Kuryenet Şikâyet

Kuryenet ile alakalı şikâyetlerinizi nasıl bildireceğinizi, yetkililere nasıl ileteceğinizin detayını alt tafta verilen bilgiler ile öğrenebilir, şikâyetinizi iletebilirsiniz.

Kuryenet genel, şikâyetlerini geç teslimat, randevuya uymama, yanlış teslimat, kayıp olan gönderi, hasarlı gönderi ve personel davranışlardan birisi olabilir. Yapmanız gereken alt link adresinden Şikayet sayfasına ilk olarak gitmeniz gerekmektedir.

Kuryenet Şikâyet

Alt tarafta şikâyet sayfasına gittikten sonra açılan sayfada sırası ile şikâyet nedeni, ad, soyadı, takip numarası, mail adresi, sabit telefon numarası yoksa cep telefonu numaranızı (cep telefonu zorunludur) doğru bir şekilde giriniz.

Bunun hemen altında “Mesajınız” büyük kutuyu göreceksiniz. Burada şikâyetiniz hakkında detaylı bilgiyi girmelisiniz. Şikâyetinizi yazarken fazla uzatmadan anlaşılacak bir şekilde yazmanızı tavsiye ederiz. Şikâyetinin nedenine göre şikâyetinizi detaylandırmanız ve anlaşılır olması şikâyetiniz daha kısa sürede ulaşması için tavsiye etmekteyiz.

Şikâyet metnini de oluşturduktan sonra güvenlik kodunu resimde görüldüğü gibi yazarak sayfa içerisinde bulunan “Formu Gönder” butonuna basmanız şikâyetinizi yetkililere iletmek için yeterli olacaktır.

Yetkililerin size ulaşabilmesi için mail adresi, telefon numarası ve diğer iletişim bilgilerini mutlaka doğru bir şekilde girmeye özen gösteriniz. Vermiş olduğunuz bilgilerden yetkililerin sizinle iletişime geçebileceğini unutmayınız. Formu göndermeden önce girilen tüm bilgilerin doğru bir şekilde girdiğinizi tekrar sayfa içerisinde sırası ile kontrol ediniz ve doğruluğuna emin olduğunuzda formu gönder butonuna basınız.

Kuryenet Şikâyet Etme Sayfasına Git

Şuna Göre Sırala:

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

84 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Yusuf Düzyol

  Kartım adreste bulunamamıştır bahanesi ile haftalardır elime geçmemiştir. Ben günlerdir evimde bekliyorum. Kapı zili çalan bile olmadı.

  Yorum Yap
 2. Serpil Eker

  3 gündür kredi kartı gelmiş daha elime geçmemiştir. En yakın şubede olduğunu sevk aşamasındadır en kısa sürede elinize geçecektir diyorlar.

  Yorum Yap
 3. Esma Yolaçan

  Kurye net ile gelmesi gereken kredi kartım evde olduğum halde adreste bulunamamıştır ile teslim edilememiştir. Kapıda güvenlik kamerası var sabah 8 den akşam 18 00 a kadar geçmiş görüntüleri izledim ne kapıya nede sokağa gelmemişsiniz. Herhalde gelmeden adreste bulunamadı yazıp bu kadar insanları mağdur etmeyin!

  Yorum Yap
  1. Ayhan Gürdal

   Maalesef aynı sıkıntıyı bende yaşadım evde olduğum halde geldik adresinize geldik yoktunuz gibi bir beyanda bulunuyorlar. Bende sizin gibi sitenin kameralarını inceledim ve gelen yok.

   Yorum Yap
 4. Engin İşeri

  25 gündür bir kartı teslim etmediler telefonları açmıyorlar. Tesadüfen de açarlarsa adres yanlış diyerek sallıyorlar daha önceki kartlarım diğer karg

  Yorum Yap
 5. Emre Aracı

  Kredi kartım teslim edilmiş arıyorum muhattan yok karşımda kartımı yarın istiyorum.

  Yorum Yap
 6. Deniz Koçer

  15 gündür menemen şubesinden paketimi alamıyorum. Evden hiçbir yere çıkmadığımız halde evde bulunamadığımıza dair mesaj geldi.

  Yorum Yap
 7. Zehra Ekinci

  Bu ne ya arıyorlar adres veriyorum götürüp başka yere bırakmışlar.

  Yorum Yap
 8. İsmail Haluk Pekcan

  Nasıl bir kurye ise telefona ulaşılamıyor 15 gün oldu.

