Aras Kargo Cennet Şube (Küçükçekmece, İstanbul)

Adres: Cennet Mahallesi Alparslan Caddesi Numara: 45 Küçükçekmece – İstanbul
Telefon Numarası: 0 549 782 12 43 veya 0 549 724 71 33

Aras Kargo Cennet şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Aras Kargo Cennet şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

İsim, soy isimden ya da kargo takip numarası ile kargo takibi, kurye çağırarak adresten alım ve gönderim, gönderi teslim süresi öğrenme, şubeye giderek kargo teslim alma veya şubeden direk gönderim, kargo ücretlendirme bilgisi, şube personeli şikayet ya da diğer şikayetler, eksik, hasarlı ve diğer teslimat sorunları, adres, telefon güncelleme veya diğer kargo işlemlerini şube ile irtibata geçerek yaptırabilir, bilgi alabilirsiniz.

Aras Kargo toplu veya sürekli gönderiler için özel anlaşma yapmaktadır. Eğer sürekli olarak kargo gönderimi yapıyorsanız Aras Kargo şubesinden özel anlaşma yapabilmeniz mümkün. Özel anlaşmalar için şube müdürleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 25 52
Aras Kargo Sitesi: www.araskargo.com.tr

Yardımcı Sayfalar

Aras Kargo Takip: Kargo gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Aras Kargo Çalışma Saatleri: Şubenin çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Aras Kargo Şikayet: Şikayet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Aras Kargo Gönderim Süresi Hesaplama: Kargo gönderinizin teslim süresini öğrenmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Aras Kargo Ücret Hesaplama: Kargo gönderinizin ne kadar ücret tutacağına dair bilgilerin yer aldığı yardımcı sayfadır.

Yorum Yaz

Müşteri yorumları

20 Müşteri Yorumu

 1. halis

  Aramadığım şube aramadığım çağrı merkezi kalmadı nasıl bir sorumsuzluk istediği kadar bir yer yoğun olsun telefonlar nasıl açılmaz hak revamı bu ya insanları resmen uğraştırıyorsunuz.

  Önemli kargo acil teslim olması gereken ürünüm sırf nakliyesi yüzüne tarafımıza getirilmedi cennet şubesi halkalı şubesi aklınıza gelebilecek çevresi şubeler çağrı merkeziniz hiç mi açılmaz tel ulaştığım bir yer oldu oda telefon veremiyoruz niye çalışıyorsunuz o zaman böyle bir kurum olamaz ALLAH ‘A havale ediyorum.

  Yanıtla
 2. hatice

  Aras kargo gibi … kargo şirketi daha yoktur. İstanbul içi kargo iki günde gitmiyor, verdikleri telefonlara bakılmıyor sürekli meşgul… Aras kargo’da yetkili birisi yok mu koymuşlar iki üç kişi yoğunuz bakamıyoruz zora gelemiyorsan çalışmıycaksın kargoda, eleman sayısını artırın..

  Yanıtla
 3. tarık önak

  kocaman kurumsal bir firma telefon numaraları sürekli meşgul bilgi alamıyoruz. Bu durum karşısında ilgilenen daha üst düzeyler yokmudur? Hiç yakışmamış

  Yanıtla
  1. levent

   kardeş haklısın çözümleri de yok

   Yanıtla
  2. hakan

   Bu nasıl kargo şirketi hiç bir şekilde telefonuna ulaşamıyorum diğer kargolarda böyle bir sorun yok

   Yanıtla
 4. Recep

  Bu ne biçim kargo şirketi kardeşim iki telefon numarası yazmışsınız ikisine de ulaşılmıyor. Aras kargonun 444 2552 numarasına bile ulaşmak mümkün değil Türkiye nin en ünlü kargo şirketi sözde. 4 gündür istanbul içinde bir kargom var elime gelmiyor. şube şube dolaşıyor. Sizleri Allah’a havale ediyorum.

  Yanıtla
 5. Hale

  Diğer hiçbir kargo şirketlerinde yaşamadığım sorunu Aras kargo da yaşıyorum. Kaç gündür kargomu bekliyorum, bana ulaştığını ancak kabul etmediğim söyleniyor. Cennet şubesi olsun genel merkez olsun, telefonlar hep meşgul. Buna bir çözüm bulun artık.

  Yanıtla
 6. İlyas

  Ne bıcım iş yapıyonuz cennet mah şubesı teli hep meşgul telefonları bozuk neden sorun gıderılmıyor. Bu kadar da sorumsuz olunmaz yazıklar olsun. Bunlar nasıl akşam evın yolunu buluyorlar hayret

  Yanıtla
 7. Rıza

  cuma gününden beri hergül telefon çağrı merkezi canlı destek hattı her biriniz ayrı söylüyosonunz kargolarım hala alınmadı açtığım çağrılar 50 oldu ayıptır günahtır yapıkredi şubeyim birde anlaşmalı kurumsunuz yazıklar olsun rezil ettiniz bizi 17:38

  Yanıtla
 8. Can

  Ayın 30’unda İstanbul’da kargoya verılen paket ayın 3’u olmasına ragmen teslım edılmemıstır. Kargo 2 gundur Ikıtellı’de gozukmektedır. Ne Cennet subesı ne de ana merkezın telefonlarından musterı hızmetlerıne ulasılamamaktadır.

  Yanıtla
 9. şule

  Aras kargo huuhuuu ordamisin açarmısınız tlfnu işimiz gücümüz var telefonları açmıyorsunuz devamlı meşgul lütfen buna bir çözüm bulun insanları mağdur bırakmayın.

  Yanıtla
 10. Hasan

  İstanbul içi teslimatı 4 günde yapıyorlar. Kredi kartı ödemeli kargoyu post makinası olmadan getirip kargoyu geri götürüyorlar. İnanılmaz derecede asab bozucu

  Yanıtla
  1. Yasin ULUCANLAR

   aYNEN

   Yanıtla
 11. nevzat

  Kargoyu kapıya teslim etmiyor müşteriyi ayağına istiyorlar olmaz böyle bir iş kargonun adrese teslim olması gerekli.

  Yanıtla
 12. özlem

  saatlerce aradım sürekli meşgul burası nasıl bir kargo firması pes doğrusu saatlerdir arıyorum sürekli meşgul bu nasıl bir iş anlamış değilim.

  Yanıtla
 13. halis

  Nasıl bir subedir sürekli tel meşgul

  Yanıtla
 14. hazan

  Neden devamlı meşgül bu

  Yanıtla
 15. tarık

  Madem açılmıyacak bu Sefaköy cennet şubesi telefonları görüntü olarak mı koydunuz!

  Yanıtla
 16. cenk

  hep arıyoruz cennet mahallesi şubesini telefonu hep meşkul.

  Yanıtla
 17. Gülşen

  Telefon numaralarına hiç bir şekilde ulaşılması mümkün değildir özellikle cennet ve sefaköy şubelerine gece 23.00-05.00 gündüz hangi saat arasanız mümkün olmuyor. Diğer kargolarda böyle sıkıntı yaşanmıyor.

  Yanıtla