Kuryenet Şikâyet

Kuryenet ile alakalı şikâyetlerinizi nasıl bildireceğinizi, yetkililere nasıl ileteceğinizin detayını alt tafta verilen bilgiler ile öğrenebilir, şikâyetinizi iletebilirsiniz.

Kuryenet genel, şikâyetlerini geç teslimat, randevuya uymama, yanlış teslimat, kayıp olan gönderi, hasarlı gönderi ve personel davranışlardan birisi olabilir. Yapmanız gereken alt link adresinden Şikayet sayfasına ilk olarak gitmeniz gerekmektedir.

Kuryenet Şikâyet

Alt tarafta şikâyet sayfasına gittikten sonra açılan sayfada sırası ile şikâyet nedeni, ad, soyadı, takip numarası, mail adresi, sabit telefon numarası yoksa cep telefonu numaranızı (cep telefonu zorunludur) doğru bir şekilde giriniz.

Bunun hemen altında “Mesajınız” büyük kutuyu göreceksiniz. Burada şikâyetiniz hakkında detaylı bilgiyi girmelisiniz. Şikâyetinizi yazarken fazla uzatmadan anlaşılacak bir şekilde yazmanızı tavsiye ederiz. Şikâyetinin nedenine göre şikâyetinizi detaylandırmanız ve anlaşılır olması şikâyetiniz daha kısa sürede ulaşması için tavsiye etmekteyiz.

Şikâyet metnini de oluşturduktan sonra güvenlik kodunu resimde görüldüğü gibi yazarak sayfa içerisinde bulunan “Formu Gönder” butonuna basmanız şikâyetinizi yetkililere iletmek için yeterli olacaktır.

Yetkililerin size ulaşabilmesi için mail adresi, telefon numarası ve diğer iletişim bilgilerini mutlaka doğru bir şekilde girmeye özen gösteriniz. Vermiş olduğunuz bilgilerden yetkililerin sizinle iletişime geçebileceğini unutmayınız. Formu göndermeden önce girilen tüm bilgilerin doğru bir şekilde girdiğinizi tekrar sayfa içerisinde sırası ile kontrol ediniz ve doğruluğuna emin olduğunuzda formu gönder butonuna basınız.

Kuryenet Şikâyet Etme Sayfasına Git

Şuna Göre Sırala:

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

213 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Hakan Aydemir 3 Haziran 2022

  Sabahtan beri beklediğimiz kart adres yetersizliğin gelmedi. Hâlbuki geleceği yer dükkân gelen giden olmadı. Çıkarmadığı kargoyu direk adres yetersizliği diyor.

  Yorum Yap
 2. Yasin Yılmaz 26 Mayıs 2022

  Kuryenet 20 gramlık kart 10 gün geçti halen gelecek. Yurtdışından mı getiriyorsunuz anlamadım.

  Yorum Yap
 3. Ömer Soydan 21 Mayıs 2022

  Kargom var ama 15 gün oldu ve gelmedi. Önceki kargomda 20 günde gelmişti.

  Yorum Yap
 4. Fettah Kavak 16 Mayıs 2022

  1 ay 1 gün oldu halen kartımı teslim etmediler. Sesli yanıt sisteminden yanlış bilgi veriyor. Elde yokmuşum da sizi bulamadık diye.

  Yorum Yap
 5. Mustafa Korkmaz 18 Nisan 2022

  08.04.22 tarihinde kart talebinde bulundum. Teslim için Kuryenet’e 12.04.22 tarihinde teslim edildi. 6 gündür Bursa içinde kart hala gelmedi. Kuryenet’i arıyorum (4449393) otomatik talimat ile ‘’iyi günler’’ diyip telefon kapatılıyor. İlk defa böyle bir kargo firması ile rastladım.

  Yorum Yap
 6. Sıdıka Kazan 5 Nisan 2022

  1 ay oldu hala kargom gelmedi. Adres eksikliği yazıyor. Evde olduğumuz halde böyle yapıldı.

  Yorum Yap
 7. Ahmet Ataklı 25 Mart 2022

  Akşamın 8’inde kargom geliyor üstelik yanlış adrese geliyor ne bir kargo takip numarası var ne bir arama kurye hiç bir şekilde beni aramadı. Tekrar dağıtıma çıkınca da 7 ya da 10 iş günü içerisinde geleceği söyleniyor benim kargomu gönderin artık. 2 hafta oldu yeter.

  Yorum Yap
 8. Ümmü Yılmaz 14 Mart 2022

  Evde olduğum halde evde yoktu diye kargom geri gitmiş. Ne aradılar ne eve gelen oldu. açıkçası hiç memnun değilim.

  Yorum Yap
 9. Melek Erdoğdu 11 Mart 2022

  15 gün oldu dağıtıcıda bir kart olur mu? Ne biçim firmasınız ne biçim dağıtıcı Eskişehir gönderici şubeye niye getirmiyor.

  Yorum Yap
 10. İsmail Ayten 26 Şubat 2022

  Kuryenet Erzurum şubesi gelen kuryeleri adrese hiç gelmeden teslim edilmedi diyor. Diğer kuryeler aynı gün teslim etmesine rağmen Kuryenet iki ayrı yerden gönderilen gönderileri 5 gün geçmesine rağmen teslim etmediler. Müşteri temsilcisi diye bir şey yok. Telefon açıyorsun telesekreter cevap veriyor randevunuz alınmıştır diye hepsi bu başka bir şey yok.

  Yorum Yap
 11. Ömer Faruk Altınyüzük 22 Şubat 2022

  Adresime gelmediği halde gelinmiş olup benim olmadığımı bildirim yapmışlar hiç bir şekilde adresime kimse gelmedi. Bu şekilde mi iş yapıyorsunuz ilgilenen arkadaşları tebrik ederim. ?

  Yorum Yap
 12. Hakkı Erbay 18 Şubat 2022

  Adreste bulamamışlar. Evde 10 kişi var sen kimi arıyorsun anlamadım. Gelmeden geldik diyorsunuz.

  Yorum Yap
 13. Muratcan Encan 16 Şubat 2022

  Kargom elime ulaşmadı bekliyorum dağıtıma çıktı teslim edilemedi diyor. Nasıl iş yapıyorsunuz siz ya yarın gelip teslim edilemediğini soracam size bu saygısızlık.

  Yorum Yap
 14. Bülent Şenkaya 16 Şubat 2022

  10 gündür kartım gelmedi bir sorun mu var belli değil. Göndericiyi arıyorum adreste beni bulamamışsınız ne alaka ben ofisteyim. Madem bulamadın telefonum var arayabilirsiniz veya ben gelir teslim alırım.

  Yorum Yap
 15. Hilal Erkeç 15 Şubat 2022

  1 hafta olacak hala kargom gelmedi ve acil kargoma ihtiyacım var. Müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum.

  Yorum Yap
 16. Tolga Kaya 7 Şubat 2022

  Kartım size verilmeli 1 ayı geçti hala gelmedi takipten baktığım zaman telim edilemedi yazıyor. Telefonla arıyoruz telefona bakmıyorsunuz.

  Yorum Yap
 17. Tarık Büyük 19 Ocak 2022

  Kargo takipten girip baktığımda adrese gelmeden adreste bulunamadı diyorsunuz.

  Yorum Yap
  1. Nevzat Sönmez 22 Ocak 2022

   Tarık Büyük bendede aynısı oldu. Adres hatalı diye mail geliyor. Halbuki adres doğru daha önce tekrar kontrol ettim ve güncelledim.

   Yorum Yap
  2. Merve Saraçlı 4 Şubat 2022

   Tarık Büyük benimde kargo benim adresime gelmiş ama ne aradılar, ne haber verdiler.

