Aras Kargo Şikâyet

Burada size Aras Kargo şikâyet nasıl edilir şikâyetiniz nasıl dile getirilir ve Aras kargo yetkililerine nasıl şikâyetinizi ulaştırırsınız şikâyet kanallarını neler yapılması gereken neler hakkında bilgi vereceğiz.

Aras kargo şikâyetlerinizi birçok kanaldan yapabiliyorsunuz. Bunlar şubeler, çağrı merkezi, Aras kargo şikâyet sayfasının alt sol tarafında bulunan Canlı Destek hattı, internet sitesi bize ulaşın kanalı, mektup veya faks bu şikâyet kanalını kullananlar Aras kargo sitesinde iletişim sayfasında bulunan adres ve faks numarasını kullanmalıdır. Diğer şikâyet bildirim yöntemi ise sosyal medya üzerinden şikâyet bildirimi yapmaktır. Sosyal medya kanalından şikâyet edecekler Aras kargo internet sitesinden sosyal medya linklerini kullanabilir.

Şikâyetinizi bu ilgili kanallardan herhangi birisi ile bildirim yaptıktan sonra şikâyetleriniz değerlendirerek yapılan kalan üzerinde yetkili olan kişiler size dönüşüm yapabilmektedir. Şube ile şikâyetleriniz varsa eğer şube şikâyetlerinizi şikâyette bulunduğunuz şube adresine giderek yetkili şube personeline yapabilir, daha genel şikâyetlerde ise Aras Kargo 444 25 52 numarası ile müşteri hizmetlerine ulaşarak yapabilirsiniz.

Web ve sosyal medya üzerinden şikâyet bildirimi yapacaklar günün her saatinde web yani Aras kargo sitesi bize ulaşın kısmını, sosyal medya üzerinden sosyal medya sitesini kullanarak şikâyetini yapabilirler. Ağırlık olarak ihtiyaç duyulan teslimat şikâyetlerinizin en kısa sürede sonuçlanması için ilgili şube yetkilisine şikâyetinizin detaylarını bildirerek yine şube yetkilisinden şikâyetinizin sonucunu öğrenebilirsiniz.

Aras Kargo Şikayet Etme Sayfasına Git

Şuna Göre Sırala:

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

370 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Canan Gür 8 Temmuz 2023

  Kargom gelmiş ama ne arayan var nede soran var. Arkadaş nasıl bir kargo bu anlamadım.

 2. Münire Aslan 13 Mayıs 2023

  Ödemesi yapılmış kargom gelmedi. Benden habersiz iade edilmiş.

 3. Edanur Kul 29 Mart 2023

  190787993239 numaralı gönderim başka yere büfeye teslim edilmiş çok zor buldum, üstelik gönderimi açmışlar. Lütfen işinizi düzgün yapın kolaya kaçmayın ayıptır.

 4. Murat Şen 29 Kasım 2022

  Benim bilgim haricinde Aras kargo çalışanları ürünümüz iade yapmış. Kargocu kurye gelecek diye 4 gündür evde birini bekletiyorum, bu yaşadığım 3. olay oldu yeter artık. 1. kargom evde olmamıza rağmen kapıyı açtığımız halde şubeye geri götürdüler.

  2. olay kargonuz 30 dakika kala size bilgi verilecek evde bulunun dediler. Kurye 10 dakika kadar evinizdeyiz dedi ben nasıl o kadar sürede evde olayım dedim. O zaman kargoyu kapı önüne bırakırım diye cevap veriyor.

 5. Meltem Gür 21 Kasım 2022

  Kargonuz teslim edildi mesajı geldiği halde elime ulaşmadı. 5 gündür hiçbir şekilde şubeye ulaşamıyorum. Bu nasıl rezillik ya! Kargom adresime gelmediği halde birde mesaj atıp bilgilendiriyorsunuz.

 6. Tülay Akyasan Akdemir 3 Kasım 2022

  Online alışveriş sitesinden yapmış olduğum bir çok ürün Aras Kargo ile gönderilmiş. İlk getirdikleri ürünleri asansöre doldurmuş kapıyı açtığımda oradan alıp benim kapımdan içeri attılar ne olduğunu anlayamadan çocuk asansöre bindi gitti. İki gün sonra tekrar aynı firma kargonuz var evde misiniz diye aradılar “evet” dedim. “Ürünlerinizi asansöre koyuyorum oradan alırsınız” dedi bende olmaz getirin dedim o zaman siz aşağıya inin deyip T.C. Kimlik numaramı istedi. Bende inemeyeceğimi küçük bebeğim olduğunu söyledim T.C. Kimlik numarasını da söylemek istemediğimi belirtim çocuk o zaman teslim alamazsınız deyince kargomu gasp edeceksiniz dedim çocuk istediğiniz yere şikâyet edebilirsiniz dedi ve telefonu kapattım.

  Önce genel merkezlerine sonrada şubeye şikâyette bulundum şubedeki müdürleri de yarın ürünümü yollayacağını uzatmamam gerektiğini söyledi ve aynı günün akşamı alt kapıda komşuma ürünümü teslim etmişler ve paket bana geldiğinde üzerinde müşteri arandı şubeden alacak diye yazı yazıldığını gördüm.

  Bugün yine aynı firma bu sefer direk gelip ürünümü teslim etmek için kod istedi bende bana gelen mesajdaki kodu söyledim fakat diğer paket için kod gelmedi deyince çocuk o zaman kimlik göreyim dedi T.C. Kimlik numarası söylesem dedim olmaz kimlik olacak dedi. Sen dun telefonda konuştuğum kişisin muhtemelen deyince evet ben isimi yapıyorum diye bir ibare kullandı dun telefonda T.C. Sorup asansöre ürün koyacak olan çocuk bugün isini yapmak için kimliği bizzat görmek istedi ve bende getirdim ürünümü teslim aldım.

  Çok uzun oldu bilmiyorum fakat bu kadar rezil bu kadar saygısız seviyesiz ve is bilmez insanların hizmet sektöründe çalışması ve insanların sinirini zıplatmaya daha çok enerji harcamalarını doğru bulmuyorum Çünkü ben bu şekilde kimseye davranmıyorum. Umarım en kısa zamanda bu taşımacılık hizmetiyle ilgili bir eğitim verilir insanlar mutlu olmak için aldıkları şeylere bu kadar stres ve zahmete girmeden kavuşurlar.

 7. Aslı Karabıyık 21 Eylül 2022

  Gönderici tarafından alınan ürün 48 saat içerisinde geliyormuş. Benim kargo 72 saat oldu gelmedi. Yarına kadar elime geçmesi lazımdı. Olmadı Cuma saat 1:30 saatine kadar gelmeli çünkü bu zamandan sonra evde olamaya bilirim.

 8. Mustafa Özgür 21 Eylül 2022

  2085283531302 takip nuaralım kargo paketimi Kırıkhan şubesinden Sefaköy’e gönderdim. İki haftadır kargom ulaşılamadığı gibi defalarca aradığım halde akıbetini bilmiyorum.

 9. Uğur Duman 6 Ağustos 2022

  Öğleden önce mesaj atıldı. 11 gibi 2 saate gönderiniz adresinize ulaşacaktır evdeyseniz onaylayın dendi. 7 saati geçti hala gelmedi. Bu ilk de değil genelde gelmeden de adres’e geldik diyorlar.

 10. Hüseyin Kaya 24 Temmuz 2022

  Devamlı ulaşamadık, uğradık yoktunuz, bulamadık diyerek kargoları tekrar iade ediyor. Bizzat kendim dört kez gittim aldım. Şimdikinde yine aynı bulamadık gelin alın yarında kargo merkezi arayıp şikâyette bulunacağım.

 11. Gözde Düzbayır 7 Temmuz 2022

  Kargom neden adrese teslim olmuyor.

 12. Vildan Şimşek 15 Haziran 2022

  Kargom eve gelmiş daire 5 in kargomun teslimi için karşı komşumun zilini çalıyor. Komşum karşı daire demesine rağmen biz herkesin ziline basamayız diyip kargomu teslim etmeden şubeye götürüyor. Torbalı Aras kargoyu aradığımda telefonu açan bayanla sağlıklı iletişim kuramadık. Aras kargo çalışan elemanlarınıza diksiyon eğitimi de verin. Ben müşteriyim benimle inatlaşıp restleşemez emri vaki hiç konuşamaz. Ayrıca genel müdürlüğüne de şikâyet ettim.

 13. Sefa Kaya 1 Haziran 2022

  Ben yaklaşık 2 senedir kargo gönderiyorum ama Aras kargo şube son 2 aydır 2 desibel olan kargolarımı yanlış yazmaya başladı. Müşteri temsilcileri gidin şubeyle görüşün diyor.

 14. Sakıp Çolak 25 Mayıs 2022

  3 gündür kargom elime ulaşmıyor. Arıyorum saat 6’ya kadar elinize ulaşır diyorlar halen gelmedi.

  1. Mehmet Ali Uzun 16 Temmuz 2022

   Sakıp Çolak kargon hala şubede mi?

 15. Ece Yalçın 9 Mayıs 2022

  Adresten kargo aldıracağım telefonu açıp bırakıyorlar bakmıyorlar. Ben böyle bir şey görmedim.

 16. Fatih Karasu 7 Mayıs 2022

  Aras kargo aracılığıyla bulaşık makinesi gönderdim ama bana ulaştığı anda makinem kullanılmaz bir halde bana teslim edildi. Şimdi bu konu hakkında muhatap olacak kimse bulamıyor ve hatayı ne gönderen kabul ediyor ne teslim eden kabul ediyor.

 17. Ece Polat 6 Nisan 2022

  Üsküdar Setbaşı şubesi Zeynep Kamil’e taşınmış. Ancak Zeynep Kamil’de nereye taşındığı bilgisine ulaşılamıyor. İş yerinde olduğum için gelen kargoyu teslim alamadım. Kargoyu komşuma bırakmalarını istememe rağmen kargocu kabul etmiyor. Şubeye gidip almam lazım ancak şubenin adresi yok.

 18. İlker Tekten 11 Mart 2022

  Canlı takip ve kargo getirmemeleri eve gelmeden evde yoktunuz deniliyor. Ürün şubeden bile çıkartılmamış gittim kendim aldım.

 19. Demet Yazıcı 6 Ekim 2021

  01.10.2021 tarihinden itibaren adresimden alınması için her gün kurye talebi için arıyorum. Her gün gönderiyoruz diyorlar. Bugün 6. gün bitiyor. Kargo aramaktan peşlerinde koşmaktan bıktım gerçekten.

  Biz de iş yapıyoruz biz de çalışıyoruz. Müşteri mutsuz olmasın diye ne yapacağımızı şaşırıyoruz. Şubeyi arıyorum 1 dakika bekleyin diyor tam 8 dakika aralarındaki muhabbetlerini dinledim. Muhtemelen telefonda olduğumu unuttular.

  Trendyol ile anlaşmasından dolayı ısrarla arıyorum gönderimi alın diye. Başka şansım yok. Çok yoğunlarmış bizde yoğun çalışıyoruz fakat işlerimizi 6 gün aksatmıyoruz. Ayrıca yoğun olmanız ve az personelle çalışıyor olmanız müşterilerin problemi değil.

 20. Şener Doğan 30 Haziran 2021

  Malım geliyor sabah mesaj geliyor bana maliniz gelmiştir ve dağıtımdadır diye ondan sonra mesaj geliyor. Gelmiş malı teslim almamışım kabul etmemiştim diye mesaj atıyorlar hiç gelmediler gel şubenden teslim al diye bu nasıl bir zihniyettir.

  1. Özcan Arınç 12 Mart 2022

   Şener Doğan hep yaptıkları şey böyle bir de hizmete para veriyoruz.

 21. Nurullah Tarhan 15 Haziran 2021

  Kargomu alıp başkasına teslim etmişler gerçekten inanamıyorum. O kadar param çöp mü olacak?

 22. Turgut Atahan 12 Haziran 2021

  Ne zaman Aras kargoyla bir siparişim gelse zamanında gelmiyor en az 4 gün geç geliyor. Kargo merkezî ile aramda 1 km yol yok dağıtıma çıkmasına rağmen 2 gündür kargo gelmiyor. Pazarda tatil Pazartesi akşam 7 de keyfileri gelirse getirirler.

 23. Aslı Derviş 8 Haziran 2021

  Şubeler telefonu açmıyorlar iletişim yok kesinlikle deneyin ve görün!

 24. Nazım Şenyurt 21 Mayıs 2021

  Adreste olmama rağmen ne kapımı çaldılar nede arandım ilgi alaka yok arama yok bilgilendirme yok yazıklar olsun! 3. defa mağdur ettiler. Yaptıkları işi hakkıyla yapmıyorlar. Şimdi ne olacak şehir dışına çıktım.

  Acil kargoyu Varsal şubesine geri getirdiniz. 3 gün içinde alamayacağım ve tekrar üretici firmaya göndereceksiniz. Mağdur ettiniz sizi Allah’a havale ediyorum.

 25. Cemile Şimşek 21 Mayıs 2021

  Günlerdir yolda diyorsunuz ya sanki İstanbul burası yazık ya içinde yiyenler bozulursa sorumlusu sizsiniz ve ücreti ödersiniz. Samsun Aras kargo kargonasıl bir kargo şirketisiniz ya kargom gelmedi takdirde bugün bundan siz sorumlusunuz. Sizi şikâyet edeceğim.

