Kuryenet Şikâyet

Kuryenet ile alakalı şikâyetlerinizi nasıl bildireceğinizi, yetkililere nasıl ileteceğinizin detayını alt tafta verilen bilgiler ile öğrenebilir, şikâyetinizi iletebilirsiniz.

Kuryenet genel, şikâyetlerini geç teslimat, randevuya uymama, yanlış teslimat, kayıp olan gönderi, hasarlı gönderi ve personel davranışlardan birisi olabilir. Yapmanız gereken alt link adresinden Şikayet sayfasına ilk olarak gitmeniz gerekmektedir.

Kuryenet Şikâyet

Alt tarafta şikâyet sayfasına gittikten sonra açılan sayfada sırası ile şikâyet nedeni, ad, soyadı, takip numarası, mail adresi, sabit telefon numarası yoksa cep telefonu numaranızı (cep telefonu zorunludur) doğru bir şekilde giriniz.

Bunun hemen altında “Mesajınız” büyük kutuyu göreceksiniz. Burada şikâyetiniz hakkında detaylı bilgiyi girmelisiniz. Şikâyetinizi yazarken fazla uzatmadan anlaşılacak bir şekilde yazmanızı tavsiye ederiz. Şikâyetinin nedenine göre şikâyetinizi detaylandırmanız ve anlaşılır olması şikâyetiniz daha kısa sürede ulaşması için tavsiye etmekteyiz.

Şikâyet metnini de oluşturduktan sonra güvenlik kodunu resimde görüldüğü gibi yazarak sayfa içerisinde bulunan “Formu Gönder” butonuna basmanız şikâyetinizi yetkililere iletmek için yeterli olacaktır.

Yetkililerin size ulaşabilmesi için mail adresi, telefon numarası ve diğer iletişim bilgilerini mutlaka doğru bir şekilde girmeye özen gösteriniz. Vermiş olduğunuz bilgilerden yetkililerin sizinle iletişime geçebileceğini unutmayınız. Formu göndermeden önce girilen tüm bilgilerin doğru bir şekilde girdiğinizi tekrar sayfa içerisinde sırası ile kontrol ediniz ve doğruluğuna emin olduğunuzda formu gönder butonuna basınız.

Kuryenet Şikâyet Etme Sayfasına Git

Şuna Göre Sırala:

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

148 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Burhan Yıldız

  Kargom daha elime ulaşamadı kargo ben evde yokken gelmiş Kuryenetten gelen smste arandığım ama tarafıma ulaşılamadığı yazıyor . Aynı gün defalarca şubeyi aramama rağmen ulaşamadım ve araya bayram girdi tam 7 gün sonra bayram bitiminde tekrar aramaya başladım.

  Gönderi takip kodu istendi doğru girmeme rağmen ya hatalı dedi ya da beni hattan düşürdü. Aldığım ürün Airpods gibi pahalı elektronik bir ürün ve bu kötü şirketinde resmen rezil olduk kim bilir siparişim ne durumda!

  Yorum Yap
 2. Bekir Öç

  Kargomu iade etmek istiyorum. Bilen birisi yardımcı olsun.

  Yorum Yap
  1. Sakıp Duman

   Aldığınız bir ürün ya da farklı bir hizmetse aldığınız yer ile iade işlemlerini görüşmeniz gerekir. Kargolar ile değil aldığını yer ile görüşürseniz Bekir Bey sizi onlar yönlendiriyorlar.

   Yorum Yap
 3. Selim Aymaz

  Bırakın ya ben böyle rezil bir firma görmedim. Sözde bugün dükkâna gelmişler ama ben kamera kayıtlarına baktığımda ne gelen nede giden var. Bunların yüzünden ben isletme kartımı iptal ettirdim.

  Yorum Yap
 4. Serap Akyüz Yalın

  Adrese geldik diyorsunuz ama gelmediniz. Telefonlarınıza bile ulaşılamıyor. Yüzümüze kapanıyor. Size ulaşmak Vatikan’da papaya ulaşmaktan daha zor. Hadi bulamadınız diyelim kağıt bırakın telefon edin. O zaman ben gidip alırım.

  Yorum Yap
 5. Aleyna Çetin

  Adres doğru olduğu halde yanlış diyorsunuz. Kapıya geldiğiniz zaman ne arayıp ne soruyorsunuz.

  Yorum Yap
 6. Nevcihan Zerek

  Hem maaş kartım aynı zamanda kartım 1 aydır kurye de gözüküyor. Adrese teslim olan kartım halen teslim edilmedi. Konya Ilgın Beykonak mahallesinde beklemekteyiz.

  Yorum Yap
 7. Bilge Rehber

  2 haftadır bir kart bekliyorum hala gelmedi. Ayrıca 4449393 nolu numaraya hiçbir şekilde ulaşamamaktadır ve bilgilendirilmemektedir.

  Yorum Yap
  1. Hasan Özkan

   Bilge Rehber aynen öyle telefonlara kimse bakmıyor.

   Yorum Yap
 8. Cemal Tuğrul

  5 gündür kart bekliyoruz. Şubeyi arıyoruz cevap yoktur.

