Kuryenet Ankara Şube (Çankaya, Ankara)

Adres: Balgat Mahallesi Ziyabey Caddesi Balgat – Çankaya – Ankara
Telefon: 0 312 284 55 12

Kuryenet Ankara şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Kuryenet Ankara şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

Ad ve soyadı bildirerek gönderinizin nerede olduğu akıbetini, hangi tarihte gönderildiğini, teslimat süresini, adres doğruluğu, adres değişikliği, telefon numarası ve diğer iletişim bilgileri güncelleme işlemini, adreste bulunamadığınız zaman gönderinin teslimatı hakkında akıbetini sayfa içerisinde bulunan telefon numarası ile müşteri hizmetlerinden öğrenebilir veya yaptırabilirsiniz.

Kuryenet çalışma saatleri, gönderi takibi ve yetkililerine genel ya da kurye personel şikâyetinizi nasıl bildireceğinizi alt tarata yer alan “Yardımcı Sayfalar” menüsünü kullanarak öğrenebilirsiniz.

Kuryenet sadece firmalara toplu dağıtım için hizmet veren kargo ve lojistik firmasıdır. Sözleşme toplama, iade hizmetleri, adres doğrulama ve arşiv saklama gibi firmalara kurye ve lojistik hizmeti sunmaktadır. Anlaşma yapmış olduğu firmaların gönderilerini, gönderisi yapılacak kişiye güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırmak amacı ile hizmet vermektedir. Bu sebeple gönderim yapabilmek için sadece anlaşmalı firma olduğunda mümkündür. Kişisel kargo gönderim hizmeti bulunmamaktadır.

Kuryenet Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 93 93
Kuryenet Sitesi: www.kuryenet.com.tr

Yardımcı Sayfalar

Kuryenet Kargo Takip: Gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Kuryenet Çalışma Saatleri: Kuryenet Türkiye geneli çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Kuryenet Şikâyet: Kuryenet için Şikâyet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

6 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Hülya Şenbay

  Hiçbir şekilde irtibat kurulamayan, 1 haftadır evde kart beklememe rağmen evde bulunamadı diye yazılmış. İnşallah en kısa sürede sonlanırsınız.

  Yorum Yap
 2. Rasim Gürbulak

  Sizin iş ahlakınız bumu dur? Aramalarıma cevap verilmiyor. Size teslim edilmek üzere verilen ürünler teslim edilmiyor. Yapamıyorsanız bu işi bırakın ya da sözünüzde durup teslimatları gününde yapın.

  Yorum Yap
 3. Cabbar Acıoğlu

  Kredi kartını teslim ettik diyor. Kuryenet internet sayfasında bize ulaşmadı diyor. Telefonla arıyorum orada telesekreter bize ulaşmadı diyor.

  Yorum Yap
  1. Fatih Tutar

   Cabbar Acıoğlu evet bize de aynısını söylediler.

   Yorum Yap
 4. Hümeyra Solmaz

  Telefona bir robot koymuşsunuz bir işe yaradığı da yok. 10 gün oldu kartım hala gelmedi yaptığınız iş değil.

  Yorum Yap
 5. Serpil Kuşkaya

  Telefonlarınıza hiçbir şekilde ulaşılmıyor. Yorumlarda sanırım kısıtlı yazılmıyor. Şikayetçiyim ulaşamıyorum.

  Yorum Yap