 26. Hasan Poslu 3 Mayıs 2021

  Kırıkkale merkez kargo çalışanı eve geldi parayı verdim almadı. Kargoya red yazıp giderim dedi çekti gitti. Kargo çalışanı olmayabilir mi acaba?

 27. Akif Çanak 8 Nisan 2021

  Tekirdağ – Çorlu Günebakan şubesi kuryeleri kargoları eve teslim etmiyorlar. Kargomuzu site girişine görevlinin kabul etmemesine ve tüm uyarılarına rağmen bırakıyor gidiyorlar. Kargom kaybolduğu takdirde her türlü yasal yollara başvuracağım.

 28. Semih Alçay 1 Nisan 2021

  PTT işini düzgün yapmıyor. Kargolar geç geliyor. Cimerede yazacağım hiç memnun kalmadım.

 29. Melek Namlı 3 Mart 2021

  Aras kargo kapıma kargomu bırakmadı müşteriye hizmet bumu yazıklar olsun! Ben ikinci katta oturuyorum Aras kargo çalışanı kargomu aşağıya bırakmış! Cimer’e mi şikayet edelim bir daha bu şekilde olursa gereken neyse yapacağım.

 30. Leyla Çöl 25 Aralık 2020

  Aras kargo Ankara Keçiören Etlik şubesi dağıtım elemanı adresime kargoyu getiriyor. Fakat arkadaş hayatında kapı diafon ile karşılaşmamış olmalı ki sadece numaraya basıp zil tuşuna basmadan ve evde yoklar deyip bildiriyi bırakıp gidiyor.

  1. Köksal Korkmaz 20 Nisan 2021

   Leyla Çöl benim de Silifke’nin Aras kargoda dağıtıma çıkarmıyor. Ev yok diye geri gönderiyorlar.

 31. Hasan Yaman 22 Aralık 2020

  Benimde buradaki birçok işi ve internete bakarsanız daha nicelerinin başına gelen olay geldi. 3 gündür evimde olmama rağmen ve her gün sabahtan kargonuz dağıtıma çıkmıştır. Mesai saatinde adresinize teslim edilecektir denmesine rağmen ne gelen oldu ne giden oldu. Berbat bir kargo şirketidir. Adres doğru olmasına rağmen her seferinde yanlış diyerek eve getirmiyorlar.

  En son dayanamadım siteden kargo no mu sorgulattığımda ilk olarak evde bulunamadı denmiş sonrasında da her gün için müşteri kabul etmedi.

 32. Ayşe Şahin 7 Aralık 2020

  Hayatımda bu kadar sorumsuz bir kargo görmedim. 2 gündür arıyorum asla temsilciye bağlamıyorlar ve suratıma sürekli telefonu kapatıyorlar. Asla ama asla işlerini yapmıyorlar çok pişman oldum.

 33. İlknur Güler 4 Aralık 2020

  Kargo dağıtım da diye mesaj geldi 1 inde bende bekledim. Gelen giden yok neyse müşteri hizmetlerdi arıyorum sistem yok diyorlar. Gene arayın dediler aradım açan yok neyse kargo takibe baktım adres yanlış diyor.

  Göndericiyle irtibata geçtim adres doğru diyor en son bugün gittim, artık dedim kargoyu geri göndermişler bu ne sorumsuzluk ya! 3 günde kargo iade olur mu? Diyelim hadi prosedür öyle peki benim orada numara var. İnsan aramaz mı ya mesaj atmaz mı? 3 gün gelmeseniz kargo iade olur diye tenezzül edip geri dönüş yapsanız şu telefonları açsanız da bizde mağdur olmasak.

 34. Dilek Öner 3 Aralık 2020

  Adresim açık, açık yazdığı halde paketi vermek yerine not bırakıp gitmişler ve arama tenezzülünde dahi bulunmuyorlar. Size sadece pes diyorum başka bir şey demiyorum.

 35. Nergiz Kumru 1 Aralık 2020

  Kargom teslim edildi diye mesaj geldi ama ne kargom geldi nede alan kişiyi tanıyorum. Bu nasıl bir sorumsuzluk? Okuma yazma bilmeyen kişilerimi kurye olarak çalıştırıyorlar. Kargo üzerinde alıcı ismi yazarken nasıl bir başka isme kargo teslim ediliyor?

 36. Halit Saçar 23 Kasım 2020

  Gördüğüm en berbat kargo sabahtan beri 5 kere aradım her seferinde yârim saat içinde gelecek dediler. En son aradığımda 18.00 dan sonra geçte olsa getiririz dediler getirmediler. Yazıklar olsun!

 37. Zuhal Tarakçı 20 Kasım 2020

  Kargom firmada. Belki yoğunluktandır gidip kendim alayım dedim. Veremeyiz 1 hafta sonra veririz dediler. Sözün bitti yer Mardin Aras Kargo Kasımiye şubesi. Neden ücretini ödediğim ve acil kullanmam gereken ürünlerimi alamıyorum. Hukukta buna mala el koyma denir.

 38. Coşkun Çapa 19 Kasım 2020

  13.11.2020 tarihin adıma gönderilen kargo 16.11.2020 tarihinde teslim edilmesi gerekir ilken bu gün 19.11.2020 henüz bir haber yok. Müşteri temsilcilerini aradığımızda onlarla irtibat kurumuyoruz. Çağırı merkezini aradığımızda somut bir cevap alamıyoruz. Teslim süresi üç gün olarak belirtilmiştir. Lütfen daha ciddi çalışalım.

 39. Murat Mortepe 16 Kasım 2020

  Aras kargo ile Scooter yağı satın aldım 2 adet, paket açılmış ve bir tanesi eksik olarak teslim aldım. Açık olduğunu gördüm ama tamdır diye gaflete düştüm. Aldıktan sonra baktım bir tanesi yoktu. Hemen müşteri hizmetlerini aradım bir talep numarısı verdiler.

 40. Sakine Gül 3 Kasım 2020

  Bir haftadır yolladığım kargo yerine ulaşmadı. Firmanızdan şikayetçiyim.

 41. Mete Levent 31 Ekim 2020

  Bu nasıl bir çalışma ahlakı 1 haftadır mesaj geliyor. Takip numaranız diye ne gelen var ne giden aradım araçta gözüküyor beyefendi gene gelmedi. Gittim şubeye yüzü beş karış kapattık diyor.

 42. Esra Kara 31 Ekim 2020

  Affedersiniz ama ben bu kadar iğrenç bir kargo görmedim bir haftadır bekliyorum. Yazıklar olsun.