   Yorum Yap
 18. Sinan Kürkçüoğlu 14 Ocak 2022

  5 Ocakta teslim alınmış HGS bugün ayın 14 ü olduğu halde gelmedi. Muhatap yoktur.

  Yorum Yap
 19. Nergiz Aydan 14 Ocak 2022

  Adrese uğramadan adreste bulunamadı diye mesaj atıyorlar. 24 saat evde olan biriyim müşteri hizmetlerinde ulaşamıyorum.

  Yorum Yap
 20. Mehmet Can 10 Ocak 2022

  Kartım 1 aydır gelmedi. Dağıtıma çıktı diyor gelen giden yok.

  Yorum Yap
 21. Can Gezgin 8 Ocak 2022

  Böyle bir firma daha önce görmedim. Kurye geliyor 1 dakika beklemeden gidiyor. Böyle bir iş olmaz, olamaz.

  Yorum Yap
 22. Hamza Gümüş 6 Ocak 2022

  Sanki siteniz düzgün çalışıyormuş gibi birde sık ayet ve istekte bulunacağız. Önce siz sitenizi düzeltin ve telefonlarınıza bakın.

  Yorum Yap
 23. Enes Acar 3 Ocak 2022

  Kaç gündür bekliyorum gelen giden arayan soran yok. Bu nasıl hizmet yahu!

  Yorum Yap
 24. Emine Aşık 3 Ocak 2022

  Tam bir ay oldu ve kartım hala gelmedi. Adrese gelmediğiniz halde adreste bulunmadığınız için teslim edilememiştir diyorsunuz. Bu kadarı çok fazla neden telefon numaramdan ulaşmıyorsunuz ben her gün işyerindeyim.

  Yorum Yap
 25. Seda Derin 30 Aralık 2021

  Kartımı adrese gidildi teslim edilemedi diyip hiç adrese gitmediler. Sizin kuracağınız sistemde de yapacağınız işinde olmaz olsun.

  Yorum Yap
 26. Mine Çelik 22 Aralık 2021

  Adrese dahi uğramadan teslimat yapılmadı deniyor. 10 gündür kartımı bekliyorum arıyorum takip numarası girin diyorlar. Sanırım bu gidişle bir 10 gün daha beklerim. Eğer acenteden alınabiliyorsa oradan gelmedi takdirde alacağım. Gelindi teslim edilmedi demeniz çok yanlıştır.

  Yorum Yap
  1. İbrahim Şengül 30 Aralık 2021

   Mine Çelik banada evde olduğum halde sistemde uğradık evde bulunmadılar teslim edilemedi yazmışlar. Böyle dağıtım şirketi olur mu, düzgün yapın işiniz yazıktır.

   Yorum Yap
 27. Emel Kartal 21 Aralık 2021

  Ben 15 günden beri evde bekliyorum yazık ya hala gelmedi. Telefonu açın.

  Yorum Yap
 28. Ahmet Yıldırım 18 Aralık 2021

  Eve gelen yok, telefona bakan yok devamlı arıyorum otomatiğe bağlanıyorsun. Kargonuz dağıtımda diyerek oyalama taktiği uygulanıyor. Kartım iade ediliyor. Gönderici benimle temas kurarak yeniden gönderiyor. Lakin pencerede bekleye, bekleye ağaç oldum.

  Yorum Yap
 29. Cevat Çoşgun 15 Aralık 2021

  Benim kargom 15 gündür gelmedi. Bana ulaşmıyorsunuz. Neymiş adresi yanlış girilmiş peki numaram yok mu arayın bey efendi sizin adresi bulamadık diyebilirsiniz. Gerekirse ben gider acenteden alırım ama yok hiç bir şekilde size ulaşamıyoruz.

  Yorum Yap
 30. Ayşe Ebeyin 14 Aralık 2021

  Ya arkadaş size ulaşmak bu kadar mı zor ya! Bana mesaj gelmedi diyorsunuz ki bildirim numarasını verin. Mesaj falan yok bildirim numarası da yok ne istiyorsunuz.

  Yorum Yap
 31. Hüseyin Üresin 10 Aralık 2021

  Kargom acentede diyor ama ne arayan ne soran var. Firmaya ulaşmaya çalışsan dahi muhatap bile bulamıyorsunuz. Bunların yaptıkları rezaletten başka bir şey değil.

  Yorum Yap
 32. Feray Kuru 2 Aralık 2021

  20 gündür kargo bekliyorum. Kuryeneti belki 50 kere aradım muhatap olacağım hiçbir şahısla görüşemedim. Teslimata gelmedikleri halde adreste bulunamadı teslim edinemedi yazıyor insanları mağdur ediyorlar.Telefonla aradığımdada direk kapatıyorlar.

  Yorum Yap
 33. Osman Kayahan 27 Kasım 2021

  Bir kargo 17 günde gelmez mi? Hiç kurumsal değilsiniz.

  Yorum Yap
 34. Sezgin Kara 19 Kasım 2021

  Hiçbir şekilde evden ayrılmamış olmama rağmen geldik bulamadık diyorsunuz.

  Yorum Yap
 35. Ali Demir 17 Kasım 2021

  Bu nasıl bir hizmet şeklidir ya siz şaka mısınız? Telefonlara bakan yok kurumsallıktan bahsediyorsunuz ne kurumsalı çağrı merkezinizi arıyorum hattan atılıyorum.

  Beni mağdur ettiniz. Siz kurumsal falan değilsiniz kızıma da size teslim edemeyiz demişsiniz babanıza teslim edebiliriz demişsiniz. İşimizi bırakıp sizin peşinizden mi koşalım ayıp ediyorsunuz.

  Yorum Yap
 36. İpek Görür 10 Kasım 2021

  Adrese hiç gelmeden kargo teslim edilemedi diye mesaj geldi. Ne biçim firmadır.

  Yorum Yap
  1. Nuray Karadeniz 13 Kasım 2021

   Nuray Karadeniz haklı, mağdurlara bende eklendim. Bir türlü telefonlara cevap vermiyorlar. Neden anlamadım.

   Yorum Yap
  2. Sena Kahraman 25 Kasım 2021

   İpek Görür bana da aynısını yaptılar gelmeden geldik yoktunuz dediler. Hâlbuki bebeğim var bir yere çıkamıyorum.

   Yorum Yap
 37. Meral Kara 9 Kasım 2021

  Amasya merkez Kuryenet sitesindeki yazılı telefon numarasını 08.11.2021 tarihinden itibaren arıyorum çalıyor ama maalesef zahmet edip telefona bakmıyorlar. Bu nasıl çalışma prensibi gerekli yerlere şikâyet kaydımı sözlü ve yazılı bırakacağım. Ayrıca Kuryenet çağrı merkezine bağlanmak imkânsız.

  Yorum Yap
 38. Metin Yüksel 9 Kasım 2021

  3 gün oldu kargo gelmedi. Böyle saçma bir hizmet anlayışı olamaz.

  Yorum Yap
 39. Suat Bozdemir 3 Kasım 2021

  Kaç gündür kartım gelecek yurt dışından mı geliyor da teslim edilmiyor. Sancaktepe şubeye gelmiş ama ne yazık ki bir türlü elime geçmedi. Kuryenete ulaşmak neden bu kadar zor anlamadım.

  Yorum Yap
 40. Burhan Kök 27 Ekim 2021

  Lütfen ürünümü gönderin elamanınız getirmedi. Biz sürekli evdeyiz size ulaşmak dünyanın en zor şeyi telefonu açmıyorsunuz.

  Yorum Yap
 41. Aynur Bıyıklı 21 Ekim 2021

  Adıma gönderilen kartım evde olduğum halde tarafıma teslim edilmemiş telefonuma gelen mesajda saat 13.29 itibariyle teslim edilemediğini bildirdiler. Bu kargoyu kim getirdiyse öyle bir şey yoktur. Eve hiç gelinmedi.

  Yorum Yap
 42. İsmail Ayhan 18 Ekim 2021

  Adrese gitmediğiniz halde geldik diyorsunuz. Telefon numaram var neden aramıyorsunuz.

