Kuryenet Şikâyet

Kuryenet ile alakalı şikâyetlerinizi nasıl bildireceğinizi, yetkililere nasıl ileteceğinizin detayını alt tafta verilen bilgiler ile öğrenebilir, şikâyetinizi iletebilirsiniz.

Kuryenet genel, şikâyetlerini geç teslimat, randevuya uymama, yanlış teslimat, kayıp olan gönderi, hasarlı gönderi ve personel davranışlardan birisi olabilir. Yapmanız gereken alt link adresinden Şikayet sayfasına ilk olarak gitmeniz gerekmektedir.

Kuryenet Şikâyet

Alt tarafta şikâyet sayfasına gittikten sonra açılan sayfada sırası ile şikâyet nedeni, ad, soyadı, takip numarası, mail adresi, sabit telefon numarası yoksa cep telefonu numaranızı (cep telefonu zorunludur) doğru bir şekilde giriniz.

Bunun hemen altında “Mesajınız” büyük kutuyu göreceksiniz. Burada şikâyetiniz hakkında detaylı bilgiyi girmelisiniz. Şikâyetinizi yazarken fazla uzatmadan anlaşılacak bir şekilde yazmanızı tavsiye ederiz. Şikâyetinin nedenine göre şikâyetinizi detaylandırmanız ve anlaşılır olması şikâyetiniz daha kısa sürede ulaşması için tavsiye etmekteyiz.

Şikâyet metnini de oluşturduktan sonra güvenlik kodunu resimde görüldüğü gibi yazarak sayfa içerisinde bulunan “Formu Gönder” butonuna basmanız şikâyetinizi yetkililere iletmek için yeterli olacaktır.

Yetkililerin size ulaşabilmesi için mail adresi, telefon numarası ve diğer iletişim bilgilerini mutlaka doğru bir şekilde girmeye özen gösteriniz. Vermiş olduğunuz bilgilerden yetkililerin sizinle iletişime geçebileceğini unutmayınız. Formu göndermeden önce girilen tüm bilgilerin doğru bir şekilde girdiğinizi tekrar sayfa içerisinde sırası ile kontrol ediniz ve doğruluğuna emin olduğunuzda formu gönder butonuna basınız.

Kuryenet Şikâyet Etme Sayfasına Git

Şuna Göre Sırala:

Yorum Yazın

Müşteri yorumları

63 Müşteri Yorumu

 1. Aykut

  7900142566132 takip numaralı kartım 1 hafta oldu hala gelmedi. Ve ben cuma gününe kadar ödemeleri yapamazsam ve sizde bu kartı bana teslim etmezseniz. Size tüketici haklarımı kullanarak dava açacağım. Bilginize.

  Yanıtla
 2. Merve

  Ben evde olduğum halde evde yoksunuz diye kargonuzu teslim edemedik yazmışsınız evdeyim eğer zile basarsanız olup olmadığınızı anlarsınız ikidir bunu yaşıyorum yapıyorsanız düzgün yapın lütfen işinizi

  Yanıtla
 3. Hakan GÜRER

  Kargom hala teslim olmadı ayın 17 den beri bekliyorum bu nasıl anlayış nasıl bir sistem anlamadım bayram geliyor alış veriş yapacağım ama kartım hala gelmedi kartımı istiyorum.

  Kırklareli kurye nete gelmiş ama ne arayan var nede kartı getiren bu kadar sorumsuzluk olmaz bu nedir anlamadım yapmayacaksanız bırakın kardeşim insanları mağdur etme kartım teslim edilmezse tüketici haklarına gideceğim takip numarası 7206980146162

  Yanıtla
 4. Mustafa

  1.5 aydır bir kart teslimatı yapılamadı! Sizin gibi bir işletme anlayışı galiba hiç görülmemiştir, siz nasıl bir kurye olmuşsunuz?

  Yanıtla
 5. Ugur DEMİR

  11 /07/2020 tarihli kargo için eve gelen kimse yok 14.50de mesaj geliyor adresinizde alıcıya ulaşamadık geri döndük diye.

