Kuryenet Şikâyet

Kuryenet ile alakalı şikâyetlerinizi nasıl bildireceğinizi, yetkililere nasıl ileteceğinizin detayını alt tafta verilen bilgiler ile öğrenebilir, şikâyetinizi iletebilirsiniz.

Kuryenet genel, şikâyetlerini geç teslimat, randevuya uymama, yanlış teslimat, kayıp olan gönderi, hasarlı gönderi ve personel davranışlardan birisi olabilir. Yapmanız gereken alt link adresinden Şikayet sayfasına ilk olarak gitmeniz gerekmektedir.

Kuryenet Şikâyet

Alt tarafta şikâyet sayfasına gittikten sonra açılan sayfada sırası ile şikâyet nedeni, ad, soyadı, takip numarası, mail adresi, sabit telefon numarası yoksa cep telefonu numaranızı (cep telefonu zorunludur) doğru bir şekilde giriniz.

Bunun hemen altında “Mesajınız” büyük kutuyu göreceksiniz. Burada şikâyetiniz hakkında detaylı bilgiyi girmelisiniz. Şikâyetinizi yazarken fazla uzatmadan anlaşılacak bir şekilde yazmanızı tavsiye ederiz. Şikâyetinin nedenine göre şikâyetinizi detaylandırmanız ve anlaşılır olması şikâyetiniz daha kısa sürede ulaşması için tavsiye etmekteyiz.

Şikâyet metnini de oluşturduktan sonra güvenlik kodunu resimde görüldüğü gibi yazarak sayfa içerisinde bulunan “Formu Gönder” butonuna basmanız şikâyetinizi yetkililere iletmek için yeterli olacaktır.

Yetkililerin size ulaşabilmesi için mail adresi, telefon numarası ve diğer iletişim bilgilerini mutlaka doğru bir şekilde girmeye özen gösteriniz. Vermiş olduğunuz bilgilerden yetkililerin sizinle iletişime geçebileceğini unutmayınız. Formu göndermeden önce girilen tüm bilgilerin doğru bir şekilde girdiğinizi tekrar sayfa içerisinde sırası ile kontrol ediniz ve doğruluğuna emin olduğunuzda formu gönder butonuna basınız.

Kuryenet Şikâyet Etme Sayfasına Git

Yorum Yaz

Müşteri yorumları

15 Müşteri Yorumu

 1. cumali sağmak

  mesaj geldi adreste bulunmadığım için halbuki hiç ayrılmadım

  Yanıtla
 2. Gökçe

  Çağrı merkezine ulaşmak imkansız. Farklı gün ve saatlerde deniyorum ama telefon hiç açılmıyor. Kurye geldiğinde, geldim diye aradı ve adreste olmadığım için götürmüş. Şimdide telefon ile ulaşılmıyor. İnanılır gibi değil. Yazık firma yazık.

  Yanıtla
 3. yaşar

  Yazıklar olsun sizin gibi kuryeye bir kartı bir haftada teslim edemediniz

  Yanıtla
 4. Nur

  Telefonlariniza ulasabilsek derdimizi anlaticaz

  Yanıtla
 5. bedri şahin

  gelen arkadaş not bırakır gelmeden geldik demeyin işinizde biraz ciddi ve dürüst olun.

  Yanıtla
 6. Halil keten

  Kurye net siz nasıl firmasınız herşeyiniz gizli arayan ulaşamıyor gelmeden geldik diyorsunuz

  Yanıtla
 7. İsmail

  Yazıklar olsun kurye net yahu muhattap bulamıyoruz gelmeden geldik diyorlar

  Yanıtla
 8. Asiye öncü

  Kuryenet hizmetiniz çok kötü. Evde olduğum halde yok olarak kayıtlara geçmek için harcadığınız çabayı müşteriye ilgili kuryeyi teslim etmek için harcasaydınız. Sizin için de müşteri için de daha olumlu olurdu.

  Yanıtla
 9. Alican

  3.kez adrese geldikleri halde bulamamışlar imkansız ben yıllık izine çıktım ve gündüzleri evden hiç çıkmıyorum kapıyı çalan eden yok adreste doğru başka firmalar çok getirdi bi siz bulamıyorsunuz çok garip

  Yanıtla
 10. Rıdvan özülken

  Adresime ugramadıkları halde kaçıncı defa adreste bulunamamıştır diye sms gelmektedir. Halbuki ben bir haftadır evde hasta yatmaktayım. merkezi aradım onlarda tlf telesekretere bağlı ulaşılamıyor. Böyle firmalarlaçalışılmaması gerekir

  Yanıtla
 11. Yusuf saydam

  Ben cuma Gunu bayram iznine cikicam ve bi turlu kredi kartim gelmedi ve de telefondan iletisim sagliyamiyorum lutfen kartimin yarin gelmesini arz ederim.

  Yanıtla
 12. yavuz uzun

  Kurye net çalışanları çok sorumsuz işini severek yapmayan bir firma

  Yanıtla
 13. Şule I.

  Yazıklar olsun evde olduğum halde yok diyip gitmişsiniz gelmediniz zaten su sizde değil sizinle çalışan banka da

  Yanıtla
 14. Burcu yalçın

  Evde olduğum halde adreste değil deyip gönderim geri gitmiş

  Yanıtla
 15. Yasin

  Neden gelmediğiniz yere gelindi adreste bulunamayıp teslim edilememiştir deyip insanları mağdur ediyosunuz yazıklar olsun böyle hizmete.

  Yanıtla