  Yorum Yap
 43. Hakkı Başer 15 Ekim 2021

  Adrese gitmeden ve ulaşmadan tespit edilemedi diyorsunuz. Yaptığımız hizmet ve mağduriyeti anlatmaya kelimeler yetmez.

  Yorum Yap
 44. Hasan Dedebal 8 Ekim 2021

  Bu kadar ilgisiz karşında muhatap olmayan bir kurye sistemi var. Evdeyim teslim edilememiştir diyor telefon yok muhatap yoktur.

  Yorum Yap
 45. İbrahim Morgül 5 Ekim 2021

  Evde olduğum halde gelmediler, aramadılar.

  Yorum Yap
 46. Kerim Arslan 4 Ekim 2021

  Telefonları arıyorum açan yok kargom gelmedi. Ne biçim şirketiniz kargoma ulaşamıyorum.

  Yorum Yap
 47. Cumali Deliçay 15 Eylül 2021

  Tarafıma gönderilen 5556129647331 takip numaralı kartımı evden hiç bir yere ayrılmadığım halde adreste bulunmadığından teslim edilememiştir diye mesaj gelmiştir. Kim benim adresime gelip beni bulamamışlar tanışmak isterim. Sizin firmanızın bana aynı şekilde birinci defa yapmış olduğu işlem bununla ilgili tüketici hakem heyetine ve Cimer’e şikayette bulunacağım. Ben adresimden hiç ayrılmadım.

  Yorum Yap
  1. Galip Taç 22 Eylül 2021

   Cumali Deliçay aynı sms bana da geldi böyle rezillik görmedim. Kuryenet masal gibi.

   Yorum Yap
 48. Özge Güneş 13 Eylül 2021

  5 gün oldu kartımı hala getirmediniz. Telefondan arıyorum açmıyorsunuz.

  Yorum Yap
 49. Buket Su 2 Eylül 2021

  Kuryenet tarafından 2 ayrı siparişim bana teslim edilmedi. Kargo şirketini arayıp durumu görüşmek istedim ama müşteri hizmetlerine bağlanamadım. Alışverişi yaptığım siteye bildirdim durumu ve site tarafından ücret iadesi yapıldı.

  Yorum Yap
 50. Ebru Kandemir 28 Ağustos 2021

  10 gündür kartım sizde 4 kez gönderen yere gittim kuryeyi arayıp kartı müşterimizin ev adresine gidecek dediler tamam yarın kartınız elinizde olacaktır dediler. Hala kurye kartımı getirmedi ve karta ihtiyacım var. Evime market alışverişi yapamadım. Rabbim sizi bildiği gibi yapsın. Size yazıklar olsun.

  Yorum Yap
 51. Süleyman Köse 19 Ağustos 2021

  Hiç bir zaman eve getirmiyorlar. Ben böyle sorumsuz bir kurye görmedim. Geldik adresinizde bulamadık diye mesaj gönderiyorlar evde olduğumuz halde bu ne kardeşim böyle kargoculuk olmaz.

  Yorum Yap
 52. Kutluhan Burak 9 Ağustos 2021

  Ayın 2sinde teslim ediliyor kuryeye ama ayın 10 oldu ve halen kart elime ulaşmadı. Bu nasıl sorumsuzluk ya arıyorum telefonu açan yoktur.

  Aranınca açmayacaksanız o şirkette boşuna çalışmayın ayıptır ya! Hem maaş alacaksınız hem de işinizi yapmayacaksın. Gecikse de direk göndericiden almak daha mantıklı sizden almaktan iyidir.

  Yorum Yap
 53. Murat Karabıyık 5 Ağustos 2021

  Ankara Çankaya Kuryenet şubesi bu türlü ulaşamadım. İnternetten takip ettim gelmeyen kurye suçu bana attı ve gönderilen yeri aradım bizim evde olmadığımız söyledi. Kurye öyle demiş ben bir haftadır evden dışarı çıkamıyorum.

  Bel fıtığı yüzünden Kuryenet gelmiyor ve vatandaşa suçu atıyor. Evde kamera sistemi var ona da baktım kurye yok gelmemiş.

  Yorum Yap
 54. Volkan Çetinkaya 5 Ağustos 2021

  Eğer bunun kadar kötü berbat bir tane daha kargocu varsa gelin beni öpün. Ayıp be ayıp kaç gündür kargo bekliyoruz.

  Yorum Yap
 55. Sait Yıldırım 31 Temmuz 2021

  Ne telefonla ulaşım var ne dağıtımınız var. Isparta şubesine 18 Temmuz’da gelen kargom hala teslim edilmedi.

  Yorum Yap
  1. Mustafa Atalay 31 Ağustos 2021

   Sait Yıldırım bunlarla çalışılmaz yazıklar olsun.

   Yorum Yap
 56. Sevet Elibol 29 Temmuz 2021

  Kartım 10 gündür dağıtıcı elinde bana ulaşmadı. İş yeri adresimi vermiş olmama rağmen gelmedi. Gelen mesajda ise dağıtıma çıkarılıp teslim edilememesi karşımda bir muhatap bulamıyorum. Kurye zaten saat 6 ya kadar acık olan iş yerine 17.02 de gelmiş gibi göstererek ulaştıramadığının mesajını atıyor.

  Yorum Yap
 57. Ömer Açık 29 Temmuz 2021

  Neden Kuryenet’in telefonlarına ulaşamıyoruz. Kurye urunu getirmeden neden telefon açmıyor. Kuryedeki ürünümüm takibini neden yapamıyor ve göremiyorum.

  Yorum Yap
 58. Gülsüm Kutlay 29 Temmuz 2021

  Çağrı merkezini arıyorum sürekli meşgule düşüyor.

  Yorum Yap
 59. Burhan Yıldız 26 Temmuz 2021

  Kargom daha elime ulaşamadı kargo ben evde yokken gelmiş Kuryenetten gelen smste arandığım ama tarafıma ulaşılamadığı yazıyor . Aynı gün defalarca şubeyi aramama rağmen ulaşamadım ve araya bayram girdi tam 7 gün sonra bayram bitiminde tekrar aramaya başladım.

  Gönderi takip kodu istendi doğru girmeme rağmen ya hatalı dedi ya da beni hattan düşürdü. Aldığım ürün Airpods gibi pahalı elektronik bir ürün ve bu kötü şirketinde resmen rezil olduk kim bilir siparişim ne durumda!

  Yorum Yap
 60. Bekir Öç 14 Temmuz 2021

  Kargomu iade etmek istiyorum. Bilen birisi yardımcı olsun.

  Yorum Yap
  1. Sakıp Duman 14 Temmuz 2021

   Aldığınız bir ürün ya da farklı bir hizmetse aldığınız yer ile iade işlemlerini görüşmeniz gerekir. Kargolar ile değil aldığını yer ile görüşürseniz Bekir Bey sizi onlar yönlendiriyorlar.

   Yorum Yap
 61. Selim Aymaz 14 Temmuz 2021

  Bırakın ya ben böyle rezil bir firma görmedim. Sözde bugün dükkâna gelmişler ama ben kamera kayıtlarına baktığımda ne gelen nede giden var. Bunların yüzünden ben isletme kartımı iptal ettirdim.

  Yorum Yap
 62. Serap Akyüz Yalın 12 Temmuz 2021

  Adrese geldik diyorsunuz ama gelmediniz. Telefonlarınıza bile ulaşılamıyor. Yüzümüze kapanıyor. Size ulaşmak Vatikan’da papaya ulaşmaktan daha zor. Hadi bulamadınız diyelim kağıt bırakın telefon edin. O zaman ben gidip alırım.

  Yorum Yap
 63. Aleyna Çetin 29 Haziran 2021

  Adres doğru olduğu halde yanlış diyorsunuz. Kapıya geldiğiniz zaman ne arayıp ne soruyorsunuz.

