Kuryenet Çiğli Şube (Çiğli, İzmir)

Adres: İstasyonaltı Mahallesi 8001/1. Sokak Çiğli – İzmir
Telefon: 444 93 93

Kuryenet Çiğli şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Kuryenet Çiğli şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

Ad ve soyadı bildirerek gönderinizin nerede olduğu akıbetini, hangi tarihte gönderildiğini, teslimat süresini, adres doğruluğu, adres değişikliği, telefon numarası ve diğer iletişim bilgileri güncelleme işlemini, adreste bulunamadığınız zaman gönderinin teslimatı hakkında akıbetini sayfa içerisinde bulunan telefon numarası ile müşteri hizmetlerinden öğrenebilir veya yaptırabilirsiniz.

Kuryenet çalışma saatleri, gönderi takibi ve yetkililerine genel ya da kurye personel şikâyetinizi nasıl bildireceğinizi alt tarata yer alan “Yardımcı Sayfalar” menüsünü kullanarak öğrenebilirsiniz.

Kuryenet sadece firmalara toplu dağıtım için hizmet veren kargo ve lojistik firmasıdır. Sözleşme toplama, iade hizmetleri, adres doğrulama ve arşiv saklama gibi firmalara kurye ve lojistik hizmeti sunmaktadır. Anlaşma yapmış olduğu firmaların gönderilerini, gönderisi yapılacak kişiye güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırmak amacı ile hizmet vermektedir. Bu sebeple gönderim yapabilmek için sadece anlaşmalı firma olduğunda mümkündür. Kişisel kargo gönderim hizmeti bulunmamaktadır.

Kuryenet Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 93 93
Kuryenet Sitesi: www.kuryenet.com.tr

Yardımcı Sayfalar

Kuryenet Kargo Takip: Gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Kuryenet Çalışma Saatleri: Kuryenet Türkiye geneli çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Kuryenet Şikâyet: Kuryenet için Şikâyet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

7 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Naci Karagöz

  Eve geldik kimse yok diyorlar. Evde herkes var nasıl yok gelmeden yok deyip işin içinden çıkıyorlar. İşi gücü bırakıp bunların peşinde koşuyoruz.

  Yorum Yap
 2. Berat Çelik

  Kargom 10 gündür yok, arayan soran yok, iletişim yok.

  Yorum Yap
 3. İlkin Güngör

  Kargomun şirkete 31.01.2020 tarihinde 15:03 gibi teslim edilemediği gibi mesaj gelmiş durumdadır. Fakat böyle bir bilgi şirketimizde bulunmamaktadır. Kuryenizin uğramadığına dair bir bilgi verilmiştir. Aynı zamanda telefonla iletişim imkanı da bulunmamaktadır.

  Yorum Yap
  1. Hüseyin Demir

   İlkin Güngör bende iletişim kuramıyorum.

   Yorum Yap
 4. Nalan Altaş

  Ben böyle sorumsuz iş yeri görmedim.

  Yorum Yap
 5. Yusuf Vural

  Bir kurye müşteriyi bulamazsa telefon diye bir şey arar bulur hiç bir müşteri mağdur olamaz.

  Yorum Yap
 6. Ayten Güngör

  Biz müşteri hizmetlerine ulaşamıyoruz, işimi robotla halledemiyorum.

  Yorum Yap