Aras Kargo Gönderim Süresi Hesaplama

Aras kargo müşterileri için kargoların kaç günde gideceği bilgisi sitesinde yayınlamaktadır. Eğer Aras kargo ile gönderi yapacak ve kaç günde gideceğini merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Aras kargo ile kargoların kaç günde alıcıya ulaştığını öğrenmek için ilk olarak aras kargo sitesinde hizmetler sayfasına sayda içerisinde kaç günde menüsünü gidiniz. Önünüze kaç günde gider penceresi çıkacaktır. Bu pencede çıkış ile ve varış ili yer almaktadır. Çıkış ili sizin gönderi yaptığınız il varış ise gönderilecek ilindir. Bu bilgileri giriniz ve önünüze kaç günde gideceği bilgisi çıkacaktır.

Burada dikkat edilmesi gerekenler sayfada da bahsedildiği üzere il merkez ve aras kargo yakın ilçeleri için verilen bilgiler olup mobil alan veya haftanın belli günleri hizmet veren yerler olmaması gerekmektedir.

Mobil alan ve haftanın belli günleri alan yerler nedir onunda bilgisi kısaca vermek gerekirse mobil ve belli günleri olan yerler demek işlemlerin sıklıkla olmadığı belli bir günler kargoların gönderildiği köy kasaba veya diğer beldelerden bahsedilmektedir. Bu yerler için kesin bilgiyi şubeler ile iletişime geçerek bilgi almanızı öneririz.

Aras Kargo Gönderim Süresi Hesaplama Sayfasına Git

3 Yorum

 1. Salih Doğmuş

  Bn kargo yoladım istanbula bugün orda oldu ne zaman teslim edilir

  Cevap
 2. ramazan

  Benim kargom gelmedi hala oda aras kargo ne zaman gelir

  Cevap
 3. Nihal

  Slm Kahramanmaraş yatılı bölgedeyim bugün paketim gelicem acaba kaç gibi ulaşır

  Cevap

Yorum Yaz

Müşteri yorumları