Aras Kargo Şikâyet

Burada size Aras Kargo şikâyet nasıl edilir şikâyetiniz nasıl dile getirilir ve Aras kargo yetkililerine nasıl şikâyetinizi ulaştırırsınız şikâyet kanallarını neler yapılması gereken neler hakkında bilgi vereceğiz.

Aras kargo şikâyetlerinizi birçok kalandan yapabiliyorsunuz. Bunlar şubeler, çağrı merkezi, Aras kargo şikâyet sayfasının alt sol tarafında bulunan Canlı Destek hattı, internet sitesi bize ulaşın kanalı, mektup veya faks bu şikâyet kanalını kullananlar Aras kargo sitesinde iletişim sayfasında bulunan adres ve faks numarasını kullanmalıdır. Diğer şikâyet bildirim yöntemi ise sosyal medya üzerinden şikâyet bildirimi yapmaktır. Sosyal medya kanalından şikâyet edecekler Aras kargo internet sitesinden sosyal medya linklerini kullanabilir.

Şikâyetinizi bu ilgili kanallardan herhangi birisi ile bildirim yaptıktan sonra şikâyetleriniz değerlendirerek yapılan kalan üzerinde yetkili olan kişiler size dönüşüm yapabilmektedir. Şube ile şikâyetleriniz varsa eğer şube şikâyetlerinizi şikâyette bulunduğunuz şube adresine giderek yetkili şube personeline yapabilir, daha genel şikâyetlerde ise Aras Kargo 444 25 52 numarası ile müşteri hizmetlerine ulaşarak yapabilirsiniz.

Web ve sosyal medya üzerinden şikâyet bildirimi yapacaklar günün her saatinde web yani Aras kargo sitesi bize ulaşın kısmını, sosyal medya üzerinden sosyal medya sitesini kullanarak şikâyetini yapabilirler. Ağırlık olarak ihtiyaç duyulan teslimat şikâyetlerinizin en kısa sürede sonuçlanması için ilgili şube yetkilisine şikâyetinizin detaylarını bildirerek yine şube yetkilisinden şikâyetinizin sonucunu öğrenebilirsiniz.

Aras Kargo Şikayet Etme Sayfasına Git

Şuna Göre Sırala:

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

349 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Şener Doğan

  Malım geliyor sabah mesaj geliyor bana maliniz gelmiştir ve dağıtımdadır diye ondan sonra mesaj geliyor. Gelmiş malı teslim almamışım kabul etmemiştim diye mesaj atıyorlar hiç gelmediler gel şubenden teslim al diye bu nasıl bir zihniyettir.

  Yorum Yap
 2. Nurullah Tarhan

  Kargomu alıp başkasına teslim etmişler gerçekten inanamıyorum. O kadar param çöp mü olacak?

  Yorum Yap
 3. Turgut Atahan

  Ne zaman Aras kargoyla bir siparişim gelse zamanında gelmiyor en az 4 gün geç geliyor. Kargo merkezî ile aramda 1 km yol yok dağıtıma çıkmasına rağmen 2 gündür kargo gelmiyor. Pazarda tatil Pazartesi akşam 7 de keyfileri gelirse getirirler.

  Yorum Yap
 4. Aslı Derviş

  Şubeler telefonu açmıyorlar iletişim yok kesinlikle deneyin ve görün!

  Yorum Yap
 5. Nazım Şenyurt

  Adreste olmama rağmen ne kapımı çaldılar nede arandım ilgi alaka yok arama yok bilgilendirme yok yazıklar olsun! 3. defa mağdur ettiler. Yaptıkları işi hakkıyla yapmıyorlar. Şimdi ne olacak şehir dışına çıktım.

  Acil kargoyu Varsal şubesine geri getirdiniz. 3 gün içinde alamayacağım ve tekrar üretici firmaya göndereceksiniz. Mağdur ettiniz sizi Allah’a havale ediyorum.

  Yorum Yap
 6. Cemile Şimşek

  Günlerdir yolda diyorsunuz ya sanki İstanbul burası yazık ya içinde yiyenler bozulursa sorumlusu sizsiniz ve ücreti ödersiniz. Samsun Aras kargo kargonasıl bir kargo şirketisiniz ya kargom gelmedi takdirde bugün bundan siz sorumlusunuz. Sizi şikâyet edeceğim.

  Yorum Yap
 7. Hasan Poslu

  Kırıkkale merkez kargo çalışanı eve geldi parayı verdim almadı. Kargoya red yazıp giderim dedi çekti gitti. Kargo çalışanı olmayabilir mi acaba?

  Yorum Yap
 8. Akif Çanak

  Tekirdağ – Çorlu Günebakan şubesi kuryeleri kargoları eve teslim etmiyorlar. Kargomuzu site girişine görevlinin kabul etmemesine ve tüm uyarılarına rağmen bırakıyor gidiyorlar. Kargom kaybolduğu takdirde her türlü yasal yollara başvuracağım.

  Yorum Yap
 9. Semih Alçay

  PTT işini düzgün yapmıyor. Kargolar geç geliyor. Cimerede yazacağım hiç memnun kalmadım.

  Yorum Yap
 10. Melek Namlı

  Aras kargo kapıma kargomu bırakmadı müşteriye hizmet bumu yazıklar olsun! Ben ikinci katta oturuyorum Aras kargo çalışanı kargomu aşağıya bırakmış! Cimer’e mi şikayet edelim bir daha bu şekilde olursa gereken neyse yapacağım.

  Yorum Yap
 11. Leyla Çöl

  Aras kargo Ankara Keçiören Etlik şubesi dağıtım elemanı adresime kargoyu getiriyor. Fakat arkadaş hayatında kapı diafon ile karşılaşmamış olmalı ki sadece numaraya basıp zil tuşuna basmadan ve evde yoklar deyip bildiriyi bırakıp gidiyor.

  Yorum Yap
  1. Köksal Korkmaz

   Leyla Çöl benim de Silifke’nin Aras kargoda dağıtıma çıkarmıyor. Ev yok diye geri gönderiyorlar.

   Yorum Yap
 12. Hasan Yaman

  Benimde buradaki birçok işi ve internete bakarsanız daha nicelerinin başına gelen olay geldi. 3 gündür evimde olmama rağmen ve her gün sabahtan kargonuz dağıtıma çıkmıştır. Mesai saatinde adresinize teslim edilecektir denmesine rağmen ne gelen oldu ne giden oldu. Berbat bir kargo şirketidir. Adres doğru olmasına rağmen her seferinde yanlış diyerek eve getirmiyorlar.

  En son dayanamadım siteden kargo no mu sorgulattığımda ilk olarak evde bulunamadı denmiş sonrasında da her gün için müşteri kabul etmedi.

  Yorum Yap
 13. Ayşe Şahin

  Hayatımda bu kadar sorumsuz bir kargo görmedim. 2 gündür arıyorum asla temsilciye bağlamıyorlar ve suratıma sürekli telefonu kapatıyorlar. Asla ama asla işlerini yapmıyorlar çok pişman oldum.

  Yorum Yap
 14. İlknur Güler

  Kargo dağıtım da diye mesaj geldi 1 inde bende bekledim. Gelen giden yok neyse müşteri hizmetlerdi arıyorum sistem yok diyorlar. Gene arayın dediler aradım açan yok neyse kargo takibe baktım adres yanlış diyor.

  Göndericiyle irtibata geçtim adres doğru diyor en son bugün gittim, artık dedim kargoyu geri göndermişler bu ne sorumsuzluk ya! 3 günde kargo iade olur mu? Diyelim hadi prosedür öyle peki benim orada numara var. İnsan aramaz mı ya mesaj atmaz mı? 3 gün gelmeseniz kargo iade olur diye tenezzül edip geri dönüş yapsanız şu telefonları açsanız da bizde mağdur olmasak.

  Yorum Yap
 15. Dilek Öner

  Adresim açık, açık yazdığı halde paketi vermek yerine not bırakıp gitmişler ve arama tenezzülünde dahi bulunmuyorlar. Size sadece pes diyorum başka bir şey demiyorum.

  Yorum Yap
 16. Nergiz Kumru

  Kargom teslim edildi diye mesaj geldi ama ne kargom geldi nede alan kişiyi tanıyorum. Bu nasıl bir sorumsuzluk? Okuma yazma bilmeyen kişilerimi kurye olarak çalıştırıyorlar. Kargo üzerinde alıcı ismi yazarken nasıl bir başka isme kargo teslim ediliyor?

  Yorum Yap
 17. Halit Saçar

  Gördüğüm en berbat kargo sabahtan beri 5 kere aradım her seferinde yârim saat içinde gelecek dediler. En son aradığımda 18.00 dan sonra geçte olsa getiririz dediler getirmediler. Yazıklar olsun!

  Yorum Yap
 18. Zuhal Tarakçı

  Kargom firmada. Belki yoğunluktandır gidip kendim alayım dedim. Veremeyiz 1 hafta sonra veririz dediler. Sözün bitti yer Mardin Aras Kargo Kasımiye şubesi. Neden ücretini ödediğim ve acil kullanmam gereken ürünlerimi alamıyorum. Hukukta buna mala el koyma denir.

  Yorum Yap
 19. Coşkun Çapa

  13.11.2020 tarihin adıma gönderilen kargo 16.11.2020 tarihinde teslim edilmesi gerekir ilken bu gün 19.11.2020 henüz bir haber yok. Müşteri temsilcilerini aradığımızda onlarla irtibat kurumuyoruz. Çağırı merkezini aradığımızda somut bir cevap alamıyoruz. Teslim süresi üç gün olarak belirtilmiştir. Lütfen daha ciddi çalışalım.

  Yorum Yap
 20. Murat Mortepe

  Aras kargo ile Scooter yağı satın aldım 2 adet, paket açılmış ve bir tanesi eksik olarak teslim aldım. Açık olduğunu gördüm ama tamdır diye gaflete düştüm. Aldıktan sonra baktım bir tanesi yoktu. Hemen müşteri hizmetlerini aradım bir talep numarısı verdiler.

  Yorum Yap
 21. Sakine Gül

  Bir haftadır yolladığım kargo yerine ulaşmadı. Firmanızdan şikayetçiyim.

  Yorum Yap
 22. Mete Levent

  Bu nasıl bir çalışma ahlakı 1 haftadır mesaj geliyor. Takip numaranız diye ne gelen var ne giden aradım araçta gözüküyor beyefendi gene gelmedi. Gittim şubeye yüzü beş karış kapattık diyor.

  Yorum Yap
 23. Esra Kara

  Affedersiniz ama ben bu kadar iğrenç bir kargo görmedim bir haftadır bekliyorum. Yazıklar olsun.

  Yorum Yap
 24. Hakan Baltacı

  Benimde buradaki birçok işi ve internete bakarsanız daha nicelerinin başına gelen olay geldi. 3 gündür evimde olmama rağmen ve her gün sabahtan kargonuz dağıtıma çıkmıştır mesai saatinde adresinize teslim edilecektir denmesine rağmen ne gelen oldu ne giden…

  En son dayanamadım siteden kargo no mu sorgulattığımda ilk olarak evde bulunamadı denmiş sonrasında da her gün için müşteri kabul etmedi.

  Yorum Yap
  1. Bülent Karabulut

   Son durum: teslimat şubesinde.
   Teslim edilememe bilgileri.
   Tarih teslim edilememe nedeni açıklama.
   20.10.2020 00:00:00 alıcı kargoyu kabul etmiyor.
   22.10.2020 00:00:00 alıcı kargoyu kabul etmiyor.
   23.10.2020 00:00:00 alıcı kargoyu kabul etmiyor.

   kargoyu getirmiyorlar bide böyle yazıyorlar altına. Aynısını bize de yazmışlar ama aslı yoktur.

   Yorum Yap
   1. Gülseren Çelik

    Bülent Karabulut aynı durum bende de geçerlidir.

    Yorum Yap
 25. Cihan Çelebi

  Aras kargo müşteri hizmetleri ile dağıtımda görevli kişiler görevlerini iyi yapmıyorlar. Müşteri ile ilgi göstermiyor adrese gelip başkalarına sorup adreste yok diye kapıya bir not bırakıp gidiyor.

  Adrese gelince bana bir telefon açtığı zaman benim nerede olduğum belli olurdu adresimde otuyordum bir saat sonra dışarı çıktığımda kapıda adreste teslim edilemedi kâğıt vardı.

  Meram Yaka şubesini telefonla, aradım müşteri hizmetli görevli adreste olmadığınız için kargoyu iade edeceğiz dedim ki gelsem kargomu teslim eder misin etmeyeceğiz dedi.

  Yorum Yap
 26. Memedi Zeki

  Tendyoldan 2 adet ayakkabı aldım biri yurtiçi kargoyla dün geldi. Mesaj atıp aradılar gittim aldım. Aras kargodan biri kargom gelecek kargom geliyor bana ne mesaj ne arama yapılıyor kargom geri gidiyor. Bu nasıl iş ahlakı bu nasıl şirket geri iade yapıldı ve bir daha Trendyola gitti aradım müşteri hizmetini başladı saçmalamaya bu kadar olmaz.

  Yorum Yap
 27. Muammer Subaşı

  Aras kargo’da paketim var ve yanlış beyanda bulunmuşlar. Eve gelmişler müşteri kabul etmedi denmiş telefon numaram var ve ev adresim var ne gelindi nede arandım. Böyle saçmalık olmaz!

  Yorum Yap
  1. Oya Eker

   Berbat bir firma 3 adet ürün bekliyorum. Hiç biri gelmedi firma diyor ki alıcı ürünü şubeden almak için not bıraktı. Saçmalık ben niye ürünü şubeden alayım insanlar aldıkları maaşı nasıl hak edecek bilmiyorum inanın.

   Yorum Yap
 28. Hilmi Atlı

  Dünden beri iade kargom için defalarca aramama not bırakmama rağmen ne bir gelen oldu nede çözüm.

  Yorum Yap
 29. Zeynep İnanç

  Pos cihazı gelmiyor.
  Kapı çalınmadan gidiliyor.
  Arayınca cevap verilmiyor.

  Yorum Yap
 30. Saliha

  Siparişim eve gelmedi evde olduğum halde müşteri hizmetlerini aradığım halde kendilerince şubeden alınacak diye not düşülüyor anlaşılan diğer firmalarla çalışacağım bundan sonra kim gidip alacak kargoyu şuan öyle bir imkanım yok şimdide iade ederler kafalarına göre.

  Yorum Yap
 31. Kemal Sarıçiçek

  Tam 5 gün oldu Maraş’tan adana ya bir paketi getirip teslim edemedi. İşini düzgün yapmayan bir firma insanları mağdur ediyor!

  Yorum Yap
 32. Bülent Cayman

  Aras kargo dan şikayetçiyim. Ürünü getiriyor, arama yapmıyor, kapıya gelmiyor, tekrar şube ye götürüyor oradan da ürün iade ye gidiyor. Teslimat ciddiye alınmıyor.

  Yorum Yap
 33. Cemal Yıl

  Hepsi buradan aldığım bioten krem elime ulaştı ama tamamen kapakları kırılmış vaziyette aras kargodan şikayetçiyim.

  Yorum Yap
 34. Büşra Nur Çetintaş

  4 Ağustos’ta vermiş olduğum sipariş 6 Ağustos’ta bulunduğum şehrin şubesine teslim edilmiş. 7 ağustos cuma günü kendim arayarak iletişime geçtim ve akşam dağıtıma çıkacaklarını söylediler.