  Yorum Yap
 64. Nevcihan Zerek 27 Mayıs 2021

  Hem maaş kartım aynı zamanda kartım 1 aydır kurye de gözüküyor. Adrese teslim olan kartım halen teslim edilmedi. Konya Ilgın Beykonak mahallesinde beklemekteyiz.

  Yorum Yap
 65. Bilge Rehber 24 Mayıs 2021

  2 haftadır bir kart bekliyorum hala gelmedi. Ayrıca 4449393 nolu numaraya hiçbir şekilde ulaşamamaktadır ve bilgilendirilmemektedir.

  Yorum Yap
  1. Hasan Özkan 27 Mayıs 2021

   Bilge Rehber aynen öyle telefonlara kimse bakmıyor.

   Yorum Yap
 66. Cemal Tuğrul 22 Mayıs 2021

  5 gündür kart bekliyoruz. Şubeyi arıyoruz cevap yoktur.

  Yorum Yap
 67. İbrahim Satın 20 Mayıs 2021

  Şubeyi arıyoruz cevap veren yok.

  Yorum Yap
 68. Hurşit Tula 14 Mayıs 2021

  Bu nasıl bir kurye anlayışı kimseyle muhatap olamıyoruz telefon numarası yazıyorsunuz. Kuryenet hoş geldiniz diyor pat kapanıyor.

  Bulunduğum şehrin telefonunu arıyorum alan kodu ve başında sıfır olmadan 7 haneli olarak nu markayı girin diyor. Ayın onun da kargoya verilmiş hala o işlem orda duruyor kargo takibi yaptığımda yazıyoruz da ne oluyor. Aynı tas aynı hamam yine devam ediyor.

  Yorum Yap
  1. Oğuzhan Akıncılar 20 Mayıs 2021

   Hurşit Tula 21 gün oldu hala kartı gelecek. Kuryeneti arıyorum. 3 saniye de kapatıyorlar. Ev adresi belli tel numaram belli ne arayan var ne soran var.

   Yorum Yap
   1. Sevgi Karabağ 27 Mayıs 2021

    Oğuzhan Akıncılar benim 1 hafta oldu kart basılalı hala gelecek müşteri temsilcisine bağlanamıyorsun. Takip numarası gireceğiz. Daha ilk harfte tuşlama yapmadınız diyor. Ne saçma hizmet veriyorsunuz anlamadım gitti.

    Yorum Yap
 69. Yasemin Dönmez 10 Nisan 2021

  Çorlu PTT kurye koca gün evdeyim yasaklı gün nerde olabilirim. Kartımı bekliyorum kapalı olduğu için ödemelerimi yapamıyorum. Yetmiyormuş gibi adreste yoktunuz mesajı geliyor. Kime göre neye göre yokum kimse gelmedi.

  Yorum Yap
 70. İpek Tufan 1 Nisan 2021

  Kurye -Net 20 gündür kartımı teslim etmiyor.

  Yorum Yap
 71. Deniz Tüzel 29 Mart 2021

  Türkcell pasajdan bir kulaklık siparişi verdim siparişim 25.03.2021 tarihinde kargoya verildi ve adresime gelmedi. Bana adreste bulunmadığına dair mesaj geldi ve ben mesajın geldiği gün sipariş adresimden ayrılmadım.

  Gün boyunca oradaydım hiç kimse aramadı da şirketi aradığımda da kargo takip numarası istendi yazdım hiçbir şey denilmeden telefon kapatıldı.

  Yorum Yap
  1. Çağla Şentürk 2 Nisan 2021

   Deniz Tüzel aynı şey benim de başıma geldi. Aynı tarihte kargoya verildi ben de kulaklık aldım. Hala ses seda yok ben böyle rezil bir kargo görmedim.

   Yorum Yap
 72. Halis Karaca 25 Mart 2021

  Ya arkadaş ben böyle bir kargo görmedim ne muhatap bulabiliyoruz ne de zamanında ulaşıyor. Bir daha tövbeler olsun bulaşırsam.

  Yorum Yap
 73. Şahap Güler 23 Mart 2021

  Allah sizi bildiği gibi yapsın. Yapmıyorsanız yapmayın insanları mağdur etmeyin. İki hafta oldu bir kartı getiremediler. İşin kötü tarafı muhattap yok.

  Yorum Yap
 74. Hasan Sağlam 16 Mart 2021

  Kartım kurye net şubenize 05.03.2021 tarihli günden beri bana ulaştırımadı. 13 gün oldu bana ne zaman teslim edilecekti. Yaptığınız ayıbın ötesindedir.

  Yorum Yap
 75. Necati Özkan 3 Mart 2021

  Kaç gündür uğraştırıyorsunuz. Adres eksikliğiymiş muhatap bulamıyorum. Bugün şubeye gideceğim adresi kontrol edeceğim.

  Yorum Yap
 76. Bahattin Başeğmez 1 Mart 2021

  Açık adresim ve telefon numaram olmasına rağmen eksik adres deyip telefon bile etmeden, mazeret uydurarak kartımı teslim etmiyorlar.

  Yorum Yap
 77. Sinan Ardıç 19 Şubat 2021

  Bu nasıl ciddiyetsiz bir firmadır. Hattım halen elime geçmedi bu nasıl bir firmadır.

  Yorum Yap
 78. Kader Erkuş 6 Şubat 2021

  4 aydır kartımı bekliyorum. Sözün bittiği yerdeyiz. Cuma günü 4 ay sonunda şükür ki ulaşabildim yarın teslim edilecek dendi şu an o telefon kapalı bu nasıl bir iş ahlâkıdırSırf kargo gelecek diye saatlerce beklediğimi hatırlıyorum. Allah’a havale olun. Yazıklar olsun!

  Yorum Yap
 79. Evren Yoldaş 3 Şubat 2021

  Kardeşim kargom gelmiş 10 gün oldu elime neden ulaşmıyor.

  Yorum Yap
 80. Mustafa Akay 29 Ocak 2021

  15 günden beri kurye nete verilen kartım daha gelmedi. Arayan soran kimse yok bizde ulaşamıyoruz.

  Yorum Yap
 81. Bilge Çeliker 25 Ocak 2021

  4449393 le kaç kez görüştüm, kartınız kuryede deniyor yönlendirme ve bilgilendirme yapıldı kuryeye deniyor. Adamın okuryazarlığı yok sanırım ev de olduğum halde kartı bana teslim edemiyor.

  Kartım hala kendilerinde, gelip beni bulamamışlar. Nasıl is anlamadım, dışarı çıktığımız mı var da siz bulamıyorsunuz? Yasal haklarımı kullanıp,kaybettiğim mağduriyetimi karşılığını alacağım.İnsanları madun etmeye hiç kimsenin hakkı yoktur.

  Yorum Yap
 82. Esra Aydın 20 Ocak 2021

  Trendyol’dan aldığım ürün bana gelmediği halde teslim edildi gözüküyor. Bu nasıl bir sorumsuzluktur.

  Yorum Yap
 83. Özlem Seda Terece 14 Ocak 2021

  Kuryenet bana da gelmişler evde adreste bulamamışlar ama ben artık pandemiden dolayı dışarı çıkmıyorum. Lütfen kartımı tekrar yollarmsınız?

  Yorum Yap
 84. Şule Usta 7 Ocak 2021

  17 Aralık tarihinde burs kartım kuryenize gelmesi dâhilinde halen daha dağıtımı beklemektedir. Kartımı bir Arşin şubenizden Trabzon şubenize gönderiyor. Bir daha oradan Trabzon şubenize getiriyorsunuz. Kartım iki tarafta bir o yana bir bu yana gidip gelmektedir.

  Yorum Yap
 85. Havva Babuşcu 4 Ocak 2021

  Kesin ve net hiçbir şekilde kargoma ulaşamıyorum hiçbir yetkili veya ilgiliyede ulaşılamıyor.