 43. Hakan Baltacı 18 Ekim 2020

  Benimde buradaki birçok işi ve internete bakarsanız daha nicelerinin başına gelen olay geldi. 3 gündür evimde olmama rağmen ve her gün sabahtan kargonuz dağıtıma çıkmıştır mesai saatinde adresinize teslim edilecektir denmesine rağmen ne gelen oldu ne giden…

  En son dayanamadım siteden kargo no mu sorgulattığımda ilk olarak evde bulunamadı denmiş sonrasında da her gün için müşteri kabul etmedi.

  1. Bülent Karabulut 23 Ekim 2020

   Son durum: teslimat şubesinde.
   Teslim edilememe bilgileri.
   Tarih teslim edilememe nedeni açıklama.
   20.10.2020 00:00:00 alıcı kargoyu kabul etmiyor.
   22.10.2020 00:00:00 alıcı kargoyu kabul etmiyor.
   23.10.2020 00:00:00 alıcı kargoyu kabul etmiyor.

   kargoyu getirmiyorlar bide böyle yazıyorlar altına. Aynısını bize de yazmışlar ama aslı yoktur.

   1. Gülseren Çelik 26 Ekim 2020

    Bülent Karabulut aynı durum bende de geçerlidir.

 44. Cihan Çelebi 17 Ekim 2020

  Aras kargo müşteri hizmetleri ile dağıtımda görevli kişiler görevlerini iyi yapmıyorlar. Müşteri ile ilgi göstermiyor adrese gelip başkalarına sorup adreste yok diye kapıya bir not bırakıp gidiyor.

  Adrese gelince bana bir telefon açtığı zaman benim nerede olduğum belli olurdu adresimde otuyordum bir saat sonra dışarı çıktığımda kapıda adreste teslim edilemedi kâğıt vardı.

  Meram Yaka şubesini telefonla, aradım müşteri hizmetli görevli adreste olmadığınız için kargoyu iade edeceğiz dedim ki gelsem kargomu teslim eder misin etmeyeceğiz dedi.

 45. Memedi Zeki 10 Ekim 2020

  Tendyoldan 2 adet ayakkabı aldım biri yurtiçi kargoyla dün geldi. Mesaj atıp aradılar gittim aldım. Aras kargodan biri kargom gelecek kargom geliyor bana ne mesaj ne arama yapılıyor kargom geri gidiyor. Bu nasıl iş ahlakı bu nasıl şirket geri iade yapıldı ve bir daha Trendyola gitti aradım müşteri hizmetini başladı saçmalamaya bu kadar olmaz.

 46. Muammer Subaşı 8 Ekim 2020

  Aras kargo’da paketim var ve yanlış beyanda bulunmuşlar. Eve gelmişler müşteri kabul etmedi denmiş telefon numaram var ve ev adresim var ne gelindi nede arandım. Böyle saçmalık olmaz!

  1. Oya Eker 16 Ekim 2020

   Berbat bir firma 3 adet ürün bekliyorum. Hiç biri gelmedi firma diyor ki alıcı ürünü şubeden almak için not bıraktı. Saçmalık ben niye ürünü şubeden alayım insanlar aldıkları maaşı nasıl hak edecek bilmiyorum inanın.

 47. Hilmi Atlı 16 Eylül 2020

  Dünden beri iade kargom için defalarca aramama not bırakmama rağmen ne bir gelen oldu nede çözüm.

 48. Zeynep İnanç 12 Eylül 2020

  Pos cihazı gelmiyor.
  Kapı çalınmadan gidiliyor.
  Arayınca cevap verilmiyor.

 49. Saliha 31 Ağustos 2020

  Siparişim eve gelmedi evde olduğum halde müşteri hizmetlerini aradığım halde kendilerince şubeden alınacak diye not düşülüyor anlaşılan diğer firmalarla çalışacağım bundan sonra kim gidip alacak kargoyu şuan öyle bir imkanım yok şimdide iade ederler kafalarına göre.

 50. Kemal Sarıçiçek 28 Ağustos 2020

  Tam 5 gün oldu Maraş’tan adana ya bir paketi getirip teslim edemedi. İşini düzgün yapmayan bir firma insanları mağdur ediyor!

 51. Bülent Cayman 23 Ağustos 2020

  Aras kargo dan şikayetçiyim. Ürünü getiriyor, arama yapmıyor, kapıya gelmiyor, tekrar şube ye götürüyor oradan da ürün iade ye gidiyor. Teslimat ciddiye alınmıyor.

 52. Cemal Yıl 12 Ağustos 2020

  Hepsi buradan aldığım bioten krem elime ulaştı ama tamamen kapakları kırılmış vaziyette aras kargodan şikayetçiyim.

 53. Büşra Nur Çetintaş 10 Ağustos 2020

  4 Ağustos’ta vermiş olduğum sipariş 6 Ağustos’ta bulunduğum şehrin şubesine teslim edilmiş. 7 ağustos cuma günü kendim arayarak iletişime geçtim ve akşam dağıtıma çıkacaklarını söylediler.

  Elamanlarının acemi olduklarını yetiştiremezse şahsi araçlarıyla bırakacaklarını söylediler ama yapmadılar. Bugün yani 10 Ağustos yine kendim bizzat arayarak hala gelmediğini söylediğimde bahanelerle arayıp ulaşamamışlardır evde olmayabilirsiniz gibi hazır bahaneler sundular saat 14:00 da otomatik geri gönderileceğini ve sadece bizzat kendimin gelip almamı söylediler. Kabul etmedim. Böyle disiplinsiz bir firmadan bir daha işim olacağını düşünmüyorum.

 54. Mustafa şenlik 25 Temmuz 2020

  Çocuk için GittiGidiyor dan 22/07/2020 tarihinde bisiklet siparişi verdim Ankara şehitlik şubesinden Aras kargo ile gönderildi 24/07/2020 tarihinde geldi ama poşette ve çizilmiş plastik aksamı kırık şekilde geldi bu şekil de mi personel çalıştırıyorsunuz insanları mağdur mu edin diye eğitim veriyorsunuz bumudur sizin kalite memnuniyet anlayışınız.

  1. Gökhan 25 Temmuz 2020

   Mustafa bey kargoculara diyorsunuz ama gönderen firma düzgünce paketlemez gelişi güzel paketlerse kargocu ne yapsın çizildi diyorsunuz düzgün havalı naylona koyarlarsa sürterek götürse dahi çızılmazda kırılmazda. Hep suç kargocularda değil yani!

 55. Bengü 24 Temmuz 2020

  Kargom teslim edildi gösteriyor ama ben teslim falan almadım. Arıyorum halen bir cevap yok!

 56. İlknur 22 Temmuz 2020

  trendyoldan aldığım bir ürünü hergün aras kargo takipten takip ettim ve kargo yolda yazıyordu.bugün gelen bir mesaşla şok oldum.kargom 15 gündür kargoda beklemiş almadığım için geri iade edilmiş . bu nasıl bir sorumsuzluk.böyle bir kargo firması olamaz olsun….

