Yurtiçi Kargo Şikâyet

Yurtiçi kargo işlemlerini hakkınızda şikâyetiniz var ve şikâyetinizi dile getirmek mi istiyorsunuz. Kargo gönderme sırasında karşılaştığınız bir şikâyet olabilir, kargo teslimat sırasında karşılaştığınız şikâyet olabilir.

Her türlü şikâyetiniz için Yurtiçi kargo şikâyetinizi yetkilere iletebilirsiniz. Yurtiçi kargoyu şikâyet etme işlemini şimdi sırası ile sizlere bahsedelim.

Sitede şikâyet sayfası açılacak en üst kısımda şikâyet kısmını işaretleyiniz. İsim ve soyadı, mail adresinizi mail adresiniz yoksa tanıdık biriniz mail adresini yazabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken yanlış mail adresi yazmamamız oradan size dönüş yapılabilir. Telefon ve cep telefonu numaranızı, gönderi takip numaranızı yani size verilen Yurtiçi kargo takip numarası ve fatura numarasınız sitede ki şikâyet sayfasına yazın.

Şimdi geldik en önemli kısımda sitede büyük bir metin yazma kısmı var yani açıklama kısmı. İşte burası şikâyet için önemli. Buraya şikâyetinizi açık ve fazla uzun olmayacak şekilde yazın alt tarafta ki güvenlik kodunu girin ve gönder tuşuna basınız.

Gönderdiğiniz bilgiler direk yetkilere ulaşmaktadır. Yetkiler tarafından incelenip genellikle tarafınızı dönüş yapılmaktadır. Bu şekilde sizin Yurtiçi kargo şikâyet etme işlemi tamamlamış olacaktır.

Yurtiçi Kargo Şikayet Etme Sayfasına Git

Şuna Göre Sırala:

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

180 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Abuze Tan 30 Nisan 2022

  Hayatımda bu kadar saçma bir sistem görmedim. Sisteme sipariş girerken yanlışlıkla kapıda nakit ödeme seçeneğine tıklamışım bugün kurye geliyor üstümde nakit yok diyorum yanlışlıkla tıkladım o seçeneğe diyorum bizi kapsamaz diyor.

  Yurtdışına çıkacağım 2 güne diyorum bayram giriyor araya şubeden alın diyor. Ben alabilsem zaten sana kapıda bir saat dil dökeyim.

  Yorum Yap
 2. Hüsna Polat 16 Nisan 2022

  Müşteri hizmetleri hiç mi açmaz telefonu ya bu kadar mı umursamaz olurlar. Ben bir keresinde kargo şubeden alacaktım gördüm telefonu açıp telefonu yanına bıraktı. Aynı şeyleri her kargo sırasında yaşıyorum hiç memnun değilim.

  Yorum Yap
 3. Rasim Öztürk 25 Mart 2022

  Sabahtan akşama kadar evde kargo bekledik. Dağıtıcı tenezzül edip binaya gelmiyor. Bunun yerine mesaj yollayarak bizi kargo ofisine çağırıyor. Kargo merkezine ulaşamıyoruz. Hiçbir şikâyet mercii yok. Yozgat şubesini şiddetle protesto ediyorum.

  Yorum Yap
 4. Meral Kızılkaya 21 Mart 2022

  Müşteri temsilcisi saatlerdir neden bağlanmıyor.

  Yorum Yap
 5. İsmail Özdemir 1 Şubat 2022

  Yurtiçi kargo Konya Aslım şubesi İzmir’den 1 günde geliyor Konya’da hava şartları kötü kar ve kış yollar kapalı denilerek 4 gün oldu kargomu alamıyor ve oyalanıyorum.

  Yorum Yap
 6. Mürsel Çam 18 Ocak 2022

  17.01.2022 tarihide gelen kargodan ücret alındı. Kargo bedava olduğu halde 50 TL. aldılar.

  Yorum Yap
 7. Fatih Kılıç 3 Aralık 2021

  Yurtiçi kargo kayseri zafer şubesine ulaşamıyorum. Telefonlar hemen düşüyor veya onlar engelliyor. Dolayısıyla kargomun akıbeti hakkında bilgi alamıyorum.

  Yorum Yap
 8. Bayram Kaynarca 8 Kasım 2021

  Benim kargom bana gönderilmedi.

  Yorum Yap
 9. Ercan Yalçın 12 Eylül 2021

  Kargom gelmedi ama dağıtım da görünüyordu gün bitti gelen giden yok. Telefonla da ulaşmak mümkün değil tele sekreter bağlanıyor. Kargonun teslim edildiğini söylüyor teslim almadım.

  Yorum Yap
 10. Hasan Kocayiğit 17 Temmuz 2021

  Yurtiçi kargom geliyor ve elime ulaşmıyor bize uzaktayız diyip teli kapatıyorlar. Ben memnun değilim yurtiçi kargodan her 2 dir bunu yapıyorlar. Böyle hizmet olmaz ve sizi Yuttiçi kargo genel merkeze şikâyet edeceğim. Kargom geldiği yere geri gidiyor.

  Yorum Yap
 11. Nazmi Ölmezyiğit 14 Nisan 2021

  Hiç bir telefondan bir yetkiliye ulaşılamıyor. Hepsinde robot operatör ulaşamıyorsun. Müşteriden kaçan bir sistem kurmuşsunuz. Bu gün bizi eve mahkûm ettiniz.

  Yorum Yap
 12. Akif Sıraç 12 Nisan 2021

  Kargomu alamıyorum. Ürün ücreti ödendiği halde yüksek miktarda taşıma ücreti ile mağdur durumdayım. Kargom beklemede 20 kilo paket için 372 TL. isteniyor. Bu durumu kınıyorum.

  Yorum Yap
 13. Aslı Taşlı 26 Mart 2021

  Denizli Saltak şubesinde çalışanınız genç zayıf erkek birinden şikâyetçiyim! Lozan caddesindeyim saat 11.15 te 26.03.2021 tarihinde Maskesiz bir şekilde kuryeniz, içinde bulunmuş olduğum asansöre binerken “Ablacım ben iniyim sen ondan sonra bin” dediğim halde beni duyumsamazlıktan geldi.

  Masken yok diye bir kez daha uyardım. “o kadar korkuyorsan sokağa çıkma” dedi ve hakaret etti. Bunlar gibiler yüzünden bu salgından kurtulamıyoruz! Korkmakla alakası yok herkesin tedbir alması gerek!

  Yorum Yap
 14. İlayda Taşkın 13 Ocak 2021

  Adresim doğru yazıldığı ve bütün gün evde durup kargoyu beklememe rağmen, adres sorunu nedeniyle ulaşılamadı gibi saçma bir bahaneyle kargomu getirmemişler. Adresim gayet açık ve daha önce hiçbir sorun yaşamadım. Bütün günümü yediğiniz yetmemiş gibi üstüne tekrar şubenizden kargomu almam gerekiyor. Çalışan kişinin bana bu durumu ne telefonla ne mesajla belirtmemiş olması ise ayrı bir rezilliktir.

  Yorum Yap
 15. Yasemin Ulusu 23 Aralık 2020

  Tümsan şubenizden beklediğim kargo arabanız caddeden geçerken 11:42 de beni arayan numara 1 saniye çaldı açamadan kapandı. Camdan baktım hiç durmadan hızlıca gitti.

  Ameliyatlıyım yürüyemiyorum arayan bu numaraya 11.44 de defalarca çaldırdım. Telefonu açmadılar. Ardından hemen mesaj geldi kargonuzu teslim edemedik gelin alın diye. Yazıklar olsun. Şu an gene arıyorum telefonu açmıyorlar. WhatsApp görüntülerinden ispat edebilirim.

  Yorum Yap
 16. Tuğba Aktürk 22 Aralık 2020

  21.12.2020 tarihinde tarafıma verilmek üzere dağıtıma çıkan kargonun saat 17:00 da işyerinde olduğum halde gelen olmadığı ve 17:15 de kargonuz adresinizde bulunamadığınızdan teslim edilemedi mesajı ile şubeye geri götürülmüştür. Bana teslim etmek için adrese bile gelmeyen arkadaşlar beni nasıl bulamadıklarını merak ediyorum. Kargomun bana getirilmesini istiyorum. Adrese gitmeyip yerinde bulunamadı diye beyan yapıyorsunuz. İşinizi doğru yapın.