  Yorum Yap
 9. İbrahim Satın

  Şubeyi arıyoruz cevap veren yok.

  Yorum Yap
 10. Hurşit Tula

  Bu nasıl bir kurye anlayışı kimseyle muhatap olamıyoruz telefon numarası yazıyorsunuz. Kuryenet hoş geldiniz diyor pat kapanıyor.

  Bulunduğum şehrin telefonunu arıyorum alan kodu ve başında sıfır olmadan 7 haneli olarak nu markayı girin diyor. Ayın onun da kargoya verilmiş hala o işlem orda duruyor kargo takibi yaptığımda yazıyoruz da ne oluyor. Aynı tas aynı hamam yine devam ediyor.

  Yorum Yap
  1. Oğuzhan Akıncılar

   Hurşit Tula 21 gün oldu hala kartı gelecek Muş merkez Akbank kredi kartı Kuryeneti arıyorum. 3 saniye de kapatıyorlar. Ev adresi belli tel numaram belli ne arayan var ne soran var.

   Yorum Yap
   1. Sevgi Karabağ

    Oğuzhan Akıncılar benim 1 hafta oldu kart basılalı hala gelecek müşteri temsilcisine bağlanamıyorsun. Takip numarası gireceğiz. Daha ilk harfte tuşlama yapmadınız diyor. Ne saçma hizmet veriyorsunuz anlamadım gitti.

    Yorum Yap
 11. Yasemin Dönmez

  Çorlu PTT kurye koca gün evdeyim yasaklı gün nerde olabilirim. Kartımı bekliyorum kapalı olduğu için ödemelerimi yapamıyorum. Yetmiyormuş gibi adreste yoktunuz mesajı geliyor. Kime göre neye göre yokum kimse gelmedi.

  Yorum Yap
 12. İpek Tufan

  Kurye -Net 20 gündür kredi kartımı teslim etmiyor.

  Yorum Yap
 13. Deniz Tüzel

  Türkcell pasajdan bir kulaklık siparişi verdim siparişim 25.03.2021 tarihinde kargoya verildi ve adresime gelmedi. Bana adreste bulunmadığına dair mesaj geldi ve ben mesajın geldiği gün sipariş adresimden ayrılmadım.

  Gün boyunca oradaydım hiç kimse aramadı da şirketi aradığımda da kargo takip numarası istendi yazdım hiçbir şey denilmeden telefon kapatıldı.

  Yorum Yap
  1. Çağla Şentürk

   Deniz Tüzel aynı şey benim de başıma geldi. Aynı tarihte kargoya verildi ben de kulaklık aldım. Hala ses seda yok ben böyle rezil bir kargo görmedim.

   Yorum Yap
 14. Halis Karaca

  Ya arkadaş ben böyle bir kargo görmedim ne muhatap bulabiliyoruz ne de zamanında ulaşıyor. Bir daha tövbeler olsun bulaşırsam.

  Yorum Yap
 15. Şahap Güler

  Allah sizi bildiği gibi yapsın. Yapmıyorsanız yapmayın insanları mağdur etmeyin. İki hafta oldu bir kredi kartı getiremediler. İşin kötü tarafı muhattap yok.

  Yorum Yap
 16. Hasan Sağlam

  Kartım kurye net şubenize 05.03.2021 tarihli günden beri bana ulaştırımadı. 13 gün oldu bana ne zaman teslim edilecekti. Yaptığınız ayıbın ötesindedir.

  Yorum Yap
 17. Necati Özkan

  Kaç gündür uğraştırıyorsunuz. Adres eksikliğiymiş muhatap bulamıyorum. Bugün şubeye gideceğim adresi kontrol edeceğim.

  Yorum Yap
 18. Bahattin Başeğmez

  Açık adresim ve telefon numaram olmasına rağmen eksik adres deyip telefon bile etmeden, mazeret uydurarak kartımı teslim etmiyorlar.

  Yorum Yap
 19. Sinan Ardıç

  Bu nasıl ciddiyetsiz bir firmadır. Hattım halen elime geçmedi bu nasıl bir firmadır.

  Yorum Yap
 20. Kader Erkuş

  4 aydır kartımı bekliyorum. Sözün bittiği yerdeyiz. Cuma günü 4 ay sonunda şükür ki ulaşabildim yarın teslim edilecek dendi şu an o telefon kapalı bu nasıl bir iş ahlâkıdırSırf kargo gelecek diye saatlerce beklediğimi hatırlıyorum. Allah’a havale olun. Yazıklar olsun!

  Yorum Yap
 21. Evren Yoldaş

  Kardeşim kargom gelmiş 10 gün oldu elime neden ulaşmıyor.

  Yorum Yap
 22. Mustafa Akay

  15 günden beri kurye nete verilen kartım daha gelmedi. Arayan soran kimse yok bizde ulaşamıyoruz.

  Yorum Yap
 23. Bilge Çeliker

  4449393 le kaç kez görüştüm, kartınız kuryede deniyor yönlendirme ve bilgilendirme yapıldı kuryeye deniyor. Adamın okuryazarlığı yok sanırım ev de olduğum halde kartı bana teslim edemiyor.