 57. Erdoğan ÇELENK 20 Temmuz 2020

  6 gündür kargomu bekliyorum ancak kargon hiç bir türlü gelmiyor o kadar kıdemli personelleri varki evin önünden geçip adresi bulamıyorlar şubeye gittiğimde ise personel hiçbir türlü yardımda bulunmuyor kargom 14 temmuzdan beri gelmiyor ordu boztepe şubesi

 58. Sümeyra DAĞLI 18 Temmuz 2020

  Parfümleri kırıp bir de kutuyu elimize verip ürünü dört dörtlük getirdik mi oluyor ya işinizi düzgün yapmaya davet ediyorum sızı iki seferdir Farmasi ürünleri kırıp getiriyorsunuz ayıp ayıp

 59. ilhan yolcu 13 Temmuz 2020

  gönderdiğim marğo geri geldi nedeni adres bulunamamış yurtiçinin bulduğu adresi aras bulamıyor üstüne üstlük birde yapamadıkları iş için benden 28 tl aldılar.

 60. Nurdan yasar 6 Temmuz 2020

  01.07.2020 tarihinde silivri şubeden adresime gelmiş ve ben teslim almamış. Yahu hiç kimse gelmedi de teslim de almamış.

 61. Medet Zeki METİN 2 Temmuz 2020

  30.06.2020 de Balıkesirken çıktı görünen kargom bu gün (02..07….) dahil ulaşmadı, üstünüze iki farklı kargo şirketinden alışverişlerim geldi. Anlamıyorum neden bu kadar geç geliyor. Şikayetimi n11 e de ileteceğim ve sizinle olan hiç bir ihtiyacımı almayacağım.

 62. Nuray 1 Temmuz 2020

  ben trendyoldan 8 haziran ‘da termos aldım aras kargo getirmedi hiçbir siparişim elime ulaşmadı ben böyle kargo görmedim bundan sonra aras kargo ile bağlantısı olan firmadan alışveriş yapmamaya karar verdim

 63. Süreyya 25 Haziran 2020

  Trendyol’dan hediye ürün aldım ürün 22sinde sözde gelmiş ulaşılamamış onun için geri dönmüş herhangi bir arama ya da mesaj atılmamış olup 25ınde kargo şubesine alınmaya gidildiğinde geri gönderildiği söylenmiş adı üstünde hediye hediye aldığım kişiye bilgi mı vermeliyim ne demek ulaşamadı deyip mesaj atmadan aramadan urunu geri göndermek Trendyol’dan bakmış olmasam kargonun gönderildiğini teslim edilmediğini bile öğrenemeyecektm ve üstüne üstlük telefon numaralarına cevap vermiyorlar böyle bir kargo görmedim rezalet

 64. Adem 25 Haziran 2020

  Sinop Gerzeden 19.06.2020 de teslim edilen kargomuz 25.06.2020 tarihinde henüz elimize ulaşmamıştır.

  3 gündür yapılan telefon görüşmelerinde sekreterler herhangi bir şekilde şube müdürü ile irtibata geçirmediler. Aras kargoya bu çalışmalarından dolayı teşekkür ediyoruz. İnşallah kargomuz gelirse ürünlerimizin satısına başlayıp ekmek paramızı kazanmaya çalışacağız.

 65. Hatice 24 Haziran 2020

  Allah bildiği gibi etsin bu aras kargoyu

 66. Aysel Karaca 23 Haziran 2020

  Aras kargodan çok şikayetçiyim. Hem kargomu getirmediler hemde kırmışlar un ufak olmuş. ?

  1. Mücahit Süer 27 Ağustos 2020

   Aysel benim kargomu da kırmışlar siz ne yaptınız?

 67. RAHMİ ÇAKIR.ZONGULDAK. 23 Haziran 2020

  insan bir telefona bakmazmı zonguldak şubesi.

 68. Ebru 19 Haziran 2020

  525073129626 takip no’lu Kargom İstanbul Tuzla Orhanlı Tepeören Aras Kargo şubesinden dağıtıma çıkarmadan kabul edilmemesi nedeniyle gönderi iptal edilmiştir dendi. ve iadeye gönderiliyor kargom bana ulaştırılmadı!

 69. nilay 16 Haziran 2020

  Kargomu getirmişler yokmuşum gelmedi kabul etmemişim gelmeyen kargoyu nasıl kabul etmedim onuda anlamadım

 70. DURUKAN TEKSTİL 13 Haziran 2020

  Durukan tekstil kargolarını eskişehir 2 eylül şubesi esnaf sarayının kargolarını teslim etmiyor kargolar geri iade ediliyor müşterilere kargonuz yok deniyor ve iban numarası veriyoruz kargonuz geri iade oldu deniliyor.

  Hem gidiş hem geliş parasını ödüyoruz artı müşteri kaybına sebep oldular müşteri hizmetlerinin tele fonları hep meşgul telefonu açan yok buna nasıl bir çözüm bulacaksınız bir değil iki değil kendice bahane üretiyorlar.

 71. Ejder Özavcı 12 Haziran 2020

  24 saatte teslim yazıyorsunuz perşembe günü verilen kargo İstanbul dan İzmire gelmiyor lütfen kargomu gönderin

 72. İclal 12 Haziran 2020

  Aras kargo ile gelen ürünümü teslim almak için 100 TL veriyorum kapıya gelen kişi 30 TL veremiyo bozuk parası yokmuş yani kart ile çek doyorum nakit dio gelen ürünümü kapıdan teslim alamadım yani bozuk para nasıl olmaz

 73. Dilek 11 Haziran 2020

  Erzurum’dan bir kargom 6 güne geldi gönderilen ürün tere yağıydı. 6 gün sonra elime ulaştığında ise tere yağı erimiş acılaşmıştı. Gıda ürünlerinin daha çabuk gelmesini özen gösterilmesi gerekiyo. Birdaha Aras kargoyu kullanmicağım, kimseye de tavsiye etmiyorum. Hakkımı da helal etmiyorum.

 74. Egemen 9 Haziran 2020

  Ya telefonla ulaşılamıyor hiç bir şekilde süs olsun diye mi telefon koydunuz. İnsanları mağdur etmeyin!