  Elamanlarının acemi olduklarını yetiştiremezse şahsi araçlarıyla bırakacaklarını söylediler ama yapmadılar. Bugün yani 10 Ağustos yine kendim bizzat arayarak hala gelmediğini söylediğimde bahanelerle arayıp ulaşamamışlardır evde olmayabilirsiniz gibi hazır bahaneler sundular saat 14:00 da otomatik geri gönderileceğini ve sadece bizzat kendimin gelip almamı söylediler. Kabul etmedim. Böyle disiplinsiz bir firmadan bir daha işim olacağını düşünmüyorum.

  Yorum Yap
 35. Mustafa şenlik

  Çocuk için GittiGidiyor dan 22/07/2020 tarihinde bisiklet siparişi verdim Ankara şehitlik şubesinden Aras kargo ile gönderildi 24/07/2020 tarihinde geldi ama poşette ve çizilmiş plastik aksamı kırık şekilde geldi bu şekil de mi personel çalıştırıyorsunuz insanları mağdur mu edin diye eğitim veriyorsunuz bumudur sizin kalite memnuniyet anlayışınız.

  Yorum Yap
  1. Gökhan

   Mustafa bey kargoculara diyorsunuz ama gönderen firma düzgünce paketlemez gelişi güzel paketlerse kargocu ne yapsın çizildi diyorsunuz düzgün havalı naylona koyarlarsa sürterek götürse dahi çızılmazda kırılmazda. Hep suç kargocularda değil yani!

   Yorum Yap
 36. Bengü

  Kargom teslim edildi gösteriyor ama ben teslim falan almadım. Arıyorum halen bir cevap yok!

  Yorum Yap
 37. İlknur

  trendyoldan aldığım bir ürünü hergün aras kargo takipten takip ettim ve kargo yolda yazıyordu.bugün gelen bir mesaşla şok oldum.kargom 15 gündür kargoda beklemiş almadığım için geri iade edilmiş . bu nasıl bir sorumsuzluk.böyle bir kargo firması olamaz olsun….

  Yorum Yap
 38. Erdoğan ÇELENK

  6 gündür kargomu bekliyorum ancak kargon hiç bir türlü gelmiyor o kadar kıdemli personelleri varki evin önünden geçip adresi bulamıyorlar şubeye gittiğimde ise personel hiçbir türlü yardımda bulunmuyor kargom 14 temmuzdan beri gelmiyor ordu boztepe şubesi

  Yorum Yap
 39. Sümeyra DAĞLI

  Parfümleri kırıp bir de kutuyu elimize verip ürünü dört dörtlük getirdik mi oluyor ya işinizi düzgün yapmaya davet ediyorum sızı iki seferdir Farmasi ürünleri kırıp getiriyorsunuz ayıp ayıp

  Yorum Yap
 40. ilhan yolcu

  gönderdiğim marğo geri geldi nedeni adres bulunamamış yurtiçinin bulduğu adresi aras bulamıyor üstüne üstlük birde yapamadıkları iş için benden 28 tl aldılar.

  Yorum Yap
 41. Nurdan yasar

  01.07.2020 tarihinde silivri şubeden adresime gelmiş ve ben teslim almamış. Yahu hiç kimse gelmedi de teslim de almamış.

  Yorum Yap
 42. Medet Zeki METİN

  30.06.2020 de Balıkesirken çıktı görünen kargom bu gün (02..07….) dahil ulaşmadı, üstünüze iki farklı kargo şirketinden alışverişlerim geldi. Anlamıyorum neden bu kadar geç geliyor. Şikayetimi n11 e de ileteceğim ve sizinle olan hiç bir ihtiyacımı almayacağım.

  Yorum Yap
 43. Nuray

  ben trendyoldan 8 haziran ‘da termos aldım aras kargo getirmedi hiçbir siparişim elime ulaşmadı ben böyle kargo görmedim bundan sonra aras kargo ile bağlantısı olan firmadan alışveriş yapmamaya karar verdim

  Yorum Yap
 44. Süreyya

  Trendyol’dan hediye ürün aldım ürün 22sinde sözde gelmiş ulaşılamamış onun için geri dönmüş herhangi bir arama ya da mesaj atılmamış olup 25ınde kargo şubesine alınmaya gidildiğinde geri gönderildiği söylenmiş adı üstünde hediye hediye aldığım kişiye bilgi mı vermeliyim ne demek ulaşamadı deyip mesaj atmadan aramadan urunu geri göndermek Trendyol’dan bakmış olmasam kargonun gönderildiğini teslim edilmediğini bile öğrenemeyecektm ve üstüne üstlük telefon numaralarına cevap vermiyorlar böyle bir kargo görmedim rezalet

  Yorum Yap
 45. Adem

  Sinop Gerzeden 19.06.2020 de teslim edilen kargomuz 25.06.2020 tarihinde henüz elimize ulaşmamıştır.

  3 gündür yapılan telefon görüşmelerinde sekreterler herhangi bir şekilde şube müdürü ile irtibata geçirmediler. Aras kargoya bu çalışmalarından dolayı teşekkür ediyoruz. İnşallah kargomuz gelirse ürünlerimizin satısına başlayıp ekmek paramızı kazanmaya çalışacağız.

  Yorum Yap
 46. Hatice

  Allah bildiği gibi etsin bu aras kargoyu

  Yorum Yap
 47. Aysel Karaca

  Aras kargodan çok şikayetçiyim. Hem kargomu getirmediler hemde kırmışlar un ufak olmuş. 😡

  Yorum Yap
  1. Mücahit Süer

   Aysel benim kargomu da kırmışlar siz ne yaptınız?

   Yorum Yap
 48. RAHMİ ÇAKIR.ZONGULDAK.

  insan bir telefona bakmazmı zonguldak şubesi.

  Yorum Yap
 49. Ebru

  525073129626 takip no’lu Kargom İstanbul Tuzla Orhanlı Tepeören Aras Kargo şubesinden dağıtıma çıkarmadan kabul edilmemesi nedeniyle gönderi iptal edilmiştir dendi. ve iadeye gönderiliyor kargom bana ulaştırılmadı!

  Yorum Yap
 50. nilay

  Kargomu getirmişler yokmuşum gelmedi kabul etmemişim gelmeyen kargoyu nasıl kabul etmedim onuda anlamadım

  Yorum Yap
 51. DURUKAN TEKSTİL

  Durukan tekstil kargolarını eskişehir 2 eylül şubesi esnaf sarayının kargolarını teslim etmiyor kargolar geri iade ediliyor müşterilere kargonuz yok deniyor ve iban numarası veriyoruz kargonuz geri iade oldu deniliyor.

  Hem gidiş hem geliş parasını ödüyoruz artı müşteri kaybına sebep oldular müşteri hizmetlerinin tele fonları hep meşgul telefonu açan yok buna nasıl bir çözüm bulacaksınız bir değil iki değil kendice bahane üretiyorlar.

  Yorum Yap
 52. Ejder Özavcı

  24 saatte teslim yazıyorsunuz perşembe günü verilen kargo İstanbul dan İzmire gelmiyor lütfen kargomu gönderin

  Yorum Yap
 53. İclal

  Aras kargo ile gelen ürünümü teslim almak için 100 TL veriyorum kapıya gelen kişi 30 TL veremiyo bozuk parası yokmuş yani kart ile çek doyorum nakit dio gelen ürünümü kapıdan teslim alamadım yani bozuk para nasıl olmaz

  Yorum Yap
 54. Dilek

  Erzurum’dan bir kargom 6 güne geldi gönderilen ürün tere yağıydı. 6 gün sonra elime ulaştığında ise tere yağı erimiş acılaşmıştı. Gıda ürünlerinin daha çabuk gelmesini özen gösterilmesi gerekiyo. Birdaha Aras kargoyu kullanmicağım, kimseye de tavsiye etmiyorum. Hakkımı da helal etmiyorum.

  Yorum Yap
 55. Egemen

  Ya telefonla ulaşılamıyor hiç bir şekilde süs olsun diye mi telefon koydunuz. İnsanları mağdur etmeyin!

  Yorum Yap
 56. Elvan

  Bir ay oldu ya sipariş vereli bu ayın 4ünde bir ay olacak nasıl iş yapıyotsunuz iletişim sıfır takip yapamıyorum kimseyle muhattap olamıyorum dikkate alan yok

  Yorum Yap
 57. Aslı

  15 gündür kargom teslim edilmiyor hadi bayram araya girdi yoğundur diyorum bir bakayım ki adres yetersiz, sorunlu kargo gibi sebepler yazıyor tarafımıza teslim edilen bir şey yok o kadar telefon numarası bırakıyoruz zahemt edin de bir arayın kaldı ki tüm kargolar adresi bulup teslimat yaparken siz nasıl bulamıyorsunuz

  Yorum Yap
 58. Filiz

  Ürünümü 12 gündür bekliyorum sırf mağduriyet yaşanmasın diye evden çıkmadım kargom eve bile gelmeden kargo durumuna baktığımda geri iade için bekliyor yazıyor gerçekten böyle bi çalışma etiği yok insanların hakkına giriliyo ürün aldığım yerlere ilk önce hangi kargoyla çalıştıklarını soruyorum

  Yorum Yap
 59. Ali PAÇAL

  Flo dan aldığım ürün ile ilgili olarak 27.05.2020 tarihi de kargonuz şubeye ulaştı mesai saatleri içinde teslimat yapılacaktır doye sms geldi.

  01.07.2020 tarihine kadar kargo gelmeyince şubeyi aradım. Adrese teslimat olmadığını şubeden almam gerektiğini ve son gün olduğunu gün içinde alınmazsa geri gideceğini söylediler.

  Şubeye gidip neden bilgi verilmediğini sorduğumda sms bilgi ücrete tabi onun için bilgi verilmedi dendi. Adrese teslimat yok ise neden mesai saatlerinde teslimat yapılacak diye sms atıldı dediğim zaman cevap verilmedi.

  Yorum Yap
 60. günseli

  15.05 de verlen kargo 28 mayıs oldu gelmedi.

  Yorum Yap
  1. Eftal TAŞÇILAR

   Aras kargo sitesinde alıcıya teslim olarak gözüken kargom maalesef tarih 30.05.2020 olduğu halde teslim edilmediği gibi müşteri hizmetlerine de ulaşmak mümkün değildir.

   Yorum Yap
 61. Esin

  Teslim edildi mesajı geldi ama teslim edilen hiçbir şey yok

  Yorum Yap
  1. Fulya

   19 çıkan kargom bugün 31 hâlâ yok. Merkezi aradım kaç defa yarın elinizde dediler hala yok. Sonunda teslim edilemedi diye bir msj aldım. Bu ne saçmalık böyle yaaa

   Yorum Yap
 62. Esra

  Aras kargo tövbe ettim artik kac haftadir kargom gelmedi arıyorum sürekli meşgul insanları magdur ediyolar

  Yorum Yap
 63. Selami GÖKSU

  Bir daha mı aras kargo aman bıktık okunan telefonda ki politikalarınızdan bir temsilde yetkiliye ulaşamadık

  Yorum Yap
 64. filiz

  kesinlikle dehşet ötesi iğrenç bir kargo firması. kargomu 15 gündür bekliyorum ve bu sokağa çıkma yasağı olan günlerde nasıl oluyor da beni evde bulamayıp kargoyu teslim edemiyorlar? aradığımda ise telefonu açıp ad soyad alıp meşgule atıyorlar ve tüm gün ulaşamıyorum. umarım bir daha asla işim düşmez aldığım ürüne lanet ettirdiler pişman oldum

  Yorum Yap
 65. Fadime

  Çalışma 0. 4 gündür ürünün kargoda arıyorum tel cevap vermiyorlar takip ediyorum müşteri ürünü kabul etmiyor yazıyor

  Yorum Yap
 66. Esengül

  kargom geldiği halde eve teslim etmiyorlar gittiğimde bir suru kargonun içinde nasıl bulacaklarını söyleyip vermiyorlar ayin 5 inden beri bekliom

  Yorum Yap
 67. BÜLENT

  13 mayıs elime geçmesi gereken ürün 15 mayıs oldu ve hala kargoda bekletiliyor ürün alırken aras kargo gönderimi olan mağazadan ürünü asla sipariş vermiyecem

  Yorum Yap
 68. Abdullah

  Teslimat yapmıyor. Alıcı kendim olmama rağmen bana hiç bir bilgi verilmeden Alıcı kabul etmedi deyip geri gönderiyorlar.

  Yorum Yap
 69. Halilcan

  Rezalet bir kargo 10 gün önce kargonuz kuryeye verilmiştir mesajı geldi adresime ulaşmadı yanlış adrese teslim edilmiş ikinci kargom hala kuryededir diyolar bi kargo 10 günde gelmez arıyoruz aradığınız numara meşgul deniyor kapanıyor

  Yorum Yap
 70. Makbule

  Trendyol dan bir ürün aldım ağzı açık şekilde geldi ve üstelik başkasına teslim edilmiş gözüküyor. Eve getirdiklerinde ne isim nede imza istediler. Direk alın deyip gittiler ve saat akşam 9 du. Adıyaman aras kargo

  Yorum Yap
 71. Hayriye

  Kargomu getirmediler ve haberim olmadan iade edilmiş. Müşteri temsilcileriyle ya konuşamıyorum ya da yok telefon kesildi ya da türlü bahane uyduruyolar. Böyle şirket olmaz olsun!!!

  Yorum Yap
 72. Buket

  iki güne elinizde olur dedikleri kargo iki hafta oldu daha elime geçmedi telefonlar hep meşgul ilgisiz alakasız bi kargo yok sanırım önünden bile geçmeyeceğim kargo

  Yorum Yap
 73. Tuğba

  Adrese geldik yoktunuz hadi onuda geçtim bina girişinde arıyorlar gelip kargonuzu alabilirsiniz diye arıyorlar madem kapıya gelmiyorsunuz niye hizmet veriyorsunuz kafalarına göre dağıtım yapıyorlar.

  Yorum Yap
 74. Hüsamettin aksoy amasya

  Aras kargo amasya şübesinden hiç memnun değiliz

  Yorum Yap
 75. Fatma

  Mart ayının sonlarına doğru bir şey sipariş ettim nisanın 2 haftasına kadar gelmedi belkide daha fazla sonra arıyorum ulaşılmıyor hep meşgul ürünü aldığım yerden mesaj geldi kargonuz geri gönderildi ve PTT Kargo’yla gelecek adresinizi bulamamışlar dedi sonra diğer kargo hemen geldi getiren kişiye sordum adresimizi kolay buldunuz mu dedik adamda evet çok kolay dedi sonra 1 hafta sonra falan bir eşarp sipariş ettim nisanın son haftası falan maalesef yine gelecekti sonra 1 haftada geldi eşarbın rengi resimde görünmediği için geri iade yapacaktım yani buraya gelip eşarbı alıp aldığım mağazaya getirmesi gerekiyor tam 5 günden beri arıyorum telefonu açmıyorlar açtıkları zaman yarın geleceklerini söylüyorlar ama gelmiyorlar kesinlikle tavsiye etmem belki 5 gün içerisinde 100 kere aradım

  Yorum Yap
 76. Filiz

  Şu hayırlı mübarek günlerde bile yanlış söylemekten çekinmiyor aras kargo fethiye şubesi tlf acıyor tlf cevap vermedin taktirde adrese gelip zille basma tenezzülünde bulunmuyor ve geldik evde yoktunuz diyorlar bu karantina günlerinde evden bir kez dışarı çıkmadık 65yas ustu annem babam var ve yasak

  Yorum Yap
 77. Yasemin

  Eskişehir tepebaşı şubesindeki aras kargo çalışanları yalancıdır. 3 4 gündür beni oyalayıp duruyorlar sürekli gidip geliyorum hala kargom gelmedi kargom eskişehirde ama bir türlü bana verilmiyor müşteri hizmetlerini arıyorum orası da açmıyor nasıl bi şirketsiniz siz !

