Kuryenet Lara Şube (Muratpaşa, Antalya)

Adres: Fener Mahallesi Lara Caddesi Muratpaşa – Antalya
Telefon: 444 93 93

Kuryenet Lara şubesi iletişim bilgileri ile şubeye ulaşabilirsiniz. Kuryenet Lara şubesinde yapabileceğiniz başlıca işlemler ise şu şekildedir;

Ad ve soyadı bildirerek gönderinizin nerede olduğu akıbetini, hangi tarihte gönderildiğini, teslimat süresini, adres doğruluğu, adres değişikliği, telefon numarası ve diğer iletişim bilgileri güncelleme işlemini, adreste bulunamadığınız zaman gönderinin teslimatı hakkında akıbetini sayfa içerisinde bulunan telefon numarası ile müşteri hizmetlerinden öğrenebilir veya yaptırabilirsiniz.

Kuryenet çalışma saatleri, gönderi takibi ve yetkililerine genel ya da kurye personel şikâyetinizi nasıl bildireceğinizi alt tarata yer alan “Yardımcı Sayfalar” menüsünü kullanarak öğrenebilirsiniz.

Kuryenet sadece firmalara toplu dağıtım için hizmet veren kargo ve lojistik firmasıdır. Sözleşme toplama, iade hizmetleri, adres doğrulama ve arşiv saklama gibi firmalara kurye ve lojistik hizmeti sunmaktadır. Anlaşma yapmış olduğu firmaların gönderilerini, gönderisi yapılacak kişiye güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırmak amacı ile hizmet vermektedir. Bu sebeple gönderim yapabilmek için sadece anlaşmalı firma olduğunda mümkündür. Kişisel kargo gönderim hizmeti bulunmamaktadır.

Kuryenet Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 93 93
Kuryenet İnternet Sitesi: www.kuryenet.com.tr

Yardımcı Sayfalar

Kuryenet Kargo Takip: Gönderinizin nerede olduğunun hakkında bilgi alabilmeniz için hazırlanmış yardımcı sayfadır.
Kuryenet Çalışma Saatleri: Kuryenet Türkiye geneli çalışma saatleri hakkında bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.
Kuryenet Şikâyet: Kuryenet için Şikâyet bildirimini nasıl yapacaksınız konusunda bilgi alabileceğiniz yardımcı sayfadır.

Yorum ya da Şikayet Yazın

Müşteri yorumları

10 Müşteri Yorumu ya da Şikayeti

 1. Nuray Yüksel

  Az önce yorumları okudum. Tüm yorumlar noktası virgülüne kadar benim başıma da geldi. 20 Ekim 2021 tarihinde adresinizde olmadığınız için kartınız teslim edilememiştir. Denilerek kartım teslim edilmedi oysa ben ve eşim sabahtan akşama kadar evdeydik. Ne gelen ne giden oldu.

  Birçok kargo şirketi sizi evde bulamasa bile cep telefonundan arayıp soruyor. Siz ise ne aradığınız ne sorduğunuz benim kanaatim dağıtıma bile çıkmadan adresinde bulunamadı notunu oraya yapıştırmışsınız. Lütfen işinizi biraz daha ciddi yapın.

  Yorum Yap
 2. Emrah Doruk

  Saat 19:05 de ev adresine geldik diyorlar o saatlerde evde 4 kişi bulunuyor. Gelmedekileri çok belli. Arıyorsun irtibat kuramıyorum.

  Yorum Yap
 3. İclal Hatipoğlu

  Kesinlikle 444 93 93 kanalıyla işlem yapamıyoruz. Bu ne denek anlamadık.

  Yorum Yap
 4. Emrah Toklu

  Kartım çıkalı kaç gün oldu hala gelen giden yok. Telefonlara bakan yok. Nasıl iş yapıyorsunuz canım kardeşim. Türkiye’nin her yerine kargo 1 gün Lara’ya gelmiş kart bende Laradayım e sonuç adresimi bilmiyorsunuz.

  Yorum Yap
  1. Erol Ayvacık

   Emrah Toklu aynen bu. Ben de aynısını yaşadım.

   Yorum Yap
 5. Seza Öztürk

  10 gün oldu kartım hala gelmedi. 2 gün önce müşteri hizmetleri. Adres bulunamadı görünüyor dedi Bu kadar saçma bir şey olamaz çünkü iş adresim Antalya’nın en bilindik ve merkezi yeridir. Telefonla arayan olmadı.

  Yorum Yap
 6. Uğur Güneş

  Gelip bulamadık dedikleri saatte işyerindeydim. Tamamen asılsız sürekli açık olarak verdiğim adresteydim. Gönderen yere de ayrıca da ayrıca şikayet ettim.

  Yorum Yap
 7. Çetin Çelebi

  14.09.2020 tarihinde çıkan kartım 25.09.2020 tarihi oldu daha hala getirmediler. Aramadığım yer kalmadı lakin telefonlarda muhatap bulamıyorum.

  Yorum Yap
 8. Ali Kaymakçıoğlu

  11.9.20202 tarihinde 17.09 saatlerinde evde olduğum halde kredi kartım teslim edilmemiştir. Adres doğru telefon bile edilmedi. Neden aranmadım?

  Yorum Yap
  1. Eyüp Akbıyık

   3 hafta oldu kredi kartım teslim edilmedi. Evde olduğum halde adreste bulunamadı bahanesiyle kartı alamıyorum. Lütfen kartımı getirin ben evdeyim!

   Yorum Yap