Kuryenet Uşak Şube (Merkez, Uşak)

Adres: Kurtuluş Mahallesi Ali Galip Kaya Sokak Numara: 9 Merkez – Uşak
Telefon: 444 93 93

Kuryenet Uşak şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Kuryenet Uşak şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

Ad ve soyadı bildirerek gönderinizin nerede olduğu akıbetini, hangi tarihte gönderildiğini, teslimat süresini, adres doğruluğu, adres değişikliği, telefon numarası ve diğer iletişim bilgileri güncelleme işlemini, adreste bulunamadığınız zaman gönderinin teslimatı hakkında akıbetini sayfa içerisinde bulunan telefon numarası ile müşteri hizmetlerinden öğrenebilir veya yaptırabilirsiniz.

Kuryenet çalışma saatleri, gönderi takibi ve yetkililerine genel ya da kurye personel şikâyetinizi nasıl bildireceğinizi alt tarata yer alan “Yardımcı Sayfalar” menüsünü kullanarak öğrenebilirsiniz.

Kuryenet sadece firmalara toplu dağıtım için hizmet veren kargo ve lojistik firmasıdır. Sözleşme toplama, iade hizmetleri, adres doğrulama ve arşiv saklama gibi firmalara kurye ve lojistik hizmeti sunmaktadır. Anlaşma yapmış olduğu firmaların gönderilerini, gönderisi yapılacak kişiye güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırmak amacı ile hizmet vermektedir. Bu sebeple gönderim yapabilmek için sadece anlaşmalı firma olduğunda mümkündür. Kişisel kargo gönderim hizmeti bulunmamaktadır.

Kuryenet Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 93 93
Kuryenet İnternet Sitesi: www.kuryenet.com.tr

Yardımcı Sayfalar

Kuryenet Kargo Takip: Gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Kuryenet Çalışma Saatleri: Kuryenet Türkiye geneli çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Kuryenet Şikâyet: Kuryenet için Şikâyet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

8 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Mert Aksoy 3 Kasım 2022

  Kuryenet hakkında diyecek söz bulamıyorum. Adrese gelmeden teslim edilemedi mesajı geliyor. 20 gündür bir türlü gelemediler. Yazıklar olsun.

 2. Halil Uludağ 22 Haziran 2022

  2 haftadır kart bekliyorum şu kart yüzünden bir sürü planımı iptal ettim. 2 kere geldik göstermişler gelen giden yok böyle rezil bir hizmet görmedim.

  1. İsmet Pakdil 26 Ağustos 2022

   Halil Uludağ elinizde bir iletişim numarası ya da adres var mı? Bende ulaşamıyorum.

 3. Bora Anıl 26 Mart 2021

  Siz hizmet veriyoruz demesin sakın!

 4. Sadık Çalık 19 Ekim 2020

  Böyle firmanın vereceği hizmet olmaz olsun!

 5. Kazım Kara 6 Ağustos 2020

  Telefonu açan dahi yok nasıl firma nasıl hizmet bu?

 6. Rıdvan Demir 26 Kasım 2019

  Kuryenet Uşak şubesini 10 nu geçkin arama yaptım. Ne telefonu açtılar ne geri dönüş yaptılar. Kartımı 2 haftadır teslim almadım.

  1. Tufan Karaca 12 Kasım 2022

   Rıdvan Demir ayıp yaptıkları böyle bir şey yok. Tüketici heyetine şikâyet etmek lazım.