  14.55 te ben evdeyim ve gelinen bina aile apartmanı ve kimsenin haberi yok gelindiğinden enteresan ve saçma bir is aynısını işyeri adresimi vermiştim orada da uygulandı bu nasıl bir istir ve bunun izahını yap!

  Bilecek var mı Haziran 16dan beridir yollanan kargo elimize geçmiyor semt, semt dolaşıyor!

  Yanıtla
 6. AYHAN KARABIYIK

  Kırklareli merkez İl Milli Eğitim Müdürlüğü adresine kurye tarafından gelinmediği halde sorgulama yaptığımda gelinmiş ve adres te olmadığım yazılmış 7 gün olduğu halde kartım elime ulaşmadı kurye arkadaş işini adam gibi yapsın yada siz işine son verin böyle rezillik olmaz muşteri hizmetlerini aradığımda kartının yarın elinizde olacak deniyor ama gelen giden yok!

  Yanıtla
 7. Oktay

  Siz nasıl bir kargo şirketisiniz ne adresiniz belli ne tel iniz belli ne de kargomuzu ne yaptığınız.

  Yanıtla
 8. MURAT KARAKUZU

  Akşama kadar evde olduğumuz halde kuryenet elamanı adreste kimse bulunamadı diyerek kendi sitesine yazı yazmış. Geldigine dair herhangi bir yazı bırakmamış nede zile basmış.

  Yanıtla
 9. Rasim

  Ben mahkemeye verceğim yarın ben 35 gündür kargomuu almadım sonra iptal ettim

  Yanıtla
 10. Ali ÇEVİK

  Akşama kadar evde olduğumuz halde kuryenet elamanı adreste kimse bulunamadı diyerek kendi sitesine yazı yazmış. Geldigine dair herhangi bir yazı bıraktınmı yoksa dairenin zilini çalmadın mı?

  Yanıtla
 11. Orhan

  Yazıklar olsun ayın 5 den beri bir türlü toroslar şubesine sevk edilmedi bu nasıl iştir hiç telefonlarına da ulaşılmıyor

  Yanıtla
 12. Ömer aydogmuş

  Böyle bir kargo olmaz olsun 15 gündür kargom gelmedi iletişim telefonları hiç ulaşılmıyor.

  Yanıtla
 13. Fuat

  Cumartesinden beri kartım gelmedi is yerine yönlendirmiştim hala bekliyorum hala bir cevap alamadık hiç ilgilenmiyorlar

  Yanıtla
 14. Yonca akmeşe

  Kargocu ben evdeyken kargomu farklı bir yere teslim etmiş hala kargomu bulamadım . Pp kuryelerinin tamamen değişmesi gerekiyor

  Yanıtla
 15. Ahmet ali danış

  Kurye dağıtımdasn ben evde degilim beni ara geldiğinde çalışma şekli bu mu iyimiş?

  Yanıtla
 16. Düzgün

  Bu nasıl kurye anladım 10 gündür kartım gelmedi

  Yanıtla
 17. Sefa

  Günlerdir evdeyim takip numarasindan bakiyorum ve raporunuzda ev yoktunuz kayıt almışsınız yazıklar olsun

  Yanıtla
  1. ümit

   aynı şey benim de başıma geldi 10 günden fazla oldu bekliyorum kargo takibe baktığımda da adresinde yoktu diyor böyle bir şey olamaz

   Yanıtla
 18. Osman ULAŞ

  Ben 24 saat evdeyim geldik evde yoktunuz diyorsunuz ama biz evdeyiz.

  Yanıtla
 19. Mehmet

  Ben bugün akşama kadar evdeydim kimse gelmedi niye geldik bulamadık diye söyleniyor acaba?

  Yanıtla
 20. Mustafa 01

  Yapamıyorsunuz bu işi bırakın uzmanları yapsın. Adrese geldik bulamadık diye bahane uyduruluyor. Açarım güvenlik kameralarını izletirim geleni gelmeyeni. 2 haftadır kargo bekliyorum.

