PTT Çayırova Şube (Çayırova, Kocaeli)

Adres: Yeni Mahallesi Fatih Caddesi Numara: 57 Çayırova – Kocaeli
Telefon: 0 262 744 30 30
Faks: 0 262 744 17 10

PTT Çayırova şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Çayırova şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurtdışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT İnternet Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

14 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Eyüp Öztürk

  Kargo gelecek diye evden çıkmıyoruz adreste bulunamadı diye mesaj geliyor. İşinizi doğru yapmıyorsunuz aldığınız maaşlar helal değil iş ahlakınız yok. İşinizi sevmiyorsanız bırakın o işi doğru yapacak işsiz olan bir sürü insan var.

  Yorum Yap
 2. Mehmet Özbaşı

  Kardeşime doğum günü hediyesi aldım üzerinden 1 hafta geçti daha ulaşacak. İzmir den 1 günde gelen kargo nasıl dağıtıma çıkmaz. Burada bir sorumsuzluk var her yere şikayette bulunacağım.

  Yorum Yap
 3. Damla Bozkurt

  Arıyorum telefonu açan yok. Maden açmayacaksınız telefonu neden telefon numarasını veriyorsunuz. Ürünümü dağıtıma çıkarmıyorlar bir türlü keyifleri ne zaman gelirse o zaman galiba çıkaracaklar.

  Yorum Yap
 4. Meryem Oflaz

  Telefonlara cevap vermiyorsunuz. Kargomuz şubede bekliyor dağıtıma çıkarmıyorsunuz. Sizin bu keyfiyetinizi sorumsuzluğunuzun bedelini biz ödüyoruz.

  Yorum Yap
  1. Adem Tayfun

   Meryem Oflaz burada ilgilenen yok. Şubedeki kargom 4 gün sonra dağıtıma çıktı dağıtan eleman beni aradı telefonla kimlik no istedi. Kargomu apartmanın dış kapısına atıp gitmiş. Kimin aldıkları umurlarında değil Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın.

   Yorum Yap
 5. Funda Güven

  Telefonları açmıyorsunuz. Ta İzmir’den geldi kargo ama şundan şuraya getirmediniz. Kargo sizde gözüküyor bi hafta daha boşuna beklemek zorunda mıyım? Çalışan bir insanim vardiyam değişecek sizin keyfiyetiniz sorumsuzluğunuzu biz neden çekiyoruz. O aldığınız parayı iki alemde de rabbim size sorsun.

  Yorum Yap
 6. Erdoğan Çakıcı

  Yozgat Çayıralan’da ikamet etmekteyim. Kargom yanlışlıkla Çayırova PTT’sine giriş telefon açıyorum Ulalaşıyorum. Telefona bakmıyorlar.

  Yorum Yap
 7. Fatih Özüberk

  Şubelere ulaşamıyorum, müşteri hizmetini arıyoruz 10 dakika süre veriyor açılmıyor 20 dk. sonra sisteme otomatik kendi atıyor. Kimselere ulaşamıyorum.

  Yorum Yap
 8. Melike Kaya

  Ben böyle ilgisiz şube görmedim. Yardımcı olmadığı gibi telefonu yüzüme kapattılar.

  Yorum Yap
 9. Şenol

  2 gündür arıyorum açan yok. Hususi olarak gittim şubeye girdim ve aradım gözümle gördüm ahizeyi açtı ve butona bastı . ahizeyi açık bıraktı aradığımda meşgul çalmaya başladı

  Yorum Yap
 10. Reyhan

  Bukadar sorumsuzluk olmaz bir hafta önce mesaj geldi kargonun gün içinde ulaşacak diye halen ses soluk yok telefonlar cevap vermiyor rezillik

  Yorum Yap
 11. Sedat

  Benim siparisim bana ulasmadan teslim edildi msji geldi ama siparisim ortada yok kime teslim edildi allah bilir.

  Yorum Yap
 12. Cengiz

  Telefona bakmıyorlar

  Yorum Yap
 13. Hakan ÖNDER

  İki Gündür aramama rağmen hiç bir şekilde telefonlara cvp verilmiyor en son 0507 li bir cep numarasından ulaştıgımda telefona çıkan bayan ben burada avukatlık yapamam felan tarzda konuşmalar hiç hoş değil bence çalışan personele vatandaşla nasıl konuşulması gerektiği eğitimi verilmeli ayrıca bu personelleri denetleyen yada sorumlusu olduğu kişiler yok mu buda soru işareti???

  Yorum Yap