  Kartım hala kendilerinde, gelip beni bulamamışlar. Nasıl is anlamadım, dışarı çıktığımız mı var da siz bulamıyorsunuz? Yasal haklarımı kullanıp,kaybettiğim mağduriyetimi karşılığını alacağım.İnsanları madun etmeye hiç kimsenin hakkı yoktur.

  Yorum Yap
 24. Esra Aydın

  Trendyol’dan aldığım ürün bana gelmediği halde teslim edildi gözüküyor. Bu nasıl bir sorumsuzluktur.

  Yorum Yap
 25. Özlem Seda Terece

  Kuryenet bana da gelmişler evde adreste bulamamışlar ama ben artık pandemiden dolayı dışarı çıkmıyorum. Lütfen kartımı tekrar yollarmsınız?

  Yorum Yap
 26. Şule Usta

  17 Aralık tarihinde burs kartım kuryenize gelmesi dâhilinde halen daha dağıtımı beklemektedir. Kartımı bir Arşin şubenizden Trabzon şubenize gönderiyor. Bir daha oradan Trabzon şubenize getiriyorsunuz. Kartım iki tarafta bir o yana bir bu yana gidip gelmektedir.

  Yorum Yap
 27. Havva Babuşcu

  Kesin ve net hiçbir şekilde kargoma ulaşamıyorum hiçbir yetkili veya ilgiliyede ulaşılamıyor.

  Yorum Yap
 28. Murat Açıksöz

  Kuryenet bana da gelmişler evde adreste bulamamışlar diye mesaj atmış. Baktım gelmemişiniz kameralar yanlış gösteriyor o zaman 25.11.2020 den beri kuryede kartımız geziyor. Kuryenet yapamıyorsanız bırakın dağıtımı karşımızda muhatap bile bulamıyoruz. Anca bilgisayar ile konuşuyoruz.

  Yorum Yap
 29. Akın Alp Koç

  27.12.2020 tarihinde sokağa çıkma yasağının olduğu bir Pazar gününde gelmişler güya ben evde değilmişim sizde telefonum var ayrıca neden aramadınız.

  Yorum Yap
 30. Bünyamin Şahan

  8 gün oldu hala kargom gelmedi. Başiskele acentesi diyor. Şubeyi arıyorum açan yoktur.

  Yorum Yap
 31. Sevde Nur Yeşiltaş

  Tam 10 gündür kartımı getirecekler, getirmediler. Arıyorum ulaşamıyorum. Bugün korona pandemiden dolayı sokağa çıkma yasağı olduğu halde ben ve bütün aile fertlerim evde olmasına rağmen, adresimde bulunmadığım gerekçesi ile kartım teslim edilmedi yazılmışlar. İnsanları bu şekilde mağdur ediyorlar.

  Yorum Yap
 32. Meryem Doğan

  İki haftadan fazla olduğu halde kartim hala gelmedi. Kartımı lütfen biran önce getirin.

  Yorum Yap
 33. Mehmet Fatih Akkuş

  Tam iki hafta oldu kargom gelmedi. Acenteye sevk aşamasında bu nasıl bir aşama yeter artık, ihtiyacımız var.

  Yorum Yap
 34. Özgür Kaynak

  19 Aralık Cumartesi günü gün boyu evdeydim zaten sokağa çıkma yasağı vardı. Adreste bulunamadı deniyor bu iş böylemi yapılıyor.

  Yorum Yap
 35. Dursun Yılmaz

  18.12.2020 tarihinde kartımı getirmişler ben yoktum arkadaş 2 dakika beklerseniz gelidemiş ama beklememiş arkadaş adreste yok diye mesaj geldi.

  Yorum Yap
 36. Araf Akif Bayramoğlu

  15 gün oldu GSM kartımı getirmediniz. Bari beni arayın ben gelir alırım daha hızlı olurdu. Sizi zaten arayıp ulaşmak zaten imkânsız.

  Yorum Yap
 37. Mert Gönül

  40 gün oldu kartım gelmedi böyle iş olmaz yapamıyorsanız bırakın milleti mağdur etmeyin.

  Yorum Yap
 38. Şenol Karaca

  Cumartesi ve Pazar günleri Türkiye geneli korona virüs salgını sokağa çıkma yasağı varken bile beni evde bulamamışsınız. 1 aydır bulamamanız normaldir.

  Yorum Yap
 39. Kazım Soydan

  Resmi günlerde işlerimizin mesai saatlerinde açık olmasına rağmen 2 defa gelindiği ve teslimat yapılamadığı mesajı geldi.

  Yorum Yap
  1. Özgül Güdücü

   Kazım Soydan maalesef ki aynısı beni. başıma geldi. GSM hatı aldım 3 gün içinde gelir denildi gerçekten 3 gün sonda Kuryenete geldi.

   8 gündür bana getirecekler. Telefonlarını arıyorum telesekreterdeki düşüyor kapanıyor mail atıyorum dönen olmadı. Hat veren yeri aradım mail attırdım dönen olmadı. En son 9/18 adresinize teslim edilecek bekledim, kimse kapıyı açmadı ya da mesai bitti denilmiş. Ne acıdır ki şimdi şikâyet yorumlarını okurken adresi gördüm. 2 dakikalık uzaklıktaymış.