  Yanıtla
 21. Ismail

  kurye yi adreste bekliyorum adrese gelmemelerine rağmen geldik diye not alıyorlar bu terbiyesizlik den başka bir şey değil

  Yanıtla
 22. Abdurrahman

  790013193527 kargodan telefonla haber bekliyorum

  Yanıtla
 23. Ahmet Emin portakal

  Ne aramak var nede adrese gelmek arayınca açmamak nedir. Sizi şikayet edeceğim

  Yanıtla
 24. hulusi şenocak

  1 haftadır bikart nasıl dağıtıma ulaşmaz ben 5 e kadar çalışıyorum gelinen saat kaç acaba ve geldiniz diyelim neden arayıp bilgi vermiyorsunuz ne bicim bi kurum bu

  Yanıtla
 25. İlker

  Yazıklar olsun size be

  Yanıtla
 26. muhammed

  Kurye net sisteme not düşmüş geldim ama ulaşamadım diye. Biz evdeydik eğer geldiyse not yazaymış binada kamera sistemide var bence çok yanlış bilgi veriyorlar.

  Yanıtla
 27. Ugur

  Rezalet 16 gun oldu. Hergun ariyorum randevu aliyorum. Teslimatta deniliyor. Ama gelen yok. Bide adreste bulunamadi diye sisteme giriyorlar. Bunlarin bir sucu yok bunlara is verenler suclu. Biktirdilar artik.

  Yanıtla
  1. gülsüm

   Arayıp ulaşa bildiğiniz numarayı bi söylermisiniz ben kimseye ulaşamadım da

   Yanıtla
 28. Halit yılmaz

  10 gündür bekliyoruz telefonları açmıyorsunuz

  Yanıtla
 29. Hasan Özcan

  Merkezden 30 km uzaktayım 24 saat açık Lokantada çalışıyorum adres bulunamadı diyor getirmiyorlar

  Yanıtla
 30. leyla

  Kaç gündür ki benim kartımı getirmiyorlar tlfon açıyorum açmıyorlar

  Yanıtla
 31. Abdullah Araz

  Eve biz olduğumuz halde gelmeyip devamlı evde bulunamadınız mesajı gönderen bir kurum pes vallahi zerre kadar faydalı değil

  Yanıtla
 32. tülay

  Binanın girişine kadar gelip, diyafonda konuşmamıza rağmen , çekip gitmişler , bravo!

  Yanıtla
 33. Kaan

  Tam 1 haftadır kargom adresime teslim edilmedi hiçbir şekilde kuryenete ulaşım sağlayamıyorum ne haber alıyorum ne haber veriyorlar acil birşey olsa geberip gidecez herhalde

  Yanıtla
  1. Tevfik07

   Geldiklerini söylüyor ama yok öyle birşey! Ne gelen var ne giden böyle kurye ve kargo ne deniyorsa görmedim.

   Yanıtla
 34. Kürşat

  Ya 10 gündür sizin yüzünüzden maaş alamıyorum. Allah hesabın sorsun. Yapamadığınız işi bırakın

  Yanıtla
 35. Hayrullah

  Sizin kuryeler dağıtıma yavaş herhalde onun için kimseye ulaşamiyorlar gönderiler hep iade ediliyor

  Yanıtla
 36. Yakup çörtük

  20 gündür kargo yolda diyorsunuz ben yurtdisindamiyim hala gelmedi hizmet 0

  Yanıtla
  1. Cihat YAVAŞ

   Adreste olmama rağmen ulaşamadık dediniz adres değişikliği yaptık hala sevk ediliyor deniliyor böyle hizmet anlayışı olmaz

   Yanıtla
 37. Üzeyir

  Böyle kurye olmaz olsun hangi çağda yaşıyoruz bi kuryemiz 10 gün oldu gelmedi bu saatten sonra gelsene geri iade istemiyorum

  Yanıtla
 38. Abdullah kurt

  Yazıklar olsun size kurye net.siz hangi devletin bayrağını taşıyorsunuz gelmediğimiz halde 2 kez geldik adreste bulamadık diyorsunuz.