  Yorum Yap
 86. Murat Açıksöz 29 Aralık 2020

  Kuryenet bana da gelmişler evde adreste bulamamışlar diye mesaj atmış. Baktım gelmemişiniz kameralar yanlış gösteriyor o zaman 25.11.2020 den beri kuryede kartımız geziyor. Kuryenet yapamıyorsanız bırakın dağıtımı karşımızda muhatap bile bulamıyoruz. Anca bilgisayar ile konuşuyoruz.

  Yorum Yap
 87. Akın Alp Koç 28 Aralık 2020

  27.12.2020 tarihinde sokağa çıkma yasağının olduğu bir Pazar gününde gelmişler güya ben evde değilmişim sizde telefonum var ayrıca neden aramadınız.

  Yorum Yap
 88. Bünyamin Şahan 27 Aralık 2020

  8 gün oldu hala kargom gelmedi. Başiskele acentesi diyor. Şubeyi arıyorum açan yoktur.

  Yorum Yap
 89. Sevde Nur Yeşiltaş 26 Aralık 2020

  Tam 10 gündür kartımı getirecekler, getirmediler. Arıyorum ulaşamıyorum. Bugün korona pandemiden dolayı sokağa çıkma yasağı olduğu halde ben ve bütün aile fertlerim evde olmasına rağmen, adresimde bulunmadığım gerekçesi ile kartım teslim edilmedi yazılmışlar. İnsanları bu şekilde mağdur ediyorlar.

  Yorum Yap
 90. Meryem Doğan 25 Aralık 2020

  İki haftadan fazla olduğu halde kartim hala gelmedi. Kartımı lütfen biran önce getirin.

  Yorum Yap
 91. Mehmet Fatih Akkuş 24 Aralık 2020

  Tam iki hafta oldu kargom gelmedi. Acenteye sevk aşamasında bu nasıl bir aşama yeter artık, ihtiyacımız var.

  Yorum Yap
 92. Özgür Kaynak 19 Aralık 2020

  19 Aralık Cumartesi günü gün boyu evdeydim zaten sokağa çıkma yasağı vardı. Adreste bulunamadı deniyor bu iş böylemi yapılıyor.

  Yorum Yap
 93. Dursun Yılmaz 18 Aralık 2020

  18.12.2020 tarihinde kartımı getirmişler ben yoktum arkadaş 2 dakika beklerseniz gelidemiş ama beklememiş arkadaş adreste yok diye mesaj geldi.

  Yorum Yap
 94. Araf Akif Bayramoğlu 17 Aralık 2020

  15 gün oldu GSM kartımı getirmediniz. Bari beni arayın ben gelir alırım daha hızlı olurdu. Sizi zaten arayıp ulaşmak zaten imkânsız.

  Yorum Yap
 95. Mert Gönül 14 Aralık 2020

  40 gün oldu kartım gelmedi böyle iş olmaz yapamıyorsanız bırakın milleti mağdur etmeyin.

  Yorum Yap
 96. Şenol Karaca 14 Aralık 2020

  Cumartesi ve Pazar günleri Türkiye geneli korona virüs salgını sokağa çıkma yasağı varken bile beni evde bulamamışsınız. 1 aydır bulamamanız normaldir.

  Yorum Yap
 97. Kazım Soydan 3 Aralık 2020

  Resmi günlerde işlerimizin mesai saatlerinde açık olmasına rağmen 2 defa gelindiği ve teslimat yapılamadığı mesajı geldi.

  Yorum Yap
  1. Özgül Güdücü 4 Aralık 2020

   Kazım Soydan maalesef ki aynısı beni. başıma geldi. GSM hatı aldım 3 gün içinde gelir denildi gerçekten 3 gün sonda Kuryenete geldi.

   8 gündür bana getirecekler. Telefonlarını arıyorum telesekreterdeki düşüyor kapanıyor mail atıyorum dönen olmadı. Hat veren yeri aradım mail attırdım dönen olmadı. En son 9/18 adresinize teslim edilecek bekledim, kimse kapıyı açmadı ya da mesai bitti denilmiş. Ne acıdır ki şimdi şikâyet yorumlarını okurken adresi gördüm. 2 dakikalık uzaklıktaymış.

   Yorum Yap
 98. Fikret Toy 2 Aralık 2020

  Kartımın bana 3 haftadır neden teslim almadığı hakkında bilgi istiyorum.

  Yorum Yap
 99. Fatoş Bayraktar 27 Kasım 2020

  1 ay oldu kartım yok. İşinizi düzgün yapmıyorsunuz ve hala nasıl iş yapıyorsunuz bilmiyorum. Rezildir, kepazeliktir.

  Yorum Yap
 100. Emir Acar 26 Kasım 2020

  Şaka gibi bu ne biçim kargo şirketi evde olduğum halde geldik yoktunuz mesajı göndermişler. Telefonlarından kişilerle muhatap olmak mümkün değil tele sekreter konuşuyor kapanıyor.

  Yorum Yap
 101. Feray Yıldız 25 Kasım 2020

  Artik buna bir son vermek lazım bu kargo firması ile üçüncü dördüncü muhatap oluşum. Evde olduğum halde evde bulunamamıştır diye yanlış bilgi vermeler, mesai sâatinde bile telefonu açmamalar gayri ciddi yaklaşımlar. Sizden başka kurye mi yok. Bir kaç yıl önce de bu sorunu yaşamıştım sizinle şimdi de yaşıyorum yazık ki bir şey değişmemiş! Beni mağdur ettiniz, ne diyeyim Allah’a havale ediyorum.

  Yorum Yap
  1. Mehmet Özgün 25 Kasım 2020

   Evde olunduğu halde evde yok demeler. Gelecek kargoyu unutmalar vesaire, vesaire hepsi neyse şu telefonları cevap vermemeleri iş ahlakına tamamen aykırı bunların düzeltilmesi lazım.

   Yorum Yap
 102. Hıfsı Akyüz 25 Kasım 2020

  Benim kargom tam 10 günüdür gelmiyor. Kapıda nöbet tutuyorum hep aynı laflar adreste bulunamadı ya da kabul edilmedi. Hiç ulaşamadınsa telefon diye bir şey var. Kapatın kardeşim insanlar size güvenmesin

  Yorum Yap
 103. Mustafa Caran 19 Kasım 2020

  Ptt kargo iletişim telefonlarına ulaşabilene helâl olsun. 15-20 dk.çalsa da bakan yok. Ayrıca evde olmana rağmen, evde bulunamamıştır diyerek kargo teslim edilmemektedir.

  Yorum Yap
 104. Salih Köksal 19 Kasım 2020

  Evde olduğum kesin çünkü 5-6 kişi yaşıyoruz. Kuryeci eve gelmeden yok deyip sallamış.

  Yorum Yap
 105. Fahrettin Taktak 18 Kasım 2020

  Adıma gelecek olan kartını teslim etmek için 2 kere adrese gelmişler, bizi evde bulamamışlar. Gönderici bize 5 iş günü içinde teslim edilecek dediğinden bu yana evden eşim çıkarsa ben çıkmıyor, ben çıkarsam eşim çıkmıyor. Anlamadık gönderici ile görüştüğümüzde sevk için yine talimat verdik dedi.

  Bir hafta 10 gün içinde gelmezse yine arayın zaten Covid-19 var oturun bekleyin diyor. Nasıl bir kargo şirketi anlamadım.

  Yorum Yap
 106. Elif Yazıcı 17 Kasım 2020

  Bir türlü teslim edilemeyen, günlerdir acenteye sevk aşamasında olan bir kartım var. Tam rezalet ya!

  Yorum Yap
 107. Sevim Fırat 17 Kasım 2020

  15 gün olmuş kuryeye verileli kartım neden teslim edilmiyor. Hiç bir haber almıyorum, yaşlıyım çıkamıyorum nasıl yardım alacağım. Maaş günüm geldi kartım yok niye ulaşamıyorum.