   Yorum Yap
 40. Fikret Toy

  Kartımın bana 3 haftadır neden teslim almadığı hakkında bilgi istiyorum.

  Yorum Yap
 41. Fatoş Bayraktar

  1 ay oldu kartım yok. İşinizi düzgün yapmıyorsunuz ve hala nasıl iş yapıyorsunuz bilmiyorum. Rezildir, kepazeliktir.

  Yorum Yap
 42. Emir Acar

  Şaka gibi bu ne biçim kargo şirketi evde olduğum halde geldik yoktunuz mesajı göndermişler. Telefonlarından kişilerle muhatap olmak mümkün değil tele sekreter konuşuyor kapanıyor.

  Yorum Yap
 43. Feray Yıldız

  Artik buna bir son vermek lazım bu kargo firması ile üçüncü dördüncü muhatap oluşum. Evde olduğum halde evde bulunamamıştır diye yanlış bilgi vermeler, mesai sâatinde bile telefonu açmamalar gayri ciddi yaklaşımlar. Sizden başka kurye mi yok. Bir kaç yıl önce de bu sorunu yaşamıştım sizinle şimdi de yaşıyorum yazık ki bir şey değişmemiş! Beni mağdur ettiniz, ne diyeyim Allah’a havale ediyorum.

  Yorum Yap
  1. Mehmet Özgün

   Evde olunduğu halde evde yok demeler. Gelecek kargoyu unutmalar vesaire, vesaire hepsi neyse şu telefonları cevap vermemeleri iş ahlakına tamamen aykırı bunların düzeltilmesi lazım.

   Yorum Yap
 44. Hıfsı Akyüz

  Benim kargom tam 10 günüdür gelmiyor. Kapıda nöbet tutuyorum hep aynı laflar adreste bulunamadı ya da kabul edilmedi. Hiç ulaşamadınsa telefon diye bir şey var. Kapatın kardeşim insanlar size güvenmesin

  Yorum Yap
 45. Mustafa Caran

  Ptt kargo iletişim telefonlarına ulaşabilene helâl olsun. 15-20 dk.çalsa da bakan yok. Ayrıca evde olmana rağmen, evde bulunamamıştır diyerek kargo teslim edilmemektedir.

  Yorum Yap
 46. Salih Köksal

  Evde olduğum kesin çünkü 5-6 kişi yaşıyoruz. Kuryeci eve gelmeden yok deyip sallamış.

  Yorum Yap
 47. Fahrettin Taktak

  Adıma gelecek olan kartını teslim etmek için 2 kere adrese gelmişler, bizi evde bulamamışlar. Gönderici bize 5 iş günü içinde teslim edilecek dediğinden bu yana evden eşim çıkarsa ben çıkmıyor, ben çıkarsam eşim çıkmıyor. Anlamadık gönderici ile görüştüğümüzde sevk için yine talimat verdik dedi.

  Bir hafta 10 gün içinde gelmezse yine arayın zaten Covid-19 var oturun bekleyin diyor. Nasıl bir kargo şirketi anlamadım.

  Yorum Yap
 48. Elif Yazıcı

  Bir türlü teslim edilemeyen, günlerdir acenteye sevk aşamasında olan bir kartım var. Tam rezalet ya!

  Yorum Yap
 49. Sevim Fırat

  15 gün olmuş kuryeye verileli kartım neden teslim edilmiyor. Hiç bir haber almıyorum, yaşlıyım çıkamıyorum nasıl yardım alacağım. Maaş günüm geldi kartım yok niye ulaşamıyorum.

  Yorum Yap
 50. Ramazan Demir

  Pes vallahi. Pandomi nedeniyle zaten evden çıkmıyoruz. Adamlar 3 defa geldiklerini ve evde bulamadıklarını belirtmişler. Ya ellerindeki adres benim degil, ya da bu kart bana ait değil. 😂

  Yorum Yap
 51. Eda Namlı

  Kartım Kuryenete teslim edilmiş. Kargo geleli 9 gün oldu kartım hala elime ulaşmadı.

  Yorum Yap
 52. Şahika Kalyoncu

  Kuryenetten gelen Kredi kartımı neden şubeden kimliğim yanımda olmasına rağmen teslim alamıyorum.

  Yorum Yap
 53. Erdal Kılıç

  Ben 24 saat evde olmama rağmen gelmişler ve beni evde bulamamışlar.

  Yorum Yap
  1. Behzat Gültekin

   Ben adresten hiç ayrımadım çünkü gelinmedi.

   Yorum Yap
 54. Bekir Kılıç

  Banım kartım nerede 20 gün olacak kardeşim halen gelmedi bu işlerden artık bıktım!

  Yorum Yap
 55. Yusuf Düzyol

  Kartım adreste bulunamamıştır bahanesi ile haftalardır elime geçmemiştir. Ben günlerdir evimde bekliyorum. Kapı zili çalan bile olmadı.

