PTT Esenyurt Posta Dağıtım Merkezi Esenyurt PDM (Esenyurt, İstanbul)

Adres: Turgut Özal Mahallesi 67. Sokak Numara: 10-A Esenyurt – İstanbul
Telefon: 0 212 428 68 71
Telefon 2: 0 212 423 68 29
Telefon 3: 0 507 457 88 10
Faks: 0 212 875 38 91

PTT Esenyurt Posta Dağıtım Merkezi Esenyurt PDM iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Esenyurt Posta Dağıtım Merkezi Esenyurt PDM’nde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurt dışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT İnternet Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

75 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Kader ince 17 Temmuz 2023

  Ne kargoyu dagittima çıkarıyorsunuz nede telefonları açıyorsunuz hizmet sıfır nerdeyse 10 olucak kargo hala aynı yerde bekletiyorsunuz

 2. Sıla Okur 12 Haziran 2023

  Kargom gelecek mi artık cidden yazıklar olsun.

 3. Hülya Otuk 19 Mart 2023

  5 günden beri kargom orda dağıtıma çıkmadı hala bekliyorum. Gerçekten olamaz böyle bir şey insanları mağdur etmeye hakkınız yok.

 4. Hatice Arıpınar 1 Mart 2023

  Kargo 1 haftadır Kıraç şubede gözüküyor teslim edilmiyor. 750 TL kargo parası ödedim.

 5. Beritan Şimşek 23 Şubat 2023

  10 gündür kargom gelmedi evden de ayrılamıyorum. bu nasıl bir şey arıyorum telefonu meşgul ediyorlar.

 6. Leyla Savar 2 Şubat 2023

  23 Ocak 2023 tarihinde kargoya verilen 2 adet siparişim teslim tarihi 30 Ocak 2023 olmasına rağmen hala elime ulaşmadı. PTT kargo yine şaşırtmadı.

 7. Büşra Dağar 1 Şubat 2023

  24 Ocakta yola çıkan kargom 26 Ocaktan beri Esenyurt PDM‘de takılı durumda kaldı. Bugün 1 Şubat ne zaman gönderecekseniz, seneye mi?

 8. Ümmügül Solmaz 30 Ocak 2023

  Ayın 23 PTT PDM Esenyurt beklemede dağıtıma çıkmıyor. Bu konuda hiç memnun değilim. Paramızla rezillik yazıklar olsun.

 9. Asuman Bekçi 25 Ocak 2023

  21 Ocak sabah 07:00 da Esenyurt PDM’ye gelen gönderim Kıraç şubeye bit türlü gönderilmiyor. Esenyurt PDM’de beklemededir. Telefonlar özellikle açılmıyor. Meşgul diye sıraya beklemeye giriyorum cevap yok mesaj bırakmaya bırakamazsın operatör zaten açmıyor boş yere bekletip kapanıyor. Bu şikâyet burada kalmayacak. Cimere şikâyet edeceğim.

 10. Ercan Sayar 17 Ocak 2023

  Kargom 1 haftadır Eseyurt PDM’de hala gelmedi. Çok yavaş bir kargo hizmet telefonla da ulaşılamıyor. Gerçekten yazık.

 11. İlknur Özgen 2 Ocak 2023

  2022 Aralık 21 tarihinde kargoya verilen ürünüm 1 haftadır Esenyurt PDM’de bekliyor. Dağıtıma neden çıkarmıyorsunuz? Telefonla ulaşmak da asla mümkün değil. Berbat bir kargo sürekli aynı bu PTT değişmiyor.

  1. Sevim İnce 19 Ocak 2023

   İlknur Özgen bende de aynı durumu yaşadım. Kargo size Ne zaman geldi?

 12. Oktay Avcı 29 Aralık 2022

  Muğla’dan gelen kargom 5 gündür Esenyurt dağıtım da bekliyor. Hafif küçük bir paket arıyorum telefonları açmıyorlar. Elemanınız yok bu kimseyi ilgilendirmez parasını alırken güzel oluyor ama değil mi? Bir daha PTT mi kesinlikle kimseye de tavsiye etmeyeceğim.