  Yorum Yap
 108. Ramazan Demir 14 Kasım 2020

  Pes vallahi. Pandomi nedeniyle zaten evden çıkmıyoruz. Adamlar 3 defa geldiklerini ve evde bulamadıklarını belirtmişler. Ya ellerindeki adres benim degil, ya da bu kart bana ait değil. ?

  Yorum Yap
 109. Eda Namlı 11 Kasım 2020

  Kartım Kuryenete teslim edilmiş. Kargo geleli 9 gün oldu kartım hala elime ulaşmadı.

  Yorum Yap
 110. Şahika Kalyoncu 9 Kasım 2020

  Kuryenetten gelen kartımı neden şubeden kimliğim yanımda olmasına rağmen teslim alamıyorum.

  Yorum Yap
 111. Erdal Kılıç 6 Kasım 2020

  Ben 24 saat evde olmama rağmen gelmişler ve beni evde bulamamışlar.

  Yorum Yap
  1. Behzat Gültekin 9 Kasım 2020

   Ben adresten hiç ayrımadım çünkü gelinmedi.

   Yorum Yap
 112. Bekir Kılıç 4 Kasım 2020

  Banım kartım nerede 20 gün olacak kardeşim halen gelmedi bu işlerden artık bıktım!

  Yorum Yap
 113. Yusuf Düzyol 20 Ekim 2020

  Kartım adreste bulunamamıştır bahanesi ile haftalardır elime geçmemiştir. Ben günlerdir evimde bekliyorum. Kapı zili çalan bile olmadı.

  Yorum Yap
 114. Serpil Eker 14 Ekim 2020

  3 gündür kart gelmiş daha elime geçmemiştir. En yakın şubede olduğunu sevk aşamasındadır en kısa sürede elinize geçecektir diyorlar.

  Yorum Yap
  1. Sümer Akpınar 23 Kasım 2020

   Serpil Eker kartınız geldi mi? Bende aynı şekilde muzdaribim.

   Yorum Yap
 115. Esma Yolaçan 11 Ekim 2020

  Kuryenet ile gelmesi gereken kartım evde olduğum halde adreste bulunamamıştır ile teslim edilememiştir. Kapıda güvenlik kamerası var sabah 8 den akşam 18 00 a kadar geçmiş görüntüleri izledim ne kapıya nede sokağa gelmemişsiniz. Herhalde gelmeden adreste bulunamadı yazıp bu kadar insanları mağdur etmeyin.

  Yorum Yap
  1. Ayhan Gürdal 13 Ekim 2020

   Maalesef aynı sıkıntıyı bende yaşadım evde olduğum halde geldik adresinize geldik yoktunuz gibi bir beyanda bulunuyorlar. Bende sizin gibi sitenin kameralarını inceledim ve gelen yok.

   Yorum Yap
 116. Engin İşeri 7 Ekim 2020

  25 gündür bir kartı teslim etmediler telefonları açmıyorlar. Tesadüfen de açarlarsa adres yanlış diyerek sallıyorlar daha önceki kartlarım diğer karg

  Yorum Yap
 117. Emre Aracı 1 Ekim 2020

  Kredi kartım teslim edilmiş arıyorum muhattan yok karşımda kartımı yarın istiyorum.

  Yorum Yap
 118. Deniz Koçer 30 Eylül 2020

  15 gündür menemen şubesinden paketimi alamıyorum. Evden hiçbir yere çıkmadığımız halde evde bulunamadığımıza dair mesaj geldi.

  Yorum Yap
 119. Zehra Ekinci 29 Eylül 2020

  Bu ne ya arıyorlar adres veriyorum götürüp başka yere bırakmışlar.

  Yorum Yap
 120. İsmail Haluk Pekcan 28 Eylül 2020

  Nasıl bir kurye ise telefona ulaşılamıyor 15 gün oldu.

  Yorum Yap
  1. Hilal Tayfun 5 Kasım 2020

   Bu kargodan çok şikâyetçiyim. Telefonlara ulaşamıyoruz. Eğer en kısa zaman zarfında paketimiz elimize ulaşamazsa hukuksal başvuruda bulunacağım.

   Yorum Yap
 121. Bekir Duran 26 Eylül 2020

  Gönderici kartınız kurye net’e teslim edildi diyor. Kurye net henüz kargonuz kurye net’e ulaşmadı diyor. Daha önce evde bulunamadı gerekçesiyle kartım geri gönderilmişti biraz ciddiyet lütfen!

  Yorum Yap
 122. Yakup Öztürk 20 Eylül 2020

  Benim 8 Eylül’de sürat kargoda siparişim var halen gelecek. Gaziantep ve Kahramanmaraş arası mekik dokuyor ama ne zaman gelir bilmiyorum.

  Yorum Yap
 123. Ufuk Yalçın 14 Eylül 2020

  Bu kadar yanlış işlem bir arada yapılamaz. Evde olduğum halde adreste yok diye mesaj atılıyor.

  Yorum Yap
 124. Selçuk Arslan 14 Eylül 2020

  10 gündür paket gelmedi müşteri temsilcisine konuşamıyor.

  Yorum Yap
 125. Süleyman Yüksel 14 Eylül 2020

  Siz nasıl bir dağıtım kuryesisiniz gelmeden ulaşamadık demeyi öğrenmiş elamanlarınız telefon numarası diye bir şey var aramaya yetkisi mi yok yoksa kontörümü. Milleti mağdur etmeye hakkınız Yok aradığınız telefonları zahmet olmazsa açın artık mağdur ettiniz kaç gün den beri.

  Yorum Yap
 126. Solmaz Doğan 12 Eylül 2020

  Evde olduğum halde 3 kere, evde yoksunuz diye kargonuzu teslim edemedik yazmışsınız, ama evdeyim ben hep!

  Yorum Yap
 127. Sefer Yeşil 7 Eylül 2020

  Bir aydır nerdeyse banka kartını adrese teslim edilmedi. Adrese gelmiyorlar sonra cep telefonuma mesaj geliyor adreste bulamadık diye, gelseler bulacaklar.

  Yorum Yap
 128. Cüneyt Korkmaz 4 Eylül 2020

  Merhabalar, bilindiği üzere salgın şiddetini artırarak devam etmekte. Buna rağmen kuryenizin maskesiz olması, elindeki kalemle imza istemesi hem kendi sağlığı hem de müşteri sağlığı açısından son derece sakıncalı. Uyarıya ise umursamamak kurum adına olumsuz ve talihsiz bir durum.

  Yorum Yap
 129. Erkin 2 Eylül 2020

  631022523878 takip numaralı gönderi 20 gündür elime ulaşmadı. Kart yerlerde sürünerek gelse şuan elime ulaşmıştı. Böyle bir rezillik daha yok yani!

  Yorum Yap
 130. Serhat Töre 31 Ağustos 2020

  Tam iğrenç rezalet böyle bir firma olamaz bunlar nerden gelmiş nasıl firma olmuş ve kim bunlara patent vermiş 15 gündür kargom dağıtım da diyor ulaşacağım bir muhatap yok!

  Yorum Yap
 131. Sedat Sever 28 Ağustos 2020

  7900143078726 no lu gönderinin sahibiyim günün 24 saati evde olmamıza rağmen 26.8.2020 saat 15.17 ile 27.8.2020 tarihinde saat 16.59 da adresinize yapılan ziyarette tarafınıza teslim edilememiştir diye mesaj alıyorum belirtilen saatlerde evde hanım ve ben vardım.

  Ne zil çaldı nede gönderinin üzerindeki mevcut telefondan aranıp bilgi verilmeden gönderim elime ulaşmamıştır. 4449393 nolu telefonu aradığımda otomatik cevap alıyorum çalışanlara ulaşmam mümkün olmuyor. Bu nasıl bir şirkettir ki sabit telefonu, cep telefonu yok internetteki adreslerde yok nasıl ulaşabileceğiz size.

  Yorum Yap
 132. Şafak 26 Ağustos 2020

  Tam bir rezalet! 2 sefer gelmiş evde yokmuşuz. Telefon diye bir şey var arayın eve kadar çıkamıyorsanız biz inelim aşağıya.