  Yorum Yap
 56. Serpil Eker

  3 gündür kredi kartı gelmiş daha elime geçmemiştir. En yakın şubede olduğunu sevk aşamasındadır en kısa sürede elinize geçecektir diyorlar.

  Yorum Yap
  1. Sümer Akpınar

   Serpil Eker kartınız geldi mi? Bende aynı şekilde muzdaribim.

   Yorum Yap
 57. Esma Yolaçan

  Kurye net ile gelmesi gereken kredi kartım evde olduğum halde adreste bulunamamıştır ile teslim edilememiştir. Kapıda güvenlik kamerası var sabah 8 den akşam 18 00 a kadar geçmiş görüntüleri izledim ne kapıya nede sokağa gelmemişsiniz. Herhalde gelmeden adreste bulunamadı yazıp bu kadar insanları mağdur etmeyin!

  Yorum Yap
  1. Ayhan Gürdal

   Maalesef aynı sıkıntıyı bende yaşadım evde olduğum halde geldik adresinize geldik yoktunuz gibi bir beyanda bulunuyorlar. Bende sizin gibi sitenin kameralarını inceledim ve gelen yok.

   Yorum Yap
 58. Engin İşeri

  25 gündür bir kartı teslim etmediler telefonları açmıyorlar. Tesadüfen de açarlarsa adres yanlış diyerek sallıyorlar daha önceki kartlarım diğer karg

  Yorum Yap
 59. Emre Aracı

  Kredi kartım teslim edilmiş arıyorum muhattan yok karşımda kartımı yarın istiyorum.

  Yorum Yap
 60. Deniz Koçer

  15 gündür menemen şubesinden paketimi alamıyorum. Evden hiçbir yere çıkmadığımız halde evde bulunamadığımıza dair mesaj geldi.

  Yorum Yap
 61. Zehra Ekinci

  Bu ne ya arıyorlar adres veriyorum götürüp başka yere bırakmışlar.

  Yorum Yap
 62. İsmail Haluk Pekcan

  Nasıl bir kurye ise telefona ulaşılamıyor 15 gün oldu.

  Yorum Yap
  1. Hilal Tayfun

   Bu kargodan çok şikâyetçiyim. Telefonlara ulaşamıyoruz. Eğer en kısa zaman zarfında paketimiz elimize ulaşamazsa hukuksal başvuruda bulunacağım.

   Yorum Yap
 63. Bekir Duran

  Gönderici kartınız kurye net’e teslim edildi diyor. Kurye net henüz kargonuz kurye net’e ulaşmadı diyor. Daha önce evde bulunamadı gerekçesiyle kartım geri gönderilmişti biraz ciddiyet lütfen!

  Yorum Yap
 64. Yakup Öztürk

  Benim 8 Eylül’de sürat kargoda siparişim var halen gelecek. Gaziantep ve Kahramanmaraş arası mekik dokuyor ama ne zaman gelir bilmiyorum.

  Yorum Yap
 65. Ufuk Yalçın

  Bu kadar yanlış işlem bir arada yapılamaz. Evde olduğum halde adreste yok diye mesaj atılıyor.

  Yorum Yap
 66. Selçuk Arslan

  10 gündür paket gelmedi müşteri temsilcisine konuşamıyor.

  Yorum Yap
 67. Süleyman Yüksel

  Siz nasıl bir dağıtım kuryesisiniz gelmeden ulaşamadık demeyi öğrenmiş elamanlarınız telefon numarası diye bir şey var aramaya yetkisi mi yok yoksa kontörümü. Milleti mağdur etmeye hakkınız Yok aradığınız telefonları zahmet olmazsa açın artık mağdur ettiniz kaç gün den beri.

  Yorum Yap
 68. Solmaz Doğan

  Evde olduğum halde 3 kere, evde yoksunuz diye kargonuzu teslim edemedik yazmışsınız, ama evdeyim ben hep!

  Yorum Yap
 69. Sefer Yeşil

  Bir aydır nerdeyse banka kartını adrese teslim edilmedi. Adrese gelmiyorlar sonra cep telefonuma mesaj geliyor adreste bulamadık diye, gelseler bulacaklar.

  Yorum Yap
 70. Cüneyt Korkmaz

  Merhabalar, bilindiği üzere salgın şiddetini artırarak devam etmekte. Buna rağmen kuryenizin maskesiz olması, elindeki kalemle imza istemesi hem kendi sağlığı hem de müşteri sağlığı açısından son derece sakıncalı. Uyarıya ise umursamamak kurum adına olumsuz ve talihsiz bir durum.

  Yorum Yap
 71. Erkin

  631022523878 takip numaralı gönderi 20 gündür elime ulaşmadı. Kart yerlerde sürünerek gelse şuan elime ulaşmıştı. Böyle bir rezillik daha yok yani!

  Yorum Yap
 72. Serhat Töre

  Tam iğrenç rezalet böyle bir firma olamaz bunlar nerden gelmiş nasıl firma olmuş ve kim bunlara patent vermiş 15 gündür kargom dağıtım da diyor ulaşacağım bir muhatap yok!

