Kuryenet Karesi Şube (Karesi, Balıkesir)

Adres: Karesi Mahallesi Başyunak Sokak Karesi – Balıkesir
Telefon: 444 93 93

Kuryenet Karesi şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Kuryenet Karesi şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

Ad ve soyadı bildirerek gönderinizin nerede olduğu akıbetini, hangi tarihte gönderildiğini, teslimat süresini, adres doğruluğu, adres değişikliği, telefon numarası ve diğer iletişim bilgileri güncelleme işlemini, adreste bulunamadığınız zaman gönderinin teslimatı hakkında akıbetini sayfa içerisinde bulunan telefon numarası ile müşteri hizmetlerinden öğrenebilir veya yaptırabilirsiniz.

Kuryenet çalışma saatleri, gönderi takibi ve yetkililerine genel ya da kurye personel şikâyetinizi nasıl bildireceğinizi alt tarata yer alan “Yardımcı Sayfalar” menüsünü kullanarak öğrenebilirsiniz.

Kuryenet sadece firmalara toplu dağıtım için hizmet veren kargo ve lojistik firmasıdır. Sözleşme toplama, iade hizmetleri, adres doğrulama ve arşiv saklama gibi firmalara kurye ve lojistik hizmeti sunmaktadır. Anlaşma yapmış olduğu firmaların gönderilerini, gönderisi yapılacak kişiye güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırmak amacı ile hizmet vermektedir. Bu sebeple gönderim yapabilmek için sadece anlaşmalı firma olduğunda mümkündür. Kişisel kargo gönderim hizmeti bulunmamaktadır.

Kuryenet Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 93 93
Kuryenet Sitesi: www.kuryenet.com.tr

Yardımcı Sayfalar

Kuryenet Kargo Takip: Gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Kuryenet Çalışma Saatleri: Kuryenet Türkiye geneli çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Kuryenet Şikâyet: Kuryenet için Şikâyet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

7 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Durmuş Sarıtarla

  Bunlar mesaj atıyorlar geleceğiz diye ne gelen ne giden var. Telefonu açan zaten yok. Göndericiyi arıyorum adreste bulunamadı diyor.

  Yorum Yap
 2. Cem Kuzey

  Adresinizde bulamadık diyorsunuz ama geldiğiniz yok.

  Yorum Yap
 3. Fikret Özcan

  10.11.2020 kargo ile gelen kartım dağıtıma çıkmış. 5 gün geçmiş hala kartım gelecek.

  Yorum Yap
 4. Kazım Onat

  Bütün gün beklettiler. Müşterinin beklemesi önemli değil onlara göre.

  Yorum Yap
 5. M. Sabri KAYA

  17.08.2020 Tarihinde adrese gelindi diyorsunuz. Ancak evdeydik ve gelinmedi. Gelindi ise kapıya niçin ihbar bırakılmadı. İrtibat telefonu kesinlikle cevap vermiyor ve bir müddet sonra sitenize yönlendiriyor.

  Yorum Yap
 6. Ünal

  2 günden beri izinliyim evdeyim,ama nasıl oluyorda adresinde bulunamadı diyorsunuz? Nasıl bir iş yapıyorsunuz hala aklım almıyor!

  Yorum Yap
 7. Ertan

  Kuryenet bir aydır kartım gelmedi. Sözde evde yokuz. Ama biz 24 saat evde duran 75 yaşında bir annemiz var nasıl yok deyip kartı getirdimiyor anlamıyorum.

  Yorum Yap