Kuryenet Çiğli Şube (Çiğli, İzmir)

Adres: İstasyonaltı Mahallesi 8001/1. Sokak Numara: 1 Çiğli – İzmir
Telefon: 444 93 93

Kuryenet Çiğli şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Kuryenet Çiğli şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

Ad ve soyadı bildirerek gönderinizin nerede olduğu akıbetini, hangi tarihte gönderildiğini, teslimat süresini, adres doğruluğu, adres değişikliği, telefon numarası ve diğer iletişim bilgileri güncelleme işlemini, adreste bulunamadığınız zaman gönderinin teslimatı hakkında akıbetini sayfa içerisinde bulunan telefon numarası ile müşteri hizmetlerinden öğrenebilir veya yaptırabilirsiniz.

Kuryenet çalışma saatleri, gönderi takibi ve yetkililerine genel ya da kurye personel şikâyetinizi nasıl bildireceğinizi alt tarata yer alan “Yardımcı Sayfalar” menüsünü kullanarak öğrenebilirsiniz.

Kuryenet sadece firmalara toplu dağıtım için hizmet veren kargo ve lojistik firmasıdır. Sözleşme toplama, iade hizmetleri, adres doğrulama ve arşiv saklama gibi firmalara kurye ve lojistik hizmeti sunmaktadır. Anlaşma yapmış olduğu firmaların gönderilerini, gönderisi yapılacak kişiye güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırmak amacı ile hizmet vermektedir. Bu sebeple gönderim yapabilmek için sadece anlaşmalı firma olduğunda mümkündür. Kişisel kargo gönderim hizmeti bulunmamaktadır.

Kuryenet Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 93 93
Kuryenet İnternet Sitesi: www.kuryenet.com.tr

Yardımcı Sayfalar

Kuryenet Kargo Takip: Gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Kuryenet Çalışma Saatleri: Kuryenet Türkiye geneli çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Kuryenet Şikâyet: Kuryenet için Şikâyet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

10 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Belma Boyacıoğlu 22 Ağustos 2022

  6220159292826 nolu gönderim 5 Ağustos’ta adrese teslim edilememiştir diyor. Böyle bir durum söz konusu değil. O günden bu güne ortada yok. 🤯

 2. Öznur Ünlü 10 Aralık 2021

  Katiyen adrese teslim etmiyorlar.

 3. Gamze Özgenç 28 Temmuz 2021

  Kargoyu biz mi gelip alacağız anlamadım. O zaman ev adresini niye veriyoruz. Telefon numaramız var, adres var getirmeleri gerek sadece. Bundan daha beterini görmedim.

 4. Naci Karagöz 5 Temmuz 2021

  Eve geldik kimse yok diyorlar. Evde herkes var nasıl yok gelmeden yok deyip işin içinden çıkıyorlar. İşi gücü bırakıp bunların peşinde koşuyoruz.

 5. Berat Çelik 25 Kasım 2020

  Kargom 10 gündür yok, arayan soran yok, iletişim yok.

 6. İlkin Güngör 4 Şubat 2020

  Kargomun şirkete 31.01.2020 tarihinde 15:03 gibi teslim edilemediği gibi mesaj gelmiş durumdadır. Fakat böyle bir bilgi şirketimizde bulunmamaktadır. Kuryenizin uğramadığına dair bir bilgi verilmiştir. Aynı zamanda telefonla iletişim imkanı da bulunmamaktadır.

  1. Hüseyin Demir 25 Kasım 2020

   İlkin Güngör bende iletişim kuramıyorum.

 7. Nalan Altaş 31 Ocak 2020

  Ben böyle sorumsuz iş yeri görmedim.

 8. Yusuf Vural 9 Ocak 2020

  Bir kurye müşteriyi bulamazsa telefon diye bir şey arar bulur hiç bir müşteri mağdur olamaz.

 9. Ayten Güngör 9 Ocak 2020

  Biz müşteri hizmetlerine ulaşamıyoruz, işimi robotla halledemiyorum.