Kuryenet Erzurum Şube (Yakutiye, Erzurum)

Adres: Muratpaşa Mahallesi Yakutiye – Erzurum
Telefon: 444 93 93

Kuryenet Erzurum şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Kuryenet Erzurum şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

Ad ve soyadı bildirerek gönderinizin nerede olduğu akıbetini, hangi tarihte gönderildiğini, teslimat süresini, adres doğruluğu, adres değişikliği, telefon numarası ve diğer iletişim bilgileri güncelleme işlemini, adreste bulunamadığınız zaman gönderinin teslimatı hakkında akıbetini sayfa içerisinde bulunan telefon numarası ile müşteri hizmetlerinden öğrenebilir veya yaptırabilirsiniz.

Kuryenet çalışma saatleri, gönderi takibi ve yetkililerine genel ya da kurye personel şikâyetinizi nasıl bildireceğinizi alt tarata yer alan “Yardımcı Sayfalar” menüsünü kullanarak öğrenebilirsiniz.

Kuryenet sadece firmalara toplu dağıtım için hizmet veren kargo ve lojistik firmasıdır. Sözleşme toplama, iade hizmetleri, adres doğrulama ve arşiv saklama gibi firmalara kurye ve lojistik hizmeti sunmaktadır. Anlaşma yapmış olduğu firmaların gönderilerini, gönderisi yapılacak kişiye güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırmak amacı ile hizmet vermektedir. Bu sebeple gönderim yapabilmek için sadece anlaşmalı firma olduğunda mümkündür. Kişisel kargo gönderim hizmeti bulunmamaktadır.

Kuryenet Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 93 93
Kuryenet Sitesi: www.kuryenet.com.tr

Yardımcı Sayfalar

Kuryenet Kargo Takip: Gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Kuryenet Çalışma Saatleri: Kuryenet Türkiye geneli çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Kuryenet Şikâyet: Kuryenet için Şikâyet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

6 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Şevval Kayık

  Sizlerle tartışalım mı, kartlarımızı getirmeniz için.

  Yorum Yap
  1. Asım Serengil

   Adreste bulamamışlar. Yok, öyle bir şey bir yere gittiğimiz yok evdeyiz 1 ay oldu hâlâ kart getirecekler.

   Yorum Yap
 2. Neşet Alanka

  Arkadaş siz ne yapıyorsunuz. Adres değişikliği yapmama rağmen kargomu hala teslim etmediniz.

  Yorum Yap
 3. Berke Pekcan

  Ne kadar kötü bir hizmetiniz var. Biz boş yere telefon numarası veriyoruz galiba. Gelindiği zaman en azından ararsanız evde olup olmadığımızı anlarsınız. 1 haftadır evdeyim hala daha gelen giden yok

  Yorum Yap
 4. Mustafa Metinoğlu

  Kurye geldiği zaman bilgilendirmiyor.

  Yorum Yap
 5. Hatice Saygılı

  Merhaba siz teslimatı nasıl yapıyorsunuz? Gelip haber vermeden giderek mi? Sonradan mesaj atarak geldik ama yoktunuz diye geldiğinizi mesaj veya mail atmadığınız için nerden bilecektik acaba?

  Yorum Yap