Yurtiçi Kargo Örnek Şube (Ataşehir, İstanbul)

Yurtiçi Kargo Örnek Şube iletişim bilgisi

Adres : Örnek Mahallesi Ebrar Sokak Numara : 49/A Daire : 14 Ataşehir – İstanbul
Telefon Numarası : 0 216 302 78 68 veya 0 216 302 94 96

Yurtiçi Kargo Örnek şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Yurtiçi Kargo Örnek şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim veya kargo takip numarası ile gönderi veya teslimat takibi yapabilme, kargo gönderimi yapma, teslimat süresi öğrenme, hizmet fiyat hesaplamaları, yurtiçi ve yurt dışı kargo işlemleri, ambalaj ürünleri, kurye, şube ve genel şikayet bildirimi gibi işlemlerinizi yaptırabilir veya bilgi alabilirsiniz. Bu işlemler için telefon numarası kullanabilir veya adresten direk şube iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri bu konular hakkında sizlere telefonla veya şube adresine gittiğinizde yardımcı olacaktır.

Yurtiçi Kargo sürekli ve toplu kargo gönderim yapan kişiler için özel anlaşma yapmaktadır. Bunun için şube müdürleri ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 99 99
Yurtiçi Kargo Sitesi: www.yurticikargo.com

Yardımcı Sayfalar

Yurtiçi Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Yurtiçi Kargo Fiyat Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar fiyatla göndereceğinize dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum Yaz

Müşteri yorumları

3 Yorum

 1. Esra

  Aynı şekilde arıyorum kimse bakmıyor kargom evin önüne kadar geliyor 1 aşağı bit yukarı gidiyorlar daha sonra dış kapıya bir not yurtiçi örnek mahallesi şube şeklinde – yurtiçi kargo bu şekilde mi eve teslimat yapıyor.

  Cevap
 2. Ercan

  Aynen 3 saattir arıyorum kimse telefona cevap vermiyor

  Cevap
 3. Kamal ceylan

  çalışmış olduğum kargolar içersinde bir saat`tir aramama rağmen kargom hakkında bir sonuç alamadım doğru dürüs telofona bakmıyorlar.Bu söylediklerim örnek şube Ataşehir içindir.

  Cevap