Kuryenet Barkal Şube (Seyhan, Adana)

Adres: Şakirpaşa Mahallesi 42117. Sokak Barkal – Seyhan – Adana
Telefon: 444 93 93

Kuryenet Barkal şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Kuryenet Barkal şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

Ad ve soyadı bildirerek gönderinizin nerede olduğu akıbetini, hangi tarihte gönderildiğini, teslimat süresini, adres doğruluğu, adres değişikliği, telefon numarası ve diğer iletişim bilgileri güncelleme işlemini, adreste bulunamadığınız zaman gönderinin teslimatı hakkında akıbetini sayfa içerisinde bulunan telefon numarası ile müşteri hizmetlerinden öğrenebilir veya yaptırabilirsiniz.

Kuryenet çalışma saatleri, gönderi takibi ve yetkililerine genel ya da kurye personel şikâyetinizi nasıl bildireceğinizi alt tarata yer alan “Yardımcı Sayfalar” menüsünü kullanarak öğrenebilirsiniz.

Kuryenet sadece firmalara toplu dağıtım için hizmet veren kargo ve lojistik firmasıdır. Sözleşme toplama, iade hizmetleri, adres doğrulama ve arşiv saklama gibi firmalara kurye ve lojistik hizmeti sunmaktadır. Anlaşma yapmış olduğu firmaların gönderilerini, gönderisi yapılacak kişiye güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırmak amacı ile hizmet vermektedir. Bu sebeple gönderim yapabilmek için sadece anlaşmalı firma olduğunda mümkündür. Kişisel kargo gönderim hizmeti bulunmamaktadır.

Kuryenet Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 93 93
Kuryenet Sitesi: www.kuryenet.com.tr

Yardımcı Sayfalar

Kuryenet Kargo Takip: Gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Kuryenet Çalışma Saatleri: Kuryenet Türkiye geneli çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Kuryenet Şikâyet: Kuryenet için Şikâyet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

7 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Elif Mengüç

  Eve gelmeden nasıl evde yok diyorsunuz. Telefonla aradık meşgul diyorsunuz oda yok aranmadım da bu nasıl çalışma disiplinidir.

  Yorum Yap
 2. Sezgin Altaş

  Eve gelmeden evde yoksun nasıl dersiniz, doğru düzgün bir iletişim kuramıyorum. İlgili yerlere şikayette bulunacağım.

  Yorum Yap
 3. Ahmet Vural

  Ben Ahmet Vural 10498412278 n kolay kartım sizdeymis kuryeci ne zaman gelecek bekliyoruz.

  Yorum Yap
 4. Aslı Şahenk

  Bir haftadan fazladır kart bekliyorum. Gelmedikleri halde adreste yok diye takibe yazmışlar.

  Yorum Yap
 5. Şadi Yalçın

  Ya arkadaş bu nasıl bir ticari kafa eve gelmeden evde yoksunuz diyorlar. Ayıp böyle yapmayın buda yeni modamı oldu evde yoksunuz modası…

  Yorum Yap
  1. Metin Eniştekin

   Kargomu bana vermiyorlar evde 6 kişi yaşıyoruz. Evden hiç çıkmıyoruz ama evde yoktunuz diye alıkoymuşlar. Sizi Allah’a havale ediyorum. Allaha havale ediyorum Allaha havale ediyorum. Kargo takip 4459663 ve 4482118 takip numarası ile şikâyet kaydı oluşturdu. Cimer’e şikâyette bulundum. Madem kargomu getirmeyeceksiniz neden alıyorsunuz.

   Yorum Yap
 6. Emel Safiye Kozlu

  Gelen gönderimiz ile ilgili hiçbir şekilde size ulaşamıyorum. Yeni yönlendirilecek adres vereceğim ama ne yazık ki ulaşmak imkansız oluyor.

  Yorum Yap