  Yorum Yap
 17. Mustafa Ün 18 Aralık 2020

  191923526172 kargo takip numaralı kargom gelmedi geldik evde bulamadık demişler. Ben evdeydim zil çalmadı çünkü kargom geleceğini biliyordum.

  Yorum Yap
 18. Fatma Çiftçioğlu 18 Eylül 2020

  Müşteri temsilcisine bağlanamıyorum. Kaç saat uğraştım nefret ettim ya iğrenç bir kargo!

  Yorum Yap
  1. Esra Karakuş 22 Aralık 2020

   Fatma Çiftçioğlu kesinlikle bende bağlanamıyorum yarım saatim bağlanmak için uğraşıyorum.

   Yorum Yap
 19. Yaren Karadeli 6 Eylül 2020

  Kargom evime gelmeden direk şubeye götürülmüş ben bu kadar rezalet bir kargo şirketi görmedim.

  Yorum Yap
 20. Rana Şen 5 Eylül 2020

  Alt kattaki dükkana bırakıp kaçıp gidiyorlar. Adamın ne mecburiyeti var emanetçi mi? Ne zile basmak ne telefonla aramak. adı ne ki işinin? Bir de hasarlı geldi ürün, müşteri hizmetleri diyor ki “kuryenin yanında açsaydınız” adamı görsem açacağım. Hepsi birbirinin çanakçısı.

  Yorum Yap
 21. Seda Kapancı 31 Ağustos 2020

  Süleymanpaşa şubesi kapı bile çalmadan iade oluşturuyor.

  Yorum Yap
 22. Ecrin Çelik 29 Ağustos 2020

  2 haftadır bekliyorum 3 gün önce yola çıktığına dair mesaj geldi kargo gelecek endişesiyle dışarıya çıkamıyorum daha önceki siparişlerimde bunu yaşmadı lütfen kargomu gönderin.

  Yorum Yap
 23. Halit 28 Ağustos 2020

  İstanbul kartal yakacık şubesi çalışanlarının konuşmaları hiç hoş değil nereye şikayet edersen et tarzındalar yurtiçi kargo hiç yakışmadı!

  Yorum Yap
 24. Melike 27 Ağustos 2020

  Kargo çarşamba günü şubeye gelmiş dagitima çıkacak yazıyo. Persembe sabah araniyo şubeden almanız gerekiyo diye neyse sonra dagitima çıkarıldı diyo 5 dk sonra şubeden alin deniliyor. Adrese gidemezlermiş sen merkeze getir ben zaten almaya gelcem ama yok 3 saat uğraştım.

  Yorum Yap
 25. emel özcan 25 Ağustos 2020

  24 Ağustos da oluşturmuş olduğum kurye talebim yurtiçi kargo metris şubesinden ret edilmiş bugün 444 99 99 tekrar arayıp talep oluşturdum şube tarafından red edilmediği takdirde kuryemin geleceğini belirttiler kendilerinin kırmış olduğu kargomun değişimi için kurye talebinde uğraşıyorum şubeden kimseye ulaşılmıyor.

  Yorum Yap
 26. Günay 23 Ağustos 2020

  Siz nasıl insanlarsınız ya sizin hiç korkunuz yok mu ya kargonuz yolda diyorsunuz 15 gündür daha gelmedi ve halen de gelmiyor sızı de dava edeceğim!

  Yorum Yap
 27. Salih 4 Ağustos 2020

  10 gündür kargo bekliyorum telefon bile açmıyorsunuz bu nasıl ciddiyetsiz firma

  Yorum Yap
  1. Salih 7 Ağustos 2020

   Evet

   Yorum Yap
 28. Kara 19 Temmuz 2020

  Cumartesi günü 13 00 dan sonra kargo dağıtımı yapmıyormusunuz yapmıyormusunuz bir açıklama yapın milleti evde boşuna bekletmeyin

  Yorum Yap
 29. Feridun İPEK 14 Temmuz 2020

  Her seferde geç. Geliyor 5 günde tam bir rezalet bundan sonra yurt dışı kargoya vermeyin ve verdiğiniz taktirde teslim almıyacağım diye belirticeğim.

  Yorum Yap
 30. Gürkan 1 Temmuz 2020

  Yurtiçi kargo hız olarak iyidir arkadaşlar fiyatıda diğerlerine göre aynı hiç karşılaştırdınız mı acaba? Yurtiçi kargo diyince ben sevinirim gelende benden habersiz kargo olur hangi kargodan gelir derim yurtiçi kargo derler sevinirimi güvenirim yani.

  Yorum Yap
 31. Neşe 19 Haziran 2020

  Bir msj geliyor adresinize ulaşamadık kardeşim tlfon numaram var bir alo demek paketiniz var size ulaşamıyoruz demek bu kadar mı zor şu şubeye gidin paketinizi ordan alın deniyor

  Yorum Yap
 32. Adem TOPRAKCI 10 Haziran 2020

  Biz de bir kolye sipariş ettik. Nerdeyse 2 ay oldu ama hala gelmedi .Adres yanlışıklı olduğunu söylediler. Fakat bizim adresimiz doğru eğer yarın da gelmezse şikayette bulunucaz.

  Yorum Yap
 33. Funda SEKİZLER 30 Mayıs 2020

  Bana bugün hediye geldi müzik. Kutusu ve kolye ve yanlış. Geldi hediye bana ait değil içindeki kart not yanlıştır

  Yorum Yap
 34. Sümeyye 28 Mayıs 2020

  Bıktım ya yurtiçi kargo o kadar sorumsuzsunuz ki artık aldığım şeylerin yurtiçi kaygoya veriliyorsa iptal ettiriyorum üst kata dün kargoları geldi benim ki şubeye gitmiş adresi bulamamışlar ne diyebilirim ki (İzmir Foça)

  Yorum Yap
 35. Gül 20 Mayıs 2020

  İzmir Kemalpaşa Damlacık ve Kuyucak köyüne Kargo gelmiyor köylüler mağdur kalıyor bu da köylere gelmediği için Kargo insanlar mağdur. Korona virüs olduğu için çıkamıyoruz hiçbir şekilde yardım etmiyorlar .

  Yorum Yap
 36. Rumeysa 14 Mayıs 2020

  Yurtiçi kargo 2 kargomda ortada yok şubedeymiş dağıtıma çıkmadan geri gidecek ürün zaten kaç defa eve sipariş verdim önce siparişlerim geliyordu ama son kargolarımda neymiş adres yetersizliğinden ulaştırılamamış 2 hafta önce geldiğiniz yeri nasıl bulamıyorsunuz şubenizde açmıyor telefonları bıktım

  Yorum Yap
 37. Huriye 13 Mayıs 2020

  Herkese söyleyecem tanıdığım size guvenmesinler sizin gibi kargo şirketi olmaz olsun 10 gündür kargom yok ortada

  Yorum Yap
 38. Dilek 9 Mayıs 2020

  Sizi heryere şikayet edeceğim hakkımı helal etmiyorum bu mübarek ayda benden habersiz kargomu aramadan sormadan nasıl iade talebi istiyosunuz

  Yorum Yap
 39. Mehtap 7 Mayıs 2020

  Yaaa size ulasmak ne kadar zor bir oparatorler doluu bu nasil bir hizmet insanlarin sinirlerini bozmaya ne hakkiniz car bu mubarek gunlerde yigunluk olabilur ama hangi subenizi arasam sistem atiyor beni yazik yaaa…

  Yorum Yap
 40. Ayşe 6 Mayıs 2020

  Ya siz şakamısınız arıyorum Kargo sorgulamak için Kargo durumunu söylemeden sistem atıyor kargom 5 gün oldu hala gelmedi Geldik evde yoktunuzu bahane olarak kabul etmiyorum evdeyim hiç dışarı çıkmadım

  Yorum Yap
 41. Gaye 6 Mayıs 2020

  Alış-veriş lerde adrese teslim deniliyor fakat adrese gelmiyor şubeye gelin diyorlar. Ayıp yahu Allah kabul etmesin

  Yorum Yap
  1. Zuhal 16 Mayıs 2020

   1 haftadır bekliyorum evden çıkmıyorum kargo gelicek diye eve getirmeden şubeye ürünü bırakıyorlar ve arama falanda yok ben hamileyim bu şekilde şubeye gidip ürünü nasıl teslim alabilirim az insaf ya aldığınız para size haram olsun günde 10 kere arıyorum telefonada bakan yok.