 75. Elvan 4 Haziran 2020

  Bir ay oldu ya sipariş vereli bu ayın 4ünde bir ay olacak nasıl iş yapıyotsunuz iletişim sıfır takip yapamıyorum kimseyle muhattap olamıyorum dikkate alan yok

 76. Aslı 3 Haziran 2020

  15 gündür kargom teslim edilmiyor hadi bayram araya girdi yoğundur diyorum bir bakayım ki adres yetersiz, sorunlu kargo gibi sebepler yazıyor tarafımıza teslim edilen bir şey yok o kadar telefon numarası bırakıyoruz zahemt edin de bir arayın kaldı ki tüm kargolar adresi bulup teslimat yaparken siz nasıl bulamıyorsunuz

 77. Filiz 1 Haziran 2020

  Ürünümü 12 gündür bekliyorum sırf mağduriyet yaşanmasın diye evden çıkmadım kargom eve bile gelmeden kargo durumuna baktığımda geri iade için bekliyor yazıyor gerçekten böyle bi çalışma etiği yok insanların hakkına giriliyo ürün aldığım yerlere ilk önce hangi kargoyla çalıştıklarını soruyorum

 78. Ali PAÇAL 1 Haziran 2020

  Flo dan aldığım ürün ile ilgili olarak 27.05.2020 tarihi de kargonuz şubeye ulaştı mesai saatleri içinde teslimat yapılacaktır doye sms geldi.

  01.07.2020 tarihine kadar kargo gelmeyince şubeyi aradım. Adrese teslimat olmadığını şubeden almam gerektiğini ve son gün olduğunu gün içinde alınmazsa geri gideceğini söylediler.

  Şubeye gidip neden bilgi verilmediğini sorduğumda sms bilgi ücrete tabi onun için bilgi verilmedi dendi. Adrese teslimat yok ise neden mesai saatlerinde teslimat yapılacak diye sms atıldı dediğim zaman cevap verilmedi.

 79. günseli 28 Mayıs 2020

  15.05 de verlen kargo 28 mayıs oldu gelmedi.

  1. Eftal TAŞÇILAR 31 Mayıs 2020

   Aras kargo sitesinde alıcıya teslim olarak gözüken kargom maalesef tarih 30.05.2020 olduğu halde teslim edilmediği gibi müşteri hizmetlerine de ulaşmak mümkün değildir.

 80. Esin 26 Mayıs 2020

  Teslim edildi mesajı geldi ama teslim edilen hiçbir şey yok

  1. Fulya 31 Mayıs 2020

   19 çıkan kargom bugün 31 hâlâ yok. Merkezi aradım kaç defa yarın elinizde dediler hala yok. Sonunda teslim edilemedi diye bir msj aldım. Bu ne saçmalık böyle yaaa

 81. Esra 22 Mayıs 2020

  Aras kargo tövbe ettim artik kac haftadir kargom gelmedi arıyorum sürekli meşgul insanları magdur ediyolar

 82. Selami GÖKSU 21 Mayıs 2020

  Bir daha mı aras kargo aman bıktık okunan telefonda ki politikalarınızdan bir temsilde yetkiliye ulaşamadık

 83. filiz 18 Mayıs 2020

  kesinlikle dehşet ötesi iğrenç bir kargo firması. kargomu 15 gündür bekliyorum ve bu sokağa çıkma yasağı olan günlerde nasıl oluyor da beni evde bulamayıp kargoyu teslim edemiyorlar? aradığımda ise telefonu açıp ad soyad alıp meşgule atıyorlar ve tüm gün ulaşamıyorum. umarım bir daha asla işim düşmez aldığım ürüne lanet ettirdiler pişman oldum

 84. Fadime 16 Mayıs 2020

  Çalışma 0. 4 gündür ürünün kargoda arıyorum tel cevap vermiyorlar takip ediyorum müşteri ürünü kabul etmiyor yazıyor

 85. Esengül 15 Mayıs 2020

  kargom geldiği halde eve teslim etmiyorlar gittiğimde bir suru kargonun içinde nasıl bulacaklarını söyleyip vermiyorlar ayin 5 inden beri bekliom

 86. BÜLENT 15 Mayıs 2020

  13 mayıs elime geçmesi gereken ürün 15 mayıs oldu ve hala kargoda bekletiliyor ürün alırken aras kargo gönderimi olan mağazadan ürünü asla sipariş vermiyecem

 87. Abdullah 15 Mayıs 2020

  Teslimat yapmıyor. Alıcı kendim olmama rağmen bana hiç bir bilgi verilmeden Alıcı kabul etmedi deyip geri gönderiyorlar.

 88. Halilcan 13 Mayıs 2020

  Rezalet bir kargo 10 gün önce kargonuz kuryeye verilmiştir mesajı geldi adresime ulaşmadı yanlış adrese teslim edilmiş ikinci kargom hala kuryededir diyolar bi kargo 10 günde gelmez arıyoruz aradığınız numara meşgul deniyor kapanıyor

 89. Makbule 13 Mayıs 2020

  Trendyol dan bir ürün aldım ağzı açık şekilde geldi ve üstelik başkasına teslim edilmiş gözüküyor. Eve getirdiklerinde ne isim nede imza istediler. Direk alın deyip gittiler ve saat akşam 9 du. Adıyaman aras kargo

 90. Hayriye 8 Mayıs 2020

  Kargomu getirmediler ve haberim olmadan iade edilmiş. Müşteri temsilcileriyle ya konuşamıyorum ya da yok telefon kesildi ya da türlü bahane uyduruyolar. Böyle şirket olmaz olsun!!!

 91. Buket 8 Mayıs 2020

  iki güne elinizde olur dedikleri kargo iki hafta oldu daha elime geçmedi telefonlar hep meşgul ilgisiz alakasız bi kargo yok sanırım önünden bile geçmeyeceğim kargo

 92. Tuğba 7 Mayıs 2020

  Adrese geldik yoktunuz hadi onuda geçtim bina girişinde arıyorlar gelip kargonuzu alabilirsiniz diye arıyorlar madem kapıya gelmiyorsunuz niye hizmet veriyorsunuz kafalarına göre dağıtım yapıyorlar.

 93. Hüsamettin aksoy amasya 7 Mayıs 2020

  Aras kargo amasya şübesinden hiç memnun değiliz

 94. Fatma 7 Mayıs 2020

  Mart ayının sonlarına doğru bir şey sipariş ettim nisanın 2 haftasına kadar gelmedi belkide daha fazla sonra arıyorum ulaşılmıyor hep meşgul ürünü aldığım yerden mesaj geldi kargonuz geri gönderildi ve PTT Kargo’yla gelecek adresinizi bulamamışlar dedi sonra diğer kargo hemen geldi getiren kişiye sordum adresimizi kolay buldunuz mu dedik adamda evet çok kolay dedi sonra 1 hafta sonra falan bir eşarp sipariş ettim nisanın son haftası falan maalesef yine gelecekti sonra 1 haftada geldi eşarbın rengi resimde görünmediği için geri iade yapacaktım yani buraya gelip eşarbı alıp aldığım mağazaya getirmesi gerekiyor tam 5 günden beri arıyorum telefonu açmıyorlar açtıkları zaman yarın geleceklerini söylüyorlar ama gelmiyorlar kesinlikle tavsiye etmem belki 5 gün içerisinde 100 kere aradım

 95. Filiz 7 Mayıs 2020

  Şu hayırlı mübarek günlerde bile yanlış söylemekten çekinmiyor aras kargo fethiye şubesi tlf acıyor tlf cevap vermedin taktirde adrese gelip zille basma tenezzülünde bulunmuyor ve geldik evde yoktunuz diyorlar bu karantina günlerinde evden bir kez dışarı çıkmadık 65yas ustu annem babam var ve yasak

 96. Yasemin 5 Mayıs 2020

  Eskişehir tepebaşı şubesindeki aras kargo çalışanları yalancıdır. 3 4 gündür beni oyalayıp duruyorlar sürekli gidip geliyorum hala kargom gelmedi kargom eskişehirde ama bir türlü bana verilmiyor müşteri hizmetlerini arıyorum orası da açmıyor nasıl bi şirketsiniz siz !

