Yurtiçi Kargo Aliağa Şube (Aliağa, İzmir)

Adres: Atatürk Mahallesi Fatih Caddesi Numara: 37/D Aliağa – İzmir
Telefon: 0 232 616 34 27
Telefon 2: 0 232 616 75 01

Yurtiçi Kargo Aliağa şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Yurtiçi Kargo Aliağa şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya kargo takip numarası ile gönderi veya teslimat takibi yapabilme, kargo gönderimi yapma, teslimat süresi öğrenme, hizmet fiyat hesaplamaları, yurtiçi ve yurt dışı kargo işlemleri, ambalaj ürünleri, kurye, şube ve genel şikayet bildirimi gibi işlemlerinizi yaptırabilir veya bilgi alabilirsiniz. Bu işlemler için telefon numarası kullanabilir veya adresten direk şube iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri bu konular hakkında sizlere telefonla veya şube adresine gittiğinizde yardımcı olacaktır.

Yurtiçi Kargo sürekli ve toplu kargo gönderim yapan kişiler için özel anlaşma yapmaktadır. Bunun için şube müdürleri ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 99 99
Yurtiçi Kargo İnternet Sitesi: www.yurticikargo.com

Yardımcı Sayfalar

Yurtiçi Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücrete göndereceğinize dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

4 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Gülcan Ağar

  Aliağa şube Yurtiçi kargo çalışanları düzgün is yapmıyor. Geldik evde yok şubeden kendimiz almak zorundayız. Bu nasıl bir iştir.

  Yorum Yap
 2. Cihan

  Evde olduğumuz halde kargomuzu bekliyoruz mesaj geliyor evde olmadığınız için şubemizden alabilirsiniz diye bu ne bicim hizmet memnuniyet

  Yorum Yap
  1. Yamaç

   Kargo gelmiyor neden?

   Yorum Yap
  2. Volkan Sapmaz

   Kargom teslim edilmediği halde teslim edildi deniyor. Telefonla operatöre ulaşabileceğimiz bir sistem yok bu ne biçim hizmetdir.

   Yorum Yap