   Yorum Yap
 42. Köse 5 Mayıs 2020

  Insanlarla dalga geçemezsiniz.versigunuz sözde durmalısınız.kac gündür sizi bekliyorum.hemen geliyorum.dediniz şimdi telefona cvp veren yok.zaten herşeye sabrediyoruz son günlerde…insanin sabrını zorluyorsunuz.

  Yorum Yap
 43. rıza 21 Nisan 2020

  Geldik ulaşamadık, geldik yoktunuz yeni taktik falan mı? Hayır aradım çünkü kargo beklediğim için ve mesai saatlerinde gelmesi gerektiğini söyledim gelecek dediniz. Bu nasıl sorumsuzluk ben anlamadım.

  Yorum Yap
 44. Merve 17 Nisan 2020

  6 gündür kargom elime ulaşmadı hiçbir bilgi verilmedi şu saçmalığa bakın 1 aydır evdeyim dışarıya çıkmıyorum adreste bulamamışlar işinizi düzgün yapın yahu insanları sürekli mağdur etmek nedir ! Bütün heryerden de şikayet edeceğim sizi

  Yorum Yap
 45. Vildan 16 Nisan 2020

  Evden çıktığımız yok, gelen kargo evde yoksunuz diye geri gidiyor. Telefonla ulaşmamız mümkün değil. Nasıl bir hizmet anlayışı?

  Yorum Yap
 46. oktay oğuz 7 Nisan 2020

  sabah beri bekliyom kargom gelmedi sonra gene evde yoksunuz diye kadar gelmesi lazım yine yok

  Yorum Yap
 47. Cavit 3 Nisan 2020

  Kargom geldi fakat evime getirmiyorlar geldik evde yoksunuz hikayesi kullanıyorlar virüs sebebi evimdeyim ana yine aynı yalana başvuruyorlar şikayetciyim. Orhangazi şubesinde calışanlarından.

  Yorum Yap
 48. Cansu 30 Mart 2020

  Yemin ederim böyle bir kargo şirketi yok yurtiçi yüzünden bir daha trendyoldan alış-veriş yapmayacağım sürekli adres yanlış diyorlar diğer kargolar neden adresi buluyor da yurtiçi bulamıyor

  Yorum Yap
 49. hakan 23 Mart 2020

  şu an adresimdeyim ulaşılamadı denilen saat 14.01 de adresimde idim nasıl ulaşılamadı anlamadım.

  Yorum Yap
 50. bahri 3 Mart 2020

  Ben evde olmadigim halde bana teslim edildi diye gosteriyorlar. Ulasilamiyoda telefonlara

  Yorum Yap
 51. ibrahim kırtan 19 Şubat 2020

  gercekten boyle bişey görmedim bir haftadır kargomu bekliyorum gelmişler gitmişler arıyorum 20 dk beni hatta bekletiyolar işimiz gucümüz var illa bisey ögrenmeye calısıyoruz illa şirkete mi gitmemeiz gerekiyor meltem subesi antalya

  Yorum Yap
 52. Ramazan Bakır 8 Şubat 2020

  Diyarbakır dan Mardin’e üçüncü gün olmuş kargayo verdiğim evrak yetişmemiş böyle kargo olurmu?

  Yorum Yap
 53. Turgay 31 Ocak 2020

  Kesinlikle vasat isini layiki ile yapmayan yurtici gibi onemli bir kargo sirketinin adini karalayan sanina leke suren menekse sube baska yerde boyle birsey görmedim hele bir mudure hanim olacak bir vatandas var hakkimi helal etmiyorum

  Kadin olman benimle ukalaca konuşmanı gerektirmez saygısız bir insan 29 ocakta teslim edilecek urun 31 ocaga kadar sarkti kargo takipte dağıtımda gözüken iki gun boyunca urunum gelmedikleri icin teslim edilemedi diyor utanmadan gittik ama vermedik diyo bu nedir ya nasil bir is ahlaki yapamiyosan cekil git o isi düzgün yapacak car yurt ici kargo un adini senin gibi lekelemeyecek birsuru insan evladi var gerekli sikayetleri de yaptım.

  Yorum Yap
 54. ayşe 23 Ocak 2020

  Yurtiçi Kargom gelmiş 3 gündür elime geçmedi. Neden getirmiyorsunuz benim kargomu? yurtiçi kargo bolu şubesi ciddi çalışmıyor. Şubeyi arıyorum. gelip buradan alın deniyor. Ciddiyetsizlik var şubede.

  Yorum Yap
 55. Burcu 13 Ocak 2020

  Mersin anıt şubesi 1 hafta oldu 2 tane kargom var getirmiyorsunuz. Gelip kendiniz alın diye mesaj atmışsınız belki veririm kargo ücretini

  Yorum Yap
 56. Eda 3 Ocak 2020

  Baltaş şubesi çalışanları. Günlerdir kargomun evime ulaşmasını bekliyorum ve bana eve gelmedikleri halde eve geldik ama sizi bulamadık diyorlar

  Yorum Yap
 57. Deniz 27 Aralık 2019

  Ada kozan şubesine tüm gün aradım ulaşamadım hizmet 0 ?

  Yorum Yap
 58. Mustafa 14 Aralık 2019

  Şu telefonlara bir bakın mağdur olduk sayenizde..

  Yorum Yap
  1. ruhi 25 Aralık 2019

   İkinci kez basıma geliyor kargom teslim edilmiyor. Dağıtıma cıktı diyor adreste ulaşamadık kağıt bıraktık deniyor. Hepsi yalan. Aranmıyoruz bile. Şikâyet edeceğim

   Yorum Yap
 59. sevil 27 Kasım 2019

  Kargo teslimatında hiç esneklik yok. Katı kurallarınız var. Müşteri memnuniyeti önemsenmiyor. bu gün kargo geldi evde yoktum beni aradılar . arayan kişinin telefon numarası: 053305***1 iş yerinde olduğumu söyledim. komşuya bırakmalarını veya işyerine getirebilirmisiniz diye ricada bulundum. getiremeyeceğini söyledi. görevli şubeden almamı söyledi. fakat şube şehir içinde değil uzakta ve benim aracım yok gidemeyeceğimi söyledim. yapabileceği bir şey olmadığını söyledi. müşteri hiç önemsenmiyor. daha önce de aynı sorunları yaşadık.

  Yorum Yap
 60. ayşe 21 Kasım 2019

  telefonlara bakmayan şube nasıl ulaşılacak peki asala asla telefonlara bakılmıyor

  Yorum Yap
  1. Behçet 28 Kasım 2019

   Doğubayazıt şubesi nerde bu çalışanlar hiç biri telefona bakmıyor 40 kere aradım her aradığımda 10ar dakika bekletti

   Yorum Yap
 61. Tuba 20 Kasım 2019

  kargom geldi dağıtım merkezinde bekliyor. Şubeyi arıyorum açan yok kaç gün önce elime geçmesi gereken kargo hala gelmedi işini düzgün yapmayan çalışanlar var

  Yorum Yap
 62. Hilal Bölükbaşı 19 Kasım 2019

  Yurtiçi kargo 50.yıl şubesinde çalışan hadsiz bir bayandan şikayetçiyim. Müşteri ile nasıl konuşulacağını bilmeyen insanları işe almayınız lütfen telefonu yüzüme kapadı resmen bu ne terbiyesizlik ya evde olmama rağmen evde değilmişim gibi teslim edilmiyor. Aradığımda birde pişkin bir şekilde gelip alın diyorlar!

  Yorum Yap
 63. sevinç yaşar 18 Kasım 2019

  Bu nasıl bir saygısızlıktır ya ürünlerimi evde bekliyorum ama onlar evde olmadığımı iddia ediyorlar hayda!

  Yorum Yap
 64. Ayşe MUTLU 20 Eylül 2019

  Cumhurbaşkanına ulaşmak size ulaşmaktan daha kolaydır. Siz sadece para toplamak için mi varsınız? Ben bu gün bütün günümü kargo peşinde koşturmakla geçiriyorum.