  Yorum Yap
 73. Sedat Sever

  7900143078726 no lu gönderinin sahibiyim günün 24 saati evde olmamıza rağmen 26.8.2020 saat 15.17 ile 27.8.2020 tarihinde saat 16.59 da adresinize yapılan ziyarette tarafınıza teslim edilememiştir diye mesaj alıyorum belirtilen saatlerde evde hanım ve ben vardım.

  Ne zil çaldı nede gönderinin üzerindeki mevcut telefondan aranıp bilgi verilmeden gönderim elime ulaşmamıştır. 4449393 nolu telefonu aradığımda otomatik cevap alıyorum çalışanlara ulaşmam mümkün olmuyor. Bu nasıl bir şirkettir ki sabit telefonu, cep telefonu yok internetteki adreslerde yok nasıl ulaşabileceğiz size.

  Yorum Yap
 74. Şafak

  Tam bir rezalet! 2 sefer gelmiş evde yokmuşuz. Telefon diye bir şey var arayın eve kadar çıkamıyorsanız biz inelim aşağıya.

  Yorum Yap
 75. Aykut Bolat

  Kartım 1 hafta oldu hala gelmedi. Ben cuma gününe kadar ödemeleri yapamazsam ve sizde bu kartı bana teslim etmezseniz. Size tüketici haklarımı kullanarak dava açacağım.

  Yorum Yap
 76. Merve

  Ben evde olduğum halde evde yoksunuz diye kargonuzu teslim edemedik yazmışsınız evdeyim eğer zile basarsanız olup olmadığınızı anlarsınız ikidir bunu yaşıyorum yapıyorsanız düzgün yapın lütfen işinizi

  Yorum Yap
 77. Hakan GÜRER

  Kargom hala teslim olmadı ayın 17 den beri bekliyorum bu nasıl anlayış nasıl bir sistem anlamadım bayram geliyor alış veriş yapacağım ama kartım hala gelmedi kartımı istiyorum.

  Kırklareli kurye nete gelmiş ama ne arayan var nede kartı getiren bu kadar sorumsuzluk olmaz bu nedir anlamadım yapmayacaksanız bırakın kardeşim insanları mağdur etme kartım teslim edilmezse tüketici haklarına gideceğim takip numarası 7206980146162

  Yorum Yap
 78. Mustafa

  1.5 aydır bir kart teslimatı yapılamadı! Sizin gibi bir işletme anlayışı galiba hiç görülmemiştir, siz nasıl bir kurye olmuşsunuz?

  Yorum Yap
 79. Ugur DEMİR

  11 /07/2020 tarihli kargo için eve gelen kimse yok 14.50de mesaj geliyor adresinizde alıcıya ulaşamadık geri döndük diye.

  14.55 te ben evdeyim ve gelinen bina aile apartmanı ve kimsenin haberi yok gelindiğinden enteresan ve saçma bir is aynısını işyeri adresimi vermiştim orada da uygulandı bu nasıl bir istir ve bunun izahını yap!

  Bilecek var mı Haziran 16dan beridir yollanan kargo elimize geçmiyor semt, semt dolaşıyor!

  Yorum Yap
 80. AYHAN KARABIYIK

  Kırklareli merkez İl Milli Eğitim Müdürlüğü adresine kurye tarafından gelinmediği halde sorgulama yaptığımda gelinmiş ve adres te olmadığım yazılmış 7 gün olduğu halde kartım elime ulaşmadı kurye arkadaş işini adam gibi yapsın yada siz işine son verin böyle rezillik olmaz muşteri hizmetlerini aradığımda kartının yarın elinizde olacak deniyor ama gelen giden yok!

  Yorum Yap
 81. Oktay

  Siz nasıl bir kargo şirketisiniz ne adresiniz belli ne tel iniz belli ne de kargomuzu ne yaptığınız.

  Yorum Yap
 82. MURAT KARAKUZU

  Akşama kadar evde olduğumuz halde kuryenet elamanı adreste kimse bulunamadı diyerek kendi sitesine yazı yazmış. Geldigine dair herhangi bir yazı bırakmamış nede zile basmış.

  Yorum Yap
 83. Rasim

  Ben mahkemeye vereceğim yarın ben 35 gündür kargomu almadım sonra iptal ettim.

  Yorum Yap
 84. Ali ÇEVİK

  Akşama kadar evde olduğumuz halde kuryenet elamanı adreste kimse bulunamadı diyerek kendi sitesine yazı yazmış. Geldigine dair herhangi bir yazı bıraktınmı yoksa dairenin zilini çalmadın mı?

  Yorum Yap
 85. Orhan

  Yazıklar olsun ayın 5 den beri bir türlü toroslar şubesine sevk edilmedi bu nasıl iştir hiç telefonlarına da ulaşılmıyor.

  Yorum Yap
 86. Ömer aydogmuş

  Böyle bir kargo olmaz olsun 15 gündür kargom gelmedi iletişim telefonları hiç ulaşılmıyor.

  Yorum Yap
 87. Fuat

  Cumartesinden beri kartım gelmedi is yerine yönlendirmiştim hala bekliyorum hala bir cevap alamadık hiç ilgilenmiyorlar.