  Yorum Yap
 78. aylin

  telefon lar hep meşgul bir daha aras kargoyu kullanmayacağım

  Yorum Yap
 79. Kıymet VURGUN

  Ben didimde İstanbul aras kargoyla yiyecek gönderdim altı gündür hale gitmedi 70 TL için benim 1000tl lık yiyecekler mi çürütüler

  Yorum Yap
 80. mehmet akbaba

  kocaeli izmit aras kargo anıt park şubesini telefonla aylardır arıyorum kimse acmıyor telefnu ne biçim bir şirket burası

  Yorum Yap
  1. salime

   Berbat bir kargo asla çalışmam artik. 1 ay oldu urun yok. Tel. Cevap vermiyor. Gerekli yerlere şikayet edeceğim

   Yorum Yap
 81. Yasemin Bayram

  Kargoları zamanında getirmiyor teslim tarihinde getirmiyor bilgi verilmiyor kargom elime ulaşmadı

  Yorum Yap
 82. Ülkü

  aras kargoyla 65 yaşındaki ebeveynlerime acil bir kargo yolladım. didim ilçesindeki aileme dağ başında oturur muamelesi yapıldı, kargom ellerine ulaştırılmadı sebepse o adrese gönderim yokmuş!

  didim kargo şubesi ailemin evinden 5-10 km uzakta maksimum! madem kargocun oraya gitmiyor baştan bilmiyor musun aras kargo! ne ailem ne biz bilgilendirildik (ki bilgilendirme için ekstra ücret ödemiştik gönderimde), kargomuz bize geri gönderildi, paramız iade bile edilmiyor! olmayan hizmete para verdik, müşteri hizmetleri de çalışanlar da şikayet et madem diyor, çözmek yerine! rezilsiniz!

  Yorum Yap
  1. ülkü

   2 mayis teslim tarihli kargom gelmedi gelmediği neyse ama muhattap bulamıyorum sabahtan beri arıyorum hep meşgul diyor nasıl takip edeceğim nasıl bilgi alacağım eskişehir lületaşı şubesi telefonları neden hep mesgul

   Yorum Yap
   1. rabia

    aynı şey benimde başıma geldi benim kargom başkasımna gitmiş ve ilglenmiyorlar telefonları açmıyorlar siz peki kargonuzu alabildinizmi

    Yorum Yap
   2. Fırat

    Hocam çözüm bulduysanız banada haber verin kargom başka bir adrese gitmiş sürekli arıyorum meşgul

    Yorum Yap
 83. İlayda kuleyin

  20 yaşın altında olduğum için sokağa çıkma yasağım var kargomu eve getirebilir misiniz dedim biz o adrese gelemiyoruz cevabını aldım ama başka geliyor dedim o zaman kargoyu kullanmayın dendi şu süreçte bize çok yardımcı oldunuz gerçekten.

  Yorum Yap
 84. Seçil

  Kargom şubeye geldi dün ama mobil dağıtım gününde dağıtılacak diyor ben böyle bi saçmalık görmedim ilk defa böyle bir şey duyuyorum

  Yorum Yap
 85. Serkan

  14 de kargoya verildi 20 teslim olması lazım şubeye gidiyorum çok kargo var ayıramadık diyor böyle bir rezil kargo görmedim oda aras kargo dur kapatın yapmayın bu işi gerçekten bırakın mazarete gerek yok şube ne işe yarar Esenler sondurak şubesi

  Yorum Yap
 86. Zerruk küçükaslan

  Bir haftadır kargomu bekliyorum gelmedi köye hizmet verilmiyormus çok saçma bir sistem koydeyiz diye her şeyden mahrum kalmamlıyız üstelik şubeye bırakmışlar bu salgın varken nasıl merkeze gidip şubeden alabilirim acaba

  Yorum Yap
 87. Dilek

  Trendyol’dan sipariş verdim 13 Nisan 2020 tarihinde ve 15 Nisan tarihinde ikisini de teslim alamadım henüz, teslimat süresi 14-21 Nisan tarihlerini gösteriyor fakat 15 ve 16 Nisanda kargo takipten baktığımda alıcı kargoyu kabul etmiyor şubeden alacak notu düşülüyor 17 Nisanda ise alıcı adreste tanınmıyor notu. 19 Nisan da baktığımda ilk verdiğim sipariş için gönderici kabulü ile iade notu düşülüp kargonun yollandığı şubeye gönderilmek üzere yola çıktığı notu ile karşılaştım müşteri hizmetlerine bağlanamıyorum ve hiç bilgilendirme yok , umarım kargomu en kısa zamanda ulaştırırsınız Aras Kargo

  Yorum Yap
  1. Nisa

   Gelmiyor benimkiki de öyle yaptılar hediye almıştım annrme anneler günü geçti hala bekliyorum meğer bana getormeden tekrar alıcıya gönderilmiş kabul etmiyor musumbenim haberim yok :)

   Yorum Yap
 88. Büşra

  Evime en yakin esenler son durak şubesine gittim cuma saat 14.30 ürün iadesi yapmak istedim kapalıyız ürün almıyorum dedi. orda uzun siyah saçlı bir bayan vardı hoş olmayan tavrıyla müşterilere bağırıyordu.

  iademin son günüydü işlem yapmadılar bu yüzden para iadesi alamicam orada calisan terbiyesiz is bilmeyen bayandan ve bi orta yaşlı erkek personelden de sikayetciyim.

  bizimle böyle bağırarak konuşamaz isimiz olmasa zaten oraya gitmeyiz . Ne millete ürünlerini verdiler ne de iade aldılar. Aldıkları maaşı hak etsinler. müşterilerle de nasıl konuşulur adap usul bilsinler. Ben dahil bir çok kişiyi kendi keyifleri için mağdur ettiler çok yazık.

  Yorum Yap
 89. Şahin AYDOĞAN

  14 04 2020 tarihli kargom halen tarafıma ulaştırılmadı.

  Yorum Yap
 90. hasan

  Turkcell Superonline adına bir kargomuz vardı alım için dün kayıt oluşturduk fakat gelen arkadaş sormamış alınacak var mı diye gelen kargomuzda ahmet kişisine teslim edilecek yerine mehmete teslim etmiş var mı böyle bir saçmalık ya burası kocaman iş yeri Mersin Pozcu şubesini arıyorum şikayetimi dile getiriyorum biz sistemden göremiyoruz diyor bir daha soruyorum göremiyoruz diyor

  Yorum Yap
  1. Sinan

   Aras kargo Yahya kaptan şubesi , kargomu getirmediği halde, alıcı kargoyu kabul etmiyor olarak not düşmüş. Oysaki kargo hiç gelmedi

   Yorum Yap
 91. Elvan yalçinkaya

  Gaziemir aras kargo şubesinden sabah saatlerinde atandım kargo takipten kargomun ellerine ulaştığını öğrendim aramalarını görmedim daha sonra ben dönüp aradım ve 15 defa üst üste aramama rağmen müşteri temsilcisine sadece 1 defa bağladı açan hanımefendi sorunumn ne olduğunu bile sormadan bekletcem diyip kapattı ya bu kadar sorumsuzluk olmaz Bi daha asla sizi tercih etmycem bilginize

  Yorum Yap
  1. Handan

   Elvan ben de aradım telefonu açan bayan bir dakika söyleyip beni 45 dakika bekletti ve bunu 3 defa armamda yaptı üstelik kargom kayboldu bir daha asla bu kargoyu tercih etmeyeceğim.

   Yorum Yap
 92. adnan

  Arıyoruz dağıtımda diyor 4 gündür bekliyoz şubeden alalım diyoz kurye üzerinde deniyor!

  Yorum Yap
 93. Ayşe

  Bugün kargom gelmiş ne bir mesaj nede arayıp bilgi vermek yok. Açıklama kısmına alıcı kargoyu kabul etmiyor, sipariş adresinde size ulaşamamışlar diye not geçiyorlar. Güvenilir sitelerden alışveriş yapmış olmasak vay halimize.

  Yorum Yap
 94. Mehmet emin yavuz

  Urun teslimata cıktı gözüküp urunum gelmeden adrese müşteri kargoyu kabul etmiyor deyip getirmiyorlar nasıl bi kargo şirketi bu aras kargo kutahya kurumsal subesi

  Yorum Yap
 95. Pınar Sevindik

  Şikayetçiyim yalnızca bu güne özel değil bu sıklıkla yapılıyor gelip bulamadık diye kağıt bırakıp gidiyorlar arayınca da uğraşamam diyor kuryeci.

  Bugün de aynısı oldu diğer kargo şirketi kargoyu getirdi. Bu sorunu bir Aras kargo da yaşıyoruz artık yeter. Şikayet oluşturacağım Seydişehir şube

  Yorum Yap
  1. şahin

   Emirdağa kargo gönderdim giriş garantina altına alınmış niye söylenmiyor giriş olmadığı için kargo ellerine geçmedi boşa para verildi

   Yorum Yap
 96. fatma

  kilis aras kargo şube olarak çok kötü çalışıyor teslimatlar eve getirilmiyor gelin alın diye mesaj atılıyor mesaj yollanılan numaraya ve iletişimi numatssına cevap verilmiyor gelen eşyalar kontrol ediliyor

  Yorum Yap
 97. hakan kozdereliler

  24 desi 5 kg fiyat 135 tl böyle kargoculuğun allah belasını versin.emi aras kargo..

  Yorum Yap
 98. Damla

  aranmadan şubeye dönüyor kargolarimz kapıda ödeme ödüyoruz sonuçta boşuna mı Samsun Bafra aras kargo bir çözüm bulunmasını rica ediyorum

  Yorum Yap
 99. İrem

  Aras kargo tarafından sorun yaşıyorum. 2 defa oldu aynı siparişi beni aramadan geri dönüş yaptılar üstelik parayı ödediğime rağmen

  Yorum Yap
 100. Murat

  İlke ve misyonuna uymayan tek kargo şirketi yazıklar olsun ank dan Niğde’ye 2 günde geliyor çok sorumsuz bir şirket çalışanlar lakayt

  Yorum Yap
  1. kadriye

   Zonguldak Aras kargo şubesi yazıklar olsun size..Siparişimi getirmiyorsunuz üstüne bide internetten alışveriş yapmayın o zaman dedirtiyorsunuz.

   Yorum Yap
 101. Fatma Doğru

  Kargom bana teslim edilmediği ve aranmadigim halde teslim edildi yazıyor.Kimse de yardım etmiyor yönlendirip telefonları kapatiyorlar suratıma.

  Yorum Yap
 102. Mustafa

  12.3 6tl tutan kargo 14.50 tl almışlar helal olmasın disiplinsiz bir firma allaha havale ediyorum

  Yorum Yap
 103. fatma

  aras kargo sürekli getirdim diyip getirmemezlik yapiyor ariyolar acamiyoruz die drek subenize götürülüyor surekli bu sorunu yaşıyorum

  Yorum Yap
 104. Yusuf kuz

  Neden kargo firmaları müşterilerinin telefonlarına bakmıyor hatlar gel menkul deniliyor kargo takibine bakıyorum şubeye geldimi diye sorucam kargonuz şubenize gönderildi diye yorum var bu kadar saçma birşey olamaz

  Yorum Yap
  1. Suna

   Bu kadar işini düzgün yapmayan bir firma daha görmedim

   Yorum Yap
 105. Ümüs

  Kargom Kahramanmaraş afşin şubesine 2 günde geldi. Fakat kargo afşin şubesinde 4 gündür bekliyor. Yarın yılbaşı olduğu için yarında elime ulaşamayacak. Oldu 5 gün. Telefonları arıyorum açmıyorlar.

  Bir kere ya sadece bir kere kargoyu zamanında getirin. Sorumsuzlukta Kahramanmaraş afşin şubesinin üstüne yok. Benim kargom sürekli şubede beklemek zorunda değil. Kurye eksikliğiniz varsa bunu müşterilere yansıtmaya hakkınız yok. Size güvenmekte hata yaptığımı bir kere daha fark ettim. Eğer Kahramanmaraş afşinin aras kargo şubesi kargomu getirmezse bizzat genel müdürlüğe dilekçe yazacağım.

  Yorum Yap
 106. ESİN

  Aras kargo nasıl bir işletme yani ulaşmak mümkün değil madem telefonu açmayacaklar neden iletişim numarası var diye telefon kullanıyorlar Ceyhan şubesi asla açmıyor hiçbir zaman telefonu kargo ulaşmaz msj gelir Kargo gelmez telefonla ulaşmak asla mümkün değil.

  Yorum Yap
 107. Zehra

  Sürekli meşgul beye ulaşılmıyor diyor ne kadar saçma

  Yorum Yap
 108. Eylül

  4 gün boyunca ürünümün ellerinde bulunduğu mesai saatleri içerisinde teslim edileceği mesajı aldım daha sonra aradığımda ürünüm iade edildiği öğrendim ve kimse bana yardımcı olmadı ürünüm gelmedi ve iade edildi kargo tarafından reşmem mağdur edildim

  40 yıllık bir firma bilmiyorum bu kadar basit bir hatayı nasıl yaparlar müşteri ile iletişimi 0,bilgilendirme çok yanlış, ürünümü çok severek almıştım.

  Yorum Yap
 109. erol

  Kargom önce ikitelliye geliyor, oradan kocasinana gönderiliyor. Kocasinan benim bölgem değil diyip ikitelliye geri gönderiyor.ikitelli bu sefer şirinevlere gönderiyor.

  Şirinevlerde gece 00.00 da müşteri kargoyu kabul etmiyor diyerek getirmiyor şubede bekletiyor.her seferinde ( 10 kez bunu yaşadım) bu oluyor.böyle işleyen bir sistem olabilir mi?

  Kocasinana gidip almaya çalışıyorum vermiyorlar yardımcı olmuyorlar. şirinevlerden 3 -4 gün sonra rica minnet alıyorum.alışveriş yaptıgım tüm firmalara diğer kargo ile çalışmamalarını tembihledim.

  Bu şubelerde işgüzar ve işini sevmeyen gün geçiren personeliniz çokça..dünde şikayet için telefonla başvurdum.ilgileniyoruz mesajınız geldi.arkasından sistem takibe gece 00.00 da alıcı kargoyu kabul etmiyor notu girilmiş.

  Valla helal olsun..ne diyeyim.aymazlığında bu kadarı..pes..Müşteri hizmetleri telefonunuz aramaları otomatik kapatıyor.

  Yorum Yap
  1. Meryem ŞEN

   19 Aralık 2019 tarihinde adresten alım için kurye talep ettim. Gün içinde gelinip alınacağı söylendi. Bugün tarih 25 Aralığı göstermesine ve defalarca arayıp kayıt yenilememe rağmen hala gelinmedi. Sürekli internet alışverişi yapan biri olarak ilk kez böyle bir mağduriyet yaşıyorum.

   Yorum Yap
 110. şahin

  adıyaman kargo şubelerinizi denetleseniz iyi olur çünkü çalışan eleman hiç laftan anlamıyor telefonla arıyorsun cevap almıyoruz. cevap verirken de bi dakika bekle diyor ondan sonra bekliyoruz ki cevap versin

  Yorum Yap
 111. Gülşah

  Aras Kargo çalışanı kargomun geldiğini bildirmedi ve kargomu başka birine vermiş. Böyle bir firmanın böyle bir hata yapması olacak iş değil!.