 13. Ebru Uğurlu 29 Aralık 2022

  4 adet kargom da bu PTT’ye gitmiş çoktan teslim edilmesi gerekiyor bir haftayı geçti teslim edilmedi. Arıyorum açan yok 3 gündür şubeye gitmiş ama şubeden buraya gelemiyor. Neden insanların mağdur edilmesine parasıyla rezil olmasına izin veriliyor. Bu nedir ama ya sıkıldım.

 14. Muhammed Arslan 22 Aralık 2022

  Kargom yorum yapan her vatandaş gibi baya, baya gecikti hâlâ gelmedi. PTT’yi bizzat arayıp şikâyet ettim çünkü Esenyurt PTT telefonları açmıyor. Sizde mağdursanız sizde şikâyet edin şikâyetler arttıkça denetim artar. En azından başka insanların mağduriyetlerinin yaşanmamasına sebep oluruz.

 15. Semra Toptaş 14 Aralık 2022

  Kargom 10:12 de gelmiş 14:12 oldu hale elime ulaşılamadı. Telefonlarını arıyorum meşgule atıyor. Bağladığı zaman da operatöre sizi bağlayacağım bekleyin diyor ama bağlamadan kapatıyor. Hayatımda hiç böyle rezalet bir hizmet görmedim. Çalışıyorsunuz paranızla maaşınızın hakkını vermiyorsunuz anca oturuyorsunuz. İnsanları mağdur ediyorsunuz sizin adınıza ben utanıyorum yazıklar olsun.

 16. Bayram Şendiller 30 Kasım 2022

  Bu Esenyurt PDM resmen dalga geçiyor. Ayın 25 inden beri kargom ellerinde ne dağıtıma çıkarıyorlar nede telefonu açıyorlar. Sizin yaptığınız iş olmaz olsun.

  1. Gülsüm Aydoğan 7 Aralık 2022

   Bayram Şendiller benimde 7 gündür kargom gelmedi. İlgilenen kimse yok.

 17. Salih Murat Aladağ 30 Kasım 2022

  Rica edip pasaportu bastırıp kargoya verdirip İstanbul’a gelmesini sağladık ve bunları 1 günde yaptık. İki gündür adrese getirmek için neyi bekliyorsunuz. Yazık size verilen paraya söyleyin biz gelip alalım. 4 gündür Hamzabeyli sınır kapısında mahsur bekliyorum. Milletin sizi neden tercih etmediği belli oldu.

 18. Burcu Kılınç 21 Kasım 2022

  Ayın 9 dan bu yana kargoyu bekliyorum. Bir türlü gelmedi.

 19. Serhat Kantaş 15 Kasım 2022

  Kargomu 10 gündür getiremediniz.

 20. Zeynep Cındır 11 Kasım 2022

  Ayın 5 inde kargo dağıtıma çıkmıştır diye mesaj geldi ne gelen var ne giden var. Bu nasıl bir ilgisizlik anlamadım. Esenyurt kargo dağıtıma merkezini aradım açan yok.

 21. Nazım Şengül 10 Kasım 2022

  10 gündür ehliyetimi elinizde durmaktadır. Şu ehliyeti bu kadar dağıtmak bu kadar zor mu? Altı üstü bir getirip evime teslim edeceksiniz. Ayıp ya illa şikâyet mi edelim ya da mahkemeye mi verelim. Lütfen işinizi gerektiği gibi yapın.

 22. Meltem Başaran 9 Kasım 2022

  Bir kargo 10 günde nasıl dağıtıma çıkmaz. Esenyurt’ta kadar uçup oraya gelesim var.

 23. Mehmet Sarper 7 Kasım 2022

  Telefonlara neden kimse cevap vermiyor. Nasıl bir kurumsal firmasınız acaba kargom 6 gündür dağıtım merkezinizde bekliyor. Bu nasıl çalışma şeklidir.

 24. Ömer Akdal 1 Kasım 2022

  Telefonlara kimse cevap vermiyor. 8 gün oldu aldığım ürün Esenyurt posta dağıtım merkezinden bekliyor. Bu hafta ilk işim orada kargo işlemini yürüten görevliyi mahkemeye vermek olacak.