  Yorum Yap
 88. Yonca akmeşe

  Kargocu ben evdeyken kargomu farklı bir yere teslim etmiş hala kargomu bulamadım. Pp kuryelerinin tamamen değişmesi gerekiyor.

  Yorum Yap
 89. Ahmet ali danış

  Kurye dağıtımdasn ben evde degilim beni ara geldiğinde çalışma şekli bu mu iyimiş?

  Yorum Yap
 90. Düzgün

  Bu nasıl kurye anladım 10 gündür kartım gelmedi.

  Yorum Yap
 91. Sefa

  Günlerdir evdeyim takip numarasından bakıyorum ve raporunuzda ev yoktunuz kayıt almışsınız yazıklar olsun.

  Yorum Yap
  1. ümit

   aynı şey benim de başıma geldi 10 günden fazla oldu bekliyorum kargo takibe baktığımda da adresinde yoktu diyor böyle bir şey olamaz.

   Yorum Yap
 92. Osman ULAŞ

  Ben 24 saat evdeyim geldik evde yoktunuz diyorsunuz ama biz evdeyiz.

  Yorum Yap
 93. Mehmet

  Ben bugün akşama kadar evdeydim kimse gelmedi niye geldik bulamadık diye söyleniyor acaba?

  Yorum Yap
 94. Mustafa 01

  Yapamıyorsunuz bu işi bırakın uzmanları yapsın. Adrese geldik bulamadık diye bahane uyduruluyor. Açarım güvenlik kameralarını izletirim geleni gelmeyeni. 2 haftadır kargo bekliyorum.

  Yorum Yap
 95. Ismail

  kuryeyi adreste bekliyorum adrese gelmemelerine rağmen geldik diye not alıyorlar bu terbiyesizlik den başka bir şey değil!

  Yorum Yap
 96. Abdurrahman

  790013193527 kargodan telefonla haber bekliyorum.

  Yorum Yap
 97. Ahmet Emin Portakal

  Ne aramak var nede adrese gelmek arayınca açmamak nedir. Sizi şikayet edeceğim.

  Yorum Yap
 98. hulusi şenocak

  1 haftadır bir kart nasıl dağıtıma ulaşmaz ben 5 e kadar çalışıyorum gelinen saat kaç acaba ve geldiniz diyelim neden arayıp bilgi vermiyorsunuz ne biçim bir kurum bu.

  Yorum Yap
 99. İlker

  Yazıklar olsun size be!

  Yorum Yap
 100. muhammed

  Kurye net sisteme not düşmüş geldim ama ulaşamadım diye. Biz evdeydik eğer geldiyse not yazaymış binada kamera sistemide var bence çok yanlış bilgi veriyorlar.

  Yorum Yap
 101. Uğur

  Rezalet 16 gün oldu. Her gün arıyorum randevu alıyorum. Teslimatta deniliyor. Ama gelen yok. Bide adreste bulunamadı diye sisteme giriyorlar. Bunların bir suçu yok bunlara is verenler suçlu. Bıktırdılar artık.

  Yorum Yap
  1. gülsüm

   Uğur bey arayıp ulaşa bildiğiniz numarayı bir söyler misiniz ben kimseye ulaşamadım da.

   Yorum Yap
 102. Halit yılmaz

  10 gündür bekliyoruz telefonları açmıyorsunuz.

  Yorum Yap
 103. Hasan Özcan

  Merkezden 30 km uzaktayım 24 saat açık Lokantada çalışıyorum adres bulunamadı diyor getirmiyorlar.

  Yorum Yap
 104. leyla

  Kaç gündür ki benim kartımı getirmiyorlar telefonda açıyorum açmıyorlar.

  Yorum Yap
 105. Abdullah Araz

  Eve biz olduğumuz halde gelmeyip devamlı evde bulunamadınız mesajı gönderen bir kurum pes vallahi zerre kadar faydalı değil.

  Yorum Yap
 106. tülay

  Binanın girişine kadar gelip, diyafonda konuşmamıza rağmen , çekip gitmişler , bravo!

  Yorum Yap
 107. Kaan

  Tam 1 haftadır kargom adresime teslim edilmedi hiçbir şekilde kuryenete ulaşım sağlayamıyorum ne haber alıyorum ne haber veriyorlar acil bir şey olsa ölüp gideceğiz herhalde.

  Yorum Yap
  1. Tevfik07

   Geldiklerini söylüyor ama yok öyle birşey! Ne gelen var ne giden böyle kurye ve kargo ne deniyorsa görmedim.

   Yorum Yap
 108. Kürşat

  Ya 10 gündür sizin yüzünüzden maaş alamıyorum. Allah hesabın sorsun. Yapamadığınız işi bırakın!

  Yorum Yap
 109. Hayrullah

  Sizin kuryeler dağıtıma yavaş herhalde onun için kimseye ulaşamıyorlar gönderiler hep iade ediliyor.

  Yorum Yap
 110. Yakup Çörtük

  20 gündür kargo yolda diyorsunuz ben yurtdışındayım hala gelmedi hizmet 0.

