TNT Express Kargo Gönderim Süresi Hesaplama

TNT Express kargo ile gönderi yapacaksanız yurt içi veya yurt dışı gönderinizin kaç günde gideceğini öğrenebilirsiniz. TNT Express ile kargo gönderim süresini doğru bir şekilde öğrenebilmeniz için TNT Express sitesini kullanmanız gerekmektedir. Alt tarafta bulunan adresten gönderi süresi öğrenme sayfasına gidebilirsiniz.

TNT Express kargo gönderim süresi öğrenme sayfasında ilk olarak gönderen il seçimini yapmalısınız. Siz nereden gönderi yapacaksanız o ili gönderen kutusuna girmelisiniz.

TNT Express Kargo Gönderim Süresi Hesaplama Sayfası

Hemen yan tarafında alıcı kutusunu göreceksiniz. Alıcı kutusuna ise gönderilecek ili girmelisiniz. Hangi il veya ilçeye gönderilecekse girişi yapınız. Diğer kutuda ise gönderi türü bulunmaktadır.

Gönderi türleri koli, zarf, palet bu seçimlerden sizin gönderiniz hangisi ise seçiniz burada işleminiz artık bitiyor. Bu girişlerden sonra yan tarafta bulunan hesaplama butonunu kullandığınızda ekranın hemen ortasında kaç günde teslim edileceği karşınıza çıkmaktadır.

TNT Express özellikle yurt dışı kargo göndermek isteyenler ve gönderi süresini merak edenlerin işine yarayacaktır. TNT Express kargo ile Dünya’nın birçok ülkesine gönderi yapıyorsunuz.

Yurt dışı kargo süresi için gönderici ili sizin ilinizi alıcı ilini ise gönderilecek yurt dışı ilini girmeniz gerekmektedir. Yurt dışından Türkiye’ye ürün gönderecek olanlar da yine aynen alıcı ilini bulunduğu yurt dışı ilini seçerek alıcı ilini ise Türkiye’de göndereceği ili seçerek gönderim süresini hesaplayabilirler.

TNT Express Kargo Gönderim Süresi Hesaplama Sayfasına Git

Şuna Göre Sırala:

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları