Kuryenet Kepez Şube (Kepez, Antalya)

Adres: Yükseliş Mahallesi 2121. Sokak Kepez – Antalya
Telefon: 0 242 345 17 50

Kuryenet Kepez şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Kuryenet Kepez şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

Ad ve soyadı bildirerek gönderinizin nerede olduğu akıbetini, hangi tarihte gönderildiğini, teslimat süresini, adres doğruluğu, adres değişikliği, telefon numarası ve diğer iletişim bilgileri güncelleme işlemini, adreste bulunamadığınız zaman gönderinin teslimatı hakkında akıbetini sayfa içerisinde bulunan telefon numarası ile müşteri hizmetlerinden öğrenebilir veya yaptırabilirsiniz.

Kuryenet çalışma saatleri, gönderi takibi ve yetkililerine genel ya da kurye personel şikâyetinizi nasıl bildireceğinizi alt tarata yer alan “Yardımcı Sayfalar” menüsünü kullanarak öğrenebilirsiniz.

Kuryenet sadece firmalara toplu dağıtım için hizmet veren kargo ve lojistik firmasıdır. Sözleşme toplama, iade hizmetleri, adres doğrulama ve arşiv saklama gibi firmalara kurye ve lojistik hizmeti sunmaktadır. Anlaşma yapmış olduğu firmaların gönderilerini, gönderisi yapılacak kişiye güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırmak amacı ile hizmet vermektedir. Bu sebeple gönderim yapabilmek için sadece anlaşmalı firma olduğunda mümkündür. Kişisel kargo gönderim hizmeti bulunmamaktadır.

Kuryenet Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 93 93
Kuryenet İnternet Sitesi: www.kuryenet.com.tr

Yardımcı Sayfalar

Kuryenet Kargo Takip: Gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Kuryenet Çalışma Saatleri: Kuryenet Türkiye geneli çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Kuryenet Şikâyet: Kuryenet için Şikâyet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

13 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. İlhan Kurt

  14.09.2021 tarihinde kartım kuryeye teslim edilmiş Kepez Varsak şubesinde 21.09.2022 hala gelmedi. Sistemden baktım benim adresle onların sistemdeki adres arasında 1 – 2 km var markete giderken teslim edilir.

  Yorum Yap
 2. Şimal Fidan

  Günlerdir şubeye ulaşamıyorum. Nasıl ulaşabilirim bilgisi olan var mı?

  Yorum Yap
 3. Ferhat Dağlar

  Hiçbir telefon numarasına ulaşılmıyor.

  Yorum Yap
 4. Sercan Kuzu

  Gereksiz bir firma saçma sapan personellerle çalışıyor. Hala ürünümü teslim etmediler.

  Yorum Yap
 5. Mehmet Koç

  03/12/2020 de verilen ürünü halen alamadım. Her gün dağıtımda deniyor halen elimize gelmedi. Şikayet edeceğim sizi gerekli mecralara!

  Yorum Yap
 6. Tamer Kilmen

  Eve gelmeden nasıl evde yok diyebiliyorsunuz. Nasıl bir sisteminiz işten kaçan personel için para ödemek zorunuza gitmiyor mu?

  Yorum Yap
  1. Osman Altor

   Kardeşim 3 gündür kepezde dolaşan kurye nerde geziyor, 3 günde adamlar evreni geziyor. Bir türlü buraya gelemedi.

   Yorum Yap
 7. Sakine Eyidoğan

  Kepez Antalya adresine 22.06.2020 tarihinde kargom kuryeniz tarafından teslim edilemediği beyan edilmemiştir. Söz konusu tarihte evdeydik.

  Yorum Yap
  1. Zeynep Beşli

   Sakine Eyidoğan bana da geldik bulamadık dediler.

   Yorum Yap
 8. Yaşar Temiz

  Bir aydır ekmek ve gıda alımı dışında sokağın başındaki bakkaldan öteye gitmediğim halde geldik evde bulamadık dediniz. Kaliteniz ve iş ahlakınızı ortaya koydunuz diyecek fazla bir şey yok.

  Yorum Yap
 9. Mecit Kaya

  Eve gelmediğiniz halde geldik ulaşamadık diyorsunuz. Hakikaten insanin sinirlerini zıplatıyorsunuz. İş ciddiyetiniz sıfır yazıklar olsun.

  Yorum Yap
 10. Tayfun Yakışan

  7 gündür Antalya içi teslimat yapamadılar. Hiçbir telefon numarasına ulaşılamıyor.

  Yorum Yap
 11. Cuma Solmaz

  Benim kartım ne zaman gelecek?

  Yorum Yap