Yurtiçi Kargo Malatya Şube (Battalgazi, Malatya)

Adres: Saray Mahallesi Ömerefendi Sokak Numara: 17/B Battalgazi – Malatya
Telefon: 0 422 324 75 75
Telefon 2: 0 422 325 29 00

Yurtiçi Kargo Malatya şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Yurtiçi Kargo Malatya şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya kargo takip numarası ile gönderi veya teslimat takibi yapabilme, kargo gönderimi yapma, teslimat süresi öğrenme, hizmet fiyat hesaplamaları, yurtiçi ve yurt dışı kargo işlemleri, ambalaj ürünleri, kurye, şube ve genel şikayet bildirimi gibi işlemlerinizi yaptırabilir veya bilgi alabilirsiniz. Bu işlemler için telefon numarası kullanabilir veya adresten direk şube iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri bu konular hakkında sizlere telefonla veya şube adresine gittiğinizde yardımcı olacaktır.

Yurtiçi Kargo sürekli ve toplu kargo gönderim yapan kişiler için özel anlaşma yapmaktadır. Bunun için şube müdürleri ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 99 99
Yurtiçi Kargo Sitesi: www.yurticikargo.com

Yardımcı Sayfalar

Yurtiçi Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücrete göndereceğinize dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum Yazın

Müşteri yorumları

3 Müşteri Yorumu

 1. Kübra

  Korona virüsü yle uğraştığımız şu günler de eve kargo istedim beni arayıp gelin şubeden alın dediler. Abi dışarı adım atamıyoruz bunun için eve istiyorum benden evime uzak şubeye gelmemi istiyolar.

  Yanıtla
 2. Metin

  Şubedeki telefon Lara neden bakmıyor lar anlayamadım ama berbat bı kargo şibedeki çalışanlara tlfnlari açmasinlar diye maaş ödüyorlar galiba

  Yanıtla
 3. Rıza

  Malatyadan İstanbul’a gönderi yaptım kargo gönderisi 2 günde ulaştırdırlar bu günün daha kısa olması çok iyi olacak mesela bir gün evet fiyatı artsın ama gün sayısı düşsün bu benim kişisel şimdiden kolay gelsin

  Yanıtla