 97. aylin 5 Mayıs 2020

  telefon lar hep meşgul bir daha aras kargoyu kullanmayacağım

 98. Kıymet VURGUN 4 Mayıs 2020

  Ben didimde İstanbul aras kargoyla yiyecek gönderdim altı gündür hale gitmedi 70 TL için benim 1000tl lık yiyecekler mi çürütüler

 99. mehmet akbaba 4 Mayıs 2020

  kocaeli izmit aras kargo anıt park şubesini telefonla aylardır arıyorum kimse acmıyor telefnu ne biçim bir şirket burası

  1. salime 28 Mayıs 2020

   Berbat bir kargo asla çalışmam artik. 1 ay oldu urun yok. Tel. Cevap vermiyor. Gerekli yerlere şikayet edeceğim

 100. Yasemin Bayram 1 Mayıs 2020

  Kargoları zamanında getirmiyor teslim tarihinde getirmiyor bilgi verilmiyor kargom elime ulaşmadı

 101. Ülkü 30 Nisan 2020

  aras kargoyla 65 yaşındaki ebeveynlerime acil bir kargo yolladım. didim ilçesindeki aileme dağ başında oturur muamelesi yapıldı, kargom ellerine ulaştırılmadı sebepse o adrese gönderim yokmuş!

  didim kargo şubesi ailemin evinden 5-10 km uzakta maksimum! madem kargocun oraya gitmiyor baştan bilmiyor musun aras kargo! ne ailem ne biz bilgilendirildik (ki bilgilendirme için ekstra ücret ödemiştik gönderimde), kargomuz bize geri gönderildi, paramız iade bile edilmiyor! olmayan hizmete para verdik, müşteri hizmetleri de çalışanlar da şikayet et madem diyor, çözmek yerine! rezilsiniz!

  1. ülkü 4 Mayıs 2020

   2 mayis teslim tarihli kargom gelmedi gelmediği neyse ama muhattap bulamıyorum sabahtan beri arıyorum hep meşgul diyor nasıl takip edeceğim nasıl bilgi alacağım eskişehir lületaşı şubesi telefonları neden hep mesgul

   1. rabia 8 Mayıs 2020

    aynı şey benimde başıma geldi benim kargom başkasımna gitmiş ve ilglenmiyorlar telefonları açmıyorlar siz peki kargonuzu alabildinizmi

   2. Fırat 12 Mayıs 2020

    Hocam çözüm bulduysanız banada haber verin kargom başka bir adrese gitmiş sürekli arıyorum meşgul

 102. İlayda kuleyin 29 Nisan 2020

  20 yaşın altında olduğum için sokağa çıkma yasağım var kargomu eve getirebilir misiniz dedim biz o adrese gelemiyoruz cevabını aldım ama başka geliyor dedim o zaman kargoyu kullanmayın dendi şu süreçte bize çok yardımcı oldunuz gerçekten.

 103. Seçil 24 Nisan 2020

  Kargom şubeye geldi dün ama mobil dağıtım gününde dağıtılacak diyor ben böyle bi saçmalık görmedim ilk defa böyle bir şey duyuyorum

 104. Serkan 20 Nisan 2020

  14 de kargoya verildi 20 teslim olması lazım şubeye gidiyorum çok kargo var ayıramadık diyor böyle bir rezil kargo görmedim oda aras kargo dur kapatın yapmayın bu işi gerçekten bırakın mazarete gerek yok şube ne işe yarar Esenler sondurak şubesi

 105. Zerruk küçükaslan 20 Nisan 2020

  Bir haftadır kargomu bekliyorum gelmedi köye hizmet verilmiyormus çok saçma bir sistem koydeyiz diye her şeyden mahrum kalmamlıyız üstelik şubeye bırakmışlar bu salgın varken nasıl merkeze gidip şubeden alabilirim acaba

 106. Dilek 19 Nisan 2020

  Trendyol’dan sipariş verdim 13 Nisan 2020 tarihinde ve 15 Nisan tarihinde ikisini de teslim alamadım henüz, teslimat süresi 14-21 Nisan tarihlerini gösteriyor fakat 15 ve 16 Nisanda kargo takipten baktığımda alıcı kargoyu kabul etmiyor şubeden alacak notu düşülüyor 17 Nisanda ise alıcı adreste tanınmıyor notu. 19 Nisan da baktığımda ilk verdiğim sipariş için gönderici kabulü ile iade notu düşülüp kargonun yollandığı şubeye gönderilmek üzere yola çıktığı notu ile karşılaştım müşteri hizmetlerine bağlanamıyorum ve hiç bilgilendirme yok , umarım kargomu en kısa zamanda ulaştırırsınız Aras Kargo

  1. Nisa 12 Mayıs 2020

   Gelmiyor benimkiki de öyle yaptılar hediye almıştım annrme anneler günü geçti hala bekliyorum meğer bana getormeden tekrar alıcıya gönderilmiş kabul etmiyor musumbenim haberim yok :)

 107. Büşra 18 Nisan 2020

  Evime en yakin esenler son durak şubesine gittim cuma saat 14.30 ürün iadesi yapmak istedim kapalıyız ürün almıyorum dedi. orda uzun siyah saçlı bir bayan vardı hoş olmayan tavrıyla müşterilere bağırıyordu.

  iademin son günüydü işlem yapmadılar bu yüzden para iadesi alamicam orada calisan terbiyesiz is bilmeyen bayandan ve bi orta yaşlı erkek personelden de sikayetciyim.

  bizimle böyle bağırarak konuşamaz isimiz olmasa zaten oraya gitmeyiz . Ne millete ürünlerini verdiler ne de iade aldılar. Aldıkları maaşı hak etsinler. müşterilerle de nasıl konuşulur adap usul bilsinler. Ben dahil bir çok kişiyi kendi keyifleri için mağdur ettiler çok yazık.

 108. Şahin AYDOĞAN 17 Nisan 2020

  14 04 2020 tarihli kargom halen tarafıma ulaştırılmadı.

