Kuryenet İnegöl Şube (İnegöl, Bursa)

Adres: Burhaniye Mahallesi İstiklal Caddesi İnegöl – Bursa
Telefon: 444 93 93

Kuryenet İnegöl şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Kuryenet İnegöl şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

Ad ve soyadı bildirerek gönderinizin nerede olduğu akıbetini, hangi tarihte gönderildiğini, teslimat süresini, adres doğruluğu, adres değişikliği, telefon numarası ve diğer iletişim bilgileri güncelleme işlemini, adreste bulunamadığınız zaman gönderinin teslimatı hakkında akıbetini sayfa içerisinde bulunan telefon numarası ile müşteri hizmetlerinden öğrenebilir veya yaptırabilirsiniz.

Kuryenet çalışma saatleri, gönderi takibi ve yetkililerine genel ya da kurye personel şikâyetinizi nasıl bildireceğinizi alt tarata yer alan “Yardımcı Sayfalar” menüsünü kullanarak öğrenebilirsiniz.

Kuryenet sadece firmalara toplu dağıtım için hizmet veren kargo ve lojistik firmasıdır. Sözleşme toplama, iade hizmetleri, adres doğrulama ve arşiv saklama gibi firmalara kurye ve lojistik hizmeti sunmaktadır. Anlaşma yapmış olduğu firmaların gönderilerini, gönderisi yapılacak kişiye güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırmak amacı ile hizmet vermektedir. Bu sebeple gönderim yapabilmek için sadece anlaşmalı firma olduğunda mümkündür. Kişisel kargo gönderim hizmeti bulunmamaktadır.

Kuryenet Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 93 93
Kuryenet Sitesi: www.kuryenet.com.tr

Yardımcı Sayfalar

Kuryenet Kargo Takip: Gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Kuryenet Çalışma Saatleri: Kuryenet Türkiye geneli çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Kuryenet Şikâyet: Kuryenet için Şikâyet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

6 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Volkan Uluğ

  Bu kadar işini düzgün yapmayan kargoyu getirmeden zorlanan bir kargo ne duydum nede gördüm. Ciddiyetsizlik tavan yapmış.

  Yorum Yap
 2. İsmail Kalaycı

  Adrese 30.10.2020 de adrese uğranmış evde yokmuşuz. 11 ile 12.30 arası evde yoktuk ama telefonla da aranmadım onun dışında hep evdeyiz. Kartımı iade etmeden ulaşmasını istiyorum.

  Yorum Yap
  1. Lütfü Miraç

   Adreste bulunmadığınızda direk geri iade etmiyorlar. Belli bir süre şubede bekliyor. Sayfada yazılı olan 444’lü numarayı arayarak randevu oluşturabilirsiniz.

   Yorum Yap
 3. Emel Duran

  Adresime gelmeyip adreste bulanamadı notu düşen personelinizi tebrik ediyorum.

  Yorum Yap
 4. Sevim Çakmak

  1 ay olacak kartım kuryeden gelmedi.

  Yorum Yap
 5. Ahmet Aksoy

  10 üzerinden 0 sıfır.

  Yorum Yap