Yurtiçi Kargo Bağlıca Şube (Etimesgut, Ankara)

Adres: Alsancak Mahallesi Hikmet Özer Caddesi Numara: 148/A Bağlıca – Etimesgut – Ankara
Telefon: 0 312 551 13 01
Telefon 2: 0 312 551 13 02

Yurtiçi Kargo Bağlıca şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Yurtiçi Kargo Bağlıca şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya kargo takip numarası ile gönderi veya teslimat takibi yapabilme, kargo gönderimi yapma, teslimat süresi öğrenme, hizmet fiyat hesaplamaları, yurtiçi ve yurt dışı kargo işlemleri, ambalaj ürünleri, kurye, şube ve genel şikayet bildirimi gibi işlemlerinizi yaptırabilir veya bilgi alabilirsiniz. Bu işlemler için telefon numarası kullanabilir veya adresten direk şube iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri bu konular hakkında sizlere telefonla veya şube adresine gittiğinizde yardımcı olacaktır.

Yurtiçi Kargo sürekli ve toplu kargo gönderim yapan kişiler için özel anlaşma yapmaktadır. Bunun için şube müdürleri ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 99 99
Yurtiçi Kargo İnternet Sitesi: www.yurticikargo.com

Yardımcı Sayfalar

Yurtiçi Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücrete göndereceğinize dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

2 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

  1. Yiğit Eşe 22 Nisan 2021

    Trendyol ile kargom teslim edildi gözüküyor, ben kesinlikle kargo almadım. Eğer 1 gün içinde kargolar yetişmiyorsa en azından teslim edildi v.b. asılsız ibareler yazmayın. Firmanızı her yere şikâyet etmek çok yorucu oluyor.

  2. Nuran Gür 20 Ocak 2021

    Eve gelmeden evde bulunamadı diyor. Bugün dağıtımda imiş, henüz kapım çalmadı. Üşendi gelmeye evde yok işlemi yapılıyor.