  9706……37 takip no.lu kargom için, mesai saatleri içinde teslim edilecek diye, mesaj geldi. Saat 10:30 gibi dağıtıcınız kapıma gelmiş bir iki zile basıp gitmiş. Ben de o sırada kapımın hemen dibindeki markette idim. Aracınızı görüp hemen koşturdum, ama duyuramadı. Daha sonra Barbaros şubenize ulaşıp aracı durdurmaları için telefon etmek istedim, ama ne mümkün. Merkez telefonlarınız dahil hepsi telesekreterde, yarım saat uğraşsan bile herhangi bir müşteri temsilcisine ulaşamıyorsun.

  Ne güzel değil mi, hiç telefonla rahatsız edilmeden çalışıp para kazanıyorsunuz. Telesekreterden, gönderimin Barbaros şubesinde olduğunu, mesai saatleri içinde gidip alabileceğimi söylediler, bunun üzerine ben de şubenize gittim. Ama gönderinin araçta olduğunu saat 17:30 da anca geleceğini söylediler. Diğer kargo dağıtıcıları, kapı ziline cevap alamayınca, kargo üzerindeki telefonu arayıp soruyorlar. Sizde böyle bir uygulama yokmuş, ikinci kez kapıya gelme de yokmuş.

  Telefonla müşteri temsilcisine ulaşabilme de yok. Ben şimdi 10 saniye ile aracı kaçırdım diye bütün gün kargo peşinde koşturacağım. Bir de dağıtımlarınız istikrarlı değil. Örneğin 07/09/2019 tarihinde 6………9166 takip no.lu kargomu saat 17:30 teslim ettiler, üstelik bir gün de şubede bekletildi.

  Buna göre ben de öğleden sonra gelirler diye düşünmüş olabilirim. Yani, yurt içi kargosunda gönderimiz var diye, gün içinde eve hapis oluyoruz, tuvalete bile gidemiyoruz. Çünkü dağıtıcılar 10-20 saniye arası anca bekliyorlar. Hiç olmazsa, Yurtdışındaki kargocular gibi, yaklaşık saat verin, yaklaşık şu saatler arasında sizde olacağız, deyin. 10 saniye için benim bütün günüm öldü. Hem kucak dolusu para alıp hem de zamanımızı bu kadar öldürmeye hakkınız yok.

  Bir de şube çalışanlarınızda hiç güler yüz yok, müşteriyi suçlarcasına bakıyorlar. Lütfen müşteriyi daha rahatlatacak, memnun edecek, işini kolaylaştıracak çözümler bulun. Bizi, gönderi beklemek için hapsetmeyin, tuvalete bile gidemez durumda bırakmayın, ya teslim saati verin, yada telefon açın. Müşteri olarak, şikayetlerim ve önerilerim bunlardır. Kolay Gelsin.

  Yorum Yap
  1. Cuma 19 Ekim 2019

   Aynen katılıyorum bu arkadaş haklı gerekli yere şikayet ederiz tüketici haklarına

   Yorum Yap
  2. şehriban 21 Kasım 2019

   aynen katılıyorum ?

   Yorum Yap
 65. Periham 13 Eylül 2019

  ne biçim iş yapiyorsunuz yav iki dk beklemeden cehennem olup gidiyorsunuz.Aldiginiz para helal mi acaba.Tlf numaramiz var arama zahmeti yok??

  Yorum Yap
 66. Cemal Köse 8 Temmuz 2019

  06/07/2019 tarihinde teslim edilmesi gereken kargom tüm gün evde olmamıza rağmen öğlen saatlerinde bir sms ile evde olmadığımızı belirten bir mesaj ile günümüzü rezil etmiştir.

  Tütünçiflikte bir görevliye telefon ile ulaştığımızda görevli kargomuzu şubeden alabileceğimizi eğer istersek 08/07/2019 tarihinde tekrar dağıtıma verebileceğini bildirdi bizde kabul ettik.

  08/07/2019 saat:14:00 sıralarında gelmeyen kargomuz için Körfez şubesini tekrar aradık kargomuzu gün içinde şubeden alabileceğimizi bildirmiş ve istediğimiz yere şikayet edebileceğimizi üstüne basa basa bize bildirmiştir. Adamlar işin kolayını bulmuş evde yoktunuz gelin alın!…:) :) :)

  Yorum Yap
 67. hatice 27 Haziran 2019

  siz nasıl bır kargosunuz anlamadım bir haftadır kargom yok

  Yorum Yap
 68. salih 27 Haziran 2019

  size ulasmak neden bu kadar zor tlefonlara bakmıyorsunuz

  Yorum Yap
 69. Burak 22 Haziran 2019

  Türkiyenin bir ucundan 1günde gelen kargo adresime 1km mesafede olan şubeden 2 günde gelemedi gına geldi artık yurt içi anlaşmalı yerlerden alışveriş yapmayacağım müşteri hizmetleride kendi elamanı i kolluyo yardımcı olalım diyeceği yerde

  Yorum Yap
 70. Sıla 18 Haziran 2019

  Nasıl şirket bu ayrıca çalıştığım firma bu kargo ile çalışırken avm ye kargo gönderemiyorsunuz markamla da çalışmamıza ragmeb bu ne vurdum duymazlık ya ben nerde olduğu nereden göremiyorum ?

  Yorum Yap
 71. arslan 18 Haziran 2019

  Dağıtım günü değil diye mesaj geliyor saçma sapan pazartesi günü halbuki saat 10 da dağıtımda cıkmış görünüyor Du tahmini dağıtım da pazartesi görünüyor ama sonuç yok numara var guyya ama telefona bakan yok

  Yorum Yap
 72. mehmet ali karabıyık 14 Haziran 2019

  saçma bir firma bugün dağıtım yokmuş bizim mahalleye gelin siz buradan alın diyorlar o zaman kargonun ne anlamı kalıo bi daha yurtiçi kargoyu seçmem ve seçmem

  Yorum Yap
  1. selvi 21 Şubat 2020

   24 şubat teslim tarşhi bugün mesaj geliyor evde yoktunuz oraya numaranızı boşa mı yazıyoruz insan bi arar

   Yorum Yap
 73. Banu Bekiroğlu 25 Mayıs 2019

  yurt icı kargo serıfalı sb.yasın kececı bunu yapan belli baslı elemanlardan biri geldik bulamadık !!!!kapıcı var!!!telefon var!!!bizde elektrik kesilemez bizde zil bozulamaz ve teslimat ctesi ise direk bunu uyguluyorlar ptesı alırsınız!!!!her yere şikayet edileceksiniz…

  Yorum Yap
 74. Elif 15 Mayıs 2019

  Yurtiçi kargo kaçtır kargom telefon numaram olmasına rağmen aranmadan alıcıya ulaşamadı notu düşüyor kendi kafasına göreeeeee ve eve teslim iise eve teslim etmek zorunluluğu var gerekeni yapılmasını istiyorummmmm

  Yorum Yap
 75. ayla koyutürk 15 Nisan 2019

  kargom teslim edilmedi cumartesi günü bütün gün bekledim eve gelindi bulunamadı diye de yanlış söylüyorsunuz.

  Yorum Yap
 76. Numan yıldız 10 Ağustos 2018

  Dört beş sefer hem şubeyi aradım hemde gezici araç görevlisini aradım ama gelip kargo paketini almadılar

  Yorum Yap
 77. orhan 21 Haziran 2018

  talas şubesi,Adıma gelen kargoyu adrese getirmedikleeri gibi, adrese gidildi ulaşılamadı şeklinde not düşülerek yanlış beyanda bulunuluyor ve sonrasında sms gönderiliyor, kargonuzu şubemizden gelip alınız yoksa iade edilecektir şeklinde. kargolarımızı biz kendimiz gidip alacasak kuryeler neden çalışıyor? genel müdürlüğünüze ayrıyeten şikayet yazacağım.

  Yorum Yap
 78. erdem 10 Mayıs 2018

  Yurtiçi Kargo ortaklar şubesi tarafından ev adresime gönderilmesi gereken kargo ulaşmayınca şubeyi aradım ve apartmana geldiklerini, kapıyı çaldıklarını ama kimsenin kapıyı açmadığını söylediler. Oysa ki tüm gün evdeydim ve kapı çalmamıştı. Yarın geleceklerini söylediler. Yarın işte olduğumu, sırf bugün kargo teslim edileceği için evde kaldığımı söylediğimde ise yapacak bir şey yok ya şubeden alırsınız ya da gönderildiği adrese geri gider dediler.