  Yorum Yap
 9. Bekir Duran

  Gönderici kartınız kurye net’e teslim edildi diyor. Kurye net henüz kargonuz kurye net’e ulaşmadı diyor. Daha önce evde bulunamadı gerekçesiyle kartım geri gönderilmişti biraz ciddiyet lütfen!

  Yorum Yap
 10. Yakup Öztürk

  Benim 8 Eylül’de sürat kargoda siparişim var halen gelecek. Gaziantep ve Kahramanmaraş arası mekik dokuyor ama ne zaman gelir bilmiyorum.

  Yorum Yap
 11. Ufuk Yalçın

  Bu kadar yanlış işlem bir arada yapılamaz. Evde olduğum halde adreste yok diye mesaj atılıyor.

  Yorum Yap
 12. Selçuk Arslan

  10 gündür paket gelmedi müşteri temsilcisine konuşamıyor.

  Yorum Yap
 13. Süleyman Yüksel

  Siz nasıl bir dağıtım kuryesisiniz gelmeden ulaşamadık demeyi öğrenmiş elamanlarınız telefon numarası diye bir şey var aramaya yetkisi mi yok yoksa kontörümü. Milleti mağdur etmeye hakkınız Yok aradığınız telefonları zahmet olmazsa açın artık mağdur ettiniz kaç gün den beri.

  Yorum Yap
 14. Solmaz Doğan

  Evde olduğum halde 3 kere, evde yoksunuz diye kargonuzu teslim edemedik yazmışsınız, ama evdeyim ben hep!

  Yorum Yap
 15. Sefer Yeşil

  Bir aydır nerdeyse banka kartını adrese teslim edilmedi. Adrese gelmiyorlar sonra cep telefonuma mesaj geliyor adreste bulamadık diye, gelseler bulacaklar.

  Yorum Yap
 16. Cüneyt Korkmaz

  Merhabalar, bilindiği üzere salgın şiddetini artırarak devam etmekte. Buna rağmen kuryenizin maskesiz olması, elindeki kalemle imza istemesi hem kendi sağlığı hem de müşteri sağlığı açısından son derece sakıncalı. Uyarıya ise umursamamak kurum adına olumsuz ve talihsiz bir durum.

  Yorum Yap
 17. Erkin

  631022523878 takip numaralı gönderi 20 gündür elime ulaşmadı. Kart yerlerde sürünerek gelse şuan elime ulaşmıştı. Böyle bir rezillik daha yok yani!

  Yorum Yap
 18. Serhat Töre

  Tam iğrenç rezalet böyle bir firma olamaz bunlar nerden gelmiş nasıl firma olmuş ve kim bunlara patent vermiş 15 gündür kargom dağıtım da diyor ulaşacağım bir muhatap yok!

  Yorum Yap
 19. Sedat Sever

  7900143078726 no lu gönderinin sahibiyim günün 24 saati evde olmamıza rağmen 26.8.2020 saat 15.17 ile 27.8.2020 tarihinde saat 16.59 da adresinize yapılan ziyarette tarafınıza teslim edilememiştir diye mesaj alıyorum belirtilen saatlerde evde hanım ve ben vardım.

  Ne zil çaldı nede gönderinin üzerindeki mevcut telefondan aranıp bilgi verilmeden gönderim elime ulaşmamıştır. 4449393 nolu telefonu aradığımda otomatik cevap alıyorum çalışanlara ulaşmam mümkün olmuyor. Bu nasıl bir şirkettir ki sabit telefonu, cep telefonu yok internetteki adreslerde yok nasıl ulaşabileceğiz size.

  Yorum Yap
 20. Şafak

  Tam bir rezalet! 2 sefer gelmiş evde yokmuşuz. Telefon diye bir şey var arayın eve kadar çıkamıyorsanız biz inelim aşağıya.

  Yorum Yap
 21. Aykut Bolat

  Kartım 1 hafta oldu hala gelmedi. Ben cuma gününe kadar ödemeleri yapamazsam ve sizde bu kartı bana teslim etmezseniz. Size tüketici haklarımı kullanarak dava açacağım.

  Yorum Yap
 22. Merve

  Ben evde olduğum halde evde yoksunuz diye kargonuzu teslim edemedik yazmışsınız evdeyim eğer zile basarsanız olup olmadığınızı anlarsınız ikidir bunu yaşıyorum yapıyorsanız düzgün yapın lütfen işinizi

  Yorum Yap
 23. Hakan GÜRER

  Kargom hala teslim olmadı ayın 17 den beri bekliyorum bu nasıl anlayış nasıl bir sistem anlamadım bayram geliyor alış veriş yapacağım ama kartım hala gelmedi kartımı istiyorum.