 25. Ali Ünlü 26 Ekim 2022

  Şu telefonlara neden kimse bakmıyor.

 26. Funda Susam 7 Ekim 2022

  Bu ne biçim kargo ya hep aynı şey adres yetersiz deniyor. Bugüne kadar verilen kargolar nasıl geldi o zaman berbat bir isletmesiniz numaram belli gelince arayın. Evde kaç gündür kargoyu bekliyorum saçmalığa bak ya haber vermek de yok kendi kendilerine iptal edin. İşinizi yapmak zorundasınız. Herkes keyfinizi bekleyemez.

 27. Zübeyde Çolak 26 Mayıs 2022

  1 aydır 4 kartım geri gidiyor. Kurye PTT gelmiyor ve hakkımda mahkeme kararı var ve PTT kurye geldiğini ifade ediyor. Sitemizin kameralarında bile PTT falan yok.

 28. Mesut Şimşek 17 Mayıs 2022

  Almanya’ya gitmesi gereken kargo Esenyurt adresime geri geliyor. Neden kimseye ulaşamıyoruz. Telefonları açan yoktur.

 29. İlhan Uzun 22 Nisan 2022

  Yazık valla yazık kargom 4–5 gündür Kıraç – Esenyurt arasında gidip geliyor. Ürün bozuldu artık.

 30. Ayşe Bulut 28 Aralık 2021

  Dün bütün gün evdeydim geldik kâğıt bıraktık yazmışlar ayrıca güvenlikte PTT kargo gelmedi dedi. Ne olacak peki şimdi kargom daha öncede aynı şeyi yaşadım.

 31. Ümit Kaya 29 Temmuz 2021

  Yorumlara bakıyorum da yıllar seneler geçmiş değişmeyen tek şey halen sizin sorumsuzluğunuz işinizi iyi yapamayışınız söz konusu kardeşim telefonlara bakmayacaksanız neden iletişim bilgimiz var. Kargo dağıtımı yapmayacaksanız evimin adresini niye istiyorsunuz.

  Biz gelip alacaksak neden evimize yakın bir PTT’de değil bu ürün de 3 gündür sizde ya yoğunluk olmayan bir günde ben halen İstanbul kartımı bekliyorum. Önümüzdeki hafta kartı kullanmam gerekiyor.

 32. Ülkü Aydın 18 Nisan 2021

  Ben Büyükçekmece 2. İcra Müdürlüğünden icra takibi yaptım. Esenyurt İnönü Mahallesi adresine 4 defa tebliğ yaptım. Sonunda tebliğ yapılınca yakınına teslim ediliyor. Borçlunun itirazını kaldırmak için Büyükçekmece 4. Asliye Ceza Mahkemesinde dava açtım dağıtıcınız aynı adreste olan borçluya tebliğ ediyor.

  Benim tebligatım mernis adresim olmasına kapıma gelmeden muhtara gitmeden tanınmıyor diye tebligatımı iade ediyor. Uyaptan bakmasam itiraz haklarımı kullanma sürem geçecek. Dağıtıcılarınız Esenyurt İnönü Mahallesi adresime mernis adresim olup tanınmıyorum diye tebligat numaralı tebligatımı haksız ve taraf kayırarak kasıtlı olarak iade etmiştir.

 33. Sezai Çoşkun 10 Mart 2021

  Kargom 3 gündür Esenyut şube kuryeye vermiş gözüküyor ve dağıtımda yazıyor. Hiç kimseye ulaşılamıyor ne şubeye ne de cep telefona ulaşılıyor. 8 şubat tarihinden beri kuryede gözüküyor. Kızımın ders kitapları var böyle bir şey yok bu kadar senedir internetten alışveriş yaparım bu kadar kargo yüzünden mağdur olmadım. Bayram değil yılbaşı değil yoğunlukda yok gerçekten çok ayıp evdeyiz bi yere çıkdığımızda yok. Bu nasıl bir çalışma şeklidir. Şu mübarek Miraç kandilinde bir Allahın kulu ilgilenmiyor.

