Yurtiçi Kargo Ücret Hesaplama

Yurtiçi Kargo ile gönderi yapmak istiyoruz ve gönderimizi ne kadar ücret tuttuğunu nasıl öğreneceğiniz hakkında hazırlanmış olduğumuz Yurtiçi Kargo ücret hesaplama sayfasındasınız. Bu işlemler için alt tarafta bulunan adresten kargonun sitesine gidiniz direk olarak açılmaktadır ayrıca online servisler menüsünden fiyat hesapla menüsünü kullanabilirsiniz.

Açılan ücret hesaplama sayfasında nereden sorusuna nereden gönderi yapacaksınız gönderi ili ve ilçesini seçerek nereye kısmına geçiniz. Bu kısımda ülke seçimi yurtiçi gönderi ise Türkiye yurt dışı gönderimi ise ilgili ülkeyi seçerek alt kısmına geçiniz. Bu alanlarda ili ve ilçeyi seçerek devam ediniz.

Yurtiçi Kargo Ücret Hesaplama Sayfası Örneği

Hemen alt kısımda ek seçenekler ile ilgili hesaplamanın tam yapabilmesi için sorular yönetilecektir. Gönderiniz dosya veya zarf tarzı ise dosyayı koli ise koliye seçerek devam ediniz. Adet ve desi bilgilerini giriniz. Desi bilgilerini bilmiyorsanız sayfada yer alan desi hesapla ya da ücrete esas ağırlık hesapla kısmını kullanabilirsiniz. İlgili alanlarının tüm bilgileri girdikten sonra hesaplama menüsünü kullanarak yeni açılan pencerede girmiş olduğunuz seçeneklere göre ücreti direk görebileceksiniz.

Yurtiçi Kargo Ücret Hesaplama Sayfasına Git

Yorum Yaz

Müşteri yorumları

12 Müşteri Yorumu

 1. Yüksel ölcen

  Sinopa 10 kilo paket kaç lira

  Yanıtla
  1. Barış

   Yüksel bey sayfada bulunan link adresinden Yurtiçi kargo sitesine gider orada size sorulan soruları nereden nereye, kaç kilo gibi bilgilerini girerseniz fiyatını görebilirsiniz.

   Yanıtla
 2. Ahmet

  Samsun dan tokat turhala 65 kg lik malzeme kac tl ye olur

  Yanıtla
  1. Barış

   Ahmet bey sizin için de aynı şekilde, sitede bulunan link adresinden Yurtiçi kargo ücret hesaplama sayfasına gider ve bilgilerinizi girerseniz fiyatı direk olarak görebilirsiniz. Birçok kişi o şekilde bakıyor.

   Yanıtla
 3. murat yerli

  Merhabalar Gaziantep’ten Kırgızistana 20 kg kargo gönderisi ne kadar tutar?

  Yanıtla
  1. Barış

   Yurtiçi kargo ücret hesaplama sayfasından nereden seçimine Gaziantep nereye seçimini ise Kırgızistan olarak seçerek istenilen bilgileri girerseniz yurtiçi kargo yurtdışına ne kadar ücretle götürür sayfada görebilirsiniz.

   Yanıtla
 4. filiz halis

  Uğraşıyorum ne zamandır bu ne çalışanlarınızda çok anlayışsız. Sanki bedava taşıyor gibi iş yapıyorsunuz.

  Yanıtla
 5. Mannaro.

  Istanbuldan musa bi bere bis tisort ne kadara gider ya ben baktık 120 lira falan yazıyor

  Yanıtla
 6. Hüseyin

  120 kg danbil seti ankara dan denizliye ne kadara gelir ucretlendirilir

  Yanıtla
  1. mehmet

   Dambıl baya bir ağır bu sebepten dolayı fiyatı yüksek tutacaktır bence siz onu ambarlarla göndermeyi deneyin üstelik kargoların da o kadar ağır bir ürünü alacaklarını pek sanmıyorum.

   Yanıtla
 7. Göksel

  Eski tip 55 ekran tv istanbul beylikdüzünden zonguldak çaycumaya ne kadar ücretlenir?

  Yanıtla
 8. şahin

  Göreleye bir paket ne kadara gider acaba?

  Yanıtla