PTT Uşak Şube (Merkez, Uşak)

Adres: Kurtuluş Mahallesi İsmet Paşa Caddesi Numara: 80 Merkez – Uşak
Telefon: 0 276 223 33 70
Telefon 2: 0 276 223 33 72
Faks: 0 276 223 33 84

PTT Uşak şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. PTT Uşak şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya gönderi kodu numarası ile kargo takibi, şubeden kargo gönderimi veya kargo teslim alma, adresinize kurye çağırma, karşı ödemeli, ödeme şartlı veya peşin ödemeli gönderim, köy ve beldelerde bulunan diğer Postane şubelerine gönderim, yurt dışına gümrük kurallarına uygun olarak gönderim, şubeden ambalaj ve koli temin edebilme, kargo ücret, teslim veya gönderi süresini öğrenme, kargo sorunları, kurye, teslimat ve diğer şikayet bildirimleri gibi işlemleri çalışma saatlerinde şubeden yapabilir veya bilgi alabilirsiniz.

PTT bir devlet kuruluşudur. PTT şubelerinden bazı şehirlerde toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Toplu gönderi veya sürekli gönderi yapmak isteyenler bilgi için şube şefleri ile iletişime geçebilirler.

PTT Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 17 88
PTT İnternet Sitesi: www.ptt.gov.tr

Yardımcı Sayfalar

PTT Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
PTT Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

6 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Mustafa Sönmez 18 Mart 2022

  Kargo dağıtımda diye mesaj geldi kargo gelmedi. Arıyorum, arıyorum hiç bir şube telefonu açmıyor. O telefon açılmayacaksa ne diye var.

 2. Sedat Sunal 10 Eylül 2021

  Kargo geldi diye kapıya kâğıt bırakmışlar uşak tahtalılık da kargonuz deniyor dağıtım adresine çok uzak engelliyim nasıl gideyim. Bütün PTT şubelerini tek, tek aradım saat gündüz 9.45 bir şube bile açmadı. Bu kurum fuzuli bir kurum. Hemen özelleştirilip memur ve işçiler dağlara ağaç dikmeye.

 3. Lütfü Dağar 1 Mart 2021

  Kargonuz teslim evde olmamanız nedeniyle teslim edilemedi bizzat şubeden alın mesajı geldi. Bugün evde ve bir başka kargo firması teslimat yaptı evde olmadaydım onu da alamazdım.

  Zil kapı herhangi bir arama gelmedi. Yanlış zil basmış da olabilir bunun sorumlusu ben değilim. Ben ürünü dışardan almamak için internetten sipariş verdim. Ne anlamı kalıyor kargoyu gidip ben alacaksam ve herhangi bir şekilde ulaşılmadı numarama arama yapılmıyor fakat mesaj geliyor.

 4. Seydi Türkmen 1 Eylül 2020

  Uşak merkez PTT kargo bölümünde kargomu almaya gittim. 6 kg ağırlığında koliyi itekliyor sinir oldum. Madem zorla yapıyorsun bu işi bırak kardeşim bu millete genç dinamik çalışan insanlara ihtiyacı var.

 5. Zahide Ataman 22 Aralık 2019

  Ayın 19’unda adıma gönderilen kargo 4 gün oldu halen ulaşmadı. Takibini yaptığımda da sonuç bulunamadı diyor kargom nerede ne zaman elime ulaşacak?

  1. Evrim Acar 2 Ağustos 2021

   Zahide Ataman PTT kargo çalışma sıfır.