Kuryenet Barkal Şube (Seyhan, Adana)

Adres: Şakirpaşa Mahallesi 42117. Sokak Nuamra: 14 Barkal – Seyhan – Adana
Telefon: 444 93 93

Kuryenet Barkal şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Kuryenet Barkal şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

Ad ve soyadı bildirerek gönderinizin nerede olduğu akıbetini, hangi tarihte gönderildiğini, teslimat süresini, adres doğruluğu, adres değişikliği, telefon numarası ve diğer iletişim bilgileri güncelleme işlemini, adreste bulunamadığınız zaman gönderinin teslimatı hakkında akıbetini sayfa içerisinde bulunan telefon numarası ile müşteri hizmetlerinden öğrenebilir veya yaptırabilirsiniz.

Kuryenet çalışma saatleri, gönderi takibi ve yetkililerine genel ya da kurye personel şikâyetinizi nasıl bildireceğinizi alt tarata yer alan “Yardımcı Sayfalar” menüsünü kullanarak öğrenebilirsiniz.

Kuryenet sadece firmalara toplu dağıtım için hizmet veren kargo ve lojistik firmasıdır. Sözleşme toplama, iade hizmetleri, adres doğrulama ve arşiv saklama gibi firmalara kurye ve lojistik hizmeti sunmaktadır. Anlaşma yapmış olduğu firmaların gönderilerini, gönderisi yapılacak kişiye güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırmak amacı ile hizmet vermektedir. Bu sebeple gönderim yapabilmek için sadece anlaşmalı firma olduğunda mümkündür. Kişisel kargo gönderim hizmeti bulunmamaktadır.

Kuryenet Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 93 93
Kuryenet İnternet Sitesi: www.kuryenet.com.tr

Yardımcı Sayfalar

Kuryenet Kargo Takip: Gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Kuryenet Çalışma Saatleri: Kuryenet Türkiye geneli çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Kuryenet Şikâyet: Kuryenet için Şikâyet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

19 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Hilal 5 Şubat 2024

  Evde olmama rağmen elime gönderim geçmedi. Ayrıca gelinmiş ulaşılamamış rezalet.

 2. İlhan Yağar 24 Mayıs 2023

  Tüm gün evdeydim. Eve gelen yok, mesaj atıyorlar kargonuzu getirdik evde yoktunuz diyorlar. Kuryenet ile hiçbir şekilde iletişim kuramıyorum.

 3. Begüm Durmuş 8 Mayıs 2023

  Geldik bulamadık insanları mağdur etmeyin. Kimse sizi beklemek zorunda değil. Gelmeden mesaj atın geliyoruz diye günlerdir kartımı bekliyorum muhatap yok. Barkal şubesi telefonu açmıyor.

 4. Erman Mutlu 29 Aralık 2022

  Kurye gelmiş iki kere bilgiye Gore ben yokmuşum ki evde çalışanımız var. Hadi geldin yokum insan bir aramaz mı kargonuz var diye kurumsallık mükemmel tebrikler.

 5. Fırat Yılmaz 26 Ağustos 2022

  Evde yokum diyorum dağıtıcı geldiğinde ya da gelmeden önce beni arasın evde olurum diyorum. Fakat eve gelip geri kargoyu acenteye gönderiyorlar. Arıyorum telesekreter çıkıp saçma sapan şeyler söyleyip iyi günler diyip kapatıyor. Nasıl bir firma anlamadım şiddetle kınıyorum.

 6. Sultan Malazgirtli 13 Haziran 2022

  3 gündür kartımı bekliyorum. Benim evde olduğum saatte gelinmiş ama ben bulunamamışım bu kadar olmaz. Tüm gün evdeydim. Bulamadıysanız neden telefonla aramıyorsunuz çünkü gelmediniz. İnsanları bekletmeye hakkınız yok.

 7. Metehan Akkaya 5 Nisan 2022

  2 haftadır kartımı getiremediniz. İşinizi layıkıyla ahlakıyla yapmayacaksanız yapmayın. Kimseyi mağdur etmeye hakkınız yok.

 8. Kasım Erden 30 Aralık 2021

  25 gündür kargom elime ulaşmadı. Dağıtım firması olduğunuzu mu unuttunuz

 9. Bülent İnce 9 Aralık 2021

  Kardeşim adrese gelmeden yoksunuz diye asılsız bir şey söylüyorsunuz. Bir haftadır kartım gelmedi.

 10. Kenan Taşpınar 23 Kasım 2021

  3 gündür kargom sizde bekliyorum. Kuryenete teslim edeli 1 hafta oldu. Teslim şubesinde 3 gün bekler mi ya!

 11. Bilge Gündoğdu 15 Kasım 2021

  Çok berbat sisteminiz var. Gerekli yerlere dava açacağım.

 12. Emrullah Canbulat 11 Kasım 2021

  Bu Kuryenet’in kendine şiar edindiği bir yöntem. Eve gelen yok, mesaj atıyorlar kargonuzu getirdik evde yoktunuz diyorlar. Kuryenet ile hiçbir şekilde iletişim kuramıyorum.

 13. Elif Mengüç 18 Mart 2021

  Eve gelmeden nasıl evde yok diyorsunuz. Telefonla aradık meşgul diyorsunuz oda yok aranmadım da bu nasıl çalışma disiplinidir.

 14. Sezgin Altaş 22 Şubat 2021

  Eve gelmeden evde yoksun nasıl dersiniz, doğru düzgün bir iletişim kuramıyorum. İlgili yerlere şikayette bulunacağım.

 15. Ahmet Vural 21 Temmuz 2020

  Ben Ahmet Vural 10498412278 n kolay kartım sizdeymis kuryeci ne zaman gelecek bekliyoruz.

 16. Aslı Şahenk 8 Haziran 2020

  Bir haftadan fazladır kart bekliyorum. Gelmedikleri halde adreste yok diye takibe yazmışlar.

 17. Şadi Yalçın 13 Mayıs 2020

  Ya arkadaş bu nasıl bir ticari kafa eve gelmeden evde yoksunuz diyorlar. Ayıp böyle yapmayın buda yeni modamı oldu evde yoksunuz modası…

  1. Metin Eniştekin 19 Haziran 2020

   Kargomu bana vermiyorlar evde 6 kişi yaşıyoruz. Evden hiç çıkmıyoruz ama evde yoktunuz diye alıkoymuşlar. Sizi Allah’a havale ediyorum. Allaha havale ediyorum Allaha havale ediyorum. Kargo takip 4459663 ve 4482118 takip numarası ile şikâyet kaydı oluşturdu. Cimer’e şikâyette bulundum. Madem kargomu getirmeyeceksiniz neden alıyorsunuz.

 18. Emel Safiye Kozlu 24 Aralık 2019

  Gelen gönderimiz ile ilgili hiçbir şekilde size ulaşamıyorum. Yeni yönlendirilecek adres vereceğim ama ne yazık ki ulaşmak imkansız oluyor.