  Yorum Yap
  1. Şeyma karabıkcı

   Tek kelimeyle berbat Gaziantep Karagöz şubesi kargoyu 10 gündür bekletiyorlar alıcı kabul etmiyor diyerek eve bir defa bile gelmediler kendi kafalarına iade etmişler bu bir değil iki değil 7 8 defadır aynı şey ya gelin alın diyorlar ya getirmiyorlar aldıkları 8.90 kargo parasını helal etmiyorum.

   Yorum Yap
 112. Melike

  bizim kargomuz 2 aralıkta gelmiş biz kargoyu istememiş iade etmişiz eve gelen zili çalan yok hasan tahsin şubesi bu getiren de y*** isimli kişi arıyoruz telefonu suratıma kapatıyor bu nasıl iş ya!

  Yorum Yap
 113. Sema

  Aras kargo kargomu getirmedi takipden baktım adres yanlış diyor getirmemek için napacaklarini şaşırdılar arıyorum cevap yok yada tel meşgul diyor

  Yorum Yap
 114. Arda Aslan

  Hatay İskenderun Şehitpamir şubesi: 8 gündür kargom gelmedi 29 kasım onlara ürün geldi ama Bugün 4 aralık ve hala bana kargom gelmedi arıyoruz açmıyorlar herhangi bir iletişim yok!

  Yorum Yap
 115. Gülsüm

  Bütün günlerde açık olan bir ofise kargo gelirde nasıl kabul edilmez o gelen kargo. Yaptıkları aptallık ve mağduriyet karşında kimsede sorumluluk sahibi değil. Onca şikayete rağmen çalışanlara çeki düzen verilmemesi çabası. Allah sizi bildiği gibi yapsın ne diyim size nee

  Yorum Yap
 116. İnci

  Kargomu eve getirmiş gibi yapıp getirmiyor iade talebi yapiyolar. Sürekli aynı sorun. Neden getirmiyorsunuz diyoruz evde bulamadık bahanesini uyduruyolar

  Yorum Yap
 117. Feray

  Şöyle yorumlara bakıyorum da hep telefonların açılmaması iletişimi duman yoluyla kuracağız galiba

  Yorum Yap
 118. Meltem

  Benim ürünüm toplam 74,80 iken 81 TL alındı sebebini ne olabilir.

  Yorum Yap
 119. İbrahim ÇELİKER

  aras kargo diğerlerine göre iyidir diğer kargolarla karşılaştırma yapın fiyatı gayet diğerlerine göre uygun antepten ankaraya geçenlerde paket gönderdim 2 günde eline ulaştırdılar.

  Burada şubede çalışan arkadaşı önceden tanımazdım şubede içerisinde tanıştık arkadaş olduk çalışan bayanlarda olsun ne zaman kargo göndersem saygı sevgiyi hiç eksik etmezler sağ olsunlar.

  Yorum Yap
 120. Ersin

  Alıcı ödemeli kargo gönderiyorum alıcıya ulaşılmadan kargo geriye geliyor aradık ulaşamadık diye yalan söylüyorlar kargonun gidiş geliş bedelini ödemeden teslim alamazsınız diyorlar

  Yorum Yap
 121. mahir

  bugün aras kargo teslimatımız numara eksik diyerek şubeye yollanmış. işin ilginç tarafı 4 ürün siparişimizin sadece aras kargandan olanının numarası eksik . bizde yedik. Yer perge caddesi şubesi muratpaşa antalya

  Yorum Yap
 122. yaren

  Apartmanımızın kapısı bozuk açık durumda olduğu halde zile bastık kapıyı açan olmadı diyip gitmişler bu nasıl bir şey ya asla tavsiye etmiyorum!

  Yorum Yap
 123. selçuk

  09.10.2019 tarihinde evden olduğum halde evde olmadığından şubeye bırakıldı diye kargo takibinde yazı çıkıyordu 10.10.2019 tarihinde müşteri temsilcisi ile görüştüm gün içi geleceğini söyledi fakat saat 14:48 de düşen yazıda ben şubeye bırakın oradan alacağım demişim. buseferde ben şubeden almak istemişim diye not düştüler. herhalde adrese teslimat yapmak bey efendilerin zoruna gidiyor.

  Yorum Yap
 124. Mehmet Arapoğlu

  Güzeloba/Antalya şubesi işini düzgün yapmıyor. Eğer Aras Kargo’dan beklediğim varsa her seferinde sorun yaşıyorum. Destek hattından aldığım bilgiye göre en son beklediğim kargonun 2 iş gününde almam gerekiyordu 3 iş günü bitti hala gelmiyor. Destek hattına göre kargo hala şubede gözüküyor ama web’teki takibe girdiğimde “Kargonun kabul edilmemesi nedeni ile teslim edilememiştir” yazıyor. Ofis adresine gelecek olan kargo nasıl teslim edilemez. Yine destek hattının verdiği bilgiye göre bu yazı sistemsel otomatik yazılıyormuş. Bu durum ancak şunu anlatır. 2 iş gününde teslim etmedikleri için kanuni sorumluluktan kaçınmak için bu tür yazıyı yazıyorlar. Kanun karşısında da kolaylıkla “biz adreste kimseyi bulamadık” diyebiliyorlar.

  Yorum Yap
 125. Asya YILDIRIM

  Aras kargo izmir ulukent şubesinden şikayetçiyim dün teslim edilmesi gerekirken kargom hala teslim edilmedi.ayaklarınamı gitmem lazım illaki? Tel açılmıyor hiçbir şekilde şikayetçiyim

  Yorum Yap
 126. serkan

  kargom teslim edilmedi cumartesi günü bütün gün bekliyen eve gelindi bulunamadı evde biri varken yanlış söylüyorsunuz onu yapan evliya çelebi bakan kurriye.

  Yorum Yap
 127. Faik

  Acıpayam Şubesi adrese teslim etmiyormus. O zaman adrese teslim şeklinde ödeme yapmayalım.. insanlar işini yapmıyor. Neden mahalleye giremiyorlar.

  Yorum Yap
 128. Deniz

  Bugün eve mahkum olduk Kargo gelecek diye iki kefa Trabzon of şubesini aradık dağıtıma çıkacak dendi hala bekliyoruz hayır yani bilsek nezaman gelecekte boşuna beklemesem yapacağım işleri erteledim nedir bu yaptığınız

  Yorum Yap
 129. Gülsüm Korkmaz

  Osmaniye şubesi Aras Kargo’dan şikayetçiyim dünden kayıt oluşturdum kargomu alacaklardı Benimle konuşan bayan yarın sabah alacaklar kargoyu dedi ve hala almadılar baz önce aradım kalkmış bana diyor arkadaşlar o güzargahı geçtiler yarın alacaklar bildiğiniz oyalıyorlar ben zaten dünden kayıt oluşturmuşum sistem de görmüyorlar mı bunlar kargomun alınacağını kendi hatalarını örtbas etmeye çalışıyorlar bugün muhakkak almaları gerek diyorum bugün alamazlar diyor yarın alabilirler orada ki bayandan da şikayetçiyim yetkililer gereğini yapmalarını Rica edeceğim şu an çok sinirlendim 1 haftadır kargom bekliyor

  Yorum Yap
 130. Rahime

  Aras kargo kargom aras günaydın la aracın önünde aktarmasız 20 lira fiyat farkıyla götürecektir fakat ürün aracın arkasında oradan oraya nasılsa giderek aktarmalı gönderilmiş ürün şubeye patlamış kırılmış bir vaziyette ulaşmış şikayetciyim aras kargodan zararımız karşılanmasını istiyorum

  Yorum Yap
 131. Rengin nur

  Sizin kadar kötü bir firma görmedim ben dakikalarca kapı önünde beklettiniz sonra kargomu vermeden gittiniz! Oyuncak mıyım ben?! Benimle bir de sen diye hitap etmeniz asker arkadaşınız mıyım da sen diye hitap ediyorsunuz? Kargom iadeye gidiyor sonra beni arama yok bana mesaj atmak yok 60 TL daha verdim sizin yüzünüzden! 1 kargo getirmediniz yazıklar olsun!

  Yorum Yap
 132. Bursa Osmangazi Gazcılar Aras Kargo Şubesi

  Mrb. Ben bir kamu görevlisiyim ve iş yoğunluğu nedeniyle çoğunlukla internetten alışverişi tercih etmekteyim. Ancak lanet olsun ki alışveriş yaptığım siteyi seçme şansım olmadığı durumlarda böyle sorumsuz firmalarla cebelleşmek zorunda kalıyoruz.

  Adalaet Bakanlığına bağlı bir kamu kurumunun cezaevinden tahliye olan şahıslar ve suçlu şahıslarla çalıştığı, resmi kurum olması ve personelin güvenliği nedeniyle Bursa Osmangazi Gazcılar Aras Kargo Şubesince 12:00-13:00 saatlerinin öğle arası olduğunun bina kapılarının kilitli olduğunun bilindiği halde sırf geçiştirmek ve işlerini savsaklamak adına gönderiler 12:00-13:00 saatleri arasında ve personel yemekteyken getirilmektedir.

  Böyle bir durumda 12 den önce aranıp kişiye haber verilse belki o gün yemeğe gitmeyip gönderiyi teslim alacaktır ancak bu da yapılmadan bina kilitli ola ola biz geldik yoktunuz gelin kargonuzu teslim alın denmektedir. Kargo şubesi arandığında 0 549 776 79 68 nolu telefondan personele durum açıklanıp rica etmeme rağmen biz gönderilerimizi kendi programlamamız dahilinde gönderiyoruz tekkrar gönderemeyiz diyorlar.

  Yorum Yap
 133. nurgül

  Neden ürünüm elime gecmedi daha istanbul dan geldi merkezden 10 dk yerden gelemedi açılmayacak sa telefonlar boşuna numara koymayin ekrana

  Yorum Yap
 134. Mehmet

  Kayseride aras kargoda şoförlük yapan kişi vatandaşı sürekli tersliyor tartışıyor kullandığı arabanın plakası 38f*373 bu şahsı uyarin. Yoksa çok dayak yer

  Yorum Yap
 135. Esra

  Cumartesi n11den 2 ayrı ürün aldım. Biri sürat kargoya biri aras kargoya verildi. Aras kargoya verilen ürün sürat kargoya verilen üründen 3 saat önce verilmesine rağmen en geç dün elimde olması gereken ürün bugün daha şubeye bile ulaşmamış. Yapamıyorsanız bırakın bu işi

  Yorum Yap
 136. Eren

  Kargom ilk başta 18/05/2019 tarihinde gelecek dendi. 18/05/2019 da aradığımda 20/05/2019 da gelecek dendi.

  Yorum Yap
 137. Fırat BOLULU

  Aras kargo diğerlerine göre işini en iyi yapan kargo siz bir de diğerlerini görün de ondan sonra anlarsınız

  Yorum Yap
 138. Abdurrahman tilki

  Artık asla Aras kargo ile işim olamaz ve herkesi uyaracağım bir esnaf olarak 10 günü geçti hala kargom teslim edilmedi çünkü başka bir yere vermişler ve beni oyalayıp duruyorlar!

  Yorum Yap
 139. Gönül Karaca

  Kargonun geldiği 3 iş günü olduğu halde evdeydim evde bulunamadı aranmadı yazıyor ve bugün Kocaeli Gebze ıssıkgöl şubesini aradığımda aramışsınız burda öyle yazıyor denildi

  Yorum Yap
 140. bilge

  ARAS KARGO 12.03.2019 tarihinde verdiğim siparişi beni aramadan 15.03.2019’da sitedeki açıklama bölümüne teslim edilemedi yazıp, ertesi gün yine beni aramadan tekrar teslim edilemedi diye yazmışsınız. Ben tesadüfen kargom nerede diye bakıp teslim edilemediğini görüyorum ve aradığımda aradık ulaşamadık, telefona başka bir görevli çıktı yine sonuç yok! böyle bir şirket görmedim gerçekten neresi varsa şikayet edeceğim.

  Yorum Yap
 141. Hatice ela

  Trendyoldan yapmış olduğum alışveriş 2 farkli kargo şeklinde gönderildi. 1.si 8 subatta bana teslim edildi fakat farkli birine teslim edilmiş görünüyor. 2. Kargo ise 11 Şubat’ta bana teslim edilmiş görünüyor fakat teslim edilmedi. Bulunduğum yerdeki şubesinden 2-3 kere arayıp ısrarla teslim edilmiş olabileceği söylendi. Kabul etmediğimde farkli numarayla tekrar arandım ve tek kargo ile gelmiş olabileceği söylendi kabul etmediğimde 8 Şubat ta teslim edilen sisteme geç girildi o yüzden 11 Şubat görünüyor dendi. Kayıp olan kargomu ısrarla sorduğumda yasal haklarını kullanacaklarını şikayetçi olacaklarını söylediler. Kargom kayıp ve suçlusu ben oluyorum!

  Yorum Yap
 142. Sevim

  Perşembe gününden beri oyaliyorsunuz beni bugün gelecek kargonuz diye diye bikmadiniz Çarşamba oldu hala yok kargom yazıklar olsun size Aras kargo

  Yorum Yap
 143. Murat YILMAZ

  aras kargo kargoların arasında bir numaradır orayı diğer kargolara değişmem işini düzgün yaparlar kuryeleri müşteri ile ilgilidir zamanında teslimat yapılır daha ne olacak ben severim arası diğerlerine göre daha düzenlidir

  Yorum Yap
 144. Hakan tekin

  Araz kargo 21.02.2019 kars selim verilen kargo 3 gündür gelmedi dikmen şubesinde görüştüğüm halde tereyağ erir se bunun masrafını kim karşılayacak bunda sonra araz kargo ile çalışmam

  Yorum Yap
 145. Zeyren

  Karışıklıkla Aras kargoya verildi herhalde.. kargo takip nosu giriyorum bilgi Yok diyor kargomu takip edemiyorum kaç gün oldu gelmedi arıyorum şube cevap vermiyor sevmvmiyorsanız bu işi yapmayın

  Yorum Yap
 146. Muammer

  İnternetten pazar günü alışveriş yaptım pazartesi Aras kargo ile gönderiyoruz dediler.aras,tan hiçbir bilgilendirme yok takip no yok Perşembe günü Aras kargo şubeyi aradım ismimi verdim tamam gönderiniz gelmiş dediler.

  Cumartesi günü gelsem alabilir miyim dedim,gel saat üç,e kadar açığız alabilirsiniz dediler,cumartesi saat 12,30 da şubeye geldim,takip numarası sordular dedim yok gönderilmedi isimden baktılar tamam gelmiş fakat sistem kapalı veremeyiz dediler,dedim ben sizi aradım öyle geldim,yanlış bilgi verilmiş şimdi bulamayız dediler.

  Ben başka ilçeden bunun için geldim koca bir günümü heba ettim,bunun sorumlusu kim,cevap,yok,genel merkezi aradım durumu anlattım aynı şey sistem 12,den sonra kapalı veremezler,e ne olacak şikayetini oluşturalım size dönüş yapılacak,tamam dedik ne dönüş olmadı!

  Yorum Yap
 147. Elif

  Sürekli evde olduğum halde nedense kargo bana ulaşılamıyor oda yetmezmiş gibi ben ürünüm nerde diye arayıp sormasam bilgilendirme yapmayı akıl bile edemiyorlar ne zaman sipariş versem evime gelmiyor gidip kargodan kendim teslim alıyorum sürekli madur oluyorum tercih etmek zorunda kaldığım için bu çektiğimiz nedir yahu

  Yorum Yap
 148. Ilker

  ne sirket sahibine ulaşabiliyorum ne kargoma babasının hayrına getiriyorlar sanki ama gerekli yerleri bulup gerekli kisileri sikayat edeceğim.

