Kuryenet Çukurova Şube (Çukurova, Adana)

Adres: Huzurevleri Mahallesi Turgut Özal Bulvarı Çukurova – Adana
Telefon: 444 93 93

Kuryenet Çukurova şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Kuryenet Çukurova şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

Ad ve soyadı bildirerek gönderinizin nerede olduğu akıbetini, hangi tarihte gönderildiğini, teslimat süresini, adres doğruluğu, adres değişikliği, telefon numarası ve diğer iletişim bilgileri güncelleme işlemini, adreste bulunamadığınız zaman gönderinin teslimatı hakkında akıbetini sayfa içerisinde bulunan telefon numarası ile müşteri hizmetlerinden öğrenebilir veya yaptırabilirsiniz.

Kuryenet çalışma saatleri, gönderi takibi ve yetkililerine genel ya da kurye personel şikâyetinizi nasıl bildireceğinizi alt tarata yer alan “Yardımcı Sayfalar” menüsünü kullanarak öğrenebilirsiniz.

Kuryenet sadece firmalara toplu dağıtım için hizmet veren kargo ve lojistik firmasıdır. Sözleşme toplama, iade hizmetleri, adres doğrulama ve arşiv saklama gibi firmalara kurye ve lojistik hizmeti sunmaktadır. Anlaşma yapmış olduğu firmaların gönderilerini, gönderisi yapılacak kişiye güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırmak amacı ile hizmet vermektedir. Bu sebeple gönderim yapabilmek için sadece anlaşmalı firma olduğunda mümkündür. Kişisel kargo gönderim hizmeti bulunmamaktadır.

Kuryenet Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 93 93
Kuryenet Sitesi: www.kuryenet.com.tr

Yardımcı Sayfalar

Kuryenet Kargo Takip: Gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Kuryenet Çalışma Saatleri: Kuryenet Türkiye geneli çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Kuryenet Şikâyet: Kuryenet için Şikâyet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

5 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Adem Öztürk

  Adresimizde olduğumuz halde adreste değildir diye mesaj geliyor. Böyle sorumsuzluk olamaz! İşimiz nedeni ile başvuru yaptığımız kartımızın birde kurye şirketi yüzünden gecikmesi tam bir fiyasko yazık!

  Yorum Yap
 2. ÖZGÜR

  Günün 24 saati adresimdeyim. Fakat geldik bulmadık diyorlar.

  Yorum Yap
 3. Ali

  Eve gelip bulamadık diyorlar hep evdeyiz ayrıca eve not bırakın veya cep numarası kayıtlı arayın sadece bu nedenle gelecek kredi kartını iade edeceğim. Muhatap bulamıyorum. Ne banka ne kurye!

  Yorum Yap
 4. Hasan AVCI

  Ben hep evdeyim gelen giden yok adreste yoktun diyorlar bu ne iş

  Yorum Yap
 5. Haluk

  Adıma gelen kargo evde bulamadığını ifade etmiştir. Karantina kapsamında ailecek 14 gündür evdeyim.

  Yorum Yap