  Kırklareli kurye nete gelmiş ama ne arayan var nede kartı getiren bu kadar sorumsuzluk olmaz bu nedir anlamadım yapmayacaksanız bırakın kardeşim insanları mağdur etme kartım teslim edilmezse tüketici haklarına gideceğim takip numarası 7206980146162

  Yorum Yap
 24. Mustafa

  1.5 aydır bir kart teslimatı yapılamadı! Sizin gibi bir işletme anlayışı galiba hiç görülmemiştir, siz nasıl bir kurye olmuşsunuz?

  Yorum Yap
 25. Ugur DEMİR

  11 /07/2020 tarihli kargo için eve gelen kimse yok 14.50de mesaj geliyor adresinizde alıcıya ulaşamadık geri döndük diye.

  14.55 te ben evdeyim ve gelinen bina aile apartmanı ve kimsenin haberi yok gelindiğinden enteresan ve saçma bir is aynısını işyeri adresimi vermiştim orada da uygulandı bu nasıl bir istir ve bunun izahını yap!

  Bilecek var mı Haziran 16dan beridir yollanan kargo elimize geçmiyor semt, semt dolaşıyor!

  Yorum Yap
 26. AYHAN KARABIYIK

  Kırklareli merkez İl Milli Eğitim Müdürlüğü adresine kurye tarafından gelinmediği halde sorgulama yaptığımda gelinmiş ve adres te olmadığım yazılmış 7 gün olduğu halde kartım elime ulaşmadı kurye arkadaş işini adam gibi yapsın yada siz işine son verin böyle rezillik olmaz muşteri hizmetlerini aradığımda kartının yarın elinizde olacak deniyor ama gelen giden yok!

  Yorum Yap
 27. Oktay

  Siz nasıl bir kargo şirketisiniz ne adresiniz belli ne tel iniz belli ne de kargomuzu ne yaptığınız.

  Yorum Yap
 28. MURAT KARAKUZU

  Akşama kadar evde olduğumuz halde kuryenet elamanı adreste kimse bulunamadı diyerek kendi sitesine yazı yazmış. Geldigine dair herhangi bir yazı bırakmamış nede zile basmış.

  Yorum Yap
 29. Rasim

  Ben mahkemeye vereceğim yarın ben 35 gündür kargomu almadım sonra iptal ettim.

  Yorum Yap
 30. Ali ÇEVİK

  Akşama kadar evde olduğumuz halde kuryenet elamanı adreste kimse bulunamadı diyerek kendi sitesine yazı yazmış. Geldigine dair herhangi bir yazı bıraktınmı yoksa dairenin zilini çalmadın mı?

  Yorum Yap
 31. Orhan

  Yazıklar olsun ayın 5 den beri bir türlü toroslar şubesine sevk edilmedi bu nasıl iştir hiç telefonlarına da ulaşılmıyor.

  Yorum Yap
 32. Ömer aydogmuş

  Böyle bir kargo olmaz olsun 15 gündür kargom gelmedi iletişim telefonları hiç ulaşılmıyor.

  Yorum Yap
 33. Fuat

  Cumartesinden beri kartım gelmedi is yerine yönlendirmiştim hala bekliyorum hala bir cevap alamadık hiç ilgilenmiyorlar.

  Yorum Yap
 34. Yonca akmeşe

  Kargocu ben evdeyken kargomu farklı bir yere teslim etmiş hala kargomu bulamadım. Pp kuryelerinin tamamen değişmesi gerekiyor.

  Yorum Yap
 35. Ahmet ali danış

  Kurye dağıtımdasn ben evde degilim beni ara geldiğinde çalışma şekli bu mu iyimiş?

  Yorum Yap
 36. Düzgün

  Bu nasıl kurye anladım 10 gündür kartım gelmedi.

  Yorum Yap
 37. Sefa

  Günlerdir evdeyim takip numarasından bakıyorum ve raporunuzda ev yoktunuz kayıt almışsınız yazıklar olsun.

  Yorum Yap
  1. ümit

   aynı şey benim de başıma geldi 10 günden fazla oldu bekliyorum kargo takibe baktığımda da adresinde yoktu diyor böyle bir şey olamaz.

   Yorum Yap
 38. Osman ULAŞ

  Ben 24 saat evdeyim geldik evde yoktunuz diyorsunuz ama biz evdeyiz.