 34. Mert Yıldırım 11 Şubat 2021

  1 dakikada dağıtıma çıkarıp 1 dakika sonra evde yoksunuz demişiniz. Hayırdır uzay çağına daha dün geçtik bugün ışınlanmayı mı buldunuz?

 35. Orhan Çolak 28 Aralık 2020

  İş yerime verdiğim sipariş günlerce dağıtıma çıkmadı. Hafta sonu dağıtıma çıkmış ve beni bulamamışlar. Şaka gibisiniz gerçekten. :)

 36. Kenan Ovalı 24 Aralık 2020

  Ne kargo gelir ne telefonlara bakılır.

 37. Gizemnur Güdücü 18 Aralık 2020

  Ya siz şaka mı yapıyorsunuz. İkidir kargomu haftalarca elime alamıyorum. Ne iş yapıyorsunuz yapamıyorsanız kapatın. Bu nasıl iştir işinizi hakkınızla yapın ya da yapmayın.

 38. Çiğdem Akgül 16 Aralık 2020

  26/11 de Ankara dan çıkan kargom 02/12 de Esenyurt posta dağıtım teslim edilmiş. Tarih 16/12 ve bana teslim edilen herhangi bir şey olmadı. 3 gündür de dağıtım şubesine ulaşamıyorum. Bu nedenle genel müdürlüğe şikayet dilekçesi yazdım. Bu hafta sonuna kadar teslim edilmezse ptt hakkında suç duyurusunda bulunacağım. Siparişini verdiğim şey kızımın sınav için almış olduğu kitap sınav geçen hafta pazar günü yapıldı. Yazıklar olsun. Bir dahaki siparişte kargo hangi şirket araştırmadan vermeyeceğim siparişimi. Ptt yi de asla kullanmayacağım.

 39. Necdet Kefal 12 Aralık 2020

  Ne kolay evde yok diyip gitmek, bütün gün evde zilin çalmasını bekliyorum internetten takip ediyorum adım adım, adamlar adrese gelmeden yok deyip geçiyorlar. İlla özelleştirme mi lazım düzgün bir şekilde çalışmanız için…

 40. Mahmut Elkatmış 5 Aralık 2020

  Eve gelmeden adres bulunamadı deniliyor.

 41. Mehmet Emin Puslu 27 Kasım 2020

  PTT kadar işini yapmayan hiç bir kargo şirketi yok. Diğer kargo firmaları tarafından ürünlerim geleli 2 gün oldu dağıtımda olmasına rağmen 3 gündür sipariş verdiğim ürün gelmedi. Arıyoruz telefonlar hep meşgul açan yok eden yok işinizi ya doğru yapın yada bırakın bu mesleği.

 42. Sümeyye Uzun 5 Kasım 2020

  Esenyurt PTT kargo dağıtımında ki beyefendi (Ser** T***) eve gelmeye zahmet etmemiş evden dışarı çıkmadığım halde kargomu evde yok diye Balıkyolu şubeye bırakmış. İşinizi düzgün yapın hamile, halimle kargo peşinde dolaştım. Madem işinizi hakkıyla yapmayacaksınız işi bırakın hakkıyla yapacak insanlar yapsın.

 43. Rahmat Jan 24 Ekim 2020

  10 günü geçti halla kartım gelmedi. Takip ediyorum taşınmış diyorsunuz. Eve gelen yok kimse gündüzüm evdeyim.

  1. Burak Akşahin 24 Aralık 2020

   Rahmat Jan katılıyorum aynen size. Ya belli ki bu işi yapamıyorsanız bırakın yapmayın. 11 gündür kargoda ürünüm 3 gündür de dağıtımda gözüküyor ne gelen var ne bir şey maske aldık siz getirene kadar pandemi bitecek bu nedir ya!

 44. Ünzile Delen 29 Eylül 2020

  Ayin 23 de beylik düzgünden kargo verildi. Esenyurt ta ve 6 gün geçti kargom gelmedi aynı gün gelmesi gereken kargoyu 6 gündür bekliyoruz. Üstelik dağıtım merkezi aynı mahalledeyiz getirmeleri 10 dakika bile sürmez çok sorumsuzluk var, ihmal var.