  2 kez daha aramama rağmen biz apartmana notu yapıştırdık dediler. Apartman girişine inip kontrol ettiğimi ve herhangi bir not olmadığını söylediğimde de sökmüşlerdir dediler. İletişim bilgilerinde telefonum yer alıyor, neden aramadınız dediğimde de ”herkesi ararsak işimiz var, uğraşamayız onunla ” devam ettiler. Bir daha asla İstanbul ortaklar şubesi ile çalışmam.

  Yorum Yap
 79. isa 1 Şubat 2018

  Yurtiçi kargo çalışanları kargonun sahibimi zannediyorlar saygısızlık var bayana nasıl davranacaklarını bilmiyorlar eve getirmiyorlar.

  Yorum Yap
 80. Doğan kork 23 Aralık 2017

  Ürünüm eve geldi beni evde bulamadılar beni aramak yerine urunu şubeye teslim etmişler nasıl bir saçmalık bu ayrıca şubeyi arıyorum cevap verende yok bizi böyle ihmal etmelerine hakları yok yazıklar olsun

  Yorum Yap
 81. Kadir TARIK 30 Kasım 2017

  Kim ne derse desin yurt içi kargo işinizi diğerlerine göre iyi yapıyor kargo çıkar mesaj gelir kargo dağıtıma çıkar mesaj gelir sizde takip edin sorun yaşamayın ne bu arkadaş hep armut piş ağzıma düş

  Yorum Yap
 82. Ramazan topçu 30 Kasım 2017

  30 kasım 2017 günü saat, 12.30 siteler yurtiçi kargodan adıma bir kargo geldi bina giriş kapısı çaldı ben 9.kattan aşağı inene kadar kargo görevlisi posta kutusuna geldik bulamadık yazısını bırakıp gitmiş ihbar üzerine yazılan 05355465665 numarayı aradığımda bu kişi siz hakkınızı kullandınız şubeye gidin alın diye beni tersledi 5 dakika geçmeden de bir alt sokak çıktı gitti. Lütfen bu görevlinizi uyarın bit başkasına daha yapmasın bunu saygılarımla…

  Yorum Yap
 83. SEZGİN DURGUT 28 Kasım 2017

  Kargo teslim edecek kişinin tavırları evde bulunduğum halde geldik evde bulamadık gibi tavırlar kargomun neden gelmediği halde bilgi bile verilmemesi aradığım durumda uygun olmayan konuşmalara maruz kaldım.

  Yorum Yap
 84. Sinem 25 Kasım 2017

  Muhattap yok 5 gündür kargo teslimi yapamadılar şube tel açmıyor genel merkez bilmiyoruz diyor bölge kargo kuryesi elimde öyle bir kurye yok karışmıştır diyor. Herkes kendi halinde…

  Yorum Yap
 85. orhan 20 Kasım 2017

  Kargom neden hala gelmedi bilgi almak için arıyorum hiç kimseye ulaşamıyorum

  Yorum Yap
 86. Esra 13 Kasım 2017

  5 iş günü içinde teslim dediler bir hafta oldu Erzurumun ilçesindeyiz diye hala bize kargomuzu ulaştırmadılar veee surekli arıyorum telefonuma dahi bakan yok gidip kitapçıdan kargomuzu alsaydm daha çabuk ulaşırdı elime bu nasıl bir müşteri memnuniyeti

  Yorum Yap
 87. çetin 10 Kasım 2017

  Bu söylediğine kendin de inanıyor musun melisa hanım

  Yorum Yap
 88. Emin ŞAHİNTÜRK 31 Ekim 2017

  M.e.b gölbaşından telefonu aramama rağmen cevap veren olmadı. Şubeniz her halde çok yoğun herkes kargo dağıtımı ve kargo alımı için dışarıdalar. gereksiz yere tlf dan reklam dinlettiriyorsunuz. Bunun yerine kargo alımına daha öncelik tanıya bilirsiniz.

  Yorum Yap
 89. furkan yeşil 29 Eylül 2017

  23.09.2017 de Sarıyer reşitpaşa Yurtiçi Kargo şubesine teslim edilen ürünüm 29.09.2017 saat 16:00 hala teslim edilemedi her gün aradım kimse tele bakmıyor. Çağrı merkezini aradım 3 defa şikayet kaydı oluşturdum geri dönüş veya çözüm sağlanmadı genel müdürlük operasyon müdürlüğünü bile kargom altı gündür teslim ettiremedi. Nasıl bir kurumsallık nasıl bir müşteri memnuniyeti bekliyorlar acaba bu kadarına pes en son aradım gidin kendiniz şubeden telim alın dediler ben teslim alacaksam sn. Ne iş yapıyorsun pardon sen neden işini yapmıyorsun

  Yorum Yap
 90. Servet usta 27 Eylül 2017

  Sizi eleştirmeyi bile değmeyeceğinizi öğrendim.

  Yorum Yap
 91. kadriye tok 27 Eylül 2017

  Başka bir kargo dan illallah dedik yurtici kargoyu denedik aynı. İstanbuldan 25. Eylülde gönderilen kargo 27 eylül saat 19 30 olmasına rağmen elime geçmedi. Muhatap bulamıyorum. Bugün yola çıkmam lazımdı çıkamıyorum. Eminim yarın sabahta kargom gelmeyecek. Elimden gelen bütün kişi ve kurumsal dostlarımı uyaracağım takip edin aydın ilindeki is hacminin ne olacağını mahkemeye versem ona bile değmezsiniz. Şubenize hiçbir uyarı vermeyeceğinizi de tahmin ediyorum iyi aksamlar demek bile içimden gelmiyor

  Yorum Yap
 92. Betül 26 Eylül 2017

  Gerçekten pes hiç aldıkları parayı haketmiyorlar hiç bi işleri düzgün degil arıyoruz şu saatte getircez diyorlar biz gidip almak zorunda kalıyoruz bir daha yurtiçi kargoyu kullanmıcam

  Yorum Yap
 93. ayla çolak 18 Eylül 2017

  11 gün kargo gelmedi yazıklar olsun

  Yorum Yap
 94. Merve 5 Eylül 2017

  Serviste çalışan beyfendi kargoyu bir gün erken teslim etti ve kapıyı sadece 15 saniye falan geç açmışımdır en fazla.. azarlar gibi konuştu yasından dolayı karşılık vermedim ama mümkünse sadece işini yapsınlar azarlamak nedir ? Belki müsait değilim belki evde değilim çal kapını git ne diye laf söyluyosun sizin yüzünüzden sipariş vermek istemiyorum ama çoğu yer bu firmayla anlaşmalı dikkat edin bunlara lütfen.. Çok rahatsız edici bit durumdu

  Yorum Yap
 95. ilker ömer 11 Ağustos 2017

  Adamların okuma yazması yok
  1)Bu çarşamba adresi yanlış yazmışlar cuma günü getireceğiz dediler
  2)Cuma oldu telefonu yanlış yazmışlar ulaşamadık dediler
  3)Hep aynı taktik getirmemek için ille bir sıkıntı çıkarıyorlar
  4)Paraya geldine hepsini alırlar o zaman getirme parasını verin

  Yorum Yap
 96. Sinan koyuncu 7 Ağustos 2017

  Gönderici firmanın anlaşmış olduğu firma olması sebebiyle mecbur kullandığımız yurtiçi kargo. Evde olduğum zaman da bile dağıtıma çıkmadan, sizi evde bulamadık ve ulaşamadık diyorlar ne arıyorlar nre not bırakıyorlar zile bile basmıyorlar ve kargonu gidip şubeden almak zorunda kalıyorsun. Son vukuatları ise kargo teslim edilmiş görünüyor ama almadım kargo yok piyasada. Müşteri temsilcisi bile telefonu açar açmaz kapatıyor dur meşgulüm der gibi…

  Yorum Yap
 97. ece yılmaz 3 Ağustos 2017

  Yurtiçi kargo çiftlik şubesi İlkadım/SAMSUN de, eleman evde olduğumuz saatte zile basmıyor sisteme adreste bulamadım,not bıraktım yazıyor.kapıda not bile yok.ertesi gün şubeyi arıyorum adımı veriyorum.size ait kargo yok diyor.şubeye gidiyorum kargomu alıyorum.biz evdeydik zile basmamış diyorum.ukala ve küstahça davranıyor. Yurtiçi kargonun gelsin samsunu denetlesin.

