PTT Gaziemir Şube (Gaziemir, İzmir)

Adres: Gazi Mahallesi Önder Cadde Numara: 61 Gaziemir – İzmir
Telefon: 0 232 251 00 01
Telefon 2: 0 232 251 02 81
Faks: 0 232 251 59 26

PTT Gaziemir şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Gaziemir şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurt dışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT İnternet Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

10 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Türkay Mazlum 10 Mayıs 2023

  Adreste bulunamadığınız için kargonuzu gelip şubeden alabilirsiniz diye SMS geldi. Adreste benimle beraber 21 kişi daha var. Sabahtan beri adresteyiz hepimiz yeter artık, yapamayacaksınız bu işi yapmayın.

 2. Nalan Şaş 5 Mayıs 2023

  Hep aynı bahane evde yoksunuz. Allah sizi bildiği gibi yapsın. Bizi uğraştırıyorsunuz.

 3. Murat Özdamar 16 Şubat 2023

  Süs niyetine mi koydunuz o telefonu oraya bakmayacaksanız niye oturuyorsunuz. Orada laklak etmekten telefonu açacak zaman bulamıyorsunuz Boş işlerin kurumunuz.

 4. Gamze Gündoğdu 1 Aralık 2022

  Telefon numaralarından ulaşılamıyor. Paketimi açık teslim etmişler. Başkasına gönderilen bir ürünü nasıl açarsınız.

 5. Dilek Çepnioğlu 24 Kasım 2022

  Adrese gelinmeden kâğıt bırakılmadan mesaj geliyor evde yoktunuz kâğıt bırakıldı diye. Dün evdeyim aynı mesaj evde yoktunuz kâğıt bırakıldı. Sabah mesaj geliyor bugün teslim edilecek diye. Bugün akşam üstü yine mesaj evde yoktunuz kâğıt bırakıldı. O kâğıt nereye bırakılıyor da göremiyorum.

 6. Fatih Arutan 7 Kasım 2022

  O telefon süs mü orada kimse açmıyor.

 7. Nurten Akçay 2 Kasım 2022

  Adresteyim, bekliyorum ancak adreste bulunamadı diye mesaj gönderiyorsunuz eve bile gelmeden nasıl böyle bir mesaj atarsınız. Bu ne saygısızlıktır.

 8. Fatma Erdem 14 Ekim 2022

  Adıma gelen kargo adreste bulunmamam sebebiyle kargo elemanı tarafından şirkete geri götürülmüş. Kargoyu ancak Pazartesi alma şansım olacak telefonla söylemek için ulaşamıyorum.

 9. Erdinç Aydın 12 Ekim 2022

  Benim kartım neden bir başkasına acaba teslim ediliyor. Beni evde bulamazsınız anlarım ama ben evdeyim ve kartım iznim olmadan başkasına teslim ediliyor. Saat 2 gibi kart geliyor bana 3 gibi mesaj geliyor ya kötü niyetli insanların eline geçmiş olsa ne olacak. Yapacağınız işi doğru yapın.

 10. Engin Şahbaz 1 Eylül 2021

  Kargomum daha erken gelmesinde bana yardımcı olan Müdür Bey’e teşekkür ederim. Sizin gibi insanlar oldukça PTT hep kazacaktır.