 109. hasan 17 Nisan 2020

  Turkcell Superonline adına bir kargomuz vardı alım için dün kayıt oluşturduk fakat gelen arkadaş sormamış alınacak var mı diye gelen kargomuzda ahmet kişisine teslim edilecek yerine mehmete teslim etmiş var mı böyle bir saçmalık ya burası kocaman iş yeri Mersin Pozcu şubesini arıyorum şikayetimi dile getiriyorum biz sistemden göremiyoruz diyor bir daha soruyorum göremiyoruz diyor

  1. Sinan 4 Mayıs 2020

   Aras kargo Yahya kaptan şubesi , kargomu getirmediği halde, alıcı kargoyu kabul etmiyor olarak not düşmüş. Oysaki kargo hiç gelmedi

 110. Elvan yalçinkaya 14 Nisan 2020

  Gaziemir aras kargo şubesinden sabah saatlerinde atandım kargo takipten kargomun ellerine ulaştığını öğrendim aramalarını görmedim daha sonra ben dönüp aradım ve 15 defa üst üste aramama rağmen müşteri temsilcisine sadece 1 defa bağladı açan hanımefendi sorunumn ne olduğunu bile sormadan bekletcem diyip kapattı ya bu kadar sorumsuzluk olmaz Bi daha asla sizi tercih etmycem bilginize

  1. Handan 24 Ağustos 2020

   Elvan ben de aradım telefonu açan bayan bir dakika söyleyip beni 45 dakika bekletti ve bunu 3 defa armamda yaptı üstelik kargom kayboldu bir daha asla bu kargoyu tercih etmeyeceğim.

 111. adnan 11 Nisan 2020

  Arıyoruz dağıtımda diyor 4 gündür bekliyoz şubeden alalım diyoz kurye üzerinde deniyor!

 112. Ayşe 11 Nisan 2020

  Bugün kargom gelmiş ne bir mesaj nede arayıp bilgi vermek yok. Açıklama kısmına alıcı kargoyu kabul etmiyor, sipariş adresinde size ulaşamamışlar diye not geçiyorlar. Güvenilir sitelerden alışveriş yapmış olmasak vay halimize.

 113. Mehmet emin yavuz 8 Nisan 2020

  Urun teslimata cıktı gözüküp urunum gelmeden adrese müşteri kargoyu kabul etmiyor deyip getirmiyorlar nasıl bi kargo şirketi bu aras kargo kutahya kurumsal subesi

 114. Pınar Sevindik 8 Nisan 2020

  Şikayetçiyim yalnızca bu güne özel değil bu sıklıkla yapılıyor gelip bulamadık diye kağıt bırakıp gidiyorlar arayınca da uğraşamam diyor kuryeci.

  Bugün de aynısı oldu diğer kargo şirketi kargoyu getirdi. Bu sorunu bir Aras kargo da yaşıyoruz artık yeter. Şikayet oluşturacağım Seydişehir şube

  1. şahin 15 Nisan 2020

   Emirdağa kargo gönderdim giriş garantina altına alınmış niye söylenmiyor giriş olmadığı için kargo ellerine geçmedi boşa para verildi

 115. fatma 8 Nisan 2020

  kilis aras kargo şube olarak çok kötü çalışıyor teslimatlar eve getirilmiyor gelin alın diye mesaj atılıyor mesaj yollanılan numaraya ve iletişimi numatssına cevap verilmiyor gelen eşyalar kontrol ediliyor

 116. hakan kozdereliler 5 Nisan 2020

  24 desi 5 kg fiyat 135 tl böyle kargoculuğun allah belasını versin.emi aras kargo..

 117. Damla 26 Mart 2020

  aranmadan şubeye dönüyor kargolarimz kapıda ödeme ödüyoruz sonuçta boşuna mı Samsun Bafra aras kargo bir çözüm bulunmasını rica ediyorum

 118. İrem 18 Mart 2020

  Aras kargo tarafından sorun yaşıyorum. 2 defa oldu aynı siparişi beni aramadan geri dönüş yaptılar üstelik parayı ödediğime rağmen

 119. Murat 10 Mart 2020

  İlke ve misyonuna uymayan tek kargo şirketi yazıklar olsun ank dan Niğde’ye 2 günde geliyor çok sorumsuz bir şirket çalışanlar lakayt

  1. kadriye 8 Nisan 2020

   Zonguldak Aras kargo şubesi yazıklar olsun size..Siparişimi getirmiyorsunuz üstüne bide internetten alışveriş yapmayın o zaman dedirtiyorsunuz.

 120. Fatma Doğru 17 Şubat 2020

  Kargom bana teslim edilmediği ve aranmadigim halde teslim edildi yazıyor.Kimse de yardım etmiyor yönlendirip telefonları kapatiyorlar suratıma.

 121. Mustafa 25 Ocak 2020

  12.3 6tl tutan kargo 14.50 tl almışlar helal olmasın disiplinsiz bir firma allaha havale ediyorum

 122. fatma 10 Ocak 2020

  aras kargo sürekli getirdim diyip getirmemezlik yapiyor ariyolar acamiyoruz die drek subenize götürülüyor surekli bu sorunu yaşıyorum

 123. Yusuf kuz 4 Ocak 2020

  Neden kargo firmaları müşterilerinin telefonlarına bakmıyor hatlar gel menkul deniliyor kargo takibine bakıyorum şubeye geldimi diye sorucam kargonuz şubenize gönderildi diye yorum var bu kadar saçma birşey olamaz

  1. Suna 22 Mayıs 2020

   Bu kadar işini düzgün yapmayan bir firma daha görmedim

 124. Ümüs 31 Aralık 2019

  Kargom Kahramanmaraş afşin şubesine 2 günde geldi. Fakat kargo afşin şubesinde 4 gündür bekliyor. Yarın yılbaşı olduğu için yarında elime ulaşamayacak. Oldu 5 gün. Telefonları arıyorum açmıyorlar.

  Bir kere ya sadece bir kere kargoyu zamanında getirin. Sorumsuzlukta Kahramanmaraş afşin şubesinin üstüne yok. Benim kargom sürekli şubede beklemek zorunda değil. Kurye eksikliğiniz varsa bunu müşterilere yansıtmaya hakkınız yok. Size güvenmekte hata yaptığımı bir kere daha fark ettim. Eğer Kahramanmaraş afşinin aras kargo şubesi kargomu getirmezse bizzat genel müdürlüğe dilekçe yazacağım.

 125. ESİN 30 Aralık 2019

  Aras kargo nasıl bir işletme yani ulaşmak mümkün değil madem telefonu açmayacaklar neden iletişim numarası var diye telefon kullanıyorlar Ceyhan şubesi asla açmıyor hiçbir zaman telefonu kargo ulaşmaz msj gelir Kargo gelmez telefonla ulaşmak asla mümkün değil.