Kuryenet İzmir Şube (Konak, İzmir)

Adres: İsmet Kaptan Mahallesi 1362. Sokak Konak – İzmir
Telefon: 0 232 217 69 80

Kuryenet İzmir şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Kuryenet İzmir şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

Ad ve soyadı bildirerek gönderinizin nerede olduğu akıbetini, hangi tarihte gönderildiğini, teslimat süresini, adres doğruluğu, adres değişikliği, telefon numarası ve diğer iletişim bilgileri güncelleme işlemini, adreste bulunamadığınız zaman gönderinin teslimatı hakkında akıbetini sayfa içerisinde bulunan telefon numarası ile müşteri hizmetlerinden öğrenebilir veya yaptırabilirsiniz.

Kuryenet çalışma saatleri, gönderi takibi ve yetkililerine genel ya da kurye personel şikâyetinizi nasıl bildireceğinizi alt tarata yer alan “Yardımcı Sayfalar” menüsünü kullanarak öğrenebilirsiniz.

Kuryenet sadece firmalara toplu dağıtım için hizmet veren kargo ve lojistik firmasıdır. Sözleşme toplama, iade hizmetleri, adres doğrulama ve arşiv saklama gibi firmalara kurye ve lojistik hizmeti sunmaktadır. Anlaşma yapmış olduğu firmaların gönderilerini, gönderisi yapılacak kişiye güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırmak amacı ile hizmet vermektedir. Bu sebeple gönderim yapabilmek için sadece anlaşmalı firma olduğunda mümkündür. Kişisel kargo gönderim hizmeti bulunmamaktadır.

Kuryenet Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 93 93
Kuryenet İnternet Sitesi: www.kuryenet.com.tr

Yardımcı Sayfalar

Kuryenet Kargo Takip: Gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Kuryenet Çalışma Saatleri: Kuryenet Türkiye geneli çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Kuryenet Şikâyet: Kuryenet için Şikâyet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

6 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Mustafa Süreyya Mimaroğlu

  16.10.2021 cumartesi günü saat 10:40 da gelindi diyor. Evde bulunmadı diye bilgi geliyor. Bende o saatte kamerayı incelediğimde herhangi Kuryenetten arkadaş gelmemiş.

  Yorum Yap
 2. Ramazan Şeker

  Adrese gelmeden geldi diyorlar. Hadi geldiniz evde yokuz bir arayın bu durum herkesin başına geliyor bir aramak bu kadar zor mu?

  Yorum Yap
 3. Necmiye Solak

  1 aydan beri kartım gelmedi. Adrese teslim edilmedi mesaj gönderiyorlar ama ben sürekli işteyim gelmedi.

  Yorum Yap
 4. Bilal Öztürk

  Konak merkezinde okulu bulamayan ve kargoyu teslim edemeyen bir kurye mi olur. Okulun adını Google yazsan çıkar. Tam 9 gündür kargo teslim edilemedi şube, şube kargomu gezdiriyorlar. Siz bu işi bırakın.

  Yorum Yap
  1. Cihat Aşık

   Bilal Öztürk al bendende o kadar.

   Yorum Yap
  2. Asli Yilmaz

   Bilal Öztürk size kesinlikle katılıyorum. Bende şikâyetçiyim.

   Yorum Yap