  Yanıtla
 39. hasan

  Bir hgs gelecek 3 hafta oldu nasıl iş yapıyorsunuz arkadaşlar siz yeter artık

  Yanıtla
 40. Ömer

  15 gündür verdiğim adrese gelmeyen kurye hele bi gel adrese neler yapacağım sana çıldırttınız beni hem ulaşamıyor hem kimsenin gelmediği halde geldik siz yoktunuz diyorlar ?

  Yanıtla
 41. Ulaş

  Ben sizinle çalışmak istemem de malesef banka sizinle kargamu gönderiyor. Muhattab olacak birini bulsam demediğimi birakmicam da böyle kendimi yiyip bitiriyom yazıklar olsun kapatın gidin

  Yanıtla
 42. İrfan DURMUŞ

  Teslimatlar ulaşamıyor gelmediği yere geldik deniliyor

  Yanıtla
  1. Özgür tınas

   Neden ulaşılmadı

   Yanıtla
 43. cumali sağmak

  mesaj geldi adreste bulunmadığım için halbuki hiç ayrılmadım

  Yanıtla
 44. Gökçe

  Çağrı merkezine ulaşmak imkansız. Farklı gün ve saatlerde deniyorum ama telefon hiç açılmıyor. Kurye geldiğinde, geldim diye aradı ve adreste olmadığım için götürmüş. Şimdide telefon ile ulaşılmıyor. İnanılır gibi değil. Yazık firma yazık.

  Yanıtla
 45. yaşar

  Yazıklar olsun sizin gibi kuryeye bir kartı bir haftada teslim edemediniz

  Yanıtla
 46. Nur

  Telefonlariniza ulasabilsek derdimizi anlaticaz

  Yanıtla
 47. bedri şahin

  gelen arkadaş not bırakır gelmeden geldik demeyin işinizde biraz ciddi ve dürüst olun.

  Yanıtla
 48. Halil keten

  Kurye net siz nasıl firmasınız herşeyiniz gizli arayan ulaşamıyor gelmeden geldik diyorsunuz

  Yanıtla
 49. İsmail

  Yazıklar olsun kurye net yahu muhattap bulamıyoruz gelmeden geldik diyorlar

  Yanıtla
 50. Asiye öncü

  Kuryenet hizmetiniz çok kötü. Evde olduğum halde yok olarak kayıtlara geçmek için harcadığınız çabayı müşteriye ilgili kuryeyi teslim etmek için harcasaydınız. Sizin için de müşteri için de daha olumlu olurdu.

  Yanıtla
 51. Alican

  3.kez adrese geldikleri halde bulamamışlar imkansız ben yıllık izine çıktım ve gündüzleri evden hiç çıkmıyorum kapıyı çalan eden yok adreste doğru başka firmalar çok getirdi bi siz bulamıyorsunuz çok garip

  Yanıtla
 52. Rıdvan özülken

  Adresime ugramadıkları halde kaçıncı defa adreste bulunamamıştır diye sms gelmektedir. Halbuki ben bir haftadır evde hasta yatmaktayım. merkezi aradım onlarda tlf telesekretere bağlı ulaşılamıyor. Böyle firmalarlaçalışılmaması gerekir

  Yanıtla
 53. Yusuf saydam

  Ben cuma Gunu bayram iznine cikicam ve bi turlu kredi kartim gelmedi ve de telefondan iletisim sagliyamiyorum lutfen kartimin yarin gelmesini arz ederim.

  Yanıtla
 54. yavuz uzun

  Kurye net çalışanları çok sorumsuz işini severek yapmayan bir firma

  Yanıtla
 55. Şule I.

  Yazıklar olsun evde olduğum halde yok diyip gitmişsiniz gelmediniz zaten su sizde değil sizinle çalışan banka da

  Yanıtla
 56. Burcu yalçın

  Evde olduğum halde adreste değil deyip gönderim geri gitmiş

  Yanıtla
 57. Yasin

  Neden gelmediğiniz yere gelindi adreste bulunamayıp teslim edilememiştir deyip insanları mağdur ediyosunuz yazıklar olsun böyle hizmete.

  Yanıtla
  1. saliha

   evde oldunuz halde zili çalmak zor gelmiş kargom elime ulaşmadı 20 gündür gül altıncan

   Yanıtla