 de İstanbul’a geldi 23 02 de ancak İzmir’e ulaştı ve hala dağıtım merkezinde istirahat ediyor. Bu ne vurdumduymazlık, bu memlekete yazık!

  Yorum Yap
 6. Vahit Arpacı

  Dağıtıma çıktı yazıyor ne gelen var ne giden rezil bir şirketsiniz!

  Yorum Yap
  1. Sevgi Küçükler

   Vahit Arpacı kesinlikle katılıyorum. İşleyişleri hiç iyi değil.

   Yorum Yap
 7. Gizem Alataş

  10 Aralıktan beridir kargo firmanızda bari geri gönderin ne kadar berbat iş sağlıyorsunuz. Beceremiyorsanız kargo işini kargoculara bırakın bizleri mağdur etmeyin. Ne telefonlara ne şikayete çözüm var.

  Yorum Yap
 8. Burcu Kantaş

  Çok rezil bir dağıtım var, iki gündür depoda neden bekler ki kargo?

  Yorum Yap
 9. Aslı Kılınç

  Ya biz eşyalarımıza nasıl ulaşacağız? Bir bilgilendirme de yok. Lütfen telefonları açar mısınız?

  Yorum Yap
 10. Mehmed Öztürk

  Çok yavaş çalınıyorsunuz ki bir kargo bekliyorum. Hala gelmedi, geçen hafta çarşamba Anakaradan gelecekti daha Gaziemir Sarnıç’a gelmedir. Telefonlarınıza bakmıyorsunuz. Telefonuz ses yankı yapıyor, bakın şu telefonlara artık çok cızırdıyor. Her aramam da aynı şeyler oluyor böyle olmaz ki!

  Yorum Yap
 11. Serkan Ekin

  Bu kadar uzun süre kargoyu bekleten şube yok arayıp ulaşamıyoruz, mağdur ediliyoruz.

  Yorum Yap
 12. Arzu Pamuk

  26 Kasımda kargom size giriş yapmış sistem en son orda takılı kalmış. Lütfen en kısa zamanda ulaştırır mısınız? Bu kadar uzun hiç bekleme süresi yaşamamıştım telefonlarınız da cevap vermiyor. ?

  Yorum Yap
  1. Gökçen Tamer

   Arzu Pamuk ya benim de öyle çok endişelenmeye başladım.

   Yorum Yap
 13. Ayşe Batum

  Kargom neden hala dağıtıma geçmedi. Tez önerimi yetiştirmem gerekiyor arıyorum, arıyorum açmıyorsunuz. Nasıl ulaşabilirim size?

  Yorum Yap
 14. Öykü Karayel

  Rezil bir şirket 1 haftadır kargomu getirmiyorlar. Arıyorum açmıyorlar az kaldı ben gideceğim.

  Yorum Yap
 15. Servet Öncü

  5 gündür kargom PTT de bekliyor neyi bekliyorlar acaba? Kimse telefonlara da cevap vermiyor. Bir daha da PTT kargo ile asla bir şey gönderip göndertmem.

  Yorum Yap
 16. Hülya Gencer

  Kargom 3 gündür Bayraklı depoda bekliyor. Ödev yetiştireceğim kitap bekliyorum. Önceki kargom zaten neden olduğunu bilmediğim sebepten gelmedi, bu ikinci posta idi… Toplam üç haftadır kitaplarımı bekliyorum. Telefona da cevap verilmiyor.

  Yorum Yap
 17. Meryem Efe

  Evde olduğum halde gelmeden mesaj gönderdiniz evde yoktunuz diye kardeşim madem geldiniz zil denen bir şey var ona neden basmadınız. Sizinle çalışan firmalara yazık ki ürünleri tekrar geri gidiyor. Bu kez de müşteri ürünü almadı diye bizlere şikâyet geliyor. Böyle kargolarla çalıştıkları sürece müşteri kaybederler. Çok berbat bir kargo şirketisiniz!

  Yorum Yap
 18. Gülenay Ergin

  Geçerken siz yaptığınız işin ciddiyetinde değilsiniz. Ne telefonlara bakıyor nede evde olduğumuz halde kargonuz geldi fakat evde yoktunuz deyip mesajlar atıyor. İnsanları yaptığı alışverişten soğutuyorsunuz bir hafta oldu hangi şubede bekliyor kargom gidip alayım diyorum telefonu açan yok. Ben böyle rezil bir kargo şirketi görmedim siz hariç bütün kargolar evime gelip zili 3 defa çalıp üstüne arıyorlar. Yazık son alışverişimdir.

  Yorum Yap
 19. Nilgün Duran

  Bu 3. kez artık bu sefer getirin bir zahmet kargomuzu. Şikayet etsek de bir şey değişmiyor, ne zaman düzelecek acaba? Şikayet etsek de bir şey değişmiyor!

  Yorum Yap
 20. Selhan

  Gelmiş geçmiş en kötü kargo firması başka kargolarla 3 günde elime geçen ürün söz konusu PTT kargo olunca haftalar sürüyor dağıtıma bakan elemanları ne işe yarıyor acaba ben çok merak ediyorum.

  Yorum Yap
 21. Derya

  Kargom gelmiş sabah 11 de neden çıkmıyor yarın zaten yarim gün bayram eşyası aldık bayramda eşyasız kalacağız biraz anlayış ya!

  Yorum Yap
 22. Nesrin

  Kargom bayraklıya bir günde geldi. 18inde bayraklıda. Bugün ayın 23 ü hala Bayraklıda beklemede. Neyi bekliyor anlamış değilim. Ne kadar kötü bir servis. Tatile gideceğiz kargo bekliyoruz. Şikayet etmek şart oldu.