 45. Emrah Özata 28 Eylül 2020

  21 Eylül 2020 tarihinde Antalya dan İstanbula göndermiş olduğum kargo (ki içinde küçücük bir telefon kartı bulunmaktadır) 8 gün geçmiş olmasına rağmen hala alıcının eline geçmemiştir. Kargo takibinden kontrol ettiğimde 26 Eylül saat 07.57 de Esenyurt posta dağıtım merkezine gelmiş gözükmektedir.

  3 gündür Esenyurt posta dağıtım merkezinden dağıtıma çıkmamıştır. Güvercinle bile göndermiş olsaydım herhalde daha çabuk alıcıya ulaşırdı. El insaf ya insanları mağdur etmeye hakkınız var mı, telefonlara bile ulaşamıyoruz; bu nasıl bir hizmettir…

 46. Hasan ÇELEBİ 16 Temmuz 2020

  Takip no Adınıza düzenlenen sürücü belgeniz 09.07.2020 18:19 de 2606107795405 barkod numarası ile kabul edilmiş olup, en kısa surede tarafınıza teslim edilecektir. B001 bir haftadır evdeydim kargom gelecek diye takip ediyorum ev de yok yazmışlar boş arsamı kardeşim burası lütfen ciddiye alalım işinizi!

 47. Nami Yeliz 13 Temmuz 2020

  Sistemde kargom Esenyurt PDM geldiği gözüküyor. Hala dağıtıma çıkmadı. Şans eseri yolda bir PTT çalışanı gördüm ve durumu anlattım dağıtım yapılıyor mu diye sordum.

  Görevli eğer Esenyurt PDM ise gönderin dağıtım elemanı sıkıntısı var dedi. Geç gelebilir dedi, haydi dedim. Ya şimdi almaya geleceğim de bir ton kuyruk vardır.

 48. Yunus Öztürk 24 Haziran 2020

  9 gün önce sipariş verdim daha kargon elime gelmedi. Bizi de mağdur durama bırakıyorsunuz, telefonlara da cevap vermiyorsunuz. İşinizi nasıl yapıyorsunuz sizin ürünüz de böyle geç gelse siz ne yapardınız?

 49. Hikmet Soykenar 17 Haziran 2020

  11 Haziranda verilen kargo neden teslim edilmedi. Nasıl bir zihniyetsiniz. Telefonlara bakan yok. Kargo yolda mı şubede mi belli değil. Kargo takip KP02685495294 numaram bakın.

 50. Hülya 6 Haziran 2020

  Kargom 2 haziranda yola çıktı ve bugün 6 haziran ses seda yok internetten takip ediyorum bir orda bir burada Yenibosna ve Esenyurt arası 1 saat 4 gündür kargo yok yarın pazar kim bilir kaç gün daha evde hapis kargo bekleyeceğim olmaz olsun böyle kargo şehir dışından başka şirket ile söylüyorum bir günde elimde ptt kargo ilk ve son olacak ? telefonu açın bari bu kadar olmaz artık ?

 51. Adem Tekşan 12 Mayıs 2020

  Bu kargom günlerdir bana niye ulaşmıyor. Hiç bir telefonunuza ulaşamıyoruz.

 52. Kevser 7 Mayıs 2020

  KP02600818375 urunumu alamıyorum telefonu açmıyorlar kesinlikle ulaşıp birşey soramıyorsun ürününü nasıl alabilirim vs dilemiyorsun şubenin onu 200 kusur insan dolu güvenlik akşama kadar boşuna bekleme diyor yine ürünü alamıyorsun ulaşabildiğim hiç bi insan yok kargom geri dönücek ve içinde kırılacak malzemeler var

 53. aslı 6 Mayıs 2020

  devlete sırtını dayamışlar müşteriyle kimse ilgilenmio

 54. hilal 25 Nisan 2020

  1 hafta da 3 kez geldim kargo dağıtımı yok dediniz Ürün şuan geri gidiyor

 55. Tamer 5 Mart 2020

  kargom 5 gündür Esenyurt pdm ye gelmiş. kimse getirmiyor. telefona cevap vermiyorlar. şikayet açtım cevap vermiyorlar. bir daha bir ürün alırsam kargo ptt olursa almıyacağım.