  Yorum Yap
  1. Cihat YAVAŞ

   Adreste olmama rağmen ulaşamadık dediniz adres değişikliği yaptık hala sevk ediliyor deniliyor böyle hizmet anlayışı olmaz.

   Yorum Yap
 111. Üzeyir

  Böyle kurye olmaz olsun hangi çağda yaşıyoruz bir kuryemiz 10 gün oldu gelmedi bu saatten sonra gelsene geri iade istemiyorum.

  Yorum Yap
 112. Abdullah kurt

  Yazıklar olsun size kurye net.siz hangi devletin bayrağını taşıyorsunuz gelmediğimiz halde 2 kez geldik adreste bulamadık diyorsunuz.

  Yorum Yap
 113. hasan

  Bir hgs gelecek 3 hafta oldu nasıl iş yapıyorsunuz arkadaşlar siz yeter artık!

  Yorum Yap
 114. Ömer

  15 gündür verdiğim adrese gelmeyen kurye hele bi gel adrese neler yapacağım sana çıldırttınız beni hem ulaşamıyor hem kimsenin gelmediği halde geldik siz yoktunuz diyorlar ?

  Yorum Yap
 115. Ulaş

  Ben sizinle çalışmak istemem de maalesef banka sizinle kargomu gönderiyor. Muhatap olacak birini bulsam demediğimi bırakacağım da böyle kendimi yiyip bitiriyorum yazıklar olsun kapatın gidin.

  Yorum Yap
 116. İrfan DURMUŞ

  Teslimatlar ulaşamıyor gelmediği yere geldik deniliyor.

  Yorum Yap
  1. Özgür Tınas

   İrfan DURMUŞ neden ulaşmadı?

   Yorum Yap
 117. cumali sağmak

  mesaj geldi adreste bulunmadığım için halbuki hiç ayrılmadım.

  Yorum Yap
 118. Gökçe

  Çağrı merkezine ulaşmak imkânsız. Farklı gün ve saatlerde deniyorum ama telefon hiç açılmıyor. Kurye geldiğinde, geldim diye aradı ve adreste olmadığım için götürmüş. Şimdide telefon ile ulaşılmıyor. İnanılır gibi değil. Yazık firma yazık.

  Yorum Yap
 119. yaşar

  Yazıklar olsun sizin gibi kuryeye bir kartı bir haftada teslim edemediniz.

  Yorum Yap
 120. Nur

  Telefonlarınıza ulaşabilsek derdimizi anlatacağız.

  Yorum Yap
 121. bedri şahin

  gelen arkadaş not bırakır gelmeden geldik demeyin işinizde biraz ciddi ve dürüst olun.

  Yorum Yap
 122. Halil keten

  Kurye net siz nasıl firmasınız her şeyiniz gizli arayan ulaşamıyor gelmeden geldik diyorsunuz.

  Yorum Yap
 123. İsmail

  Yazıklar olsun kuryenet yahu muhatap bulamıyoruz gelmeden geldik diyorlar.

  Yorum Yap
 124. Asiye öncü

  Kuryenet hizmetiniz çok kötü. Evde olduğum halde yok olarak kayıtlara geçmek için harcadığınız çabayı müşteriye ilgili kuryeyi teslim etmek için harcasaydınız. Sizin için de müşteri için de daha olumlu olurdu.

  Yorum Yap
 125. Alican

  3.kez adrese geldikleri halde bulamamışlar imkansız ben yıllık izine çıktım ve gündüzleri evden hiç çıkmıyorum kapıyı çalan eden yok adreste doğru başka firmalar çok getirdi bi siz bulamıyorsunuz çok garip.

  Yorum Yap
 126. Rıdvan özülken

  Adresime uğramadıkları halde kaçıncı defa adreste bulunamamıştır diye sms gelmektedir. Halbuki ben bir haftadır evde hasta yatmaktayım. merkezi aradım onlarda telefon ise telesekretere bağlı ulaşılamıyor. Böyle firmalarla çalışılmaması gerekir.

  Yorum Yap
 127. Yusuf saydam

  Ben cuma Gunu bayram iznine cikicam ve bi turlu kredi kartim gelmedi ve de telefondan iletisim sagliyamiyorum lutfen kartimin yarin gelmesini arz ederim.

  Yorum Yap
 128. yavuz uzun

  Kuryenet çalışanları çok sorumsuz işini severek yapmayan bir firma.

  Yorum Yap
 129. Şule I.

  Yazıklar olsun evde olduğum halde yok diyip gitmişsiniz gelmediniz zaten su sizde değil sizinle çalışanda.

  Yorum Yap
 130. Burcu Yalçın

  Evde olduğum halde adreste değil deyip gönderim geri gitmiş.

  Yorum Yap
 131. Yasin

  Neden gelmediğiniz yere gelindi adreste bulunamayıp teslim edilememiştir deyip insanları mağdur ediyosunuz yazıklar olsun böyle hizmete.

  Yorum Yap
  1. saliha

   evde oldunuz halde zili çalmak zor gelmiş kargom elime ulaşmadı 20 gündür bekliyorum.

   Yorum Yap