  Yorum Yap
 149. ahmet

  kurye kargoyu teslim edip ücreti almamış yaklaşık 2 saattir parayı teslim etmek için bu saçma sapan aras kargo şubesine ulaşmaya çalışmıyorum sürekli meşgul çalıyor. ben yoruldum siz beni arayın ulaşırsanız ücretinizi alırsınız ben elimden geleni yaptım para teslim edicem diye delirttiniz iki saatir.

  Yorum Yap
 150. Çiğdem

  Aras kargo kadar berbat bir kargo şirketi olamaz nezaman bir ürün alsam sürünüyorum elime asla ulaşmıyor ya gidip şubeden almak zorunda kalıyorum yada ürünüm geri gidiyor herzaman evde olan birisiyim ama nedense asla ulaşılamıyorum diğer kargo firmaları evde bulamazlarsa arıyorlar fakat Aras kargodan ne bir msj ne bir not ne arama bu durum sürekli tekrarlıyor ve mecbur kalmadığım sürece artık tercih etmicem çevremede ettirmicem

  Yorum Yap
 151. Özgür

  8246037202143 nolu kargom Hızırbey şubesi tarafından evde olduğum halde iade edilmiş teslim edilmeden. Bu ikinci oluyor aynı ürün yine daha önce evde olduğum halde iade edilmişti. Amaç ne bilmiyorum gönderici firma ile adresi de numarayı da teyit ettim sorun onlardan kaynaklı değil. Bu kadar saçma bir iş görmedim. Şubeyi aradığımda da kimse açmıyor telefonu. Gerçekten rezalet bir iş yapıyorsunuz. Hani böyle zor bir yer olsa anlayacağım kadıköy ün en işlek caddesi üzerindeki bir adrese kargo teslim edemiyorsunuz. Bırakın bu işi. Ayrıca 444 2552 yede ulaşamıyorum.

  Yorum Yap
 152. can

  8099496987293 gönderi numaramla hepsiburadan istediğim malzemem 28.1.2018 tarihinde transfer şb varış şubesine gidiyor deniyor. Bugün 29.11.2018 tarihinde bakıyorum. hiç transfer edilen şb hiç hareket etmeden ve malzemem aras Toros şb de olduğu halde 30.11.2018 tarihinde teslim edilemeyecek deniyor. Telefonlara cevap vermiyorlar bu nasıl anlayış bu nasıl kargodur. Bundan sonra internette alacak olduğum malzeme eğer ki aras ile gönderiliyor deniyor ise iptal veya malzeme almayacağım.

  Yorum Yap
 153. Hasan

  Kargoyu 4 gündür arıyorum her gün yarın arayın diyorlar her gün arıyorum ve bugün oraya dagitimimiz yok diyorlar gelin alın diyorlar gelip alsam ben niye kargoya vereyim zaten bu kadar SORUMSUZ bir kargo görmedim

  Yorum Yap
 154. Alper

  Hiç güzel bir kargo değil ben böyle kargo ilk kez gördüm 1 haftadır kargom gelmedi ve istanbul kartal atalar şubesindeki telefonu kimse açmıyor iki gündür arıyorum kimse cevap vermiyor oyaladılar memnun değilim hiç

  Yorum Yap
 155. ertan çil

  diğer kargolara göre aras kargo iyilerden diğerlerinde sorun yaşıyordum aras ile kafam rahat tavsiye ederim.

  Yorum Yap
  1. şerafettin

   aras kargo metro şubesini tavsiye ederim

   Yorum Yap
 156. Ümmühan

  Aras kargo nasıl bir kargoymuş ya şikayet etmek istiyorum ama karsıma bir tane canlı çıkmıyor her seferinde sorun yaşatıyor maalesef karşı taraf aras kargoyla yolluyor her defasında sinir krizi geçiriyorum kapatsınlar islerini yapmıyorlar

  Yorum Yap
 157. Rabia

  Kargom 15/gündür gelmedi hergün mesaj atıyorlar paketiniz şubemizde bugün teslim edilecek diye ama onbeş gün oldu hala gelmedi böyle bir şey nasıl olur ya şubeye ben gittim almak için veremediler çay mahallesi şubesi.

  Yorum Yap
 158. Deniz yılmaz

  Aras kargo Suadiye şubesinden kargomu almaya gittim kargomu bulamadılar yaklaşık bir saat kaldım MÜDÜRÜN bir kızmadığı kaldı. Konuşma üslubu sıfır tabiri caizse tam bir eğitimsiz kadın tam bir cahil yaklaşık bir saat şubede kaldım elemanlarına kötü davranıyor.

  Yorum Yap
 159. Merve Doğan

  Saatlerdir İçerenköy Kristal şubesine ulaşmaya çalışıyorum ama ulaşamıyorum.Neymiş efendim iki kere kargom gelmiş ama evde yokmuşum!!! Kargom iade edilecekmiş. Bi çeki düzen verin kendinize çalışanlarınıza başarısızlık diz boyu.

  Bana kargom çıktığına dair ne bir takip numarası geldi ne de sözde bana ulaşamadıkları için kapımda bi kağıt hiç biri yok! Her seferinde aynı şeyleri yaşıyorum bir değil iki değil artık yeter!!!!

  Yorum Yap
 160. levent

  telefonlara bakan yok tümü buna dahil bundan sonra aras kargo terciğim olmayacaktır

  Yorum Yap
 161. İmdat Sevinç

  Kargom geleceği için tüm gün evde bekledim. Kapım çalınmadı. Şahısları aradım, bana kapıyı çaldıklarını, zilimin bozuk olduğunu söylediler. Zilimiz çalışıyor. Ben kendilerine kapıyı çalamadıklarını söylemek istememe rağmen telefonu yüzüme kapattılar.Aras kargo mobilyacı şubesi çalışanları terbiye eğitimi almalı.

  Yorum Yap
 162. İsmail nuroğlu

  n 11 den aldığım araç rüzgarlığını adres bulunamadı deyip mesaj atıp şubeden almamı istendi. aslında adrese gelmediler geldik bulamadık deyip şubeden alın diyorlar. aras kargo yanık,müşteriler bilmiyor zannediyorlar. ulan utanmazlar telefon var ne için aramıyorum? n 11 i arayıp siparişini iptal ettim.

  Yorum Yap
 163. neslihan

  Gelecekleri zaman aramazlar tekrar çıkış yapmazlar sen gidip şubeden almak zorundasın ve birde üstüne üstü kapıda ödeme ücreti vermelisin bu ne iştir ya

  Yorum Yap
 164. Ali

  1 haftada bir geliyorsunuz kiğı ya onada kargomu bırakmadan gidip abi bayram var gelmeyeceğiz ondan sonra diyorsunuz birde utanmadan, lafta beni aramışlar telefon hep açık arayan yok

  Yorum Yap
 165. meltem soylu

  5 gündür kargo gelecek marsa paket gönderseydim çoktan gelmiştir. bursadan çıkış yapan paket 1 haftadır çorumun osmancık ilçesine getirilmezmi ya arıyoruz telefonlara bakan yok yeterli hizmeti veremiyor 6 gündür bir insan bekletilmez

  Yorum Yap
 166. nagihan durmaz

  Aras kargo her zaman evde yoktunuz kargo teslim alınmadı msj ama gelmedi bir günü evde geçirdim sizin yüzünüzden şehitlik şubesindeymiş benim kargom nasıl alacam 3yasindaki 2 çocukla dolmuşa nasıl binecem. Allığın 30 liralık urun 20 tl taksi parasımı verecem

  Yorum Yap
 167. Belma

  Aras kargo eve gelmediği halde evde bulamadık diye mesaj atıyor hiç memnun değilim telefonada suçlu oldukları için bakmıyorlar

  Yorum Yap
 168. Mikail

  Apple X telefonumu Şubeden İstanbulda ikamet eden Akrabama gönderdim adres teslimi olarak gönderdim Fakat Aras Kargo telefonu elden başka bir kişiye teslim etmiş 12 gün geçmesine rağmen kimseden bir ses yok arıyorum tamam diyip donüş yapılcaktır diyir sallıyolar

  Yorum Yap
 169. Mert

  Mersin/Anamur Aras Kargo şubesi İntenetten sipariş ettiğim #89045512 ürünün teslimat tarihi 16-19 Temmuz olmasına rağmen hala getirmedi ürünü. Telefon açtığımda sürekli meşgul bilerek meşgulde bırakıyorlar telefonu. İntenetten kargoyu takip ettiğimde şubede gözüküyor ama getirmiyorlar.

  Yorum Yap
 170. Irem yavuz

  Aras kargo Korkuteli şubesinden şikayetçiyim kargom gelmedi diye gittim bana geri gönderildiğini söylediler niye arayıp bilgi vermiyorsunuz deyincede sessiz kalıyorlar evde olduğum halde yok olarak gösterip teslim edilemedi bilgisini veriyorlar

  Yorum Yap
 171. Feyza

  Aras kargoyu allaha havale ediorum. İşi bilmiyor bunlar

  Yorum Yap
 172. Pınar

  Aras kargodan bıktım sürekli sorun yaşıyorum ne arayan var ne gelen siteden kontrol ediyorum alıcı kabul etmedi yazıyor arıyorum telefonlara bakılmıyor bu işi düzgün yapamayacaksanız yapmayın insanları mağdur etmeyin

  Yorum Yap
 173. Simge Ece Gücüyener

  tekirdağ namıkkemal şube telefonlara bakmıyorlar

  Yorum Yap
 174. gökhan sağ

  Aras kargo ile 21 lira ödeyerek yaklaşık 100 gr lik bi paket gönderdim kapiya teslim olmasi gerekirken ne yola cikisindan ne takip numarasindan ne ulasacagi vakitten ne gonderenin ne alicinin haberi yok üstelik gonderdigim yere servisleri olmadigi icin alicinin haberide yok tabi reddedildi diye geri iade olup 21 liraya gonderdigim kargoya 34 tl iade bedeliyle iade edildi…

  Yorum Yap
 175. Zozan

  İk defa internetten ürün alıyorum, ama eve getirmiyorlar, direk “alıcı yok” ihbarı yazıyorlar. Mağdur oluyoruz burada. Aras kargo Gaziantep Karataş şubesi.

  Yorum Yap
 176. KEMAL AHMET

  Adapazarı erenler aras şubesi üç gün boyunca ulaşamadım hep meşgul kargolarım ikinci kez iade geliyor.

  Yorum Yap
 177. berk

  bir daha bu kargoya spariş geçmem. rezil ettiler. arıyorum ulaşamıyorum. günler oldu getirmediler

  Yorum Yap
 178. Mehmet

  Arkadaşlar aras kargoyu bir daha asla kullanmayacam. Eve geldik diyorlar gelen giden yok gönderdiğim kargom geri geldi 25 liram çöpe gitti.

  Yorum Yap
 179. Gül

  Kaç gündür paketimi bekliyorum. Dün Heykel şubesine gittim, oradada paketim yoktu. Dağıtımda olduğunu söylediler, yine paketim gelmedi. İstanbul Bursa mesafesi o kadar uzun değil. 3 -4saatlik yol …neden 3 günden fazla paketin gelmesi sürüyor …bilmiyorum..acaba eleman sıkıntılarımı var…ama evimin önünde aras kargo kurye arabaları durmadan geçip duruyor..

  Yorum Yap
 180. Özkan sarı

  Aras kargo ortadağ şubesi bu gün üçüncüsü olmakla beraber internet üzerinden almış olduğum küçük ürünleri eve gelmeden gelmiş gibi gösterip mesaj gönderiyor ben her seferinde şubeden alacaksam ürünü neden araç çıkarıyorlar sahaya koca firmanın ve çalışan mağazaların itibarini zedelemekten başka bir şey yapmıyor.

  Yorum Yap
 181. yeşim denli

  Aras kargo malorsa şube adres yanlış/yetersiz konusunda fenomen olmuş artık hayır anlamıyorum. Biz neden telefon bırakıyoruz oraya aranmıyoruz gidip kendimiz şubeden alamayacaksak neden kargo ücreti ödüyoruz şikayetçiyim sorumsuzluk abidesiler.

  Yorum Yap
 182. Mine ENGİN

  Aras kargo Yalova şubesi ses ver.Kargom gelmiş ama bana neden ulaşmadı acaba.sipariş takipte “Kargo reddedilmiş” diyor bak bak bak.Verdiğim siparişi neden reddedeyim acaba.Ne haber veriyorsunuz ne telefonlara cevap veriyorsunuz.Hoş merkezinizle de iletişim kurulamıyor.

  Yorum Yap
 183. Yonca

  Ben aras kargo gibi sorunlu bir kargo daha görmedim bir haftadır arıyorum kargom orda mı diye cevap veren yok nasıl bir firma bir daha asla tercih etmem bu kadar işini sawsaklayan müşterisini hiçe sayan deger vermeyen bir firma daha görmedim kargom geldi mi gerimi gitti haber veren yok adrese teslim yok bir daha asla

  Yorum Yap
 184. Bekir Gündoğdu

  Aras kargomu bir daha tövbeler tövbesi… Ben bu kadar işini savsaklayan müşterisini hiçe sayan bir firma daha görmedim. Kargoyu teslim ederken ne arama var ne geri gönderirken haber veren. Hiçbir şey yok ben ürünümün geri gittiğini alışveriş yaptığım yerden öğreniyorum!

  Yorum Yap
  1. Filiz Yalçın

   Bekir Gündoğdu aynen sana katılıyorum.

   Yorum Yap
 185. halid düzenli

  Bilecik merkez kargo şubeniz neden telefonlara cevap vermiyor.bir bilgi bile alamıyoruz

  Yorum Yap
 186. ferdi takip

  Antalyadan konyaya gitmek üzere aras kargoya evrak verdim.hala yok ne arayan var ne soran kimse ilgilenmiyor.kayip diyorlar

  Yorum Yap
 187. şevket muzur

  Ben memnunum yıllardır çalışırım bir yamuklarını görmedim

  Yorum Yap
  1. serkan

   lafa bak sen ne yamukları olacak ki ya kargoyu kırarlar yada zamanında gelmez laf söylemek için yazmışın ne yani seni mi dövecek adamlar yıllardır çalışırmışta yamuklarını görmemiş lafa bak.

   Yorum Yap
 188. gülşah

  pazar günü verilen kargo için acaba kaç gün daha bekleyeceğim?????

  Yorum Yap
 189. Emine meral

  Aras kargo çalı şubesi bursa şikayetçiyim internetten verdiğim. Ürun aynı gün aras kargoya verilmesine rağmen elime geçmedi neymiş adres bulunamamış bahane Emine meral

  Yorum Yap
 190. ünveren

  Aras kargo Konya Selcuklu Yazır şubesinden şikayetçiyim 4 aydır kargomu geç getiriyorlar. Farmasile üyeyim 4 ay önce kargomu getirmişler evde yoktum ve şubeyi aradım ben kargomu gün içinde alacam diye gittim almaya geri iade gönderdik dediler istedim tekrar geldi. Ve bu ayda evime kargo filan gelmedi haberim yokken geri iade etmişler neden böyle oluyor 4 aydır hep geç geliyor kargo ve müşteri kabul etmiyor diye neden geri iade yapılıyor Şikayetiyim Şikayetçiyim Şikayetçiyim

  Yorum Yap
 191. özlem

  müşteri azarlıyor bazıları ters konuşuyolar telefonu yüzüme kapattı bitane si

  Yorum Yap
 192. Özlem / duykun metal

  Gebze’den izmitteki müşterime gönderdiğim ürün paramparça olmuş ne yaptılarsa o hale geldi acaba birde kirilcik eşya diye yazıyorlar fazladan para alıyorlar hem benim emeğin hem müşterinin parası yazık yazık Aras kargo bir daha asla!…

  Yorum Yap
 193. Osman kaya değirmendere / gölcük

  Ardahandan aldığım ürünleri kargo ücretini ödediğim halda kocaeli karamürsel şübesi yeniden kargo ücretini almadan ürünlerimi teslim etmedi. Bu şubenin hizmetinden memnun değiliz değirmendereyi yeniden gölcüke bağlanması çok isabetli olacaktır.