  Yorum Yap
 39. Mehmet

  Ben bugün akşama kadar evdeydim kimse gelmedi niye geldik bulamadık diye söyleniyor acaba?

  Yorum Yap
 40. Mustafa 01

  Yapamıyorsunuz bu işi bırakın uzmanları yapsın. Adrese geldik bulamadık diye bahane uyduruluyor. Açarım güvenlik kameralarını izletirim geleni gelmeyeni. 2 haftadır kargo bekliyorum.

  Yorum Yap
 41. Ismail

  kuryeyi adreste bekliyorum adrese gelmemelerine rağmen geldik diye not alıyorlar bu terbiyesizlik den başka bir şey değil!

  Yorum Yap
 42. Abdurrahman

  790013193527 kargodan telefonla haber bekliyorum.

  Yorum Yap
 43. Ahmet Emin Portakal

  Ne aramak var nede adrese gelmek arayınca açmamak nedir. Sizi şikayet edeceğim.

  Yorum Yap
 44. hulusi şenocak

  1 haftadır bir kart nasıl dağıtıma ulaşmaz ben 5 e kadar çalışıyorum gelinen saat kaç acaba ve geldiniz diyelim neden arayıp bilgi vermiyorsunuz ne biçim bir kurum bu.

  Yorum Yap
 45. İlker

  Yazıklar olsun size be!

  Yorum Yap
 46. muhammed

  Kurye net sisteme not düşmüş geldim ama ulaşamadım diye. Biz evdeydik eğer geldiyse not yazaymış binada kamera sistemide var bence çok yanlış bilgi veriyorlar.

  Yorum Yap
 47. Uğur

  Rezalet 16 gün oldu. Her gün arıyorum randevu alıyorum. Teslimatta deniliyor. Ama gelen yok. Bide adreste bulunamadı diye sisteme giriyorlar. Bunların bir suçu yok bunlara is verenler suçlu. Bıktırdılar artık.

  Yorum Yap
  1. gülsüm

   Uğur bey arayıp ulaşa bildiğiniz numarayı bir söyler misiniz ben kimseye ulaşamadım da.

   Yorum Yap
 48. Halit yılmaz

  10 gündür bekliyoruz telefonları açmıyorsunuz.

  Yorum Yap
 49. Hasan Özcan

  Merkezden 30 km uzaktayım 24 saat açık Lokantada çalışıyorum adres bulunamadı diyor getirmiyorlar.

  Yorum Yap
 50. leyla

  Kaç gündür ki benim kartımı getirmiyorlar telefonda açıyorum açmıyorlar.

  Yorum Yap
 51. Abdullah Araz

  Eve biz olduğumuz halde gelmeyip devamlı evde bulunamadınız mesajı gönderen bir kurum pes vallahi zerre kadar faydalı değil.

  Yorum Yap
 52. tülay

  Binanın girişine kadar gelip, diyafonda konuşmamıza rağmen , çekip gitmişler , bravo!

  Yorum Yap
 53. Kaan

  Tam 1 haftadır kargom adresime teslim edilmedi hiçbir şekilde kuryenete ulaşım sağlayamıyorum ne haber alıyorum ne haber veriyorlar acil bir şey olsa ölüp gideceğiz herhalde.

  Yorum Yap
  1. Tevfik07

   Geldiklerini söylüyor ama yok öyle birşey! Ne gelen var ne giden böyle kurye ve kargo ne deniyorsa görmedim.

   Yorum Yap
 54. Kürşat

  Ya 10 gündür sizin yüzünüzden maaş alamıyorum. Allah hesabın sorsun. Yapamadığınız işi bırakın!

  Yorum Yap
 55. Hayrullah

  Sizin kuryeler dağıtıma yavaş herhalde onun için kimseye ulaşamıyorlar gönderiler hep iade ediliyor.

  Yorum Yap
 56. Yakup Çörtük

  20 gündür kargo yolda diyorsunuz ben yurtdışındayım hala gelmedi hizmet 0.

  Yorum Yap
  1. Cihat YAVAŞ

   Adreste olmama rağmen ulaşamadık dediniz adres değişikliği yaptık hala sevk ediliyor deniliyor böyle hizmet anlayışı olmaz.

   Yorum Yap
 57. Üzeyir

  Böyle kurye olmaz olsun hangi çağda yaşıyoruz bir kuryemiz 10 gün oldu gelmedi bu saatten sonra gelsene geri iade istemiyorum.

  Yorum Yap
 58. Abdullah kurt

  Yazıklar olsun size kurye net.siz hangi devletin bayrağını taşıyorsunuz gelmediğimiz halde 2 kez geldik adreste bulamadık diyorsunuz.