  Yorum Yap
 23. Nilgün

  Anlamıyorum o telefon numarası neden konuyor bakılmayacaksa önce bir mesaj çıktı bilgisi sonra evde yoktun evde bekliyorum geldik yoktun mesaji bu ne saçmalık

  Yorum Yap
 24. Tuğba

  Bi kargo 3 gün şubede neden bekler? Telefonlara bakan yok, bu nasıl çalışma disiplini, bi yerden birşey alırken kargo ptt olunca ödüm kopuyor.

  Yorum Yap
 25. Mami

  Böyle Bi hizmet olmaz olsun hiç bişeyi hak etmiyorsunuz 5 saatdir arıyorum telefonu açan yok hakkımı helal etmiyorum

  Yorum Yap
 26. Gülenay

  Bir hafta oldu kargo hala gelecek bebeğime bir şey alıyorum evden çıkamıyoruz ama ptt kargo her zaman gibi dağıtımda diyor hala gelen giden yok telefonları açan yok.

  Yeter ama ya diğer kargolar neden sizin gibi değil bir düşünün bakalım siparişim 3 gün geçmiyor elimde bir daha asla sizin aracılığınızla ürün almam hiçbir yerden asla sürünüyor kargolarımız sizin şubelerinizde.

  Yorum Yap
 27. Yelda baran

  1 haftadır kargomuzu bekliyoruz anlıyoruz yoğunsunuz iyide telefona cevap verin iki gün sonra kargo kayıp diyeceksiniz rica ediyorum dönüş yapın bizde sokaktan para toplayıp almıyoruz.

  Yorum Yap
 28. erhan

  04.06 tarihinden beri kargom izmir / bayraklı şubesinde bekliyor kesinlikle ulaşmak ve bilgi almak mümkün değil ürünler için iade süreci başlattım. ptt kargoya 1 hafta içinde iletmeniz gerekiyor deniyor bana teslim edilmeyen ürünü ben size nasıl iade edebilirim. kesinlikle çok kötü bir hizmet anlayışınız var ve ödemiş olduğum ücrette tarafıma iade edilmiş değil.

  Yorum Yap
 29. Şükran

  Kargomun icindeki bozulacak hala evime gelmedi nasıl bir kargosunuz siz

  Yorum Yap
 30. Sinem

  corona günlerinde evde yoktunuz demeniz çok komik. sürekli evde birleri var. işin kolayına kaçmak evde yok demek.

  Yorum Yap
 31. Ayşe

  İstanbul dan 1 günde izmire gelen kargom. 3 gündür sizden bana gelemedi her defasında Kargomu 4,5 gün bekletiyorsunuz

  Yorum Yap
 32. Rahime

  1 aydır kargom yok sipariş ettiğim kpss kitabı ve sizin özverisiz disiplinsiz çalışmanız yüzünden ders çalışmam aksıyor. araştırma başlatılmış bilgilendirme yapan yok. sabır denen bişey kalmadı bu mu müşteriye saygısızlık! yazıklar olsun

  Yorum Yap
 33. Aynur

  Ne zaman ptt kargo ile paket gönderilse bana ev de yoktunuz şube den alın diyorsunuz ama ne tuhaf ki diğer kargolar gelince bizi evde buluyorlar ve evdeyim bu korono günün de acaba nereye gidebilirim.

  Yorum Yap
  1. Merve

   Kargom 2 hafta olu halen gelmedi, ne zaman gelecek.

   Yorum Yap
 34. Hayri

  9 gündür beklettiyiniz kargoyu ne zaman dağıtıma çıkarscaksınız. Daha çok bekleyecekmiyiz.

  Yorum Yap
 35. Osman AYDEMİR

  Evde bütün gün balkonda kargoyu bekliyoruz ve ptt mesaj atıyo evde olmadığınızdan dolayı kargonuz şubeye bırakılmıştır diye ptt kuryeleri teslimatları yapmıyor bütün gün yatıyorlar saati gelincede şubeye bırakıyorlar.

  Yorum Yap
 36. Ahmet Güldağ

  Evde olmamıza rağmen yoktunuz diyorlar . zaten kargomuz 3 günden beri şubede bekliyor dağıtıma çıkarılmıyor. Dağıtıma çıktığında da yoktunuz. telefonlar zaten açılmıyor yazık

  Yorum Yap
 37. Ayşe

  PTT Kargonun gelmiş geçmiş en kötü şubesi. Kesinlikle orada çalışanların hepsinin işine son verilmesi lazım.

  Yorum Yap
 38. Duygu

  Üç gündür şubede bekleyen kargo ne zaman dağıtıma çıkacak acaba telefonlara dahi cevap verilmeye tenezzül edilmiyor oturduğunuz yerden para kazanmak nasıl bir duygu acaba

  Yorum Yap
 39. Hamdi çiloğlu

  Bir koliyi getirmeyen şirket ne işiniz var kargoculukta ne telefon açılıyor nede sisiteminiz çalışıyor

  Yorum Yap
 40. Gürkan YİĞİT

  Geçen çarşamba istanbuldan verilen kargoma bir haftadır ulaşamıyorum. Bir hafta çok uzun bir zaman daha programlı ve disiplinle çalışabilirsiniz sabır diye bir şey kalmadı artık!

  Yorum Yap
  1. Hüseyin Uyar

   Evde olduğum halde nasıl evde değil kağıdı bırakıyorsunuz ya! Sizi kaç gündür bekliyorum.

   Yorum Yap