  Yorum Yap
 98. Gökhan 25 Temmuz 2017

  Kargo teslimatları ve ilgisizlik nedeni ile Kırklareli yurtiçi kargodan memnun değilim

  Yorum Yap
 99. Aslı 19 Temmuz 2017

  Yurt içi kargo ozgur şubesi iki haftadır kargomu yollamadi ayrıca aradığım halde telefonları açmıyorlar bundan sonra asla onları tavsiye etmiycem..

  Yorum Yap
 100. Sevgi 18 Temmuz 2017

  Sinirden hangi kargo oldugunu yazmayı unuttum tabiki yurtici kargo

  Yorum Yap
 101. Sevgi 18 Temmuz 2017

  Ne genel müdürlük nede sarigazi şube telefonları açılmıyor siteye giriyorsun şikayet formu doldurmak için form yok yatıyor musunuz ne yapıyordunuz aksama kadar o telefonlar açılmıyor o telesekreter mahveffeti bizi.

  Yorum Yap
 102. Adnan KORGUN 29 Haziran 2017

  İlçemize her hafta gelip dağıtım yapan şube benim kargoya oraya gitmiyoruz diyip kargomu getirmediler yurtiçi kargo iyi bilirdik artık kötü biliyoruz

  Yorum Yap
 103. Zeynep 21 Haziran 2017

  Yurtiçi kargo dan şikayetçiyim.şube telefonlarına ulaşılamıyor.adresten gönderi için gelmiyorlar.şirket hattından aradığımda tel yüzüme kapatılıyor.boyle hizmet olmaz.firma gönderileri olmazsa,bende tercih etmem.

  Yorum Yap
 104. atilla çelik 6 Haziran 2017

  gaziantep karataş şubesi ev adreslerine kargoyu götürmeden müşteriye mesaj gönderip adresinize geldik bulamadık gibi mesaj atıp şubemizden kargonuzu alınız diyor.millet siz parayı neden ödüyor işinizi sağlam yapın yada çalışanlarınızı gözden geçirin. bundan sonra yurtiçi kargoyu asla kullanmam kimsede kullanmasın

  Yorum Yap
 105. ümit 5 Haziran 2017

  Ara kargodan şikayetçiyim bir daha beni adresime gelmesinler şikayet dileyen yetkili yok kapıda ödeme olunca bir şey sormazlar internet ödeme olunca her şey isterler

  Yorum Yap
 106. Aydın şener 26 Mayıs 2017

  24/05/2017 de Gebze’de yollanan kargo,26/05/2017de kargo elemanı tarafından telefonum aranarak adres soruldu açık açık adresi bildirdigim halde kargo bana ulaştırılmadı. İşin komik tarafı adres kargo firmasına çok yakın cebimde adres sorunu nedeniyle alıcıya ulaşılamacı diye bir mesaj geldi. Lütfen telefon görüşme kayıtlarını inceleyin, bu görevinin ilgisizligini anlarsınız firmanızdan şikayetçiyim.

  Yorum Yap
 107. Tayfun 3 Mayıs 2017

  Gondediğim kargo şubeden alınacak ama çalışan personel benden (adrese teslim ücreti aliyor) bu nasıl iş oluyor
  *mugla bodrum şubesi*

  Yorum Yap
 108. Tayfun 3 Mayıs 2017

  Gönderdigim kargo şubeden alınacak ama (adrese teslim ücreti alınıyor) bun nasıl iş? *MUGLA BODRUM ŞUBESİ*

  Yorum Yap
 109. Zekeriya SUNA 29 Nisan 2017

  Surat Kargo ile EDREMİT’ten gönderilen kargo, 5 günde KONYA’ya gelemedi. Lütfen adınızı değiştiriniz. Bu sizin için daha iyi olur.

  Yorum Yap
 110. Aynur 29 Nisan 2017

  Ya bi kargomun takibi için Manavgat şubeyi aradım Kız herhalde şirketin Sahibiki Şuanda bu firma adına Kargo yok Zaten bi harf yanlış olsa Kargo gözükmez Bu nasıl bi sistem

  Yorum Yap
 111. Habip HANGİLLİOĞLU 20 Nisan 2017

  Çağrı merkezlerinizle ne zaman görüşmeye kalksam sürekli bir teknik arıza, teknik arıza. Ne zaman AYDINEVLER şubesini arasam sürekli bağlantı yok ve telefonu açan kimsede yok! hiçbir urunum bana sızın belirlediğiniz saatte ve tarihte gelmemiştir! Sürekli sms atmayı biliyorsunuz su numaralı gönderiniz şu saate kadar gün içerisinde gelecektir diyor bakın sisteminize hangi urunum bana zamanında sızın belirlediğiniz tarihte gelmiş. Morhipodan bana sürekli urun geliyor sizinle yoksa ben çalışır mıyım sizinle… Bana ürünlerim teslim olmadığı halde neden SISTEMINIZDE ”KAŞELİ VE İMZALI” olarak teslim edilmiştir diye yazıyor! bu durumu iki kere yasadım ve birini beyan ettim getirdim! Teslimata gelen personelinize ” teslim etmediği halde neden bole birsey yazıyor sistemde dedigimde bana biz hep öyle yazıyoruz o önemli değil dedi.

  Nasıl olurda bana teslim edilmeyen bir urun ben teslim almadığım halde benim kimliği mi görmeden ya da vekil atamadığım halde kime nasıl ne şekilde teslim yazısı girer kaşeli ve imzalı diye! bu ne cüret? sürekli ama sürekli geç kargo geç gönderi yapıyorsunuz… atmayın kardeşim o zaman sms bilgilendirme su tarihte su numaralı kargonuz gün içerisinde gelecektir demeyin o zaman! bunların hepsi önceden yaşadığım sahsı gönderilerimle sizinle çalışmıyorum sorunlar var ve bitmiyor! Süreklide fırmalarada beyan ediyorum bu kargo firmasıyla bana gönderi yapmayın diye!

  Son olarak ta 20.04.17 tarihli 13:00’a kadar bana kargomun teslim edileceği dahi sms atıyorsunuz… ama ortada yine urun yok…. ve yine o personellerinizden biri sisteme şöyle yazmış: ”alıcı adresinde olmadığı için biz gönderiyi şubeye getirdik” gibi can sıkıcı bir bildirimde bulunmuş o personelinize ve tüm kargoculara beyanımdır! Hepiniz gelin benim mekanımda 6 adet kamera var iç dış bana hangi tarihte ve saatte geldiğini söylesin… 20.04.17 tarihinde ilk saatten 00:01 den gönderiyi getirip beni adreste bulamadığı saate kadar bakalım!!!! Gelmiş mi gelmemiş mi veya beni bulamamış mı? Ben 08:00-20:00 arası sahsı ofisimdeyim bır noktaya çıktığım yok cıksam bile yanımda çalışan personellerim ofiste! burası koskoca bostancıda bir otomotiv galerisi sürekli ben basındayım! o personelinizin beyanını istiyorum nasıl olmuşta beni bulamamış.. gelsin müdürleriyle amirleriyle bana ispatlasın bende kamera kayıt görüntülerini acım izleyelim hodri meydan!

  Sürekli ama sürekli sizinle sıkıntı yasıyorum… bunu morhipodaki başka bir gönderimde yine yaşattınız ve bu defalarca… ya işinizi doğru yapın yada tutamayacağız sözler ve yetiştiremeyeceğiniz tarihlerde söz beyan etmeyin! belki bu abartılacak birşey değil ama 1.2.3.4.5.6….. diye sürekli sıkıntı uzarsa büyük sıkıntı var demektir!

  Yorum Yap
 112. Ayşegül 18 Nisan 2017

  Kayseri kale şubesi tenezzül edip telefonlara bakmıyor siz bırakın bu işi bence

  Yorum Yap
 113. özlem 7 Mart 2017

  bir ayakkabı sipariş ettim kaç gündür kargo dağıtıma çıktı gün içerisinde gelicek diyor hala gelen var ne giden

  Yorum Yap
 114. Hasan 1 Mart 2017

  Yurtiçi kargo adrese teslim edilmesi gereken kargomu getirmiyor, dağıtım yapan arkadaşın gücüne gidiyor herhalde ve oturduğu yerden merkezlerine not yazıyor, müşteri adreste bulunamadı, müşteriye ulaşılamadı müşteri telefona cevap vermedi vs. gibi yazısını yazıp kendi merkezine gönderiyor. Peki, sonuç, müşteri mağdur, sonra şikâyet ediyoruz, adreste bulunamamışsınız vs vs, yazıklar olsun. Yurtiçi kargo hakkım helâl olmasın size

  Yorum Yap
 115. Ozkan 24 Şubat 2017

  Vestelden gönderilen ocak 14 2017 de telefonum verilmesine rağmen 16 ocak 2017 tarihinde telefonum adrese gelmeden kaybolduğunu söylüyorlar.

