Kuryenet Şikâyet

Kuryenet ile alakalı şikâyetlerinizi nasıl bildireceğinizi, yetkililere nasıl ileteceğinizin detayını alt tafta verilen bilgiler ile öğrenebilir, şikâyetinizi iletebilirsiniz.

Kuryenet genel, şikâyetlerini geç teslimat, randevuya uymama, yanlış teslimat, kayıp olan gönderi, hasarlı gönderi ve personel davranışlardan birisi olabilir. Yapmanız gereken alt link adresinden Şikayet sayfasına ilk olarak gitmeniz gerekmektedir.

Kuryenet Şikâyet

Alt tarafta şikâyet sayfasına gittikten sonra açılan sayfada sırası ile şikâyet nedeni, ad, soyadı, takip numarası, mail adresi, sabit telefon numarası yoksa cep telefonu numaranızı (cep telefonu zorunludur) doğru bir şekilde giriniz.

Bunun hemen altında “Mesajınız” büyük kutuyu göreceksiniz. Burada şikâyetiniz hakkında detaylı bilgiyi girmelisiniz. Şikâyetinizi yazarken fazla uzatmadan anlaşılacak bir şekilde yazmanızı tavsiye ederiz. Şikâyetinin nedenine göre şikâyetinizi detaylandırmanız ve anlaşılır olması şikâyetiniz daha kısa sürede ulaşması için tavsiye etmekteyiz.

Şikâyet metnini de oluşturduktan sonra güvenlik kodunu resimde görüldüğü gibi yazarak sayfa içerisinde bulunan “Formu Gönder” butonuna basmanız şikâyetinizi yetkililere iletmek için yeterli olacaktır.

Yetkililerin size ulaşabilmesi için mail adresi, telefon numarası ve diğer iletişim bilgilerini mutlaka doğru bir şekilde girmeye özen gösteriniz. Vermiş olduğunuz bilgilerden yetkililerin sizinle iletişime geçebileceğini unutmayınız. Formu göndermeden önce girilen tüm bilgilerin doğru bir şekilde girdiğinizi tekrar sayfa içerisinde sırası ile kontrol ediniz ve doğruluğuna emin olduğunuzda formu gönder butonuna basınız.

Kuryenet Şikâyet Etme Sayfasına Git

Şuna Göre Sırala:

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

247 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Ayşe 28 Şubat 2024

  Kuryenet firması çok iyi bence Bayramiç’in köyünde ikamet ediyorum gelmez dedim. Köye kadar geldiler.

 2. Şaban 19 Şubat 2024

  10 günde bi kartı teslim edemediniz.

 3. Ahmet Kocakalay 30 Mayıs 2023

  23 Mayısta kartım kargoya verilmesine rağmen hala kartım gelmedi. Takip numarası ile giriş yapıyorum adresinizde bulunmadı yazıyor. Ben adresimden hiç bir yere gitmedim gelen de olmadı. Kimseye ulaşamıyorum. Müşteri temsilcisini arıyorum takip numarası ile randevunuz oluşturuldu diyor gelen yok.

 4. Suat Tekten 25 Mayıs 2023

  Adresimde olduğum halde size ulaşamadık diye mesaj gönderen ciddiyetsiz bir firmadır. Geldiyseniz sitenin güvenliği ve 24 saat kamera kaydı var. Bu işi yapamıyorsanız bırakın gidin. İnsanları peşinizden sürüklemeyin.

 5. Erkan Ayti 23 Mayıs 2023

  Kartım adresimde bulunmadığım gerekçesiyle teslim edilmemiş. Gün boyu adresimdeydim üstelik kartımın akıbetini hiç bilmiyorum. İrtibat telefonunu da kimse açmıyor. Yüzsüzlük ve ciddiyetsizlik var.

 6. Saffet Elibol 26 Nisan 2023

  Müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum. Kargom hala gelmedi bilgi alamıyorum.

 7. Ceylan Taştanoğlu 21 Nisan 2023

  17 gün kartım kargoya verilmiş ama kargom hala bana teslim edilmedi ve aramaları gerekiyordu.

 8. Salih Can Bozer 26 Mart 2023

  Hep aynı 2 sefer gelmişler evde yokmuşuz. Güvenlik kayıt ve kamera kaydında gelen yok. Acaba ruhlar mı geliyor.

  1. Merve Çelik 3 Nisan 2023

   Salih Can Bozer bende ulaşamıyorum ne rezil bir firma bunlar.

 9. Kadir Yılmaz 23 Mart 2023

  Kartım adresimde bulunmadığım gerekçesiyle teslim edilmemiş. Gün boyu adresimdeydim üstelik kartımın akıbetini hiç bilmiyorum. Kimseyle irtibata da geçmiyoruz.

 10. Şeyma Yelken 22 Mart 2023

  Kartım adresimde bulunmadığım gerekçesiyle teslim edilememiş. Gün boyu adresteydim özellikle iş yerine istedim. İletişim de kuramıyoruz. 15 gündür kart yok.

 11. Salih Öner 11 Mart 2023

  Ben Kahramanmaraş’tayım kart Amasya’da muhatap kimse yok.

 12. Mehmet Yaman 12 Şubat 2023

  Kartı adresim Yozgat Merkez ama kartım Adana’da gözüküyor. Yanlışlık olmuş olabilir anlıyorum ama ısrarla üstüne basa, basa şikâyetlerde bulunduğumda aradığımda ilgilenilmemesi insani sinir ediyor. Pozantı şubesindeki adama ben nasıl ulaşacağım.

 13. İsmet Koca 6 Şubat 2023

  Ne kolay evde olupta geldik bulamadık.

  1. Cemal Keşikli 16 Şubat 2023

   İsmet Koca sana hak veriyorum. Ciddiyetsiz bir firma size işveren zihniyete yazıklar olsun.

 14. Aynur Karakurt 3 Şubat 2023

  1 ayı geçti hala kartım elime ulaşmadı. Muhatap kimse bulamıyorum. Telefonlara bakılmıyor. Bu nasıl bir rezilliktir. Ben dava açıyorum.

 15. Rasim Duran 1 Şubat 2023

  Hangi hakla kartımı başkasına teslim ediyorsunuz.

 16. Banu Akbaba 31 Ocak 2023

  Kartım 18 gündür gelmiyor. Muhatap bulamıyorum. Dağıtımda deniliyor. Ayıp ya mağduretmeye hakkınız yok.

 17. Sedef Ak 30 Ocak 2023

  Kartım 20 gündür daha gelmedi. Müşteri hizmetlerine bağlanmıyor.

 18. Nevzat Demirtaş 7 Ocak 2023

  Kartım gelecekti 2 haftadır dağıtıma olduğu söyleniyor. Bir türlü müşteri hizmetleri ile iletişim kuramıyorum.

 19. Mevlüt Emre Dolapcı 28 Aralık 2022

  Kartım 2 haftadır gelmedi. Dağıtıma da bir türlü çıkarmadılar.

 20. Ece Özen 26 Kasım 2022

  18 Kasım’da size teslim edilen kartım 26 Kasım tarihinde henüz ulaşmadı. Sizin şubeniz Mars’da falan mı, bu gecikme neden? Sizi Cimer’e şikayet edeceğim.