Kuryenet Balat Şube (Fatih, İstanbul)

Adres: Balat Mahallesi Camcı Çeşmesi Yokuşu Fatih – İstanbul
Telefon: 444 93 93

Kuryenet Balat şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Kuryenet Balat şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

Ad ve soyadı bildirerek gönderinizin nerede olduğu akıbetini, hangi tarihte gönderildiğini, teslimat süresini, adres doğruluğu, adres değişikliği, telefon numarası ve diğer iletişim bilgileri güncelleme işlemini, adreste bulunamadığınız zaman gönderinin teslimatı hakkında akıbetini sayfa içerisinde bulunan telefon numarası ile müşteri hizmetlerinden öğrenebilir veya yaptırabilirsiniz.

Kuryenet çalışma saatleri, gönderi takibi ve yetkililerine genel ya da kurye personel şikâyetinizi nasıl bildireceğinizi alt tarata yer alan “Yardımcı Sayfalar” menüsünü kullanarak öğrenebilirsiniz.

Kuryenet sadece firmalara toplu dağıtım için hizmet veren kargo ve lojistik firmasıdır. Sözleşme toplama, iade hizmetleri, adres doğrulama ve arşiv saklama gibi firmalara kurye ve lojistik hizmeti sunmaktadır. Anlaşma yapmış olduğu firmaların gönderilerini, gönderisi yapılacak kişiye güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırmak amacı ile hizmet vermektedir. Bu sebeple gönderim yapabilmek için sadece anlaşmalı firma olduğunda mümkündür. Kişisel kargo gönderim hizmeti bulunmamaktadır.

Kuryenet Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 93 93
Kuryenet İnternet Sitesi: www.kuryenet.com.tr

Yardımcı Sayfalar

Kuryenet Kargo Takip: Gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Kuryenet Çalışma Saatleri: Kuryenet Türkiye geneli çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Kuryenet Şikâyet: Kuryenet için Şikâyet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

5 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Ahmet Dinçer

  Ya gerçekten de insanlar haklı geldik diyorsunuz. Alakası yoktur.

  Yorum Yap
 2. Serdar Kaya

  Nasıl bir iş yerisiniz telefonunuzu bin defa çaldım direk kapatıyorsunuz.

  Yorum Yap
 3. Muharrem Yalçın

  Siz geldik ulaşamadık diye bir şey takip ekranına girmişsiniz böyle bir şey söz konusu değil. Telefonda da ulaşılamıyor. 4 oldu mail atıyorum cevap yok.

  Yorum Yap
 4. Hülya

  Nasıl saçma sapan bir çalışma sistemidir bu
  Sözde bana ulaşılamamış mış arkadaş kapıda kocaman tlf nosu yazıyor bir aramakta mı yok? Yada geldiğinize dair hiç bir kapıt yapışmışmı cama
  Siz geldik ulaşamadık demek ne demek oluyor
  Arıyoruz karşımızda bir tek kişi yok bilgisayarla muhatabız
  Saçma sapan iş yapmayın bu işi yapıcaksanız adam gibi doğru dürüst yapın

  Yorum Yap
 5. yeşim

  Bukadar saçma bi sistem olmaz ya arkadaş bizi bilgisayarlarla muatap ediyorsuz bi müşteri temsilcisi koymanıza derdimizi anlatacak kimse yok

  Yorum Yap