  Yorum Yap
 194. Ramazan Kılıçlı

  Yaklaşık 15 yıldır vergi mükellefiyim ve 10 yıla yakın süredir Aras Kargo Esenyurt Köyiçi şubesinden kargo göndermekteyim. Şimdiye kadar binlerce kargo gönderdim.

  Son dönemlerde şube ile ilgili sorunlar yaşıyorum. Örneğin kargolarım Mustafa Yavaş olarak gidiyor. Gönderdiğim kişiler Ramazan Kılıçlı olarak beklediği için kargolarımı teslim almıyor. Kaydımı 2 yıldır düzeltme mücadelesi veriyorum.Daha önceki acente sahibi başka birisiydi. Bu kişi aynı düşüncelerdeki diğer arkadaşa bir bayana yetkileri verdi. Şubeyi teslim ederken şube müdürü oldu. Şube müdürü olduktan sonra değişime uğrayan kişi asabi bir tavır takındı. İnanın anlaşmalı firmalar dışındaki müşteriler sırf mecbur kaldığı için bu şubeden kargo gönderiyorlar.

  Benim kendisi ile şu şekilde bir sorunum oluştu. Benden arkadaşı için satmış olduğum cep telefonu şebeke güçlendirici cihazlardan istedi. Vermediğim için bana karşı iyi olmayan bir tavır takındı. Kargo göndermek için şubeye gittiğimde kargolarımı almıyor.

  Yorum Yap
 195. Fatma acet

  Aras kargo edirne şubesi ben bu kadar garip bir kargo şirketi görmedim kargomu şuan işyerindeyim evdeki güvenliğe teslim edin diyorum biz görevliye veremeyiz siz kendiniz gelip alın diyorlar. İnsanlar mecbur mu işlerini güçlerini bırakıp kargo peşinde koşturmaya eve teslim edildi diye not tutup parayı almayı biliyorsunuz hizmet kalitesi iyi değil kesinlikle.

  Yorum Yap
 196. Yusuf vehbi birgi

  İstanbul Kadıköy Erenköy şubeniz beni bıktırdı muhatap bulamıyorum. Müşteri temsilcisi devamlı kapatıyor..

  Yorum Yap
 197. Nesrin

  İlk kuruluşundan bugüne kadar çok büyüdü. Fakat büyüdükçe hizmet kalitesi düştü adam sendecilik dönemi başladı. Müşteri hizmetlerine ulaşmak dert. Şubelerinde çalışanların hizmeti pek iyi değil. Özellikle sonradan açılan ilçe şubeleri.

  Yorum Yap
 198. yasin

  diğelerine göre aras kargo daha iyi

  Yorum Yap
  1. fahriye

   nerden çıkardın iyi olduğunu. Bir kere bile şube telefonuna ulaşamıyorsun. Merkeze aktarıyorlar. Orda da ıvır zıfır… Bence hiçte düzgün çalışmıyorlar.

   Yorum Yap
 199. sinem çetin

  6 gün oldu hâlâ gelmedi ne bicim bir kargo bu ya

  Yorum Yap
 200. sümeyye

  Cumartesi günü sabah erken alibeyköy aras kargo şubesine bıraktığım paket pazartesi saat 3 te bile hala şubedeydi. Üstelik bana yolda denilen paketimi ben kendim orda buldum ve video olarak kaydettim. Müşteri hizmetleri ne ise yarıyor kaç kere şikayet etmeme rağmen hiç birşey yapılmıyor o zaman neden şikayet hattı var… Alibeykoy Aras kargo bu rezilliği kaç kere başıma getirdi bunu

  Yorum Yap
 201. samet

  Nasıl kargo bu 2 gündür kargom gelmiyor

  Yorum Yap
 202. Kübra

  4 gündür kargom gelmedi nasıl iş anlamadım

  Yorum Yap
 203. hakan

  Aras kargo diğerlerine göre hem ucuz hem daha iyidir arkadaşlar ben memnunum kargonuzu takip edin safsaklamayın aras ile bir sorun yaşamazsınız!

  Yorum Yap
  1. fahriye

   Sen aras kargoda çalışıyorsundur kesin

   Yorum Yap
 204. Raziye

  Bundan sonra kesinlikle aras kargoyla hiçbişi almıyorum. Kendileri hep bekletir beni 2 dk kapıda beklemedikler para tamamlamaya çalışıyordum. Hemen şubeye götürdüler kargomu biz hırsızmıyız kardeşim hem 10 lira alcaksiniz getirmeye hemde beklemiceksiniz. Bundan sonra asla sizle iş yapmam. Hem size sıra gelince insanları bekletin ama sizi beklemesinler oh valla bitti sizin işiniz.

  Yorum Yap
 205. levent

  2 günde kesin yetişir denilen kargom 1 haftadır yetişmedi, adrese gitmeyen kargo alıcı bulunamadı denip şubelerde bekletildi geri dönen kargo tekrar para vererek almam gerekiyor simdi, niye kargom. Verilmedi diye soruyorum kargo kirilmiş unufak olmuş diyor normalde yasakmış kırılgan şeyler taşımak kırılgandır işaretini hobi diye takıyorlar demekki. 2 kargom da bu şekilde adrese ulaşamamış hatta kargoma zarar vermişler exstradan da üste para veriyorum, onlarla bir daha calışmıyacagımı söyledim.

  Yorum Yap
 206. sonay keskin

  Evde olduğumuz halde mesaj atılıyor ve kargomuz halen gelmedi buna çare ve bide telefonları bir zahmet açsınlar

  Yorum Yap
 207. Aysel seçkin

  Aras kargo neden 4442552 telefonunuz hiç çalışmıyor. Yoğunluk oluyormuş, neden acaba bu kadar çok aranıyorsunuz? İnsanları neden bu kadar mağdur ediyorsunuz… Başkentte bile 4. günde bile kargo teslim edilmiyorsa daha ne iş yapıyorsunuz.

  Yorum Yap
 208. Karanfil Aras

  Aras Kargo karanfil, o telefonları ya açın ya da kapatın bu şekilde iş görmüyor.

  Yorum Yap
 209. İsmail

  Aras kargo istanbul atalar şb.10.11.2017 tarihinde şubeye gelen paketim için devalarca telefon etmeme rağmen ya cevap vermediler ya da yok dediler. Bizzat şubeye gittim uzun bir araştırmadan sonra paketim bulundu çok rahat bir şekilde adresi üstünden olmadığında depoya atıldığı lakayıt bir şekilde cevap verildi teslim almadım paketim bozulduğunu zararımın kim karşılayacak!

  Yorum Yap
 210. Merve

  Aras kargoda kargomuz vardı ayvalıktan çankırıya gelirken resmen makine ikiye ayrılmış bide hasarmış yani gerçekten çok sorumsuz bir firma tercih etmek hata olur bu saatten sonra

  Yorum Yap
 211. Şeyma günder

  5 gündür kargo bekliyorum eve gelmişler ama evde yokmuşum eve gelmediler bide evde yoktunuz teslim edemedik mesaj atmışlar bu nasıl bir iştir ya başka hiçbir kargo firmasında böyle bir şey görmedim bide arıyorum telefon hep meşgul.

  Yorum Yap
  1. alev

   şeyma aynı şeyleri bende yaşadım..sayın müşterimiz size ulaşamadığımızdan siparişinizi teslim edemedik diye.mesaj atıyolar mesajdaki numarayı arıyorum ya meşgule atıyor yada sonuna kadar çaldığı halde açmıyor.zaten bahsettikleri gün hiç gelmediler adresime.birde yanlış beyanda bulunuyorlar utanmadan sıkılmadan..

   Yorum Yap
 212. enver satir

  hem şahsi mükellefiyetim var ve başka bir şehirde de şirket ortaklığım vardır. meslektaşlar arası karşı yazışmalarda da isim yazma mecburiyeti vardır. Ancak şahsi ve şirket adreslerimiz farklı olduğu halde, dosyaların gönderileceği adresler açık açık yazıldığı halde adreslere hiç dikkat edilmeyerek, kargonuzun faturalandırma birimince sadece isme bakılarak dosya gönderiliyor. yani; şirketimize gidecek dosya şahsıma geliyor. iki defa kargo ücreti ödediğimiz gibi, faaliyetimizde zarar görmektedir. telefonla ikaz ettiğim halde hala bu önemsemezlik devam ediyor… mesai saatleri içinde birde bu durumu telefonla İstanbul genel müdürlüğünüze şikayette bulunacağım. sonuç ne olarak merak ediyorum…

  Yorum Yap
 213. Ebru

  Tam 4 gündür kargo bekliyorum ne bir telefonları açıyorlar ne kargomu getirmiyorlar evde olduğum halde zile basmadan ne kağıt bırakıyorlar ne eve geliyorlar geldik bulamadık diyip mesaj atıyorlar.

  Yorum Yap
 214. Ahmet kaptan

  Küçücük ilçede kargom geleli üç gün oldu hala gelecek kurye sorunu varmış yetiştiremiyorlarmış.

  Yorum Yap
 215. Yıldız

  Bu kadar işini yapamayan bir kargo görmedim. Günlerdir kargom gelecek hala gelmedi. Bugün aradım mesai saatleri içinde gelecek dediler hala yok ortada bir şey ve telefonunu kapatmış dağıtıcı

  Yorum Yap
 216. Fatma

  Böyle sorumsuz bir kargo görmedim

  Yorum Yap
 217. saliha han

  Ne zaman ürün gönderdiysem hep kırılmış vaziyette teslim ettiler. Birde önem taşıyoruz diyorlar. Ne önemi ya.

  Yorum Yap
 218. Murat

  11 gün oldu bir paketi hala alamadım bide istanbul ici aras kargo bu

  Yorum Yap
  1. Güner

   Benimde 11 gün oldu ne yapacağım

   Yorum Yap
   1. Mehmet

    Şubede bekliyor olabilir kurye adreste bulamamış olabilir kargo bu kadar geç sürede gelmez. Muhtemelen ikinizin kargonuzda bir sorun var adres sorunu olabilir başka bir sorunda olabilir. Bence şubeyi arayarak kargo takip numarası ile bir sorun derim. Kargo takip numaranız yok ise hangi şube ise isimden bakarak size bilgi verirler.

    Yorum Yap
 219. Mahmure

  2 evim var 1.si kolay adres, 2.si biraz sapa,Sapa olan adresime kargo sorunsuz gelemiyor! Ne hikmetse aradıklarını iddia edip aramıyorlarda.

  Yorum Yap
 220. şerife tekil

  Hizmet sıfır telefona bakan bile yok

  Yorum Yap
 221. Kdlsş

  Her aradığımda ulaşamadığım tek kargo şirketi yetkililer Namık Kemal şubesi tekirdağdaki çalışanları bence bi denetlesinler böyle kalitesiz çalışma hiçbir yerde yok

  Yorum Yap
 222. Dilek

  Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın bu firmayı. Bir daha mi asla… istanbuldan izmire bir kargo 4 gündür gelemedi. 1 günde gelmesi gerekir. Adi üstünde kargo bu. Akli olan aras kargoyu tercih etmez. Kendileri getiremedik demiyorlar evde yok notu bırakıldı diyorlar.hep ayni numara.

  Yorum Yap
 223. Merve

  Berbat bir kargo.

  Yorum Yap
 224. Merve

  Evde olduğum halde ne zile basıldı ne de telefon edildi. Siparislerim direkt şubeye gönderilip gelip aliniz diye mesaj geliyor birde. Şubeyi arıyorum sürekli meşgul.

  Yorum Yap
 225. saliha yar

  aras kargo güzel çalışma prensibi ve müşteri memnunuyetini ön planda tuttuğu için sürekli tercihim olmuştur tavsiye ederim. aras ile çözümlenmemiş sorunuz kalmaz – saliha yar

  Yorum Yap
  1. atakan

   O kadar övdüğünüz kargo 24 saate kadar teslim edilir diye söylemişti. Benim acil yarın yetişmesi gerekiyor dememe rağmen aradığımız da çağrı merkezini kuryede adrese teslim diyor. Şubeye istemiştim. Verdikleri numaralar meşgul gaflet bir durum. Bunun yetkilisi kimse bizzat konuşmak isterim….

   Yorum Yap
  2. fahri çet

   bu aras turkiyedemi biz ulaşamıyoruz kardeşim cevap verdikleri bir telefon varsa bi ulaşalım

   Yorum Yap
 226. mehmet yeniyol

  Aras kargo diğelerini göre daha hızlı ve kalitelidir arkadaşlar hemde ucuz şahsen ben arası tercih ediyorum

  Yorum Yap
 227. Cennet Yılmaz

  Kargomun denizli çınar aras kargo şubeye geldiği ve mesai saatleri içerisinde adrese teslim edileceği mesajını 3 gün boyunca hergün gönderdiler.. evde kaç gündür bekliyorum hala teslim alamadım

  Yorum Yap
 228. cem kozacıoğlu

  Akdeniz/mersin özgecan şubenizden bugun göktürk/istanbul şubesine teslim edilecek kargo için adrese teslim ücreti aldılar. Sahibi ile konuştuğumda bana, şubenin adresini verdiğimi onun için adrese teslim ücreti yansıtıldığını söyledi. Ücretin iade edilmeyeceğini ve kargonun yolla çıktığını belirtti. Bu yapılan şirket politikanız sanırım? Bunu başka bir açıklaması olamaz o kadar rahat davranıyorlar ki!

  Yorum Yap
 229. Şener YÜCE

  Aras kargo mersin metropol şubesinden dun bütün gün evde beklediğim kargom gelmedi ve mesaj gönderildi size ulaşamadık diye yanlış adrese göndermişler kargomu.ilk önce kabul ettiler yanlış adrese gönderildiğini ama sonra hemen reddettiler ve kargomu tekrar gonderemeyeceklerini söylediler önceden de Aras kargonun getirmediği kargolar için de söylediğini duymuştum inanmamistim bu kadar da olmaz diye ama kendim yaşayınca gerçekten pes dedim yani çok yazık

  Yorum Yap
 230. Erhan GÖKTAN

  Aras iyidir iyi aras kargo gibi bir kargo bulmuşunuz öpün başınıza koyun diğer kargolarda sorun yaşamamışınızda size basit şeyler sorun gibi geliyor…

  Yorum Yap
  1. İrem Beleç

   Basit mi? İstanbuldan ankara 6 gündür kargom gelmiyor. Şube şube gezdi kargom dalga mı geçiyorsunuz? Cidden firmalar adam tutup kendilerini övdürüyorlar sanırım. Ben telefonlarına ulaşamıyorum. Benden habersiz başka şubelere gönderilip benim rıza üstüne olmuş gibi gösteriliyor.

   Yorum Yap
 231. Erkan

  Tüm gün evdeydim, evde bulamadık gelin alın diye sms geldi telefon dahi etmediler, web sayfasından şikayette bulundum dalga geçer gibi aynı sms’i tekrar gönderdiler. Şubeyi defalarca aradım 1 gün sonra ancak lütfedip cevap verdiler, yine siz yoktunuz diye söylediler. Bir daha kesinlikle bunlara bulaşmam.

