Yurtiçi Kargo Karya Şube (Menteşe, Muğla)

Adres: Emirbeyazıt Mahallesi Uğur Mumcu Bulvarı Numara: 32/A Menteşe – Muğla
Telefon Numarası: 0 252 213 04 66 veya 0 252 214 02 29

Yurtiçi Kargo Karya şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Yurtiçi Kargo Karya şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya kargo takip numarası ile gönderi veya teslimat takibi yapabilme, kargo gönderimi yapma, teslimat süresi öğrenme, hizmet fiyat hesaplamaları, yurtiçi ve yurt dışı kargo işlemleri, ambalaj ürünleri, kurye, şube ve genel şikayet bildirimi gibi işlemlerinizi yaptırabilir veya bilgi alabilirsiniz. Bu işlemler için telefon numarası kullanabilir veya adresten direk şube iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri bu konular hakkında sizlere telefonla veya şube adresine gittiğinizde yardımcı olacaktır.

Yurtiçi Kargo sürekli ve toplu kargo gönderim yapan kişiler için özel anlaşma yapmaktadır. Bunun için şube müdürleri ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 99 99
Yurtiçi Kargo Sitesi: www.yurticikargo.com

Yardımcı Sayfalar

Yurtiçi Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücrete göndereceğinize dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum Yaz

Müşteri yorumları

1 Müşteri Yorumu

  1. Hüseyin Durmaz

    n11 satın aldığım kargomum 13/04/2017 tarihinde çalışma saatleri içinde teslim edileceği iletisini aldım. Gelmeyince saat 17.00 internete baktığımda kargonun 16.05 te teslim edildi notunu gördüm. Karya ofisini aradım,önce bezer isimle karıştığını söylediler, ben kayıtlarda teslim edilmiş göründüğünü söyleyince özür dileyip görevlinin yetiştiremediğini ifade ettiler. Akyakaya bir sonraki servisin cumartesi olduğunu teslimatın o gün gerçekleşeceğini söylediler. Bunları ifade etmekteki amacım şirketinizi zor durumlarda bırakabilecek benzer durumları önlemeniz içindir. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

    Yanıtla