  Yorum Yap
 116. Özkan solak 24 Şubat 2017

  Vestelden gonderilen ocak 14 2017 de telefonum verilmesine rağmen 16 ocak 2017 tarihinde telefonum adrese gelmeden kaybolduğunu soluyorlar yurt ici kargo guvensiz ve sorumsuz bir fiemadir

  Yorum Yap
 117. Özgür 21 Şubat 2017

  Adresime gelmeden geldik diyolar üstüne bide utanmadan not yapıştırdık diyolar.

  Yorum Yap
 118. begüm 3 Şubat 2017

  adresin sürekli bulunamamasından ve şubeye teslim almak için gelmekten gerçekten rahatsız oluyorum artık. bu yüzden asla istediğim ürün zamanında gelmiyor. daha özenli olmasını rica ediyorum

  Yorum Yap
 119. büşra 2 Şubat 2017

  Bu kadar görmedim ben kargo parasını boşunamı veriyorum adreste bulamadıklarından şubeden teslim alacakmışım ben ürünü almak için bide taksi parası mı veriyim bide kargo parasımı

  Yorum Yap
 120. İsmail SEZGİN-Demirsan Aş 1 Şubat 2017

  Son zamanlarda Yurtiçi kargoya ulaşabilmek bir sorun oldu.

  Yorum Yap
 121. Tarık ÖNEL 27 Ocak 2017

  Yurtiçi kargonun taşıma sırasında paylaşılan viodeya yapmış olduğu duyurudur arkadaşlar okuyabilirsiniz. Yurtiçi kargo gibi ülkemiz ekonomisine katkı sağlayan ve binlerce kişiye iş imkanı sunan firmanın duyurusunu yayınlamak benim için bir mutluluktur sizde okuyun ve sosyal medyada yayınlayın arkadaşlar Yurtiçi Kargo her zaman yanındayız!

  Bir süredir sosyal medya platformlarında hakkımızda paylaşılan video yaklaşık bir yıl önce tarafımızca şube dışında ki kameralar ile tespit edilen eski bir videodur ve tespit edildiği ilk an itibariyle ilgili şahısların şirketimizle ilişkileri kesilmiştir.

  Öncelikle sosyal medya kullacılarına bu paylaşımları ve hassasiyetleri için teşekkür eder; tüm Yurtiçi Kargo şube ve acentelerinin 7/24 özel video ve siste kayıtları ile incelemekte olduğunu tekrar gündeme gelen bu görüntüler ile bir kez daha hatırlatmak isteriz.

  Yorum Yap
 122. jale 14 Ocak 2017

  Yurtiçi kargo şu ana kadar gördüğüm hızlı kargolardan birisi bu hizmetlerinden dolayı sizlere çok minnettarız ve başarılarınız devamını sürekli bekliyoruz.

  Yorum Yap
 123. ferhat 4 Ocak 2017

  30 da olması gereken kargom hala daha gelmedi hep bir yerlere yönlendirip duruyorlar.

  Yorum Yap
 124. yasin 2 Ocak 2017

  Altınşehir İstanbul Şube. Sesimiz geliyor mu? Siz nasıl iş yapıyorsunuz. Ödemeyi gönderici yaptı, alıcı ödemeyi yapmıyor da ne demek? Siz hem alıcı hem göndericiden mi tahsilat yapıyorsunuz. Vayvay. Yazık size

  Yorum Yap
 125. fahri 31 Aralık 2016

  saat 11 den beri Denizli Üçgen ve Horozlu şubenizi defalarca aramaktayım ancak hiç kimse telefonları açmıyor öyleyse neden bu işi yapıyorlar? Dün adreste olmadığım için kargoyu teslim alamadım ve Üçgen şubesi bana çok uzak olduğundan Horozlu şubesinden aktarmalarını talep etmiştim ancak görüyorum ki bu konu hakkında hiçbir şey yapmamışlar

  Yorum Yap
 126. nazan 30 Aralık 2016

  3 gün beri yurt içi kargo dan orifleme kargomu bekliyorum gelmedi bir türlü çok yavaş bir dağıtım

  Yorum Yap
 127. tarık 28 Aralık 2016

  sinbodan aldığım ürün arızalı çıktı bu kargo firmasıyla anlaşmaları varmış ürünü gelip almalarını bekliyorum ama bir türlü gelemediler 3 defa kayıt açtırdım ama halen ne gelen var nede giden anlamadım yani sizin işiniz ürün teslim almak ve etmek değil mi artık

  Yorum Yap
 128. Cemil 27 Aralık 2016

  Yurtiçi kargo diğerlerine göre hızlı ve daha ucuz. Diğer alternatifleride denemedim yurtiçi araştıran tüketicilerdenim.

  Yorum Yap
 129. mustafa 23 Aralık 2016

  Günlerdir bir kargomu teslim edemediler.

  Yorum Yap
 130. Ahmet yüzücü 23 Aralık 2016

  Ankaradan izmire bir gecede gelen kargo izmir içinde 24 saatte dağıtılıyor.

  Yorum Yap
 131. Fırat 22 Aralık 2016

  Ankara Çayyolu şubesi telefonları açmıyor! O halde orada ne işiniz var?

  Yorum Yap
 132. Bekir 21 Aralık 2016

  Diyarbakırda sabah kargo dağıtıma verildi mesai saatlerinde elinize ulaşacaktır diye msj geldi kimse ne aradı ne demek kargoyu verdi. Gün boyunda evde boşuna agaç olduk.

  Yorum Yap
 133. beyhan 16 Aralık 2016

  Yurtiçi kargoya izmir bucadaki bütün şubeleri arıyorum daha doğru düzgün açmadan operatörde sıkıntı oldu deyip suratıma kapattı.

  Yorum Yap
 134. Erdal ÇELİK / BALIKESİR 14 Aralık 2016

  Şubeden bana her konuda yardımcı alan Bahar isimli arkadaşı tebrik ediyorum. Sizinle sürekli çalışacağız bahar hanım sevgilerimle Erdal ÇELİK / BALIKESİR

  Yorum Yap
 135. Ercan PEKLİ 8 Aralık 2016

  Kargolarda yurt içini tek geçerim işini iyi yapan firmalardan birisidir. Şahsım adına kuryesinden şubesine memnunum teşekkürler yurtiçi iyi ki varsın.

  Yorum Yap
 136. Yüksel Akçay 7 Aralık 2016

  Kızımın adına benim adresime gelen kargoyu bana teslim etmedi. Soyadım tutmuyormuş. Kızım evli soyadı kocasının soyadı. Nufus idaresinden vukuatlı nufüs cuzdan sureti getirmem lazım. Pozcu şubeninizin çalışanlarına bunu yakıştıramadım.

  Yorum Yap
 137. Orhan TELLİ 2 Aralık 2016

  Benim şikayetim vardı sitenin yönlendirdiği şekilde yaptım tarafıma dönüş yaptılar şikayetim kargonun geç gelmesiydi 2 saat içinde kargom elime ulaştı şikayete çözüm arayanlara duyurulur.

  Yorum Yap
 138. Mustafa Tandoğan 1 Aralık 2016

  Biz toplu gönderimizi yurtiçi kargodan yaparız 3 senedirde çalışıyoruz hem genel müşteri hizmetleri olsun hemde şube olsun saolsunlar ilgilenirler bir sıkıntı çıkarmazlar yurt içi kargo başkadır arkadaş kim ne derse desin.

  Yorum Yap
 139. Ayşe 29 Kasım 2016

  Benimde bugün ilk defa elazığ hazar şubesine işim düştü buraya iyi şeyler yazmayı çok isterdim. Ancak üzgünüm pek memnun kaldığımı söyleyemem.