  Yorum Yap
 232. Kubra

  Aras kargoyu hic begenmiyorum kargom 3 gundur gelmedi dahasi geldik evde bulamadik diyorsunuz tum gun evdeydik nasil olur dun aradigimda yarin gelicek dediniz gelmedi lutfen bir cozum bulun boyle bir sey olamaz

  Yorum Yap
 233. çetin

  olmaz böyle kargo şirketi 10 liralık plastik kapak geliyor 30 tl tam 30 türk lirası kargo ödedim

  Yorum Yap
 234. keziban

  Benim kargon vardi dun bekledigim kargom.hala gelmedi aradigimizdada siz dagitimdasiniz diyorsunuz birde uc hafta siparis ettigim kargoyu rve teslim oldugu halde varsak subesine kadar geldim nasil anlamiyorum yani ve suan ayni kisiden gelen kargomda yine ayni seyi yaptiniz ve subemizden teslimalliniz diyorsunuz siz boyle is yapiyoorsaniz birakin hic yapmayin ya ben kendim allacaksam siz yorulmayin yani ya birinci geldigimde bana denilen adres bulamamislardir eksiktir dendi simdi ne varda gelinmeyipte sorunlu yaziliyor onun bana cvp verin once ben bugun icinde aksama kadar istiyorum kargomu eve bugun olmazsa da pazartesi oglene kadar geldi geldi yoksa gerek yerlere sikayette bulanacagim artık.

  Yorum Yap
 235. zelal

  Ben Eskişehir e eşya yolladım çeyizlik tamam kirilirda bu kadar mı da toz toprak olmuş herşey hiçbir çeyiz kalmadı

  Yorum Yap
 236. Gürkan

  Aras Kargo 3 koli nazillide konyaya 328 lira benim param meçhullerde musteri temsilcileri ilgilenmedi para çok olunca müşterim almadı malımı vermiyorlar

  Yorum Yap
 237. Kadir YATKIN

  İnternet üzerinden yapılan alışverişde mal tesliminde para ödeme yapılmasını istiyor ve bunu kargo aracılıyla parayı alıyorlar. Bu gibi kişilere kargo aracılıyla ödenen para kimlere ödendiği tespit edilebilir mi

  Yorum Yap
 238. ALPER TUNGA

  İnternet üzerinden sipariş verdiğim 2 adet üründen birisini ikamet etmiş olduğum Antalya Demre ilçesinde başka bir kişiye( ALLAHTAN tanıyorum), diğerini de Ankara’da hiçbir alakam olmayan başka bir kişiye teslim eden ve sonrasında ise tüm kargoları tarafınıza teslim ettik diyen ciddiyetsiz bir firma.

  Yorum Yap
 239. Özlem

  Kargomu yanlış adrese götürüyorlar yetmiyor birde teslim edilemedi kağıdını kapısına yapıştırıyorlar iletişim numarası boşuna mı veriyoruz bir ara

  Yorum Yap
 240. gülsüm petek

  Sizin kadar berbat bir şirket görmedim. Nerede sorumsuz işini yapmayan adam varsa subelerinizde çalışıyor. Ya telefona bakmamak nedir ya? Kargoyu gelip şubeden al demek nedir ya?

  Yorum Yap
 241. Gizem

  Konya nalçacı şubesine gelen kargom kuryenin işgüzarlığı yüzünden adresime teslim edilmedi. Kurye şahsi numarasından arayıp telefona cevap vermediğim için adresime kargomu iletmeyip, şubeye kargomu geri götürüyor. Şubeyi aradığımda doğru adres olmasına rağmen telefonu açmadığım için kargoyu şubeye getirdikleri ve tekrar dağıtıma çıkmayacağını söylediler.

  Yorum Yap
 242. Fahri AKALIN

  firmanın anlaşmalı oluğu şirket olduğu için mecburen muhatap olduğum bir kargo, kişisel işleriniz için kesinlikle tercih etmeyin iki koli kargo bekliyordum tek koli geldi diğeri şubede dendi, aradığım zaman cevap alamadım aradan bir hafta geçince şubeye gidittim kargom parçalanmış ve koli bantlarıyla tekrar yapıştırılmış içerisinde bulunan ürünlerden zarar görenler olmuş 30 adet temizlik ürünü vardı ve bunların aktığı koliden belli oluyordu isterseniz geri gönderelim dediler tamam dedim bende başıma ilk defa böyle bir durum geliyordu bilmiyordum ne yapılmasını gerektiğini, tutanak falan tutulmadı elime o koliyle ilgili de bir belge verilmedi. yani o kolinin üzerine soğuk suyu içtim ne ürün tekrar gönderildi ne de içindekiler verildi bana. Başka bir olayda kargom şubede olmasına rağmen 3 gündür elime gelmedi telefon görüşmesi yaptım karşıdaki bayan çok saygısızdı esaslı bir tartışmadan sonra gün içerisinde kargom kutunun üzerinde ayak izleri, tekmelendiği her halinden belli parçalanmış bir şekilde elime ulaştı .

  Yorum Yap
 243. Umut

  Böyle bir kargo sistemi olamaz ulaşması gereken kargoyu şube de tutuluyor yanlış bilgilendirme telefon lara cevap vermeme bunların önlemi alınmalı yetkili kişiler bir çözüm bulmalı.

  Yorum Yap
 244. Erol Akkaya

  Aras kargodan bende hiç memnun değilim. İşine geldikleri gibi dağıtım yapıyorlar her zaman evimize gelen kargo hafta sonu gelin şubemizden alın diyorlar. Nerelere şikayet edilmesi gerekiyorsa her yere şikayette bulunacağım. Birde ilde oturmuyorum mecburen kargoyu alabilmek için ile çıkmam gerekiyor.

  Yorum Yap
 245. Hamide

  Ya nasıl bir kargo şirketi anlamıyorum hiçmi bakmıyorsunuz su telefonlara kargomu hem getirmiyor hemde telefonları açmıyorsunuz sizi aramaktan bıktım

  Yorum Yap
  1. filiz

   kesinlikle çok haklı meşgule düşüyo direk temsilci 5dk bekledim açmadı

   Yorum Yap
 246. FATİH KARAMUK

  Merhabalar ben geçen hafta sipariş verdim bi ürün ve bu ürün elinize 1 günde geldi ve halen de elinizde ben 1 haftadır arıyorum söylüyorum diyorsunuz ki işte bugün içersinde söz göndereceğiz diyorsunuz yani illa bi parça yaa çok mu zor kardeşim gelmesi ben mi gelim alim göndermez diyorsunuz göndermiyorsunuz ben gelim diyorum çalışıyorum gelemiyorum bari söyleyin ona göre benim yerime başka birini gönderim o gelsin alsın 10 kere de not düşürdüm acil gelsin diye arıyorum şubenizi açmıyorsunuz.

  Yorum Yap
 247. Nevin

  Ben aras kargoyu ve çalışma sistemini beğenmiyorum gelip kapımı çalmadan evde bulamadık şubemizden alın diyorlar arıyorum verdikleri numaraya ulaşamıyorum.

  Yorum Yap
 248. İLKNUR

  gönderiyi zamanında getirmiyorlar ve daha 1 kere bile şubeyle telefona görüşemedim ya meşgul ya açan yok…bu aras kargo sinir sistemimi harap etti…sürekli biz mi gidip kargomuzu şubeden alacağız..

  Yorum Yap
 249. Hakan GÖZDEN

  Aras kargo diğerlerine göre işini daha iyi yapar ve fiyatları da onlara göre iyi ben aras ile çalışıyorum memnunumda arası anlamak için bir kargoya değil birden fazla kargo göndermeniz gerekli bir de diğerleri ile birden fazla kargo gönderi arada ki farkı açık ara göreceksiniz aras kargo şoföründen kuryesine telefon açanından toplayıcısına herkese çok sevgilerimi sonarım çünkü ben arası seviyorum işin güzel yapıyor.

  Yorum Yap
  1. merve

   siz tr de yasamiyorsunuz sanırım yada aras kargoda çalışan yada yonetenlerin yakınlarınısınız adreste yoksunuz diye kargoyu almak icin ayaklarına davet ediyorlar.

   Yorum Yap
   1. kazım açıkel

    Kesinlikle iyi olmayan kargo eve teslim etmeyeceksen eve teslim alma önem taşır yazının anlamını kavrayamamışlar bile ben bu kadar olmaz insanların olduğu böyle saçma işlerle uğraçtırmayın.

    Yorum Yap
  2. kadir

   kesinlik katılmıyorum…

   Yorum Yap
 250. bayram

  Aras kargo ile gönderilen tüm ürünler saat18den sonra geliyor 18den sonra yetiştiremedik gelin şubeden alın diye telefon ediyorlar mesai saatinden sonra kargomu bekleyeceZ.

  Yorum Yap
 251. Nermin

  10 gündür telefon elimde dolaşıyorum. Kargom teslim edildi diye görünüyor ortada paket falan yok. Sürekli arıyorum, dedikleri tek şey ben buraya acil olarak yazıyorum en kısa sürede size dönüş sağlanacak. Arayıp bir bilgi veren yok. İnternetten şikayet formu doldurdum, hala bir cevap yok. Genel müdürlüğe dilekçe verdim dilekçem ortada yok. Reklam vermekle olmuyor bu işler, önce müşterilerinizin sorunlarını çözün. Bu ülkede herkes işini sorumluluğunu bilerek yapsa herşey bir düzen dahilinde ilerler insanlarda bu kadar sıkıntı çekmez.

  Yorum Yap
 252. rumeysa

  Ya abi kapıda ödeme ücreti alıp merkezdeki mahalleye nasıl getiremiyosunuz ya. Ücret almayın madem biz gider alırız. O kadar işsiz insan varken hiç bi işe yaramayan niteliksizleri de nasıl işe alabiliyosunuz bu da ayrı tabi.

  Yorum Yap
 253. Adnan Yağbasan

  İki gündür Aras kargodan çekmediğimiz kalmadı. Oturum olmayan eve ürünümüz gelecekti. Farklı bir semtte oturuyoruz kargonun geleceği saati öğrenip öncesinde eve geçecektik zaten öğlen ikiden sonra gelecek kargo saat 11:00 de geldi. Tabi bizde çalıştığımız için alamadık doğal olarak.

  Ertesi gün güç bela ulaştığım Aras kargoya ürünün akıbetini sordum. Ürününüz burada zaten ikide kapanıyor burası bugün gelmez dedi görevli bayan. Bende eğer bugün teslim ererseniz bizi yarım saat öncesinde arayın diye not bıraktım.

  Dağıtımı yapan görevli on dakika içinde orda olacağını söyledi. Bende bir taksiye atlayıp geleceğimi söyledim. Bu konuşmalar zarfında bana bu seferde mesaim bitti biz kapadık dedi. Sadece mesaim bitsin maaşımı alayım insanlarla çalışıyorsunuz.

  Yorum Yap
 254. Sibel

  Merhabalar n11 den ürün aldım ürünü aras kargo ile gönderim yapılıyormuş bugün beni kargodan aradılar ürününüz geldi ama üzerinde iki adres bulunuyor gelip şubeden alın diye doğru adresi alıp bu adrese teslim eder misiniz dedim adam arama mecburiyetinde bile değilmiş bana öyle söylüyor biraz sesimi yükseltip sert çıktım aras kargodan hep şikayet alındığını ve diğer kargolarında aradığını söyledim doğru adresi söylüyorum getirebilirsiniz diyorum hala bana gelip almamı teklif ediyor en son ürünü almayacağımı geri ürünün gitmesini ve şikayetimi gerekli yerlere ileteceğimi söyledim muhterem çalışan bu tehdit üzerine kabul etti getirmeyi yalnız kargoyu aşağıya inip ben alacakmışım

  Yorum Yap
 255. kazım çözümgeç

  Aras kargo kargoların babasıdır arkadaşlar her işimi aras ile yaparım adamlar kral hemde kralın en önde gideni kim ne derse desin aras kargo müşterilerini her zaman ön planda tutar ve değer verir.

  Yorum Yap
 256. Suidushka

  Ya sizler! Orada çalışanlar ne biçim iş yaparsınız ya? Kaç defa kargomu saat 19.00 e kadar acilen getirmenizi rica ettim. İnsan gibi durumumu da anlatmıştım, getirmezseniz dersimi kaçıracağımı söylemiştim. İnşallah sizin yüzünüzden o kadar para verdiğim dersi iptal etmezler. Telefonu arıyorum cevap vermiyorsunuz, bir kere aradım telefonu açıp açmaz benimle selamlaşıp diğer insanlarla konuşuyorsunuz, kusura bakmayın ama bu kadar da olamaz!

  3 dakika bekledim hatta alo alo diye sesleniyorum yok konuşmayı devam ediyor ben de kapatmak zorunda kaldım. Son kez aradığımda kesin saat 19.00 e kadar kargonuzu getireceğiz demiştiniz. Hala yok! Nerede kargom? Size tavsiyem işinizi söylediğiniz gibi yapamazsanız, emaneti yerine getiremezseniz böylece söz verip, çalışmanızın hiç önemi yok! Yabancı olduğum için ancak bu kadar yaza bildim. Sağolun.

  Yorum Yap
 257. ferhat

  Kargonun kendime neden ulaştırılmadığını sorduğumda bana Eskişehir merkez şube görevlisi (K… isimli) sipariş verdiğiniz kurum bize adres ve telefon numaranızı vermemiş diyor. Ben mi isteyecektim adres dağıtım bilgisini. Hepsiburada yine aradımi adres bilgisi olmayan hiçbir ürün kargo şirketlerine verilmez dedi ve kontrol ederek teyit etti. Çok kızgınım yazık, çok yazık

  Yorum Yap
 258. muzaffer

  aras kargo ile yıllardır çalışırım diğer kargolara göre daha iyiler arkadaşlar hem hızları hem çalışanları hemde fiyatı

  Yorum Yap
 259. Öznur

  Aras kargo evde hiç bulamaz ama geldiğini ispatlayacak belge de bırakmaz

  Yorum Yap
 260. Hikmet

  Aras kargo ile iki ayda iki sorunla karşılaştım bana gelen kargoyu haberim olmadan geri gönderiyorlar ev adresim doğru yazıldığı halde eve gelmeden yoksunuz diyorlar telefonda soruyorum açıklama yapmıyorlar eve geldiklerine dair bir belge de bırakmıyorlar.

  Yorum Yap
 261. Aras

  Soyadı benzerliğinden dolayı Aras kargoyu severek tercih ediyorum ama Midyat Aras Kargo şubesiyle irtibata geçmeye çalışmada yetkili kişiler telefonu açmıyor ve açtığın da da konuşmuyorlardı hatta meşgule bile attılar birkaç kere. Yani telefonla iletişimde müşteri memnuniyetine daha fazla önem verilmelidir teşekkürler…

  Yorum Yap
  1. Rukiye

   Bu güne kadar aras kargoyla devamlı çalışıyorduk ne yazıkki ist şubesi iş yapmıyor

   Yorum Yap
 262. mamak kadir

  aras kargo hizmeti 0/0 ankara mamak şubeleri hepsi aynı özellikle kargolar akşam 4den 5 den sonra dagıtım yapılıyor sonra hop mesayi bitti adamlar tenezül edip adrese bile getirmiyorlar bulamadık deniyor adres var numara var bu kadar zormu acaba

  Yorum Yap
 263. Serdar

  Çiğli ata sanayi şubesi izmir,açık adresim var tlf no var kargon gelmiş bildirim yok,firma geri bildirimi yaptı aras kargoya ürünüm gelmiş şubeye saat 17:21 sms bildirimi adres de yokmuşum misafirler var şahit gün boyu evde biri var zil çalmadı uyarı kağıdı asılmamoş bu ilk değil,ve 17:55 arıyorum subeyi evet kargonuz burda gelip alabilirsiniz diyor bu arada başkaları ile konuşuyor ama saat 18:00 kapanıyor buda çalışanlardan kaynaklanıyor..