  Yorum Yap
 59. hasan

  Bir hgs gelecek 3 hafta oldu nasıl iş yapıyorsunuz arkadaşlar siz yeter artık!

  Yorum Yap
 60. Ömer

  15 gündür verdiğim adrese gelmeyen kurye hele bi gel adrese neler yapacağım sana çıldırttınız beni hem ulaşamıyor hem kimsenin gelmediği halde geldik siz yoktunuz diyorlar ?

  Yorum Yap
 61. Ulaş

  Ben sizinle çalışmak istemem de maalesef banka sizinle kargomu gönderiyor. Muhatap olacak birini bulsam demediğimi bırakacağım da böyle kendimi yiyip bitiriyorum yazıklar olsun kapatın gidin.

  Yorum Yap
 62. İrfan DURMUŞ

  Teslimatlar ulaşamıyor gelmediği yere geldik deniliyor.

  Yorum Yap
  1. Özgür Tınas

   İrfan DURMUŞ neden ulaşmadı?

   Yorum Yap
 63. cumali sağmak

  mesaj geldi adreste bulunmadığım için halbuki hiç ayrılmadım.

  Yorum Yap
 64. Gökçe

  Çağrı merkezine ulaşmak imkânsız. Farklı gün ve saatlerde deniyorum ama telefon hiç açılmıyor. Kurye geldiğinde, geldim diye aradı ve adreste olmadığım için götürmüş. Şimdide telefon ile ulaşılmıyor. İnanılır gibi değil. Yazık firma yazık.

  Yorum Yap
 65. yaşar

  Yazıklar olsun sizin gibi kuryeye bir kartı bir haftada teslim edemediniz.

  Yorum Yap
 66. Nur

  Telefonlarınıza ulaşabilsek derdimizi anlatacağız.

  Yorum Yap
 67. bedri şahin

  gelen arkadaş not bırakır gelmeden geldik demeyin işinizde biraz ciddi ve dürüst olun.

  Yorum Yap
 68. Halil keten

  Kurye net siz nasıl firmasınız her şeyiniz gizli arayan ulaşamıyor gelmeden geldik diyorsunuz.

  Yorum Yap
 69. İsmail

  Yazıklar olsun kuryenet yahu muhatap bulamıyoruz gelmeden geldik diyorlar.

  Yorum Yap
 70. Asiye öncü

  Kuryenet hizmetiniz çok kötü. Evde olduğum halde yok olarak kayıtlara geçmek için harcadığınız çabayı müşteriye ilgili kuryeyi teslim etmek için harcasaydınız. Sizin için de müşteri için de daha olumlu olurdu.

  Yorum Yap
 71. Alican

  3.kez adrese geldikleri halde bulamamışlar imkansız ben yıllık izine çıktım ve gündüzleri evden hiç çıkmıyorum kapıyı çalan eden yok adreste doğru başka firmalar çok getirdi bi siz bulamıyorsunuz çok garip.

  Yorum Yap
 72. Rıdvan özülken

  Adresime uğramadıkları halde kaçıncı defa adreste bulunamamıştır diye sms gelmektedir. Halbuki ben bir haftadır evde hasta yatmaktayım. merkezi aradım onlarda telefon ise telesekretere bağlı ulaşılamıyor. Böyle firmalarla çalışılmaması gerekir.

  Yorum Yap
 73. Yusuf saydam

  Ben cuma Gunu bayram iznine cikicam ve bi turlu kredi kartim gelmedi ve de telefondan iletisim sagliyamiyorum lutfen kartimin yarin gelmesini arz ederim.

  Yorum Yap
 74. yavuz uzun

  Kuryenet çalışanları çok sorumsuz işini severek yapmayan bir firma.

  Yorum Yap
 75. Şule I.

  Yazıklar olsun evde olduğum halde yok diyip gitmişsiniz gelmediniz zaten su sizde değil sizinle çalışanda.

  Yorum Yap
 76. Burcu Yalçın

  Evde olduğum halde adreste değil deyip gönderim geri gitmiş.

  Yorum Yap
 77. Yasin

  Neden gelmediğiniz yere gelindi adreste bulunamayıp teslim edilememiştir deyip insanları mağdur ediyosunuz yazıklar olsun böyle hizmete.

  Yorum Yap
  1. saliha

   evde oldunuz halde zili çalmak zor gelmiş kargom elime ulaşmadı 20 gündür bekliyorum.

   Yorum Yap