  Yorum Yap
 133. Aykut Bolat 6 Ağustos 2020

  Kartım 1 hafta oldu hala gelmedi. Ben cuma gününe kadar ödemeleri yapamazsam ve sizde bu kartı bana teslim etmezseniz. Size tüketici haklarımı kullanarak dava açacağım.

  Yorum Yap
 134. Merve 30 Temmuz 2020

  Ben evde olduğum halde evde yoksunuz diye kargonuzu teslim edemedik yazmışsınız evdeyim eğer zile basarsanız olup olmadığınızı anlarsınız ikidir bunu yaşıyorum yapıyorsanız düzgün yapın lütfen işinizi

  Yorum Yap
 135. Hakan GÜRER 23 Temmuz 2020

  Kargom hala teslim olmadı ayın 17 den beri bekliyorum bu nasıl anlayış nasıl bir sistem anlamadım bayram geliyor alış veriş yapacağım ama kartım hala gelmedi kartımı istiyorum.

  Kırklareli kurye nete gelmiş ama ne arayan var nede kartı getiren bu kadar sorumsuzluk olmaz bu nedir anlamadım yapmayacaksanız bırakın kardeşim insanları mağdur etme kartım teslim edilmezse tüketici haklarına gideceğim takip numarası 7206980146162

  Yorum Yap
 136. Mustafa 16 Temmuz 2020

  1.5 aydır bir kart teslimatı yapılamadı! Sizin gibi bir işletme anlayışı galiba hiç görülmemiştir, siz nasıl bir kurye olmuşsunuz?

  Yorum Yap
 137. Ugur DEMİR 11 Temmuz 2020

  11 /07/2020 tarihli kargo için eve gelen kimse yok 14.50de mesaj geliyor adresinizde alıcıya ulaşamadık geri döndük diye.

  14.55 te ben evdeyim ve gelinen bina aile apartmanı ve kimsenin haberi yok gelindiğinden enteresan ve saçma bir is aynısını işyeri adresimi vermiştim orada da uygulandı bu nasıl bir istir ve bunun izahını yap!

  Bilecek var mı Haziran 16dan beridir yollanan kargo elimize geçmiyor semt, semt dolaşıyor!

  Yorum Yap
 138. AYHAN KARABIYIK 8 Temmuz 2020

  Kırklareli merkez İl Milli Eğitim Müdürlüğü adresine kurye tarafından gelinmediği halde sorgulama yaptığımda gelinmiş ve adres te olmadığım yazılmış 7 gün olduğu halde kartım elime ulaşmadı kurye arkadaş işini adam gibi yapsın yada siz işine son verin böyle rezillik olmaz muşteri hizmetlerini aradığımda kartının yarın elinizde olacak deniyor ama gelen giden yok!

  Yorum Yap
 139. Oktay 7 Temmuz 2020

  Siz nasıl bir kargo şirketisiniz ne adresiniz belli ne tel iniz belli ne de kargomuzu ne yaptığınız.

  Yorum Yap
 140. MURAT KARAKUZU 1 Temmuz 2020

  Akşama kadar evde olduğumuz halde kuryenet elamanı adreste kimse bulunamadı diyerek kendi sitesine yazı yazmış. Geldigine dair herhangi bir yazı bırakmamış nede zile basmış.

  Yorum Yap
 141. Rasim 24 Haziran 2020

  Ben mahkemeye vereceğim yarın ben 35 gündür kargomu almadım sonra iptal ettim.

  Yorum Yap
 142. Ali ÇEVİK 22 Haziran 2020

  Akşama kadar evde olduğumuz halde kuryenet elamanı adreste kimse bulunamadı diyerek kendi sitesine yazı yazmış. Geldigine dair herhangi bir yazı bıraktınmı yoksa dairenin zilini çalmadın mı?

  Yorum Yap
 143. Orhan 12 Haziran 2020

  Yazıklar olsun ayın 5 den beri bir türlü toroslar şubesine sevk edilmedi bu nasıl iştir hiç telefonlarına da ulaşılmıyor.

  Yorum Yap
 144. Ömer aydogmuş 3 Haziran 2020

  Böyle bir kargo olmaz olsun 15 gündür kargom gelmedi iletişim telefonları hiç ulaşılmıyor.

  Yorum Yap
 145. Fuat 3 Haziran 2020

  Cumartesinden beri kartım gelmedi is yerine yönlendirmiştim hala bekliyorum hala bir cevap alamadık hiç ilgilenmiyorlar.

  Yorum Yap
 146. Yonca akmeşe 28 Mayıs 2020

  Kargocu ben evdeyken kargomu farklı bir yere teslim etmiş hala kargomu bulamadım. Pp kuryelerinin tamamen değişmesi gerekiyor.

  Yorum Yap
 147. Ahmet ali danış 13 Mayıs 2020

  Kurye dağıtımdasn ben evde degilim beni ara geldiğinde çalışma şekli bu mu iyimiş?

  Yorum Yap
 148. Düzgün 1 Mayıs 2020

  Bu nasıl kurye anladım 10 gündür kartım gelmedi.

  Yorum Yap
 149. Sefa 28 Nisan 2020

  Günlerdir evdeyim takip numarasından bakıyorum ve raporunuzda ev yoktunuz kayıt almışsınız yazıklar olsun.

  Yorum Yap
  1. ümit 9 Haziran 2020

   aynı şey benim de başıma geldi 10 günden fazla oldu bekliyorum kargo takibe baktığımda da adresinde yoktu diyor böyle bir şey olamaz.

   Yorum Yap
 150. Osman ULAŞ 27 Nisan 2020

  Ben 24 saat evdeyim geldik evde yoktunuz diyorsunuz ama biz evdeyiz.

  Yorum Yap
 151. Mehmet 7 Nisan 2020

  Ben bugün akşama kadar evdeydim kimse gelmedi niye geldik bulamadık diye söyleniyor acaba?

  Yorum Yap
 152. Mustafa 01 6 Nisan 2020

  Yapamıyorsunuz bu işi bırakın uzmanları yapsın. Adrese geldik bulamadık diye bahane uyduruluyor. Açarım güvenlik kameralarını izletirim geleni gelmeyeni. 2 haftadır kargo bekliyorum.

  Yorum Yap
 153. Ismail 3 Nisan 2020

  kuryeyi adreste bekliyorum adrese gelmemelerine rağmen geldik diye not alıyorlar bu terbiyesizlik den başka bir şey değil!

  Yorum Yap
 154. Abdurrahman 30 Mart 2020

  790013193527 kargodan telefonla haber bekliyorum.

  Yorum Yap
 155. Ahmet Emin Portakal 28 Mart 2020

  Ne aramak var nede adrese gelmek arayınca açmamak nedir. Sizi şikayet edeceğim.

  Yorum Yap
 156. hulusi şenocak 10 Mart 2020

  1 haftadır bir kart nasıl dağıtıma ulaşmaz ben 5 e kadar çalışıyorum gelinen saat kaç acaba ve geldiniz diyelim neden arayıp bilgi vermiyorsunuz ne biçim bir kurum bu.

  Yorum Yap
 157. İlker 4 Mart 2020

  Yazıklar olsun size be!

  Yorum Yap
 158. muhammed 29 Şubat 2020

  Kurye net sisteme not düşmüş geldim ama ulaşamadım diye. Biz evdeydik eğer geldiyse not yazaymış binada kamera sistemide var bence çok yanlış bilgi veriyorlar.

  Yorum Yap
 159. Uğur 26 Şubat 2020

  Rezalet 16 gün oldu. Her gün arıyorum randevu alıyorum. Teslimatta deniliyor. Ama gelen yok. Bide adreste bulunamadı diye sisteme giriyorlar. Bunların bir suçu yok bunlara is verenler suçlu. Bıktırdılar artık.