 56. Tutku Akçay 27 Aralık 2019

  Bu kadar kötü bir hizmet olamaz Esenyurt Pdm merkezine gelip dört gün orada kalıyor ulaşmak mümkün değil her gün de PTT ye geliş tarihi revize oluyor. Telefonları bile açmıyorlar.

 57. FUNDA 24 Aralık 2019

  ne biçim bi kargo bu anlamıyorum ki sabahtan beri arıyorum ulaşamıyorum.. dünden beri hiç hareket yok şubede bekliyor.bugün teslim edilmesi gerekiyordu..

 58. Özlem Avcı 23 Aralık 2019

  Yurt dışına çıkacağım, hafta sonu ne kimliğimi ne de pasaportumu getirmediler. Gelmedikleri halde adreste yoktunuz diyorlar.

 59. Abit Katıkaya 23 Aralık 2019

  18 inde verilen kargom, Ayın 21 inde dağıtım merkezine gelmiş, 23 ü akşam olmuş gelen giden yok. Arıyorum telefonlara cevap veren yok. İstanbul içindeki kargo gönderisi 5 günde gelemedi. Allah sizleri bildiği gibi yapsın.

 60. Şenol Yılmaz 19 Aralık 2019

  Bir kurum bu kadar düzgün bir şekilde çalışmaz. Bence açık adreste olmama rağmen türlü bahaneler ile gönderiyi ulaştıramıyorlar.

 61. Burak Kavak 6 Aralık 2019

  Böyle bir şey olamaz ya 7 gündür İstanbul da olan kargo hala elime ulaşmadı. İnsanları mağdur etmekten başka bir şey değil bu.

  1. Alya Balbay 20 Aralık 2019

   Burak Kavak acaba siparişin geldi mi benim bir türlü gelmiyor. Cevapta veren yok.

 62. Zarife Maral 22 Kasım 2019

  Ptt dağıtıcılar işinizi neden düzgün yapmıyor da sadece sms gönderiyorsunuz eve neden kargom gelmiyor.

 63. Elzem Özüberk 14 Kasım 2019

  Nasıl bir işletme muhatap bulamıyorsun sallabaşını al maaşını…

  1. Kubilay Kasacı 22 Kasım 2019

   Elzem Özüberk herkese aynı ne yazık ki!

 64. Salim Ayvazoğlu 2 Eylül 2019

  PTT kargodan beklediğim paketim maalesef elime ulaşmadı. İade ettiğimden bahsetmişsiniz ama görmediğim bir ürünü nasıl iade edebilirim. Bilmiyorum diyelim ki geldiniz kapıyı duymadım geri dönebilmem için bir not vs bir şeyde bırakılmadı. Nasıl bir dağıtım şekliniz var anlamadım konuyla ilgili gerekli makamlara şikâyetlerime devam edeceğim.

 65. Belkız Karaçay 14 Aralık 2018

  Nasıl bir çalışma sisteminiz var çok merak ediyorum?

  1. Ömer Çimen 14 Ekim 2020

   Belkız Karaçay ne yorum be ptt kargo ne kadar güzel çalışıyor ki vatandaşın işlerini şıp şak hallediveriyorlar. Çok büyük bir kurum olduğundan.

 66. Şentürk Yılmaz 21 Kasım 2017

  Kargoları getirmemekten başka ne iş yapıyorsunuz bilmiyorum ama telefonlarınız da cevap vermiyor.

  1. Ömer Dinçer 6 Ağustos 2019

   Bu nedir ya! Adamlara ulaşmak mümkün değil.

   1. BAHAR 5 Şubat 2020

    İnsanlara zulümden başka bir şey yapmayan memurları koymuşlar soru bile sorulmuyor

  2. Sefa Kıryayla 16 Aralık 2020

   Evet ya oturdukları yerde para kazanmak bu olsa gerek. Ayıp ya!