  Yorum Yap
 140. Ercan Emiroğlu 29 Kasım 2016

  Sayfa sayfa reklam veriyorsunuz ama telefona bakan yok. Gürsel şubesinden Tümsan şubesine zarfım gitti Tarih 28.11.2016. Herhalde İstanbul içi bir gün olsa gerek. 29.unda müşterim arıyorlar gelmedi diye. Tumsan şubesine saat 14.00 telefon açıyorum. Daha göndermedik diyor Niçin dediğim zaman bizde 10 kişi çalışmıyor. 2 kişi var diye cevap verdi. Gümrükle ilgili evrak var mutlaka iletin diyorum. Cezaya girecek diyorum. Saat 16.30 hala teslim edilmemmiş Telefon açıyorum cevap veren yok.

  Yorum Yap
 141. Mehmet 22 Kasım 2016

  Müşteri hizmetlerindeki adam hiçte yardımcı olma taraftarı değil

  Yorum Yap
 142. Mehmet 22 Kasım 2016

  Ne başarı, ne başarı

  Yorum Yap
 143. Mehmet 22 Kasım 2016

  Kendileri adresi yanlış alıyorlar gönderici şube gelen şubede adres yanlış diye hiçbir şekilde yardımcı olmuyo. Bu yönden en güzeli en iyi çalışan yardımcı olan ptt kargo.

  Yorum Yap
 144. Ahmet Kahveci 21 Kasım 2016

  Hepsi burada com alışveriş sitesinden adıma gelen kargoyu 17.11.2016 tarihinde sabahtan akşama kadar adreste beklememe rağmen henüz teslim alamadım. Bana gelen mesejda adresinizde size ulaşamadık 3 iş günü içinde şubeden alınız denmektedir.

  Yorum Yap
 145. Fahri ÇELİKOL 18 Kasım 2016

  ben sürekli yurt içi ile çalıştım herhangi bir şikayetim olmadı bazı zamanlar geçte getirseler iyi yönlerini düşünürüm kızmam hem kargoya hemde kuryeye

  Yorum Yap
 146. Yaren 3 Kasım 2016

  Yurt içi kargo şikayet yokum aksine hızlı teslimat yapıyorlar memnunum diyebilirim.

  Yorum Yap
  1. Ayça 5 Kasım 2016

   Sen kaç para aldın sen bunu yazmak için.

   Yorum Yap
  2. tekin 13 Kasım 2016

   Sen elektronik bir parça gönder bakalım ne olacak ? Aferin Sana

   Yorum Yap
 147. Fahri YASİN 18 Ekim 2016

  Teslimatta iyi değiller varış süresi iyi ama teslimat sıkıntı. Benim kargom cumartesi günü şubeye ulaşmış fakat be kargomu salı günü aldım. Ben gidip almasam kargonun geleceği yok. Şubesiye çok uzak olmamasına rağmen bu kadar geç geldi. İlk önce yakın yerlere dağıtsalar daha mantıklı…

  Yorum Yap
 148. hulusi 13 Ekim 2016

  Parasını ödüyoz istediğimizi yaparız diyen adam paraya kendini satmış insanlığını unutmuş adamdır.

  Yorum Yap
 149. Semih 13 Ekim 2016

  Ne gönderdiğim şube ne kargomun gönderildiği şube telefonları açmıyor sabah beri belki 15 defa aradım. Gönderdiğim ilçede zaten yurtiçi kargo yokmuş, başka bir ilçede bekletiyorlar, teslim etmeyecekseniz hiç kabul etmeyin, acil işimiz aksadı. Takipden gördüğüm 3 gündür şubede yatıyor kargo. Zaten eski tecrübem de kargocu teslime gittiğinde yoksan zile 2. kere bile basmıyorlar zaten cepten falan kesinlikle aramıyorlar. Hizmetin %99unu yapıp, %1’ini yapmadıklarından işin kalitesini belki %80 düşürüyorlar.

  Yorum Yap
 150. Sibel Boyraz 13 Ekim 2016

  Kesinlikle telefona bakmıyorlar parayla işkence yapmıyoruz biz çalışanız.

  Yorum Yap
 151. yaren 12 Ekim 2016

  Arkadaşlar şikayetinizi nasıl yapacağınızı üst kısımda anlatmışlar dikkat ettiniz mi merak ediyorum doğrusu

  Yorum Yap
 152. Galip 5 Ekim 2016

  Bi biz ulaşamıyoruz galiba musteri hizmetlerine

  Yorum Yap
 153. havva tosuner 5 Ekim 2016

  Kargom Göztepe şubesine dün geldiği halde getirilmedi çağrı merkezini aradım bugün de gönderilmeyeceğini söylediler ben birisini gönderdim inşallah kargomu alır.

  Yorum Yap
 154. fahri 5 Ekim 2016

  Ulaşabilene helal olsun açmıyolar ki.

  Yorum Yap
 155. Ahmet 1 Ekim 2016

  bencede mecburlar sana katılıyorum dostum

  Yorum Yap
 156. muhuttin 28 Eylül 2016

  Müşteri hizmetlerinin hassas olduğunu ben ilk telefonumda anladım arkadaşlar adamların işi gerçi mecbur hassas olacaklar…

  Yorum Yap
 157. Hülya Akaltun 21 Eylül 2016

  Kargom şubede gözükmesine karşı teslimat yapılmadığı gibi telefonlarınada bir türlü ulaşılmıyor

  Yorum Yap
 158. F ekinci 10 Eylül 2016

  Memnun olmak için adeta bahane arıyorum ama yok işte..

  Yorum Yap
 159. tarık 6 Eylül 2016

  Yaparsın arkadaşım neden yapamayasınız ara müşteri hizmetlerini orada seninle ilgileniyorlar şikayetim vardı aradım benimle ilgilendi sağolsun arkadaş

  Yorum Yap
 160. sertan 5 Eylül 2016

  Adnan beyin yorumu etkiledi beni bu kadar ilgiyi bu kadar güzel anlatan olamazdı herhalde

  Yorum Yap
 161. Dilek KEPENK 24 Ağustos 2016

  Arkadaşlar hasan bey bence haklı parasını ödüyon diye bu ne ya kargocusu sizin babanız, amcanız ve diğer yakınınız olabilir onlar bence en güzeli mesleği yapıyorlar insanların birbiriyleriyle paylaşmasında yardımcı oluyorlar.

  Yorum Yap
 162. Adnan keçe 23 Ağustos 2016

  Müşteri hizmetlerine kimse bişe diyemez ben aradım bayan benle baya ilgilendi hatta arkadaşım gibiydi sıcak ve samimi

  Yorum Yap
  1. melih 13 Kasım 2019

   Yalannn. Adreste beklediğim halde yokmuşum ben. Adres yerim de iş yerii olmasına rağmen yokmuşum! Yardımcım olucam size dedi bende inandım baya iyi dedim. Ama sonra yine aynı sonuç adreste olduğum halde bana ulaşılmamış şubeye gidecekmişim

   Yorum Yap
 163. Ferhat bostangel 17 Ağustos 2016

  Yurtiçi kargonun telefonlarına daha hızlı bakmaları sonucunda bir çok şikayetin kısa sürede çözüm sağlanacağını düşünüyorum.

  Yorum Yap
 164. hasan 12 Ağustos 2016

  Arkadaşım parasını ödüyon diye adamlara zulüm yapmanında anlamı yok hepimiz insanız koçum böyle yapmayın arkadaşlar tamam kızılacaksa kızılsın insalık hali kızılabilirsiniz ama ileri gitmek iyi değil ki

  Yorum Yap
 165. mahmut 25 Haziran 2016

  Müşteri hizmetlerinde nasıl hallediyon anlamadım biraz daha konuyu açarmısınız acaba ?

  Yorum Yap
  1. Dilek 28 Temmuz 2016

   bencede nasıl müşteri hizmetlerine ulaşıp sorunu hallediyorsunuz Melisa Hanım ?

   Yorum Yap
 166. Hadise 21 Haziran 2016

  Genel olarak iyi değiliz biz internette ne bulsak alıyoruz sonrada orada çalışan garibanlara yükleniyoruz ayıp ayıp

  Yorum Yap
  1. Fikri zeki 29 Temmuz 2016

   Almanyalımı arkadaş. Hem sanane benim alıp almamamdan. Parasını ödeyerek hizmet alıyoruz.

   Yorum Yap
 167. Nedim Balaban 21 Haziran 2016

  Selamlar çok eskiden süper bir anlayış iyi bir müşteri menuniyeti vardı ne yazık ki şimdi bu biraz seviye düştü bu seviyeyi artırmanızı rica eder ve teşekkür ederim..

  Yorum Yap