  Yorum Yap
  1. gülsüm 28 Mayıs 2020

   Uğur bey arayıp ulaşa bildiğiniz numarayı bir söyler misiniz ben kimseye ulaşamadım da.

   Yorum Yap
 160. Halit yılmaz 12 Şubat 2020

  10 gündür bekliyoruz telefonları açmıyorsunuz.

  Yorum Yap
 161. Hasan Özcan 10 Şubat 2020

  Merkezden 30 km uzaktayım 24 saat açık Lokantada çalışıyorum adres bulunamadı diyor getirmiyorlar.

  Yorum Yap
 162. leyla 5 Şubat 2020

  Kaç gündür ki benim kartımı getirmiyorlar telefonda açıyorum açmıyorlar.

  Yorum Yap
 163. Abdullah Araz 5 Şubat 2020

  Eve biz olduğumuz halde gelmeyip devamlı evde bulunamadınız mesajı gönderen bir kurum pes vallahi zerre kadar faydalı değil.

  Yorum Yap
 164. tülay 4 Şubat 2020

  Binanın girişine kadar gelip, diyafonda konuşmamıza rağmen , çekip gitmişler , bravo!

  Yorum Yap
 165. Kaan 31 Ocak 2020

  Tam 1 haftadır kargom adresime teslim edilmedi hiçbir şekilde kuryenete ulaşım sağlayamıyorum ne haber alıyorum ne haber veriyorlar acil bir şey olsa ölüp gideceğiz herhalde.

  Yorum Yap
  1. Tevfik07 5 Şubat 2020

   Geldiklerini söylüyor ama yok öyle birşey! Ne gelen var ne giden böyle kurye ve kargo ne deniyorsa görmedim.

   Yorum Yap
 166. Kürşat 20 Ocak 2020

  Ya 10 gündür sizin yüzünüzden maaş alamıyorum. Allah hesabın sorsun. Yapamadığınız işi bırakın!

  Yorum Yap
 167. Hayrullah 19 Ocak 2020

  Sizin kuryeler dağıtıma yavaş herhalde onun için kimseye ulaşamıyorlar gönderiler hep iade ediliyor.

  Yorum Yap
 168. Yakup Çörtük 6 Ocak 2020

  20 gündür kargo yolda diyorsunuz ben yurtdışındayım hala gelmedi hizmet 0.

  Yorum Yap
  1. Cihat YAVAŞ 16 Ocak 2020

   Adreste olmama rağmen ulaşamadık dediniz adres değişikliği yaptık hala sevk ediliyor deniliyor böyle hizmet anlayışı olmaz.

   Yorum Yap
 169. Üzeyir 27 Aralık 2019

  Böyle kurye olmaz olsun hangi çağda yaşıyoruz bir kuryemiz 10 gün oldu gelmedi bu saatten sonra gelsene geri iade istemiyorum.

  Yorum Yap
 170. Abdullah kurt 23 Aralık 2019

  Yazıklar olsun size kurye net.siz hangi devletin bayrağını taşıyorsunuz gelmediğimiz halde 2 kez geldik adreste bulamadık diyorsunuz.

  Yorum Yap
 171. hasan 9 Aralık 2019

  Bir hgs gelecek 3 hafta oldu nasıl iş yapıyorsunuz arkadaşlar siz yeter artık!

  Yorum Yap
 172. Ömer 21 Kasım 2019

  15 gündür verdiğim adrese gelmeyen kurye hele bi gel adrese neler yapacağım sana çıldırttınız beni hem ulaşamıyor hem kimsenin gelmediği halde geldik siz yoktunuz diyorlar ?

  Yorum Yap
 173. Ulaş 14 Kasım 2019

  Ben sizinle çalışmak istemem de maalesef banka sizinle kargomu gönderiyor. Muhatap olacak birini bulsam demediğimi bırakacağım da böyle kendimi yiyip bitiriyorum yazıklar olsun kapatın gidin.

  Yorum Yap
 174. İrfan DURMUŞ 23 Ekim 2019

  Teslimatlar ulaşamıyor gelmediği yere geldik deniliyor.

  Yorum Yap
  1. Özgür Tınas 1 Kasım 2019

   İrfan DURMUŞ neden ulaşmadı?

   Yorum Yap
 175. cumali sağmak 19 Ekim 2019

  mesaj geldi adreste bulunmadığım için halbuki hiç ayrılmadım.

  Yorum Yap
 176. Gökçe 7 Ekim 2019

  Çağrı merkezine ulaşmak imkânsız. Farklı gün ve saatlerde deniyorum ama telefon hiç açılmıyor. Kurye geldiğinde, geldim diye aradı ve adreste olmadığım için götürmüş. Şimdide telefon ile ulaşılmıyor. İnanılır gibi değil. Yazık firma yazık.

  Yorum Yap
 177. yaşar 27 Eylül 2019

  Yazıklar olsun sizin gibi kuryeye bir kartı bir haftada teslim edemediniz.

  Yorum Yap
 178. Nur 23 Eylül 2019

  Telefonlarınıza ulaşabilsek derdimizi anlatacağız.

  Yorum Yap
 179. bedri şahin 12 Eylül 2019

  gelen arkadaş not bırakır gelmeden geldik demeyin işinizde biraz ciddi ve dürüst olun.

  Yorum Yap
 180. Halil keten 21 Ağustos 2019

  Kurye net siz nasıl firmasınız her şeyiniz gizli arayan ulaşamıyor gelmeden geldik diyorsunuz.

  Yorum Yap
 181. İsmail 29 Temmuz 2019

  Yazıklar olsun kuryenet yahu muhatap bulamıyoruz gelmeden geldik diyorlar.

  Yorum Yap
 182. Asiye öncü 28 Haziran 2019

  Kuryenet hizmetiniz çok kötü. Evde olduğum halde yok olarak kayıtlara geçmek için harcadığınız çabayı müşteriye ilgili kuryeyi teslim etmek için harcasaydınız. Sizin için de müşteri için de daha olumlu olurdu.

  Yorum Yap
 183. Alican 26 Haziran 2019

  3.kez adrese geldikleri halde bulamamışlar imkansız ben yıllık izine çıktım ve gündüzleri evden hiç çıkmıyorum kapıyı çalan eden yok adreste doğru başka firmalar çok getirdi bi siz bulamıyorsunuz çok garip.

  Yorum Yap
 184. Rıdvan özülken 19 Haziran 2019

  Adresime uğramadıkları halde kaçıncı defa adreste bulunamamıştır diye sms gelmektedir. Halbuki ben bir haftadır evde hasta yatmaktayım. merkezi aradım onlarda telefon ise telesekretere bağlı ulaşılamıyor. Böyle firmalarla çalışılmaması gerekir.

  Yorum Yap
 185. Yusuf saydam 30 Mayıs 2019

  Ben cuma Gunu bayram iznine cikicam ve bi turlu kredi kartim gelmedi ve de telefondan iletisim sagliyamiyorum lutfen kartimin yarin gelmesini arz ederim.

  Yorum Yap
 186. yavuz uzun 13 Mayıs 2019

  Kuryenet çalışanları çok sorumsuz işini severek yapmayan bir firma.

  Yorum Yap
 187. Şule I. 23 Nisan 2019

  Yazıklar olsun evde olduğum halde yok diyip gitmişsiniz gelmediniz zaten su sizde değil sizinle çalışanda.

  Yorum Yap
 188. Burcu Yalçın 11 Nisan 2019

  Evde olduğum halde adreste değil deyip gönderim geri gitmiş.

  Yorum Yap
 189. Yasin 22 Mart 2019

  Neden gelmediğiniz yere gelindi adreste bulunamayıp teslim edilememiştir deyip insanları mağdur ediyosunuz yazıklar olsun böyle hizmete.

  Yorum Yap
  1. saliha 15 Haziran 2020

   evde oldunuz halde zili çalmak zor gelmiş kargom elime ulaşmadı 20 gündür bekliyorum.

   Yorum Yap