  Yorum Yap
 264. leyla topuz

  Eve teslim yapılmıyor dolap alıyorum site önüne gelip teslim alacaksınız deniliyor ben bir bayan olarak ürünü bina önüne getirip 5 kata nasıl çıkarmam gerekiyor söylermisiniz.

  Yorum Yap
 265. Süleyman atmaca

  müşteriye yardım etmeyenler açığa alınacakmış.

  Yorum Yap
 266. ozan

  şubeyi arıyorum çalıyor çalıyor bilerek acmıyorlar ve ilgisiz ne varsa diğer kargolarda var 10 numaralar.

  Yorum Yap
 267. fahri

  Kargo takip diye bir şey çıkarmışlar ama kimse ilgilenmiyor kargomuzun nerede olduğunu bilmiyoruz.

  Yorum Yap
 268. ferhat

  Kaç günden beri gelmedi kargo geliyor sipariş gelmiyor

  Yorum Yap
 269. uğur yılmaz

  kaç gün oldu halen geliş yapamadılar. Şubedekilere kesinlikle ulasım yok. Artık kepenk mı ındırdıler bılmıyorum 30 defa aradım yok yok yok cevap yok. Müşteri hızmetleri sikayetınızı bıldırdık dönüş olacak sıze dıyor kaç gundur bi allahın kulu arayıpta bi bahane dahi olsa sunmadı.

  Yorum Yap
 270. Ercan

  Aynı kargo daha önce gönderi numarası ile şubeye gelmiş, beklemiş, beklemiş ve hep aynı mazeret yazılıp (Kargonun kabul edilmemesi nedeni ile teslim edilememiştir.) hiçbir şekilde haber vermeden, tarafıma gelmeden iade edilmiş ve gönderen şube yeni gönderi numarası ile tekrar göndermiş ama muhtemelen yine yanlış olan aynı mazeret yazılıp, gelmeyip, yine bekletilip, haber vermeyip geri iade edilmek isteniyor. Defalarca bize ulaşın formundan yazdığım, müşteri hizmetlerini aradığım, Facebook, Twitter, instgram üzerinden de ilettiğim halde sorunum hala çözülmedi.

  Yorum Yap
 271. Doğan

  batman aras kargo artuk şubesi dagıtıcıları eve gelmeden biz eve geldik bulamadık diyorlar.

  Yorum Yap
 272. oğuz

  3 gündür 500 km yolu gelmiş kargoyu teslim etmiyorlar bugün evde gazsız kaldım onları beklemekten çağrı merkezi sizinle iletişim kuracaklar diyor saatlerce bekledim yine sonuç yok mesai bitimine 5 dakika kala mesaj geldi bulunamadı 2 sattir hiç bir şekilde telefonu açmıyorlar hiçbir şekilde açılmayan şube telefonları var en son verdikleri en azından çalabilen ama açılmayan telefon.

  Yorum Yap
  1. Zafercan

   Aynı sorunları yaşıyoruz yanlış bilgiler ile 3 iş günü beklemeden iade ediyorlar

   Yorum Yap
 273. bülent

  günlerir kargo elime gelmedi arıyorum sürekli meşgul mesaj atıyorum dönmüyorlar.

  Yorum Yap
 274. Hüseyin

  Hiç evde bulamazlar gelmezler, mesai saati dışında mesaj atarlar geldik diye telefona dönersin ama yoklardır

  Yorum Yap
 275. Yasin

  Böyleleri ile çalışma aras kargo, şikayetleri iyi değerlendir olan senin imajına oluyor.

  Yorum Yap
 276. yıldız

  Ankara törekent örsan şubesinden sipariş edilen kargoyu getirdiler purehome diye bir nevresim takımı tacın sitesindenmiş gibi gelişi güzel nevresimler gönderdiler.

  Getiren şahısa paramı verin iade edeceğim ürünü dedim, aras kargo öyle çalışmazmış efendim, ürünü ne olursa olsun almalıymışım, kargo parasını vereyim ürün gitsin diyorum yok diyor. Normali bu değil mi? Malını güvenle getiriyorsun da benim paramın güvenliğini niçin sağlamıyorsun.

  Yorum Yap
 277. Tuğba

  Aras Kargo ya telefonla ulaşmak imkansız İnternete telefon numarası yazarlar ama o telefon her dk meşgul çalar ve günlerce ulaşamazsın…..

  Yorum Yap
 278. Tarık ZİYA

  Yıllardır aras kargo ile çalışırım şubede ki arkadaşlar efendi ve işlerini düzgün yapıyorlar teşekkürler tüm herkese

  Yorum Yap
 279. Funda yenilmez

  Eskişehir Aras kargo eti şubesine iki gün once teslim edilen kargom tüm iletişim hattını arayarak bilgi istememe rağmen gelecegini söylediler iki gündür adresime ulaşmadı ve mesai bitiminde mesaj göndererek adresinize ulaşmamıştır dendi bugun subeden teslim almak icin gittigimde dun nasil teslim edilmez kargo yuzunden sehir disina cikacaktim cikamadim ama butun gun gelmedi dediğimde dün arkadaslar yetistirememis cevabını aldım.

  Kargomu almak istediğimi söyledim ve araca aldı arkadaslar teslim etmek icin dendi subeden alcağımı dün msj da yazıyordu dedim bırakacaklar dedi şuan kargoyu teslim edecek kimse yok adreste dedigimde cevap dahi veremiyorlar ben sehir dışına çıkmak zorundayım diyerek yakınımın adresini verdim ve kesin mesai bitimine kadar teslim edilmesini istedim ama yine kargom yine gelmemiş. İki gündür ben adresimde kargom subede nerden almak istesemde ulaşamıyorum, biraz daha dikkat etmeli.

  Yorum Yap
 280. Öner

  1600 km den kargom geliyor ama bana ulaştıramıyor bu nasıl hizmet 3 gündür kargo bekliyoz.

  Yorum Yap
 281. Hadi ÇAPAN

  Bence işini hızlı ve iyi yapan bir firma diğer kargolar ile araslada bir çok ürün aldım beni memnun eden tek aras oldu hep de öyle oldu.

  Yorum Yap
 282. Aslıhan Güneri

  Aras kargodan çok şikâyetçiyim. Zilim apartman girişinde bozuktu evde olduğum halde kargomu teslim etmiyorlar not bırakılıyor gelip alın diyorlar. Tekrardan gitmiyorlar hiçbir şekilde yardımcı olmuyorlar iki defadır öyle yapıyorlar.

  Telefon arayın dediğimde de bizim öyle bir lüksümüz yok diyorlar arasalar en azından evde olduğumu bilip yukarı çıkarlardı. Telefonla aramaları lazım diğer kargolar arayıp haber veriyor ve yardımcı oluyorlar Aras kargoda bu yok.

  Yorum Yap
 283. Emine

  Merhaba, Şu o an kadar cok sinirliyim ki sevgilime supriz olsun ona gününde gitsin diye hediye gonderiyorum bide doğum günü hediyesi adamlar mahalleli cad adresli deftardarlik dairesini bulamiyolar adres yetersiz deyip kargo teslimati yapılmıyor. Uğraştığına mı yanarsın yoksa o kadar düşünüp beğendigim hediyeninin teslim olmamasına mı.

  Yorum Yap
 284. Serpil

  Bana kargo eve gelicek dendi ama kargom. Eve gelmeden bana sorulmadan geri iade edilmiş. Şubeye gittiğimde sizin oraya kargo getirmiyoruz sokak araları dar dedi ama diğer firmadaki kargolar geliyor.

  Bugün telefonla müşteri hizmetlerini aradım bana sormadan nasıl iade edebilirler diye ben şubeye kadar gittim dedim evinize iki kere gelmiş kargo sizi evde bulamadıkları için geri iade etmiş dediler. Beni kaç gündür bekletiyorlar bugün sevkiyata gözüküyor diye ama gelmeyince şubeye gittim getirmiyoruz oraya diyorlar.

  Yorum Yap
 285. Bertan Aydar

  Aras kargo’nun kaç gündür internetten kargo takibi yapılamıyor.Hep aynı yazı çıkıyor “Çalışmalarımız devam etmektedir” Yani bir arıza eksiklik var ama hala bitmedi. Cumartesi günü saat 15.de çağrı merkezi tel’i 444 2 552 yi arıyoruz “mesai “dışındayız sonra arayın” Yani 2 gün bekle.

  Yorum Yap
 286. Erdogan gorsoy

  Bir hafta önce giyimkent şubenizden edirne açık ceza evine gitmek üzere koli gönderdim. Bana fatura kesildi. Bir hafta sonra beni aradılar ve koliniz teslim olmadi geri gönderiyoruz fakat karşı ödemeli dendi ben itiraz ettim ve telefondaki kişi koliyi almadiginiz taktirde imha edilecektir dedi. Bu durumda sizden şikayetçiyim. Size soruyorum neden gitmiyorsa bana makbuz kesiliyor, bana karşı ödeme yaptırılıyor ve ben bu durumda madur oluyorum.

  Yorum Yap
 287. Nisa

  İlk defa aras kargoyla urunum gelecekti ama tam bir haftadır yılan hikayesine döndü üç gündür çağrı merkezini arıyorum kargoyu bekledigimi söylüyorum dördüncü gün yine arıyorum verilen cvp kargoyu almamıştım iadeye yollanıyormuş.

  Yorum Yap
 288. Başak

  Benim şikayetim oldu hemen çözüldü tşkler çalışan arkadaşlara şikayetleriniz varsa yetkililere iletin arkadaşlar hiç korkmayın.

  Yorum Yap
 289. Onur

  Hiç hiç hiç memnun değilim. Kargoyu eve getirmeden bi mesaj atıyorlar geldik ulaşamadık diye gidip şubeden alıyosun kargonu gelen giden vs yok

  Yorum Yap
 290. Başar

  Aras kargo ile ben çalışıyorum bir kaç kez adres yetersiz denildi onun haricinden bir sorun yaşamadım ben

  Yorum Yap
 291. zehra

  Bende tava almıştım herneyse tava gelmiş ama bana sadece mesaj geldi yoktunuz diye bende ertesi gün ankara natoyolu subesine giderek kargomu almak istedim once boyle bir kargo yok dediler sonrada kargonuz iade edildi dediler nasil olur kargolar 3 gun sonra alinmazsa iade olur dedim ama israr ediyorlar kargonuz 3 gundur bekliyor diye bende madem 3 gundur bekliyor neden bana dun mesaj atildi dedim biz atmiyoruz o mesaji sistem otomatik atiyor dediler ama itiraz ettim beyfendiler oturduklari yerden anca kalkip yani badindaki kolilere bakinca a buradaymis diyerek gayet uslubu bozuk ve hala kendinin hakli oldugunu savunarak kargoyu verdi musteri iliskileri sifir hic memnun kalmadim

  Yorum Yap
 292. Abdulkadir ÇOLAK

  5 gündür aras kargo İstanbuldan Ankara ya ürünü getiremedi, yürüyerek mi getiriyorlar

  Yorum Yap
 293. Ediz

  vefsi bey aras kargoda çalışıyorsunuz sanırım siz ama güzel çalıştığı yeri koruyan adamı severim sevdim seni veysi haklısın kardeşim benden sana hak puanı 10 çalıştığın yeri koruman çok güzel böyle devam etmeni ve hayatında başarılı olmalı cenabı haktan niyaz ederim.

  Yorum Yap
 294. veysi dincer

  Aras kargo her zaman bir numara hizmette sınır tanımıyor lütfen memnuniyetizi buraya yazınız

  Yorum Yap
 295. Tekkeş

  Bana da aynısı oldu hasibe hanım aynısı banada yapıldı bende şikayerçiyim

  Yorum Yap
  1. Fahri ACAR

   beden bizim oğlandan şikayetçiyim arkadaş sürekli baba kargo nerde kaldı diyip duruyor hakketen nerde kaldı bu kargo :) oğlan başımın etini yiyor mouse mu ne almış ikide bir arayıp duruyor.

   Yorum Yap
 296. Hakkı BULUT

  Tayfun bey iyi bir konuya değinmişsiniz şahsen ben esnafım size bu konuda tamamen hak veriyorum elemanlarını düzeltmek için şikayet gerekli yoksa hangisini takip edeceksin bir sürü genelde fazla çalışan iş yerlerinde şikayet üzerine işlem yapılır şikayet alırsa birisi onunla özel ilgilenip durumu araştırırsın düzelmezse işine son verirsin bu şekilde işler işleriniz.

  Yorum Yap
 297. nazlı

  arkadaşlar kargolar iki defa geliyor üçüncüyü gelmiyor şubeden almanızı istiyorlar olarak biliyorum

  Yorum Yap
 298. Tayfun YILDIRIM

  İşini iyi yapan şubelerde var yapmayan şubelerde şikayetde bu tür şubelerin kendilerine çeki düzen vermeleri için şart kurumsal firmalar şikayeti severler edin arkadaşlar şikayet ona göre düzeltsinler kendilerini

  Yorum Yap
 299. İlker

  Çalışma saatleri kaç ki bu çalışma saatlerine uyulmuyor daha mı geç çalıyorlar anlamadım

  Yorum Yap
 300. ferdane

  evet bende rast gelmiştim adreste bulamadık lütfen gelin alın diyordu

  Yorum Yap
  1. temommsc

   Lütfen de demediler bana, gelip şubeden alırsınız dedi çok bilmiş. Ama bu işin peşini bırakmayacağım. Ceza alması için elimden geleni yapacam. 2 küçük kızım var şube şube koşturacak olsam netten sipariş vermem. İşleri ne getirecekler tabi

   Yorum Yap
   1. ferdane

    Ne yapabilirim sana lütfen demedilerse bana dediler

    Yorum Yap
 301. Ferdi

  Hasibe hanım o her kargoda var kağıt bırakıyorlar size ulaşamadık şubeden alırsınız diye bi burada yok yani tüm kargolarda bu böyle

  Yorum Yap
 302. Hasibe

  Neresi iyi geldik bulamadık siz gelin diyorlar ilk bu kargoda gördüm tekrar gelmiyorlar arama yok geldik yoktunuz msj atarlar anca

  Yorum Yap
  1. Ertan

   Aras kargo kapalıydınız yok telefon bozuk her defasında aynı şeylerle karşılaşıyoruz.

   Yorum Yap
 303. Mustafa

  Hayriye hanım sizlere daha iyi hizmet verebilmek için olabilir mi :=)

  Yorum Yap
 304. hayriye

  Aras kargodaki çalışma saatlerine neden uymuyor ve daha geç kapatılıyor

  Yorum Yap
 305. Kadir Şanlı

  Aras kargo müşterire değer veriyor ondandır arkadaşım bende çalışırım bir yamuklarını görmedim

  Yorum Yap
 306. Dürdane

  Aras kargo ile yıllardır çalışırım şimdilik bir şikayetim yok ama olursa şikayet ederim ilgililere

  Yorum Yap
  1. Musa

   hak veriyorum sana dürdane hanım

   Yorum Yap
   1. mehmet

    şubeyi arıyorsun sürekli meşgül kargoyu ardesten aldırmak için resmen yalvarıyoruz

    Yorum Yap