Kuryenet Dudullu Şube (Ümraniye, İstanbul)

Adres: 3. Cadde Dudullu – Ümraniye – İstanbul
Telefon: 444 93 93

Kuryenet Dudullu şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Kuryenet Dudullu şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

Ad ve soyadı bildirerek gönderinizin nerede olduğu akıbetini, hangi tarihte gönderildiğini, teslimat süresini, adres doğruluğu, adres değişikliği, telefon numarası ve diğer iletişim bilgileri güncelleme işlemini, adreste bulunamadığınız zaman gönderinin teslimatı hakkında akıbetini sayfa içerisinde bulunan telefon numarası ile müşteri hizmetlerinden öğrenebilir veya yaptırabilirsiniz.

Kuryenet çalışma saatleri, gönderi takibi ve yetkililerine genel ya da kurye personel şikâyetinizi nasıl bildireceğinizi alt tarata yer alan “Yardımcı Sayfalar” menüsünü kullanarak öğrenebilirsiniz.

Kuryenet sadece firmalara toplu dağıtım için hizmet veren kargo ve lojistik firmasıdır. Sözleşme toplama, iade hizmetleri, adres doğrulama ve arşiv saklama gibi firmalara kurye ve lojistik hizmeti sunmaktadır. Anlaşma yapmış olduğu firmaların gönderilerini, gönderisi yapılacak kişiye güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırmak amacı ile hizmet vermektedir. Bu sebeple gönderim yapabilmek için sadece anlaşmalı firma olduğunda mümkündür. Kişisel kargo gönderim hizmeti bulunmamaktadır.

Kuryenet Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 93 93
Kuryenet Sitesi: www.kuryenet.com.tr

Yardımcı Sayfalar

Kuryenet Kargo Takip: Gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Kuryenet Çalışma Saatleri: Kuryenet Türkiye geneli çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Kuryenet Şikâyet: Kuryenet için Şikâyet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

5 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Turan Kaya

  İşiniz gücünüz asılsız mesajlar. Geldik yok aradık bulamadık hiç gelen olmadı.

  Yorum Yap
 2. Soner Musaoğlu

  Sözde 3 kere gelmişler. Evde bulamamışlar.

  Yorum Yap
 3. Ayten Baş

  Bende bekliyorum bir türlü gelmiyor. Bir ay olacak eski adresime gönderilmiş güncellenmiş olmasına rağmen evde olmama rağmen adreste yok deniyor. Deli oluyorum hak değil mi bu kardeşim!

  Yorum Yap
 4. Ersin Aysal

  Evden kart sahibi hiç çıkmadığı halde, telefonu 7/24 açık olduğu halde adresinde yok diye adresimden dönülmüş. Ciddi mi bu? Bu nasıl çalışma şeklidir.

  Yorum Yap
 5. Halit Bülgün

  Adamlar 15 gündür bir kargoyu teslim edemediler. Evde olduğum halde adreste yoktu deyip geri gidiyorlar.

  Yorum Yap